Vodič za odabir grafičke kartice izdvojena tema

poruka: 40.557
|
čitano: 5.571.141
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Kako se mene j*be  u mozak ovo nisu istine...povratnim maikom svojom odlukom da mi vrate pare sam dobio ovo 

 

konzultirao sam se sa nadređenima te povrat sredstava nije moguć,

ono što mi možemo napraviti je dati vam Asus R9 290X na korištenje za vrijeme trajanja servisa,

karticu možete preuzeti u bilo koje doba u našem servisu, ili možemo dogovoriti dostavu na određenu lokaciju gdje vam odgovara u prijepodnevnim satima......Znaci nit mogu dobit RXicu 580 nit mogu dobit pare jer oni to nisu dopustili...

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
sseennoonn kaže...

Kako se mene j*be  u mozak ovo nisu istine...povratnim maikom svojom odlukom da mi vrate pare sam dobio ovo 

 

konzultirao sam se sa nadređenima te povrat sredstava nije moguć,

ono što mi možemo napraviti je dati vam Asus R9 290X na korištenje za vrijeme trajanja servisa,

karticu možete preuzeti u bilo koje doba u našem servisu, ili možemo dogovoriti dostavu na određenu lokaciju gdje vam odgovara u prijepodnevnim satima......Znaci nit mogu dobit RXicu 580 nit mogu dobit pare jer oni to nisu dopustili...

Sta si ti ono imao R9 390 nitro jel?
Sta su ti nudili prvo, zaboravih

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
14 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ibme74 kaže...

Previse je 4.000kn davati za GTX1070.

Rađe onda uzmi GTX 1060 6GB, imat ces slicne performanse, osjetno manju potrosnju i 350-450kn razlike ti ostaje na racunu.

Prije da su osjetno vise performanse a mala razlika u potrosnji. 1070-ka je 40% jaca grafa...

11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Uspoređujem GTX1060 sa R9 390 ne sa GTX1070

10 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ibme74 kaže...

Da, nažalost nema je više u ponudi i sad gledam na nabava.net puno ih trgovian vise neam. Inace riječ je o RX460 po 850kn.

Ali evo našao sam RX560 za 865kn klik

 

 Ako bih išao na RX560, vidim da spominje dodatno napajanje 1× 6 pin PCI express ... imam li sve što mi treba i je li moje SS Strider, 500 W napajanje dovoljno da to podrži?

11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

bez problema ju drži

8 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Nudili su mi 1060tku nekaj kratko pa ja trazio povrat love,pa su rekli da ce poslat mail uvozniku   pa opet proslo tjedan dana pa  ih zvao opet jutros pa mi jedan od njih rekao da mi daje rx580  ili povrat sredstava  ja se odlucio za povrat,i onda nakon mog maila  dobio ovaj gore mail.Da imao sam R9 390 nitro sapphire stock OC

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Klasika.

Dok nasim ciganima ne objasnis uz podizanje glasa i prijetnje ne slusaju te 
Nazalost 90% radnji je puno takvih, zato iskljucivo kupujem vani komponente zadnje 2 godine.

Nazovi i trazi onog sto ti je rekao jutros tako, nek te ne zajebavaju pa niste djeca sad moze sad ne moze. Nek se skontaju 

Ja bih uzeo bilo sta da nude tipa neku dobru 580 i prodaj dok traje ovaj mining hype ako ti se ne gejma sad ili sacekas vegu za koji dan 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.7.2017 18:23 (chaselol).
11 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

i onda meni luci govori kako je prednost kupiti u domaćoj trgovini 

 

hebote, u alzi pošalju dostavljača po artikl, ambalaža ih ne zanima niti dodaci, a servisu oni daju rok od 20 dana da im odgovori ili u suprotnom meni direktno uplaćuju lovu na račun bez ikakvih pogađanja i natezanja 

Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
picajzla0707 kaže...

i onda meni luci govori kako je prednost kupiti u domaćoj trgovini 

Mama i tata ne daju kupovati izvana, domaće je domaće. 

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D ps. pomoći ću svakome najbolje što mogu i znam. :D
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Valentin17 kaže...

Mama i tata ne daju kupovati izvana, domaće je domaće. 

  

11 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

nabijem ih na nižepotpisanog - prije više od mjesec dana naručio je jednoj od kakti boljih trgovina evga napajanje, jer je pisalo - raspoloživo

e odjednom nije raspoloživo, ali dolazi za 20-ak dana - rek'o ok, strpit ću se, uplatim lovu i čekam

prošlo tih 20 dana, nitko ništa ne javlja, zovem triput - svaki put se netko javi da nema pojma, da će vidjet s kolegama i javiti mi - naravno, ne javlja nitko

tek nakon tri dana javlja se neki koji ima pojma i kaže - evo trebali su nam doći, ali nisu i sad kod dobavljača više ne piše niti kad će

 

grrrr, rek'o vraćaj pare i naručim u alzi - stiže za 3-4 dana

nikad više

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Rekli su da ce kolega koji  mi je to rekao biti sankcioniran jer to nije moguce napraviti jer tako nitko nije odobrio iz "vrha" .  Pa velim ti na kraju svega sta su mi rekli...da mi sad daju R9 290x il koji vrag vec dok ova moja po drugi put ne dodje sa servisa..da ne mogu dobit nista drugo oliti ovakvu ponudu kakva je sad..jer iako je meni grafa od 28.05 do 5.07 bila na servisu vratila se 5og  i ja sam ju drugi dan vratio kao neispravnu i onda  je isla na drugi radni nalog  i to sta je kod mene bila 24h daje im za pravo da  opet ulazi  do 45  dana "novog"  servisnog roka....

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Ako ti daju 290X kao privremenu karticu da koristis sto da ne (ako ti treba/odgovara) ali ne potpisuj da je to zamjena....

Bori se za svoje, sta da ti kazem samo jako i ozbiljno

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
12 godina
protjeran
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

ja bi sad tu 290x namjerno sprzio...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Ako se ne varam, prema zakonu o zaštiti potrošača dužni su ti zamijeniti istim proizvodom ili povrat novca. Kako nemaju isti, stvar je jasna. Traži napismeno da se očituju, pa onda prijava.
13 godina
online
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Ako se ne varam, prema zakonu o zaštiti potrošača dužni su ti zamijeniti istim proizvodom ili povrat novca. Kako nemaju isti, stvar je jasna. Traži napismeno da se očituju, pa onda prijava.
10 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Forsaj povrat para ili zamjenu za neku jeftiniju 1070.

Battlelog: D3lBoy-00
15 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Ma kakav novi servisni rok ako je vraćena neispravna...
8 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Pa kartica je vraćena iz servisa  i jbg drugi dan odnešena i preuzeta je po novom nalogu ....i opet imaju rok za servis ,stim ako sam ga dobro skuzio ako sad opet ne bude radila znaci treci put imam valjda odmah pravo na povrat love. Plus to evo danas me dostavljac zove i lik je  fulao grad...upisali su mu samo adresu  i sad ce na kraju slat DHLom danas da sutra dodje haha..šou šou program

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Gle, oni su tebi vratili neispravnu grafičku, nema tu ponovno 30-45 dana čekanja. Ti nisi dobio novu/popravljenu grafu koja je opet riknula pod jamstvom nego si ju već dobio takvu sa prvog servisa. Nazovi udrugu za zastitu potrosaca i vidi što možeš poduzeti po zakonu. Već si čekao, dobio si grafu koja je opet neispravna (ili bolje rečeno polu ispravna). Oni su svoj razumni rok za rješavanja ispucali, sada ili neka vrate lovu ili neka daju adekvatnu zamjenu i to PRONTO.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.7.2017 14:40 (ibme74).
14 godina
neaktivan
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Ako uzmem neku rabljenu preko ebaya iz UK, i ona mi rikne. Kako ostvarujem garanciju? Šaljem je proizvođaču ili?

Mora li mi prodavatelj priložit račun kad ju je kupio?

Kako to ide.

Sry na laganom offtopicu.

 

Hvala

 

Edit: Vidim da MSI nema, a EVGA ima worldwide warranty ( i second hand). Netko tu iskoristio to pravo?

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.7.2017 16:00 (Dala).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

se isplati uzeti ovu grafu trenutno sam na integriranoj. nije mi hitno mogu i krajem ljeta uzeti ako ce sta padati cijene? mozda bi ju cak stavio i na vodu jer trenutno pravim custom loop

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Trebala bi mi freesync grafa za LG 24MP68VQ. Trenutno imam https://www.asus.com/Graphics-Cards/R9280XDC2T3GD5/ koju planiram prodat i nadodat nekih 700-1000kn i uzet drugu vjerovatno s foruma ako se nade.

11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Najgore moguće vrijeme za kupovanje AMD grafe

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.7.2017 22:37 (ibme74).
7 godina
protjeran
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

I ja bi zamjenio gtx giga g1 gaming 1060 6gb za rx 580 8gb s dva venta.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ibme74 kaže...

Najgore moguće vrijeme za kupovanje AMD grafe

 Nije mi hitno. Do kraja godine bi uzeo ovisi o stanju na trzistu. Sad su prevelike cijene i ne mislim uzimat. Opcenito me zanima koje bi bile opcije, a da se osjeti prijelaz na drugu grafu.

16 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

pricekaj onda vegu/voltu 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Dakle prijatelj je odusta od prodaje kad je vidio stanje na tržištu pa mi je izbor pao na :

GTX 970 cca 1600kn s garom
GTX 1060 3gb 1700 kn one s jednim ventom itd 
GTX 1060 6gb 2k + (van budžeta) 
GTX 1050ti 4gb oko 1200kn

Ati ? 

Igra bi se isključivo Overwatch na 1080p na low detaljima. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.8.2017 12:30 (Bombilakus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

1060 3GB ftw

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.8.2017 12:37 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice