Katalog za firmu

poruka: 6
|
čitano: 6.020
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Katalog za firmu

Pozdrav eipa,da li mi moze nako napomenuti nasta bih tebao najvise paziti kod rada na katalogu.

Radim u jednoj firmi i ponuđeno mi je da ako zelim pravim mjesecno katalog za njih i naravno platit ce mi se naknadno.

Upoznat sam s nekim stvarima u inDesign programom,ali zanima me na koje sitnice treba pazit itd...

Ustvari vec imam materijale gotove od proslih kataloga,sad cu samo izmjenit slike i tekstove i tako...

Mislim da bi vrijedilo malo se zaj s tim jos usput zaradit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Katalog za firmu

nesto?neko?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Katalog za firmu

Na koje sitnice treba pazit kod izrade kataloga, popravljanja auta, zidanja kuće, ili operacije slijepog crijeva?

Sve navedeno može raditi svako, ali ne mislim baš da se radi o sitnicama! :)

 

Ako samo treba mijenjati tekst i slike onda ih samo mijenjaj i pazi da budu dobre rezolucije i u CMYK modu. :D

 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Katalog za firmu

Tako je, cymk, bleed 3mm, pazi da slike budu najvise rezolucije. Da tekst bude popunjen tocno u kvadratu, tj pazi kako pises. I ako imas ispunjen tekst, moras opet paziti da bude list popunjen da nebude praznine na njemu.
Mislim da sastrane mora biti 5 mm od ruba tekst, znaci ako je ovo pocetak | 5mm od pocetka.

Samo neke od natuknica, pogledaj te stare kataloge trebalo kako su izgrađeni otvori ih pa file>document setup pogledaj da bude isto.

Sretno :)

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Katalog za firmu
Maximus kaže...

Na koje sitnice treba pazit kod izrade kataloga, popravljanja auta, zidanja kuće, ili operacije slijepog crijeva?

Sve navedeno može raditi svako, ali ne mislim baš da se radi o sitnicama! :)

 

Ako samo treba mijenjati tekst i slike onda ih samo mijenjaj i pazi da budu dobre rezolucije i u CMYK modu. :D

 

Ne moze to svako radit pogotovo bez pozadine neke i ako se ne kuzi u nista,ja nisam rekao da mi nista nije jasno,samo sam tio napomene neke...a to za tekst,slike i rez.znam i sam...

10 godina
offline
Katalog za firmu

Admine,izbrisi ovu temu.

LoL: SirHectorDeMaris , Origin: cohr23
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice