Photoshop i illustrator znalci

poruka: 11
|
čitano: 13.315
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Photoshop i illustrator znalci

pozdrav,

 

trebam pomoc. imam logotip u jpg formatu koji bih trebao prebaciti u vector. Znam ponesto u photoshopu, ali s pen tool-om traceati ovo bilo bi samoubojstvo. Poceo i nesto raditi u illustratoru s pomocu live trace funkcije no nezadovoljan sam. Kako da dobijem vektorski logo (stilizirano slovo A i natpis Animal) u bijeloj boji (ili bilo kojoj drugoj) dovoljno kvalitetan da ga mogu otisnuti na majicu ili napraviti veliki print?

Molim dobrovoljce da to naprave ili mi savjetuju metodu i program koju bih trebao koristiti.

 

Logo u privitku.

 

Hvala svima unaprijed

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Photoshop i illustrator znalci
The Stig kaže...

pozdrav,

 

trebam pomoc. imam logotip u jpg formatu koji bih trebao prebaciti u vector. Znam ponesto u photoshopu, ali s pen tool-om traceati ovo bilo bi samoubojstvo. Poceo i nesto raditi u illustratoru s pomocu live trace funkcije no nezadovoljan sam. Kako da dobijem vektorski logo (stilizirano slovo A i natpis Animal) u bijeloj boji (ili bilo kojoj drugoj) dovoljno kvalitetan da ga mogu otisnuti na majicu ili napraviti veliki print?

Molim dobrovoljce da to naprave ili mi savjetuju metodu i program koju bih trebao koristiti.

 

Logo u privitku.

 

Hvala svima unaprijed

corel draw - klik na trace - gotovo.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Photoshop i illustrator znalci
Rabenbal kaže...
The Stig kaže...

pozdrav,

 

trebam pomoc. imam logotip u jpg formatu koji bih trebao prebaciti u vector. Znam ponesto u photoshopu, ali s pen tool-om traceati ovo bilo bi samoubojstvo. Poceo i nesto raditi u illustratoru s pomocu live trace funkcije no nezadovoljan sam. Kako da dobijem vektorski logo (stilizirano slovo A i natpis Animal) u bijeloj boji (ili bilo kojoj drugoj) dovoljno kvalitetan da ga mogu otisnuti na majicu ili napraviti veliki print?

Molim dobrovoljce da to naprave ili mi savjetuju metodu i program koju bih trebao koristiti.

 

Logo u privitku.

 

Hvala svima unaprijed

corel draw - klik na trace - gotovo.

Znaci, illustrator nikako nije dovoljan? hvala

13 godina
neaktivan
offline
Re: Photoshop i illustrator znalci

ah lol... nije. trebas i 3ds max i adobe after effects, i flame i cekic i nakovanj i illustrator da bi u corelu mogao trejsati. :/

 

napisah ti samo kako ide u programu za stolno izdavastvo. illustrator nije tome namjenjen ali ne sumnjam da ima nesto slicno jer je ipak isto vektorski alat.

odes na youtube i upises illustrator-tracing-tutorial. :/

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.2.2011 21:45 (Rabenbal).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Photoshop i illustrator znalci

dobro, cekam nekoga tko zna raditi u illustratoru, nhf...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Photoshop i illustrator znalci

onak lik upravo sam ti napisao sto d anapravis. ljudi ti nece na takve gluposti odgovarati. imas youtube. nauci koristit internet prije svega. ;)

16 godina
neaktivan
offline
Photoshop i illustrator znalci

Pozdrav, zna li itko slučajno kako u illustratoru "iskriviti" kvadrat tako da on poprimi ovakav oblik (slika)?

Hvala unaprijed. 

IRebic
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Photoshop i illustrator znalci

Evo. Inače je malo nepristojno ljude tražiti ovakve stvari besplatno. Ljudi žive od poznavanja rada sa Adobe alatima i ulože puno napora/vremena da ih nauče koristiti. Uživaj!

15 godina
neaktivan
offline
Re: Photoshop i illustrator znalci

Sreća pa čovjek nije čekao ni 4 godine na tvoj odgovor {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Photoshop i illustrator znalci
IRebic kaže...

Pozdrav, zna li itko slučajno kako u illustratoru "iskriviti" kvadrat tako da on poprimi ovakav oblik (slika)?

Hvala unaprijed. 

14 godina
neaktivan
offline
Photoshop i illustrator znalci

Kako resetrirati AI na tvorničke postavke?

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice