Tražim grafičara - nudim suradnju.

poruka: 9
|
čitano: 3.064
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Tražim grafičara - nudim suradnju.

Pozdrav svima.

 

Bit ću 100% iskren. Novaca nemam, tako da vam za sad ne mogu ponuditi novčanu naknadu.

Nudim zato suradnju, shout-out (reklamiranje), i ako se obogatim na YouTubeu - svakako ćemo se dogovoriti oko novčane naknade.

Za početak se jedino mogu ponuditi platiti koju kavu, ako ste iz ZG.

 

Trebao bih logo za kanal (imam ideju i jako je jednostavno za napraviti). I trebao bi covere za twitter/facebook/youtube (tu ćete dobiti detaljan opis onog što tražim i neke slike na kojima će cover biti baziran). Jedini problem oko covera je taj što YT, Face i Twit imaju različite dimenzije covera, pa će mi trebati 3 verzije iste slike.

 

Ugl. ako se nekome radi, i ako ima slobodnog vremena - neka se javi. Dogovorimo se sve.

Detaljnije: privatne poruke.

 

Hvala.

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Tražim grafičara - nudim suradnju.

Baš si simpa,a dobro barem si iskren.Ako se planiraš obogatiti moraš nešto uložiti zar ne?

Daj si pogledaj malo.na YT uvod u adobe illustrator,za 20ak sati možeš si sam napraviti bannere,overlaye itd.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Tražim grafičara - nudim suradnju.

Ma ako se obogatim, onda sigurno će moj grafičar dobiti dio zarade. To svakako nudim. Možemo se i dogovoriti oko fan majica, tu bi isto dobio dio zarade - i to ako mu se baš jako radi.

 

Ugl. ne treba to biti 100% profi napravljeno, nudim priliku svima da se dokažu, naravno.

 

Hvala ti svakako na komentaru, ali ja ti nisam nešto od grafičara. Jedva i videe editiram, dalje da ne govorim. XD

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Tražim grafičara - nudim suradnju.
Premeseagry kaže...

Ma ako se obogatim, onda sigurno će moj grafičar dobiti dio zarade. To svakako nudim. ..

- ne moraš ni nuditi.. dovoljno da autor može dokazati svoje djelo, da time zarađuješ.. i on može i sudom dobiti dio zarade :) odnosno od toga te štiti ugovor koji sklopiš s autorom u kojem je npr navedeno da si ga isplatio ili se on odriče.. ugl papir koji tad nazivamo ugovor, bez papira = sud koji dobija autor. (ne tvoja ili njegova riječ).

 

edit: ako ga pak zaposliš, tad radi za tebe, tad si ti vlasnik, on autor. Vlasnik je šef.. autor samo ime na djelu. Naravno, zaposliti znači platiti. Kako god okreneš neki deal moraš napraviti .. startupovi to rade npr podjelom dionica fiktivne firme koje će jednog dana možda nešto vrijediti.. ako uspiješ tad se grizeš zbog takvog ugovora i žališ što ga nisi isplatio :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 15:38 (ihush).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tražim grafičara - nudim suradnju.
Premeseagry kaže...

Ma ako se obogatim, onda sigurno će moj grafičar dobiti dio zarade. To svakako nudim. Možemo se i dogovoriti oko fan majica, tu bi isto dobio dio zarade - i to ako mu se baš jako radi.

 

Ugl. ne treba to biti 100% profi napravljeno, nudim priliku svima da se dokažu, naravno.

 

Hvala ti svakako na komentaru, ali ja ti nisam nešto od grafičara. Jedva i videe editiram, dalje da ne govorim. XD

 Ako tako iskreno vjerujes u uspjeh svoje ideje - pravac microkreditna organizacija, digni 500€ pozajmicu, i mozes napraviti sve sto si zamislio za tu lovu :)

 

Jako malo ljudi je spremno uloziti svoje vrijeme i trud u tvoju, ili bilo ciju "cudesnu" ideju, - takvih ponuda je pun internet (bukvalno pun)

8 godina
odjavljen
offline
Tražim grafičara - nudim suradnju.

Ako sam dobro skuzio, ne znas grafiku ne znas videoediting i nemas novca.... kako se mislis obogatiti na youtube? Imas li ti ikakvu predstavu koliko rada i to vrlo kvalitetnog rada trebas uloziti da bi ista zaradio na youtube?

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Tražim grafičara - nudim suradnju.

Može link na YT kanal?

http://www.dd3d-studio.com/
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Tražim grafičara - nudim suradnju.

Hvala, ponudio se jedan dečko da crta za mene, nije niti toliko daleko, pa će nadam se pasti koja piva. :)

 

Ugl. javio se još i dečko "dinix4978", ali iz nekog razloga mu ne mogu odgovoriti na poruku. :(

 

Našao sam crtača, hvala svima.

 

Kada ću imati što za pokazati, svakako ću staviti link kanala. :)

 

Ps. još jednom: hvala Dinixu za javljanje, ali imam crtača. :) Iz nekog razloga ti ne mogu odgovoriti na poruku, jer nemaš uključenu opciju.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Tražim grafičara - nudim suradnju.

Da ne otvaram novu temu pa cu ovdje.

Stranica www.itrevolucija.org traži dizajnera koji će napraviti logo i facebook cover. Itrevolucija je sajt na kome se pišu recenzije, IT novosti, i tutorijali. Trenutno nemamo zahtjeva o tome kako želimo da dizaj izgleda. Tako da je otvorenog tipa, te prema rasploženju dizajnera. Što se boja tiče možete posjetiti naš sajt, te probati da uskladite bojama stranice. Ovo nije obavezno jer mi se možemo prilagoti bojama vašega dizajna.

 

Za detalje i cijenu mozete se javiti na pp.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice