AMD Navi izdvojena tema

poruka: 9.269
|
čitano: 1.626.556
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
XXX kaže...

Kaj nije rekal da je radeon VII Vega 2 arhitektura a ne Navi?

 To i mene sad malo buni. Mislio sam da je ovo kao "pro" verzija kartice, a da ce ove za nas gamere kasnije spomenuti, ali izgleda da je to ipak to.

FLes kaže...

 

RTX2080 je 6000kn kod nas. A Vega 7 je 100 dolara jeftinija od RTX2080.

 Mozda je Radeon VII jeftiniji 100 dolara od founders rtx 2080 jer su one skuplje od aftermarket. Eno na newegu i amazon.com imas rtx 2080 kartice vec od 700$. Kako sad izgleda bit ce im jako slicna cijena.

9 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Navi
XXX kaže...
FLes kaže...
XXX kaže...

 Sad je rekla 700$, znači kod nas 7000 kn

 

LOL, sretan konzolaš ovdje...hebale ih te cijene

 

 

 

RTX2080 je 6000kn kod nas. A Vega 7 je 100 dolara jeftinija od RTX2080.

 700$=7000 kn barem po izlasku

 Sigurno. I onda ti je de facto pored 2080 neisplativo ići na amd. ako korigiraju cijene do 2020 i drivere popelgaju onda će biti li la. Na launchu nikako. Baš razočaranje i za ovo i za procove o kojima osim nekakvog kratkog kljastog cinebench testa ništa nismo saznali. 

 

Još će ispast da će najbolje od novih kartica bit kupiti kad izađe ona 1160 kartica bez RT bedastoće.

16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Navi
Sad me strah za PS5 konzolu....imaju li oni uopće spremme Navi chipove za 2020. godinu i za koliko perja...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
AMD Navi

Koje sranje, jos jedan amd-ov high-end gpu je prakticki dead-on-arrival.... 

 

Moj PC  
3 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Navi
XXX kaže...
Sad me strah za PS5 konzolu....imaju li oni uopće spremme Navi chipove za 2020. godinu i za koliko perja...

 Imaju ne brini. Vec sam prije pisao - ocekuj do kraja godine efikasan chipic ≈ 200mm² na 256 sabirnici s GDDR6 memom - cijena oko 350$

 

I da Navi ce najvjerojatnije rokat. Zasto? Zato sto vec par godina doslovno 2/3 RTGovih inzinjera radi na Naviju - place idu uglavnom iz Sonyevog dzepa. Medju ostalim zato i Vega je takva banana, premalo inzinjera rastegnuto na dizajnu koji je trebao pokrit server, workstation, desktop, mobilno trziste je u startu bio recept za katastrofu.

 

Nije slucajno da je zadnji RTGov kolko tolko konkurentan chip (ako uzmes u obzir dimenzije samog chipa) Nvidiji bio Polaris, a zadnji i performansama po Watu vjerojatno Pitcairn - oba su zavrsila u Playstationu.

 

RTG-ov problem nije Navi vec dosadasnja poslovna politika - nemogu zivotarit od Playstation do Playstation a u medjuvremenu zivit od rebrandiranja i lose sklepenih all in chipova. Zato je Koduriju i pukao film pa je zapalio u Intel.

Pravo pitanje je sto ce poslije Navija. Nvidijin R&D je vec sad veci od cjelokupnog AMD-a, a u utrku se ozbiljno ukljucuje i Intel.

Znam Zen, Epyc... sve je to divno krasno, al vrijeme je da tu uskoro pocnu zaradjivat ozbiljne novce koje ce onda umpumpavat u RTG odjel - GPU postoje sve vazniji, ako nastave ovako ne pise im se bas bajno.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 0:43 (Statsman).
12 godina
protjeran
offline
AMD Navi
chaselol kaže...
picajzla0707 kaže...
chaselol kaže...

16gb HBM ce sigurno naci svoju primjenu a i ljudi ce mocmoci gejmati na 144hz monitorima uz ovu grafu @ freesync a i 4k napokon jer ce to biti rang 1080ti sto je ok iako podosta kaskaju.

 16gb vrama je potpuno nebitno za gejmanje, a ovo se prodaje kao gejmerska kartica

na 144hz monitorima uz freesync će se moći gejmati i na 2080 za istu cijenu uz bolje perfomanse

dakle flop, barem prema trenutno dostupnim informacijama

Flop svakako jer  je vega, svi ocekuju Navi i pad cijena klase od 400$

 

 Da prebacimo razgovor u odgovarajucu temu.

 

Ajmo reci da Navi izade za pol godine po cijenama koje spominjes, to bi znacilo da bi direktno pokopali svoj vlastiti proizvod tj upravo najavljeni Radeon 2 koji izlazi za mjesec dana. Zato se bojim da Navi necemo jos skoro vidjeti, a ovo sad je samo reciklirana Vega na 7nm koja bi trebalo kolko tolko popuniti rupu za vrijeme dok se ceka Navi...

Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
AMD Navi

Evo i AMD-ovih benchmarka za dodatnih 25 igara klik.

 

Steta sto nema usporedbe sa konkurencijom na grafu...

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Navi

Blizu 80% gamera igra na 1080p jedino sto nam treba je jeftinija 144hz grafa i to je sve za sad.

 

1440p su i monitori skupi (ne pricom o nekom trashu od 150€)

 

Lova je u 580/1060 samim time je i 2060 flop nevidjeni, kad dodje 1160 iliti 2060 bez ray tracinga - koji ce s vremenom postati softverska implementacija, to biti zanimljivo.

 

Za sad, trziste stagnira i 1080p 60fps high details nikad nije bio jeftiniji, sve ostalo ce teze biti apsorbovano od strane korisnika - gamera.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
13 godina
offline
Re: AMD Navi

Da, mislim da Navi nije baš blizu, a nakon najave ovog Radeona VII mi se čini da se još više udaljio. Rekao bih početkom sljedeće godine, i to optimistično...Isto kao i kad je onaj škot trkeljao o nekakvim RX 3060/3070/3080 karticama koje su trebale biti najavljene na CES-u. Performanse su bile bajne, tipa RX580 za duplo manju cijenu, a 2 tjedna prije tog je došla RX590...WTF? Pa zašto bi neka firma životni vijek vlastitog proizvoda syebala?

12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
chaselol kaže...

Blizu 80% gamera igra na 1080p jedino sto nam treba je jeftinija 144hz grafa i to je sve za sad.

 

1440p su i monitori skupi (ne pricom o nekom trashu od 150€)

 

Lova je u 580/1060 samim time je i 2060 flop nevidjeni, kad dodje 1160 iliti 2060 bez ray tracinga - koji ce s vremenom postati softverska implementacija, to biti zanimljivo.

 

Za sad, trziste stagnira i 1080p 60fps high details nikad nije bio jeftiniji, sve ostalo ce teze biti apsorbovano od strane korisnika - gamera.

 Ja tebe nekad stvarno ne kuzim. U ovoj prici nije bitno koje se kartice najvise prodaju, pricamo o onima koji bi htjeli uzeti karticu jacine rtx 2070 ili 2080/Radeon 2.

 

2060 je daleko od flopa jer ces za cca 3000kn kad se prasina slegne imati karticu koja je po jacini kao jedna 1070 ti, a kad dodas DLSS eto ti jos minimalno 30% vece performanse.

 

Trziste uopce ne stagnira, sami dokaz ti je da RTX-ice kojima su cijene takve kakve jesu nestaju sa polica.

14 godina
protjeran
offline
AMD Navi

Ovaj Radeon VII im nije trebao, jednostavno je uzasna kupnja po svim kriterijima, kad izadje ce biti skuplji, malo sporiji, trosit znacajno vise od 2080-ke, te ce pusit feature-wise zbod dlss-a i raytracinga. A kao slag na tortu je doslo i to da sad nvidija podrzava adaptive sync... Jednostavno nema nikakvog smisla da to izbace, Vege su spasili mineri a toga vise nema, bit ce epic fail...

Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Navi
war3_tft kaže...

Evo i AMD-ovih benchmarka za dodatnih 25 igara klik.

 

Steta sto nema usporedbe sa konkurencijom na grafu...

 može se povući neke usporedbe sa rezultatima u posljednjem testu gtx 2060, gdje su prikazani rezultati vege64 i gtx 2080

brojka u zagradi je fps vege64 na techpowerup, van zagrade je amd-ov podatak, podaci za radeon vii su amd izvor, za 2080 sa techpowerup testa

 

neke igre nemaju na oba testa, na nekim je razlika u vegi64 kao referentnoj točci prevelika, a ne da mi se preračunavati postotke

stoga, preostale su ove:

 

bf1: vega 64: 59,2 (60,1) / radeon vii: 80,5 / gtx 2080: 76,5

fc5: vega 64: 49 (50,6) / radeon vii: 62 / gtx 2080: 62,4

gta5: vega 64: 60,1 (58,8) / radeon vii: 76,2 / gtx 2080: 81,4

witcher3: vega 64: 41,4 (41,1) / radeon vii: 55,4 / gtx 2080: 63,6

gr wildlands: vega 64: 29,2 (28,6) / radeon vii: 36,3 / gtx 2080: 39,3 

 

dakle, otprilike su podjednake grafe u ovih pet igara kad uzmeš vegu64 kao referentnu točku

ako dodaš dlss kao dodatnih 30-40% perfomansi u korist gtx 2080 u igrama koje će to podržavati (a puno ih je već najavljeno), te uz to dodaš i rtx makar i kao gimmick, onda je radeonka za iste pare besmislena, tim više jer i freesync prestaje biti ekskluzivna prednost radeonke

11 godina
offline
Re: AMD Navi
war3_tft kaže...

 Ja tebe nekad stvarno ne kuzim. U ovoj prici nije bitno koje se kartice najvise prodaju, pricamo o onima koji bi htjeli uzeti karticu jacine rtx 2070 ili 2080/Radeon 2.

 

2060 je daleko od flopa jer ces za cca 3000kn kad se prasina slegne imati karticu koja je po jacini kao jedna 1070 ti, a kad dodas DLSS eto ti jos minimalno 30% vece performanse.

 

Trziste uopce ne stagnira, sami dokaz ti je da RTX-ice kojima su cijene takve kakve jesu nestaju sa polica.

Buducnost je high refresh rate monitori, esports donosi vise para nego ista danas, sve je bilo jasno kad je Fnatic bio na AMD CES prezentaciji. 
Idu ljudi u tom smjeru i zdravo.


Za 95% populacije nova radeon grafa je nepotrebna/

 


DLSS ili Ray tracing mozda za nekih 5 godina ce biti pristojan, sad je to sve pionirska tehnologija koja ne moze 60fpsa drzati kako treba ni sa 2080ti na 1080p

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
offline
Re: AMD Navi
chaselol kaže...

DLSS ili Ray tracing mozda za nekih 5 godina ce biti pristojan, sad je to sve pionirska tehnologija koja ne moze 60fpsa drzati kako treba ni sa 2080ti na 1080p

 što je babi milo, to joj se i snilo...

 

dlss je nevezan uz rt, iako pomaže nadoknaditi zahtjevnost rt-a

u prvim danima rt je izgledao kao čudovište koje ždere resurse i može biti pokretano isključivo na 1080p sa 2080ti, kako ti kažeš

međutim, vrlo brzo nakon toga pokazalo se da će se rt moći skalirati, dakle ne moraš ga furati na ultra, spustiš ga na v.high ili high

kad se tome doda dlss rezultat je ray tracing gotovo bez ikakvog udara na perfomanse 

 

ili isključiš rt i voziš samo dlss sa 40% većim perfomansama od konkurencije koja košta isto, a nema ništa od tih čudesa - u prijevodu: ova tek najavljena radeonka je propala i prije nego su s njom krenuli u proizvodnju 

 

 

12 godina
online
Re: AMD Navi
chaselol kaže...

Blizu 80% gamera igra na 1080p jedino sto nam treba je jeftinija 144hz grafa i to je sve za sad.

 

1440p su i monitori skupi (ne pricom o nekom trashu od 150€)

 

Lova je u 580/1060 samim time je i 2060 flop nevidjeni, kad dodje 1160 iliti 2060 bez ray tracinga - koji ce s vremenom postati softverska implementacija, to biti zanimljivo.

 

 

Nisu. 

 

144Hz monitori su skuplji.

 

Ja bi uvjek išao na 60Hz + veću dijagonalu i 1440p nego na 144Hz FHD sa TN matricom npr.

 

I kako će raytracing postat softverska stvar kad ima dedicirani HW za to ? Bar u idućih par godina ... 

 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 12:42 (DarthMarkus).
11 godina
offline
Re: AMD Navi
picajzla0707 kaže...

ili isključiš rt i voziš samo dlss sa 40% većim perfomansama od konkurencije koja košta isto, a nema ništa od tih čudesa - u prijevodu: ova tek najavljena radeonka je propala i prije nego su s njom krenuli u proizvodnju 

 

 

Nema logike sta ljudi pisu po forumima jer pristojna 2080 kosta 750-800eur donosi 8gb ddr6 memorije dok ce konkurencija biti manje vise iste cijene sa duplo vise memorije?


Po toj logici, 1080ti je bolja od citave RTX serije (2080ti excluded)jer je bila jeftinija i sama RTX serija je propala cim je izasla? 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
chaselol kaže...

Buducnost je high refresh rate monitori, esports donosi vise para nego ista danas, sve je bilo jasno kad je Fnatic bio na AMD CES prezentaciji. 
Idu ljudi u tom smjeru i zdravo.


Za 95% populacije nova radeon grafa je nepotrebna/

 


DLSS ili Ray tracing mozda za nekih 5 godina ce biti pristojan, sad je to sve pionirska tehnologija koja ne moze 60fpsa drzati kako treba ni sa 2080ti na 1080p

 Prvo kazes da je buducnost high rr gaming, a onda kazes da ljudima ne trebaju nove i jace kartice? Obrazlozi malo molim te, ne mislis valjda da su 580/1060 dovoljne za high rr?

 

Slazem se da je RT pionirska tehnologija, ali je li uopce gledas najnovije podatke? U BF5 RTX 2080 (bez ti) ne pada ispod 60 FPS-a sa Ray tracing na medium na 1440p klik. Ne kazem da je to nesto revolucionarno posto sa rtx off daje 50% vise FPS-a, al cisto da se makne dezinformacija kako RTX 2080 ti jedva vrti 60 FPS-a na 1080p.

 

Sa druge strane DLSS ima puno vise potencijala, eno kolega je stavio kolko naslova ga vec podrzava klik, a bit ce ih sve vise, sto starih (posto navodno implementacija nije previse zahtjevna) i najvjerovatnije svi novi. Tih 30-40% vecih performansi nikako nije za baciti i DSLL je zapravo najveci adut RTX kartica.

11 godina
offline
AMD Navi

bez zajebancije ovo je

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 15:02 (Timo).
Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Navi
chaselol kaže...

Nema logike sta ljudi pisu po forumima jer pristojna 2080 kosta 750-800eur donosi 8gb ddr6 memorije dok ce konkurencija biti manje vise iste cijene sa duplo vise memorije?
Po toj logici, 1080ti je bolja od citave RTX serije (2080ti excluded)jer je bila jeftinija i sama RTX serija je propala cim je izasla? 

 gleda se msrp, ne koliko "pristojna" 2080 košta kod nas ili u bih

ali čak i tako - 700 usd je najavljena cijena radeonke, prevedeno kod nas u hrvatskoj je to 7.000 kuna plus-minus koja stotka, a 2080 nađeš već od 6.000 kuna u trgovinama - ova msi ventus je sasvim pristojna grafa i ide već za 6.090 kuna - dakle radeonka će vrlo vjerojatno biti skuplja

 

rtx serija se, koliko mi je poznato, i prodaje znatno slabije od pascala nakon izlaska, no sad gledamo odnos amd vs nvidia jer to što nevidija sama sebi radi konkurenciju nama potrošačima ne pomaže previše

uglavnom, radoenka će biti slabija i skuplja, bez dlss i rtx, bez prednosti freesynca... dakle flop i to teži, osim ako ne bude nekih iznenađenja koja zasad skrivaju

 

eh da, sa 16gb memorije možeš u gejmanju obrisat guzicu, to je apasolutno nepotrebno i još jedan glupi potez koji ne donosi ništa nit u praksi nit teoriji, a uzima puno (u cijeni grafe naravno, obzirom na skupoću hbm memorije)

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 15:46 (picajzla0707).
12 godina
online
AMD Navi

Meni je ovo u rangu Rajinog bisera 2x480 Vulkan = 1080gtx.

 

 

 

 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Navi
chaselol kaže...

Blizu 80% gamera igra na 1080p jedino sto nam treba je jeftinija 144hz grafa i to je sve za sad.

 

1440p su i monitori skupi (ne pricom o nekom trashu od 150€)

 

Lova je u 580/1060 samim time je i 2060 flop nevidjeni, kad dodje 1160 iliti 2060 bez ray tracinga - koji ce s vremenom postati softverska implementacija, to biti zanimljivo.

 

Za sad, trziste stagnira i 1080p 60fps high details nikad nije bio jeftiniji, sve ostalo ce teze biti apsorbovano od strane korisnika - gamera.

 

Neznam o kakvom ti nikad jeftinijem 1080p gamingu pricas. Cinjenica je da 580/1060 nisu u stanja drzat stabilnih 60fps i to kod vjerojatno dosta novih naslova.

Evo bas sad za Bozic starcima slozio novu konfu, nista specijalno, jbg krepo im laptop, pa rekoh da se ne pate vise s 15" ekrancicima, uzeo posten monitor 27" - da stari moze igrat tombolu ko covjek, i roknuo ostatak sistema oko 580-ice i ryzena 2600. Onda kako sam to porihtavao taman ulovilo neka smrdljivo vrijeme, pa rekoh da to malo izprobamo - ostao vise nego neugodnu iznenadjen performasama u igrama. Peglo sam uglavnom Assasin Creed i Frost punk (obje) ali lagga boli glava. Ne cak mislim nije problem u Ryzenu (ako uopce), niti u losim driverima - adrenaline je bio gore (beta), al ono igras i doslovno osjetis kako se graficka pati (od dropovi do buke) jer njoj igre vade mast. 

 

Cijene monitore su kao i kod svog ostalog PC hardvera - u kurcu, u odnosu ne neke druge komponente jos su i dobre.

 

chaselol kaže...
war3_tft kaže...

 Ja tebe nekad stvarno ne kuzim. U ovoj prici nije bitno koje se kartice najvise prodaju, pricamo o onima koji bi htjeli uzeti karticu jacine rtx 2070 ili 2080/Radeon 2.

 

2060 je daleko od flopa jer ces za cca 3000kn kad se prasina slegne imati karticu koja je po jacini kao jedna 1070 ti, a kad dodas DLSS eto ti jos minimalno 30% vece performanse.

 

Trziste uopce ne stagnira, sami dokaz ti je da RTX-ice kojima su cijene takve kakve jesu nestaju sa polica.

Buducnost je high refresh rate monitori, esports donosi vise para nego ista danas, sve je bilo jasno kad je Fnatic bio na AMD CES prezentaciji. 
Idu ljudi u tom smjeru i zdravo.


Za 95% populacije nova radeon grafa je nepotrebna/

 


DLSS ili Ray tracing mozda za nekih 5 godina ce biti pristojan, sad je to sve pionirska tehnologija koja ne moze 60fpsa drzati kako treba ni sa 2080ti na 1080p

 Esports je trenutacno u fazi pretakanje iz supljeg u prazno, nakon pocetnog zaleta hype se poprilicno ispuho, nije ga jos zadesila sudbina VR-a, al ono nije ni daleko - uostalom jebes takav segment gdje je glavna nada Fornite

 

Buducnost je cloud.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 16:13 (Statsman).
5 godina
offline
AMD Navi

Nekako mislim da o onome sto su oni izbacili bi trebalo pisati u vega temi (https://www.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/amd-vega/240293.aspx), a ne u ovoj.

Ili sam krivo pohvatao i radi se ipak o navi ?

 
3 0 hvala 2
7 godina
offline
Re: AMD Navi
ja san ceka navi nisan prati baš vjesti a kad ono vega refreš xD
8 godina
neaktivan
offline
AMD Navi

Radeon VII po meni je promasaj jer se reklamira kao gejming kartica, ona to nije, kome pobogu treba 16GB HBM2 za igre, 3X4k panel?, isti djavo ko i polaris serija x70 i x80, izmedju 4 i 8 gb skoro nikakve razlike. (a sirova snaga iste kartice je negdje oko gtx 1080, to sve govori da ta kartica ima previse radne memorije)

DLSS je doslovno blur efekt i smece od AA, RT je isto idiotarija, to ce zazivjet tek za 2 generacije kad izadju i budu normalne igre podrzavale to (BF V i FV XV, dajte molim vas, da te igre imaju mega mega grafu nebi ni pirata skido), AI mi je jedina stvar koja mi se svidja kod Nvidije.

Sto se tice skota adoretv-a, i njegovog predvidjanja, svi bi volili RX 3080 da bude kako on kaze ali ovaj Radeon VII mi nekak srusio to, Radeon VII Nano (8gb HBM, 500$) bi vec poboljso stvari, ali ne bih rekao da ce radeon sam sebi unistiti radeon VII vec za 6-9mj

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 23:31 (LepiSladja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD Navi

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Navi
Maksimus kaže...

AMD might just save us all...

 kakvo lupetanje, za gejmere apsolutno nebitna grafa, a kamo li da će nas 'spasiti'

perfomanse moooožda iste po istoj cijeni bez dodatnih điđa, moar memorije koja gejmerima ne znači baš ništa 

 

da je ta grafa izašla 20-30% jeftinija sa 8gb vrama, e to bi možda i bilo nešto od "might just save us all"

ovako su se samo priključili na nevidijinu lokomotivu podivljalih cijena i to bez ikakve konkretne prednosti u odnosu na konkurenciju, al baš nikakve

 

14 godina
online
AMD Navi

Pa ova grafa je isključivo samo iskorištavanje neuspjelih čipova za MI50. Ako tu mogu zaradit koji dolar od onoga što bi bacili, super. 

Performanse su sasvim zadovoljavajuće ako su jednake 2080 po istoj cijeni. Svi sad nabrajaju diđe kod RTXice, a doslovno prije tjedan dana su svima to bila apsolutno beskorisna smeća. 

 

 

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Navi
Kojim svima? Malo vise od tjedan dana se govori o benefitima dlssa i rastu perfomansi od 30-40% u odnosu na taa. Moze se pila i drukcije okrenut - vec mjesecima se pljuje po nevidiji zbog blesavih cijena, sad odjednom je radeonka dobra istoj toj cijeni usprkos, cak i bez dodatnih ficra.
7 godina
offline
Re: AMD Navi
picajzla0707 kaže...
Kojim svima? Malo vise od tjedan dana se govori o benefitima dlssa i rastu perfomansi od 30-40% u odnosu na taa. Moze se pila i drukcije okrenut - vec mjesecima se pljuje po nevidiji zbog blesavih cijena, sad odjednom je radeonka dobra istoj toj cijeni usprkos, cak i bez dodatnih ficra.

tocno to , meni je tuzno sta je treba amd izbacit (relativno) preskupo smece da bi ljudi poceli pozitivno pricat o dlssu i opcenito rtx

12 godina
online
AMD Navi

Ček jel to nova Vega ima manje stream procesora nego stara na rafiniranijem proizvodnom procesu ?

 

Možda ovo nije FULL čip.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice