AMD Navi izdvojena tema

poruka: 9.269
|
čitano: 1.626.223
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Re: AMD Navi
BF V najbitnija igra? LoL ovo ti je dobar vic...
16 godina
odjavljen
offline
AMD Navi

Također to su usporedbe BF V u SP modu, a to je tek totalno nebitno. SP ne igra nitko a ako i igra odigra ga 4-5 sati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Navi
XXX kaže...

Također to su usporedbe BF V u SP modu, a to je tek totalno nebitno. SP ne igra nitko a ako i igra odigra ga 4-5 sati.

  Nije bas 3,4 jer ima 5 prica od po cca 5 sati tak da se to rastegne na dobrih 25 h tko roka samo SP 

16 godina
offline
Re: AMD Navi
MEGATAMA kaže...

5700/xt se u nonref verzijama drzi odlicno,pogotovo u 1440p rezi koja je popularna na pcu.

Moje jedino iznenadjenje je bilo izostanak raytracea jer smo unazad par godina svi iscekivali kako ce Navi poklopit Nvidiu full paketom.

Ali kako se cini vec iduce godine stize Navi sa hard podrskom za raytrace pa ce paket bit zaokruzen.

 Das steta ali zato ga ima u  PS-u novom 

 

No milslim kad dojde Ampere da ce biti jaci  od AMD Navi 20 po opet visokim cijenama

i bdw NAVI-u je to prvo izlet u  RT vode, dok u Ampere nas ceka druga generacija  istog  

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2019 13:54 (4mal).
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Navi
4mal kaže...
XXX kaže...

Također to su usporedbe BF V u SP modu, a to je tek totalno nebitno. SP ne igra nitko a ako i igra odigra ga 4-5 sati.

  Nije bas 3,4 jer ima 5 prica od po cca 5 sati tak da se to rastegne na dobrih 25 h tko roka samo SP 

 meni je trebalo 4-5 sati na hard a vidim i drugima, ne znam kaj si ti tam radio 25 sati

 

https://howlongtobeat.com/game.php?id=57352

 

 

10 godina
neaktivan
offline
AMD Navi

Sve se vrti oko marketsharea, ako si mali svi te zaobilaze i optimizacije se rade za velikog što je i logično( zašto trošiti vrijeme i novac za nešto što skoro nitko ne koristi). Možeš ti imati i jaču karticu ali ako nije optimizirana igra možeš se slikati. Eto bar je u BF pkazala zube.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
dery kaže...

U najbitnijoj igri je odere(BFV) dok je ostalima podjednaka ali ipak pobjeda malo naginje na njenu stranu.

Ti si totalno puko u zadnje vrijeme, a BF-ove vise skoro nitko ne igra...

12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Navi
ansha kaže...
dery kaže...

U najbitnijoj igri je odere(BFV) dok je ostalima podjednaka ali ipak pobjeda malo naginje na njenu stranu.

Ti si totalno puko u zadnje vrijeme, a BF-ove vise skoro nitko ne igra...

 Dosta osoba je to reklo za tebe, sjecam se i jednog posta gdje je lik govorio koliko si nekad bio bio drugaciji, no nesto se desilo u posljednje vrijeme....

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2019 15:57 (Shockwave).
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
Shockwave kaže...
ansha kaže...
dery kaže...

U najbitnijoj igri je odere(BFV) dok je ostalima podjednaka ali ipak pobjeda malo naginje na njenu stranu.

Ti si totalno puko u zadnje vrijeme, a BF-ove vise skoro nitko ne igra...

 Dosta osoba je to reklo za tebe, sjecam se i jednog posta gdje je lik govorio koliko si nekad bio bio drugaciji, no nesto se desilo u posljednje vrijeme....

Ja sam uvijek u pravu pa su mnogi ljubomorni, tako to bude kod prosjecnih ljudi..

12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Navi
ansha kaže...
Shockwave kaže...
ansha kaže...
dery kaže...

U najbitnijoj igri je odere(BFV) dok je ostalima podjednaka ali ipak pobjeda malo naginje na njenu stranu.

Ti si totalno puko u zadnje vrijeme, a BF-ove vise skoro nitko ne igra...

 Dosta osoba je to reklo za tebe, sjecam se i jednog posta gdje je lik govorio koliko si nekad bio bio drugaciji, no nesto se desilo u posljednje vrijeme....

Ja sam uvijek u pravu pa su mnogi ljubomorni, tako to bude kod prosjecnih ljudi..

 Ti o prosjeku znas najbolje vidim .

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2019 16:17 (Shockwave).
16 godina
offline
Re: AMD Navi

@xxx

 

Aj pogodi sto bi tamo radio osim gameplaya 

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2019 17:07 (4mal).
15 godina
offline
Re: AMD Navi
NoDe31 kaže...
BF V najbitnija igra? LoL ovo ti je dobar vic...

 Kako nije kad se očekuje najisčekivaniji bad company i može se po ovoj ravnat kako će bit stanje, nemaš veze.Ovi šta su potukli td sve čoravo izgleda.

 

Ansha oduzelo te nekako se gubiš.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2019 21:26 (dery).
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Navi
dery kaže...
NoDe31 kaže...
BF V najbitnija igra? LoL ovo ti je dobar vic...

 Kako nije kad se očekuje najisčekivaniji bad company i može se po ovoj ravnat kako će bit stanje, nemaš veze.Ovi šta su potukli td sve čoravo izgleda.

 

Ansha oduzelo te nekako se gubiš.

 To izlazi sa novim konzolama za više od godinu dana, do onda će i Navi sa RT-om.

15 godina
offline
Re: AMD Navi
XXX kaže...

 To izlazi sa novim konzolama za više od godinu dana, do onda će i Navi sa RT-om.

 Jebe se mene i tebe za rt mi očemo ovo kad bude za siću a umišljeni nek tuku rt-u govnu brat.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2019 21:33 (dery).
4 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
dery kaže...

 Jebe se mene i tebe za rt mi očemo ovo kad bude za siću a umišljeni nek tuku rt-u govnu brat.

 A vi kako te? Ke? 

 

A sad nazad na temu, evo i prve recenzije za 

na koju sam naletio. Posto se radi o entry modelu nije bilo bolje za ocekivati, dosta je glasna pri tih 69 stupnjeva, kad bi se fan krivulja namjestila da ju pusta do 75 stupnjeva to bi mozda cak bilo i ok.

14 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Navi
DonOscar kaže...
dery kaže...

 Jebe se mene i tebe za rt mi očemo ovo kad bude za siću a umišljeni nek tuku rt-u govnu brat.

 A vi kako te? Ke? 

 

A sad nazad na temu, evo i prve recenzije za 

na koju sam naletio. Posto se radi o entry modelu nije bilo bolje za ocekivati, dosta je glasna pri tih 69 stupnjeva, kad bi se fan krivulja namjestila da ju pusta do 75 stupnjeva to bi mozda cak bilo i ok.

 Pa naravno, ne znam zašto bi netko trpio buku dok mu je grafa na samo 69 stupnjeva.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
11 godina
online
Re: AMD Navi
Bas nema potrebe trpiti buku - ima i bit će grafa koje budu i manje od 69 stupnjeva, a opet ih ne čuješ - poput moje msi gaming npr., a takva bu i sljedeća, neovisno radeon ili nevidija. Helikopteri više kod mene nejdu :)
15 godina
offline
AMD Navi

Zasad kombinacija buke i hlađenja rx5700 pulse najbolja uz red devil xt. Nitro bi trebala ubijat.

 

https://www.computerbase.de/2019-08/xfx-radeon-rx-5700-xt-thicc2-test/2/#abschnitt_lautstaerke__kuehlung

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.8.2019 11:32 (dery).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Navi

Opcenito sam bio dojma da ce 7nm u Naviu drasticno smanjit i grijanje i buku ali ispada ds nizi proizvodni proces tu nije donio nikakav napredak i da je dalje najbitniji kvalitetan cooling sistem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
Pricalo se o tome na proslim stranicama, hladnjaci su prakticki isti, al su navi cipovi uz jednaku potrosnju kao i konkurentne kartice manji povrsinom pa ih je iz tog razloga teze ohladiti.
13 godina
offline
Re: AMD Navi

 Kad će ih bit u našim dućanima, tko ima inside info ?

16 godina
offline
Re: AMD Navi

I Navi nije u potpuno 7nm proizveden nego samo neki dijelovi chipa

 

 

16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Navi
4mal kaže...

I Navi nije u potpuno 7nm proizveden nego samo neki dijelovi chipa

 

 

 Daju mi to malo više objasni.

8 godina
offline
AMD Navi

Vjerojatno malo pobucao Navi i Zen..

Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
4mal kaže...

I Navi nije u potpuno 7nm proizveden nego samo neki dijelovi chipa

 

 

 LOL otkrio ameriku...nije ni intelovih 14/12 NM isti kao AMD-ovih 14/12...

Ovaj 7 NM je TSMC-ovo podmuklo marketinsko izdrkavanje u utrci niskopotrosnih mobilnih cipova protiv samsunga...

Ali nevrijedi teorije zavjere bacati vamo kada dodje ansha i korijen sasjece.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.8.2019 13:13 (HCgamingCRO).
15 godina
offline
AMD Navi

This does actually push the Sapphire card ahead of the RTX 2060 SUPER, as the Pulse is on average 1% faster 

 

Znači jednaka rtx2060 super je jednaka rtx2070 koje nereferentne imaju veče cijene od pulsa

 

Sa kit guru recenzije, ne xt 5700pulse je daleko najbolja kupnja od svih za 10$ više od referentne puhalice znači 360$ cijena

 

 

ovde najeftinija 2060super

 

5700 pulse

  

5700 mech oc

 

Inače nenormalne cijene za grafe koje trebaju koštat do 2000kn i manje. Otišlo sve u krc.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.8.2019 19:24 (dery).
Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Navi
dery kaže...

Otišlo sve u krc.

E jebga, a to je bio jedini plus AMDa. 

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
16 godina
odjavljen
offline
AMD Navi

Ma uopće nije skupo, pogtovo za ove vrhunske pc ekskluzive 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: AMD Navi
XXX kaže...

Ma uopće nije skupo, pogtovo za ove vrhunske pc ekskluzive 

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
15 godina
offline
Re: AMD Navi

 Na kraju balade najvažnije je rekao da mu je izbor u tom rangu  5700xt te stavio sofverske prednosti navija: radeon image sharpening, radeon anti lag i fidelityfx ispred dlss i rt-a. 

 

 

kradem mine iz minskog polja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice