Koja grafička na ASRock ALiveNF6G-VSTA

poruka: 9
|
čitano: 3.714
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Koja grafička na ASRock ALiveNF6G-VSTA?

Pozdrav!

Dakle novi sam na forumu  i admine da bi ništa ne brišu što je krivo nego nek mi jave.

Mislim si naručiti preko neta grafičku i neznam što treba gledati prilikom kupnje da bi pasala sa grafičkom..

Molim pomoć.. hitno...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koja grafička na ASRock ALiveNF6G-VSTA?
matey997 kaže...

Pozdrav!

Dakle novi sam na forumu   i admine da bi ništa ne brišu što je krivo nego nek mi jave.

Mislim si naručiti preko neta grafičku i neznam što treba gledati prilikom kupnje da bi pasala sa grafičkom..

Molim pomoć.. hitno...

Ta maticna vec ima integriranu graficku pa ako ti treba samo za Office i gledanje filmova onda si nemoj nikakvu kupovat. A ako ti treba za igranje onda reci koji procesor imas i kolko RAMa da ne zagusimo komp s grafickom ili da nebude neiskoristena do kraja.  
S kolko novaca raspolazes?

Pravi programeri programiraju binarno!
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2012 19:02 (Pentium100).
11 godina
neaktivan
offline
Koja grafička na ASRock ALiveNF6G-VSTA

Procesor je AMD Dual core 4400+, ram 3gb...  prije sam imao geforce 8500 256 mb i polomila se, a sada sa integriranom ništa ne mogu igrat cod 4 mi šteka.. a nedavno mi se počel i gasiti dok radim igram nešto.....

do 400 kn imam na raspolaganju..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koja grafička na ASRock ALiveNF6G-VSTA

dobra je grafa tipa hd 5670 sa gddr5 memom ostale nemoj jer je proc slab i bottneckat ce

14 godina
neaktivan
offline
Re: Koja grafička na ASRock ALiveNF6G-VSTA
matey997 kaže...

Procesor je AMD Dual core 4400+, ram 3gb...   prije sam imao geforce 8500 256 mb i polomila se, a sada sa integriranom ništa ne mogu igrat cod 4 mi šteka.. a nedavno mi se počel i gasiti dok radim igram nešto.....

do 400 kn imam na raspolaganju..

Ja sam inace poklonik Radeona, ali u ovom segmentu i po toj cijeni si uzmi GeForce GT630. Mislim da je trnutno na nekoj akciji, jer je inace u rangu sa do 50-70kn skupljim radeonima. Jos dobis Torchlight gratis. Tako da se nemoj previse razmisljati:

http://www.protis.hr/products/details/graficka-kartica-palit-gt630-1gb--torchlight/58951

Pravi programeri programiraju binarno!
12 godina
offline
Re: Koja grafička na ASRock ALiveNF6G-VSTA

ja bi uzeo 5770/6770 za kojih 450-500kn i onda kasnije samo proc tipa x3 + mbo + ddr3 ram i eto ti low end gaming konfe....

Werdum Combat Team
11 godina
neaktivan
offline
Koja grafička na ASRock ALiveNF6G-VSTA

Hvala svima

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koja grafička na ASRock ALiveNF6G-VSTA

zanima me još da li će hd 5450 pasat na tu matičnu?

i dal ču moći zaigrat ponekad nešto?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koja grafička na ASRock ALiveNF6G-VSTA

Pasat ce , ali s njom se neces naigrat , slaba je to grafa ! Rađe trazi rabljenu HD5670 , nađu se za 300-350kn !

Music As A Weapon !!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice