Nova grafa - novi win?

poruka: 5
|
čitano: 1.261
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Nova grafa - novi win?

sutra dobivam novu grafu. bili bilo dobro rusit win pa da sve bude svjeze? ili pak nema nikakve potrebe? mogu li u poptunosti ocistiti nvidiine fajlove? (prelazim s nvidie na ati)

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Nova grafa - novi win?
tRy kaže...

sutra dobivam novu grafu. bili bilo dobro rusit win pa da sve bude svjeze? ili pak nema nikakve potrebe? mogu li u poptunosti ocistiti nvidiine fajlove? (prelazim s nvidie na ati)

Samo očistiš stare drivere i staviš nove drivere i gotova stvar.

MOTOR u srcu BRZINA u glavi ADRENALIN u krvi i ANDJELI čuvari
14 godina
neaktivan
offline
Nova grafa - novi win?

hah oke. posto sam imo problema podosta sa grafom jer zesce umire, a moro sam do kompa nekako. Brisao sam pa stavljao drivere. prije sam u control panelu imao sve ponudeno za obrisat, a sada samo physx. Pomoc? il da vratim drivere s nvidine stranice pa sve uredno pobrisem? ^^

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Nova grafa - novi win?
tRy kaže...

hah oke. posto sam imo problema podosta sa grafom jer zesce umire, a moro sam do kompa nekako. Brisao sam pa stavljao drivere. prije sam u control panelu imao sve ponudeno za obrisat, a sada samo physx. Pomoc? il da vratim drivere s nvidine stranice pa sve uredno pobrisem? ^^

Očisti programom Driver Sweper ja mislim da se tako zove,ako nije tako onda molim nekog od kolega da me ispravi.

MOTOR u srcu BRZINA u glavi ADRENALIN u krvi i ANDJELI čuvari
14 godina
neaktivan
offline
Nova grafa - novi win?

oke. hvala. ionako mi se nije bas dalo rusit win ^^

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice