AutoCad 2018 - ispis crteža na printeru

poruka: 5
|
čitano: 5.327
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
AutoCad 2018 - ispis crteža na printeru

Pozdrav!
Kod printanja crteža prikaže se samo jedna vrsta crta, konkretno bridovi. Svih ostalih crta nema na ispisu. Ne znam što se poremetilo i kako to riješiti.

Bolje biti pijan nego star
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AutoCad 2018 - ispis crteža na printeru
Femilano kaže...

Pozdrav!
Kod printanja crteža prikaže se samo jedna vrsta crta, konkretno bridovi. Svih ostalih crta nema na ispisu. Ne znam što se poremetilo i kako to riješiti.

 Možda printaš samo jedan layer? Printaš preko onog prozora? Pogledaj si plot area ? 

15 godina
neaktivan
offline
AutoCad 2018 - ispis crteža na printeru

Da, printam preko prozora. Kliknem na prozor, vrati me na crtež, označim cijeli crtež, opet natrag i preview. Tamo samo bridovi, kao i na papiru.

Probao sam ubaciti crtež koji sam ranije radio, normalno ga printa. Ako zamjenim jednu kotu ili nešto drugo, s istim layerom s kojim je nacrtano, to ne printa.

Bolje biti pijan nego star
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AutoCad 2018 - ispis crteža na printeru
Femilano kaže...

Da, printam preko prozora. Kliknem na prozor, vrati me na crtež, označim cijeli crtež, opet natrag i preview. Tamo samo bridovi, kao i na papiru.

Probao sam ubaciti crtež koji sam ranije radio, normalno ga printa. Ako zamjenim jednu kotu ili nešto drugo, s istim layerom s kojim je nacrtano, to ne printa.

 Provjeri layer crteža od ranije i layer od ovoga.

15 godina
neaktivan
offline
AutoCad 2018 - ispis crteža na printeru

Različiti su. Crtež je rađen nekom starom verzijom pa mi layeri nisu preneseni, ili ih ne vidim u izboru aktivnih. Nove crte su rađene novo kreiranim layerima.

Bolje biti pijan nego star
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice