Koji Photoshop bi bio dobar za početnika?

poruka: 11
|
čitano: 9.427
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Koji Photoshop bi bio dobar za početnika?

Ili je suvišno pitanje?

 

Vidim na webu da ih ima more, neki su free, neki su trial verzija, možete mi preporučiti koji je dobar za početak? {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Koji Photoshop bi bio dobar za početnika?

Nema ih more, ima ih 13 generacija. Nijedan nije free. Warez je nešto drugo. {#}

 

Počni s kojim god hoćeš. Svejedno ti je. POčni s CS6 pošto je najnoviji. Mada ćeš bolje vještine stići u starijima. Cs2,Cs3...

j*beš život bez rakije.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji Photoshop bi bio dobar za početnika?
robertini kaže...

Ili je suvišno pitanje?

 

Vidim na webu da ih ima more, neki su free, neki su trial verzija, možete mi preporučiti koji je dobar za početak? {#}

Photoshop elements ti je pojednostavljena verzija photoshopa (iako i ona ima gomilu funkcija) tak da možeš probat krenut s njom. {#}

 

Inače, zadnja offline verija je CS6 al ne i službena. Sad ti to sve spada po CC koju dorađuju svako malo, a to ti se nudi (ofišl) pod pretplatom.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji Photoshop bi bio dobar za početnika?

Koristim dva programa za obradu vektorske grafike

adobe ilustrator i

serif draw plus jer ima zgodne mogučnosti :)

 

inače, kada ja otvorim recimo veliki papir (više piksela) , i stavim hrpu toga pa onda hocu napraviti nesto zahtjevnije recimo 3d efekt ili nesto drugo.Pa sporo traje obrada i premještanje toga.

Pitanje za vas, sto bi ja trebao ojačati da bi to išlo brže ?

Imam Procesor intel i3 3.20ghz

4gb rama (jedna pločica) 

nvidia geforde gt640 2gb rama.

 

e sad, nisam gamer neki ali me zanima, bi li dodavanjem rama sto postigao mislim bi li bilo brže u tim programima raditi ?? 

 

 

12 godina
offline
Re: Koji Photoshop bi bio dobar za početnika?
Markić7 kaže...

Koristim dva programa za obradu vektorske grafike

adobe ilustrator i

serif draw plus jer ima zgodne mogučnosti :)

 

inače, kada ja otvorim recimo veliki papir (više piksela) , i stavim hrpu toga pa onda hocu napraviti nesto zahtjevnije recimo 3d efekt ili nesto drugo.Pa sporo traje obrada i premještanje toga.

Pitanje za vas, sto bi ja trebao ojačati da bi to išlo brže ?

Imam Procesor intel i3 3.20ghz

4gb rama (jedna pločica) 

nvidia geforde gt640 2gb rama.

 

e sad, nisam gamer neki ali me zanima, bi li dodavanjem rama sto postigao mislim bi li bilo brže u tim programima raditi ?? 

 

 

Procesor i SSD.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji Photoshop bi bio dobar za početnika?
Markić7 kaže...
inače, kada ja otvorim recimo veliki papir (više piksela) , i stavim hrpu toga pa onda hocu napraviti nesto zahtjevnije recimo 3d efekt ili nesto drugo.Pa sporo traje obrada i premještanje toga.

Pitanje za vas, sto bi ja trebao ojačati da bi to išlo brže ?

Procesor. U nekim slučajevima i GPU (ako baš *znaš* da program koristi grafulju za intenzivno računanje - no 99% je šansa da to nije slučaj). Memoriju samo ako primjećuješ da ti je premalena (lako je skužiti - masovan swapping, hard disk luduje). Kod takvog procesiranja podataka tvrdi disk ne igra ulogu (osim ako nije riječ o swappingu, ali onda je bolje riješiti problem - više RAM-a, a ne boriti se sa simptomima, ili ako softver čita hrpetine podataka sa tvrdog diska i primjećuješ da bi cijela operacija išla brže kada bi disk bio brži).

A C program is like a fast dance on a newly waxed dance floor by people carrying razors.
13 godina
offline
Re: Koji Photoshop bi bio dobar za početnika?
Markić7 kaže...

Koristim dva programa za obradu vektorske grafike

adobe ilustrator i

serif draw plus jer ima zgodne mogučnosti :)

 

inače, kada ja otvorim recimo veliki papir (više piksela) , i stavim hrpu toga pa onda hocu napraviti nesto zahtjevnije recimo 3d efekt ili nesto drugo.Pa sporo traje obrada i premještanje toga.

Pitanje za vas, sto bi ja trebao ojačati da bi to išlo brže ?

Imam Procesor intel i3 3.20ghz

4gb rama (jedna pločica) 

nvidia geforde gt640 2gb rama.

 

e sad, nisam gamer neki ali me zanima, bi li dodavanjem rama sto postigao mislim bi li bilo brže u tim programima raditi ?? 

 

 

 

Ne znam niti što si kazao, dude.....

13 godina
neaktivan
offline
Koji Photoshop bi bio dobar za početnika?

ali znaš oživiti temu iz 2014. 

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Photoshop

Pozdrav,

 

 

trebao bi mi Photoshop,bilo koja verzija za skinuti program,da nije trial verzija.Gdje mogu naci i skinuti?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Photoshop
Tina_XY kaže...

Pozdrav,

 

 

trebao bi mi Photoshop,bilo koja verzija za skinuti program,da nije trial verzija.Gdje mogu naci i skinuti?

 

Hvala

 Jel ti ovo prvi dan na internetu?

13 godina
neaktivan
offline
Koji Photoshop bi bio dobar za početnika?

Probaj "rarbg.to".

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice