Kako ispregovarat popust s HTom

poruka: 22
|
čitano: 14.073
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Kako ispregovarat popust s HTom

Bok,

 

Imam  jos 5 mj do isteka ugovora,ali htio bi to produzivat sad radi mobitela. Imam XL tarifu pa bi zelio produzit ugovor te dogovorit neki popust s njima jer sam kod njih 6 godina. Zelio bi uzet 6S,ali pricao sam preko Fejsa i HT pagea,ali ne spustaju niti lipe. Nakon toga sam im rekao kako doc do sluzbe za savjetovanje pa su rekli da ce me nazvat,ali to se nije dogodilo.

Sto bi mi bilo najbolje napravit? Kako mogu do sluzbe za savjetovanje? Rekli su da ih se vise pozivom ne moze dobit. 

Neka vasa iskustva s tim kako izvuc popust od njih? Prijetio sam raskidom,ali nije ni to djelovalo. 

 

Hvala!

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako ispregovarat popust s HTom
Znaci yebes tamo neku studenticu koja to radi da ima za izlazak oko necega sto njoj nije dopusteno i o cemu ona ni ne odlucuje..
--------------------------------------------------------------------------------------------
 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Kako ispregovarat popust s HTom

Da si kod Tele2, oni bi ti dali popust, ali pošto imaš posla s HT-om teško da ćeš od njih dobiti neki popust...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako ispregovarat popust s HTom
Bash kaže...

Bok,

 

Imam  jos 5 mj do isteka ugovora,ali htio bi to produzivat sad radi mobitela. Imam XL tarifu pa bi zelio produzit ugovor te dogovorit neki popust s njima jer sam kod njih 6 godina. Zelio bi uzet 6S,ali pricao sam preko Fejsa i HT pagea,ali ne spustaju niti lipe. Nakon toga sam im rekao kako doc do sluzbe za savjetovanje pa su rekli da ce me nazvat,ali to se nije dogodilo.

Sto bi mi bilo najbolje napravit? Kako mogu do sluzbe za savjetovanje? Rekli su da ih se vise pozivom ne moze dobit. 

Neka vasa iskustva s tim kako izvuc popust od njih? Prijetio sam raskidom,ali nije ni to djelovalo. 

 

Hvala!

 Jebe se njima za tebe. T-com je monopolistička firma. Ako ti ne paše odi drugom operateru.

12 godina
offline
Kako ispregovarat popust s HTom

Prije 2 godine sam dobio preko sluzbe za savjetovanje lijep popust. Tarifa iz 190 na 155, i 5S nekih 700kn manje.

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Kako ispregovarat popust s HTom

Nije istina što ovi drugi pišu. Odeš lijepo u T-centar i popričaš tamo s agentom šta ima i šta ti može ponudit. Ja sam dobio najbolja surfam koja inače košta 140kn/mj za 70kn/mj+15kn naknade i radijske frekvencije.

Povjerenje zahtijeva godine za izgradnju, sekunde za uništenje i vječnost za popravak
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kako ispregovarat popust s HTom
Bash kaže...

Prije 2 godine sam dobio preko sluzbe za savjetovanje lijep popust. Tarifa iz 190 na 155, i 5S nekih 700kn manje.

 hvala za informaciju,ali sam upravo sa optimom ugovorio prije 16 minuta novi ugovor,ako sve ispostuju

14 godina
offline
Re: Kako ispregovarat popust s HTom
Bash kaže...

Bok,

 

Imam  jos 5 mj do isteka ugovora,ali htio bi to produzivat sad radi mobitela. Imam XL tarifu pa bi zelio produzit ugovor te dogovorit neki popust s njima jer sam kod njih 6 godina. Zelio bi uzet 6S,ali pricao sam preko Fejsa i HT pagea,ali ne spustaju niti lipe. Nakon toga sam im rekao kako doc do sluzbe za savjetovanje pa su rekli da ce me nazvat,ali to se nije dogodilo.

Sto bi mi bilo najbolje napravit? Kako mogu do sluzbe za savjetovanje? Rekli su da ih se vise pozivom ne moze dobit. 

Neka vasa iskustva s tim kako izvuc popust od njih? Prijetio sam raskidom,ali nije ni to djelovalo. 

 

Hvala!

 NHF ali meni ovo zvuči kao: htio bih novi iPhone i ultrahiper XXXXXXXL tarifu, ali mi je puno dati 23,68 kuna više, pa sam spreman ići nekamo, gnjaviti ljude, gubiti vrijeme, pisati po fejsbuku i forumima... WTF?!

12 godina
offline
Re: Kako ispregovarat popust s HTom
vito79 kaže...
Bash kaže...

Prije 2 godine sam dobio preko sluzbe za savjetovanje lijep popust. Tarifa iz 190 na 155, i 5S nekih 700kn manje.

 hvala za informaciju,ali sam upravo sa optimom ugovorio prije 16 minuta novi ugovor,ako sve ispostuju

 Šta s optimom? Reci nama malo 

 

 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.4.2016 19:39 (Bash).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kako ispregovarat popust s HTom
Bash kaže...
vito79 kaže...
Bash kaže...

Prije 2 godine sam dobio preko sluzbe za savjetovanje lijep popust. Tarifa iz 190 na 155, i 5S nekih 700kn manje.

 hvala za informaciju,ali sam upravo sa optimom ugovorio prije 16 minuta novi ugovor,ako sve ispostuju

 Šta s optimom? Reci nama malo 

 a zajeb skuzia kad sam procita podtemu mobilini operateri,eta sta,

 

12 godina
offline
Re: Kako ispregovarat popust s HTom
jozef kaže...
Bash kaže...

Bok,

 

Imam  jos 5 mj do isteka ugovora,ali htio bi to produzivat sad radi mobitela. Imam XL tarifu pa bi zelio produzit ugovor te dogovorit neki popust s njima jer sam kod njih 6 godina. Zelio bi uzet 6S,ali pricao sam preko Fejsa i HT pagea,ali ne spustaju niti lipe. Nakon toga sam im rekao kako doc do sluzbe za savjetovanje pa su rekli da ce me nazvat,ali to se nije dogodilo.

Sto bi mi bilo najbolje napravit? Kako mogu do sluzbe za savjetovanje? Rekli su da ih se vise pozivom ne moze dobit. 

Neka vasa iskustva s tim kako izvuc popust od njih? Prijetio sam raskidom,ali nije ni to djelovalo. 

 

Hvala!

 NHF ali meni ovo zvuči kao: htio bih novi iPhone i ultrahiper XXXXXXXL tarifu, ali mi je puno dati 23,68 kuna više, pa sam spreman ići nekamo, gnjaviti ljude, gubiti vrijeme, pisati po fejsbuku i forumima... WTF?!

 Ne,nebi to htio vec bi htio donekle 1 normalni popust jer redovno svaki racun placam u tocan dan, tako da bi i ja zelio malo paznje od njih za to. Ja radim 300kn tarifa + mob + jos nekih 100-150kn racuna mjesecno. To radim zbog inozemnih poziva (gosti u ville,kuce,app koje punim te moje vlastite). 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
13 godina
offline
Re: Kako ispregovarat popust s HTom

Njih ti baš boli briga za korisnike, vidiš da se ni ne javljaju na telefone kad ih zoveš. Osim toga, ako ti ne paše što nemaš nikakvog popusta, ima i drugih operatera.

 

Nemoj misliti da mi nismo na tvojoj strani, jesmo, ali HT je najveći i glavni operater u RH i nema šanse da ti daju neki popust.

12 godina
offline
Kako ispregovarat popust s HTom

Ima li stvarno šanse za neki popust? Istječe mi ugovor, korisnik sam preko 20 godina i nikakav popust mi ne nude, probao mail i Facebook. Ako netko zna caku neku, neka napiše, svaki savjet je dobrodošao.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Kako ispregovarat popust s HTom

Ja sma isto kod njih preko 18 god.Prije 20 dana istekao ugovor,jednom je samo zvala neka baba i ponudi mi isto ono što ima na njihovim stranicama(preskupo)

Jučer predao zahtjev za prijenos broja ,odo na bonove u drugu mrežu.Ionako svaka rupa danas ima wifi,za poruke koristim viber,ne dam im više lovu za preskupe tarife i još da se za to vežem ugovorom 2 godine,ne hvala

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.4.2016 8:41 (yaqyaq).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako ispregovarat popust s HTom

Moze se sa njima dogovarati ako ste korisnik duze vremena. I meni su bili spustili racun za nekih 30-ak% kada sam htio preci u drugu mrezu. Na kraju sam svejedno presao na drugu mrezu jer su im tarife u tom trenutku bile kretenske. Doduse, na Bonbon, tako da sam zapravo jos u T-Coma :)

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kako ispregovarat popust s HTom

ja jednostavno čekam da oni mene kontaktiraju da produžim nešto i onda žicam...

konkretno zadnji primjer oko magende1...

zvali me da mi se ističe mobilna pretplata i fiksna... ponudili 10kn popusta na mobilnu i 20kn popusta na fiksnu... pa sam ljepo lagano odbil i rekao da me ne interesiraju dječje ponude... na kraju sam dobio popust na tarifu koju sam produžio prije 3 mjeseca nekih 40kn, na svoju tarifu 60kn, dobio onaj j3 mobitel i 43' tv, fiksnu uslugu sa neograničeno u hr i 500min van hr, maxtv sportski paket i največu moguču brzinu interneta koja mi je tehnički omogučena za 609kn mj.... do sad sam imao nekih 550-580kn mjesečno bez maxtva, i puno manju tarifu... tako da ovo sve zajedno... nije uopče loše....

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Kako ispregovarat popust s HTom

Jel netko zna da li ce t-com iza nove godine (direktivom hakoma) morati povecati brzine neta?

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2016 8:14 (lola25).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kako ispregovarat popust s HTom
tnakir kaže...

Moze se sa njima dogovarati ako ste korisnik duze vremena. I meni su bili spustili racun za nekih 30-ak% kada sam htio preci u drugu mrezu. Na kraju sam svejedno presao na drugu mrezu jer su im tarife u tom trenutku bile kretenske. Doduse, na Bonbon, tako da sam zapravo jos u T-Coma :)

 Potpisujem. Htio sam otići u Vip prije 2 godine jer je LG G2 tamo bio jeftiniji a tarifa ista i uz to prenijeti broj. U roku od 24 sata su me nazvali i ponudili mi G3 za cijenu G2 u Vipu...

11 godina
offline
Kako ispregovarat popust s HTom

Kako skinuti sa grbace njihove agente? Dnevno me zovu po dva tri puta da me obavjeste da su uveli optiku..Sad su me u roku 15 minuta dva puta zvali..To vec par tj traje,prije su znali u razmaku po par dana zvat a sad dnevno par puta zovu..Lijepo i pristojno sam objasnio da me ne zanima i da se ne mislim prebacivat kod njih ali uzalud..

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kako ispregovarat popust s HTom
Xperiax1 kaže...

Kako skinuti sa grbace njihove agente? Dnevno me zovu po dva tri puta da me obavjeste da su uveli optiku..Sad su me u roku 15 minuta dva puta zvali..To vec par tj traje,prije su znali u razmaku po par dana zvat a sad dnevno par puta zovu..Lijepo i pristojno sam objasnio da me ne zanima i da se ne mislim prebacivat kod njih ali uzalud..

 

Pa javi se lijepo kaži da nisi zainteresiran i bok. Odmah zamoli da promjene privole i da ne zovu više. Iako ne kužim tko pri zdravom razumu ne bi na optiku i to jos za mizeriju od para.

13 godina
offline
Re: Kako ispregovarat popust s HTom
wAlpha kaže...
Xperiax1 kaže...

Kako skinuti sa grbace njihove agente? Dnevno me zovu po dva tri puta da me obavjeste da su uveli optiku..Sad su me u roku 15 minuta dva puta zvali..To vec par tj traje,prije su znali u razmaku po par dana zvat a sad dnevno par puta zovu..Lijepo i pristojno sam objasnio da me ne zanima i da se ne mislim prebacivat kod njih ali uzalud..

 

Pa javi se lijepo kaži da nisi zainteresiran i bok. Odmah zamoli da promjene privole i da ne zovu više. Iako ne kužim tko pri zdravom razumu ne bi na optiku i to jos za mizeriju od para.

 

jer je ta tvoja "mizerija od para" i dalje skuplja od konkurencije

13 godina
offline
Kako ispregovarat popust s HTom

zove me call centar jučer i nudi mi tarifu za mene i ženu (svaki broj za sebe) za 89kn sa svim davanjima i pdv a u njoj unlimited prema tcomu, 4 sata razgovora prema ostalim, i 2,5gb 4g interneta.. jel dobio još ko tu ponudu? jel ok to?
ima koja caka još da pitam?
i mobitel ne moram odmah uzeti več kada mi zatreba( preporuka oko božića radi popusta je rekla) i ugovorna ostaje nepromijenjena tj ne produžava se kada uzmem mobitel.. nego vrijedi od danas ako se odlučim slijedeče dvije godine..

trenutno smo na bonove, trošim 80tak kn sa uspostavama i imam samo 1gb neta (prejaka) a žena na zmajskoj a tam curi sve naglo radi obr.jedinica..

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice