Nove tarife - prevara ili pogodnost?

poruka: 8
|
čitano: 11.299
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Nove tarife - prevara ili pogodnost?

Koju tarifu vi koristite za mob, na kojoj mrezi i po kojoj cijeni?
Ja sam vec 15 godina na pretplati u t-comu. Prosjecan racun oko 150kn, pa dode zanimljiva racunica.
No ipak, dobar signal svugdje, razne pogodnosti i pokloni(do prije jedno 3-4god) zadrzale su me kod njih.
Sve dok neki dan nisam vidio naveliko reklamu o novim tarifama i brzem netu, ok idem pogledati da produzim ugovor, kad ono sok!
1. Tarifa 59kn i 10mb prometa
2. Tarifa 99kn i 200mb
3. Tarifa 139 mislim i 300mb

Smece i prevara i lopovi. Ali sto je jos skandaloznije u ovome?
NAKON STO POTROSITE NET NEMA GA VISE, ISKLJUCE VAM INTERNET.
Do sad se surfalo kod njih za odredeni promet po max brzini a kasnije su smanjili brzini ali ste mogli neograniceno surfati, sad vise ne. Da bi dalje surfali potrebno je aktivirati dodatne opcije za net u kojoj 1GB kosta 35kn!!

 

Ostat cu na trenutnoj tarifi za 130kn ali je barem net neogranicen iako sporiji. 

Takoder kao pretplatnik 15 godina nemam nikakvu pogodnost prilikom kupnje novog uredaja, prije su postojali + bodovi koje je bilo moguce zamijeniti za povoljnoje uredaje,tako samo iphone4 prije jedno 3-4 godine platio 1800kn, a danas nista. 

Sastavit cu jedno pismo i uputiti kod njih, ako i jednog korisnika odvratim sa ovim ja sam sretan. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Nove tarife - prevara ili pogodnost?

Nove tarife su im katastrofa i neću produljivati s njima ugovor. Možda ostanem bez obveze dok ne krenu dirati u obiteljsku tarifu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nove tarife - prevara ili pogodnost?

najveca greska je kas su makli ssd

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nove tarife - prevara ili pogodnost?

Točno to, nama na bonove su smanjili na cifre kao što je 300mb, i to bez onih 64kbps "flat". A 21. stoljeće, 300 mb ode za 2 dana, ja sam s fejsom i messengerom potrosim, pazim da slujacno je odem na vijesti il neku aplikaciju nedaj boze skinem.

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2015.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nove tarife - prevara ili pogodnost?
walentkane kaže...

 

Ako te ne zanima novi uređaj, bježi s t-mobile pretplate

 

Ja sam na bob bon pretplati (min 80kn) 200min, 150poruka i 5GB = 95kn s tim da kad potrošim nešto od toga plaćaš isto kao i u paketu pa konkretno ako potrošiš ovih 5GB, sljedeći GB bi te koštao 18kn s tim da ti je obračunska jedinica 10kB.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.6.2015 14:14 (BlackDog22).
11 godina
offline
Nove tarife - prevara ili pogodnost?

Potpuno se slazem sa svime...nove tarife su im presmijesne...ne pada mi na pamet produziti ugovor...VIP za istu cijenu daje 5 puta vise minuta plus neograniceni sms prema svim mrezama...10 god.sam pretplatnik na tcomu al ovo je previse...sramota.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Nove tarife - prevara ili pogodnost?

te pretplate su za debile koji neznaju kupit bon

 

npr tomato za 29 kn

 

http://www.tomato.com.hr/tarife-na-bonove

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nove tarife - prevara ili pogodnost?

Ja sam sa T-comom bio isto oko 15-tak godina i ove godine sam hvala Bogu raskinuo sa njima!

Drugi su bili povoljniji,ali najvise im zamjeram upravo + club bodove!

Prije sam redovno bodove mjenjao za novi mobitel,ponekada i dva mobitela,sve do ove godine...

Najavio sam im da necu produzivati ugovor i da zelim iskoristiti bodove...ona kuja na pultu odmah je rekla da vise  bodovi ne vrede te da eventualno mogu nekome nadoplatiti bon...

3 puta sam se isao tamo svađati,jer sam ja htio mobitel za bodove...četvrti puta sam otisao malko kasnije-da me zaborave i lipo porazgovarao sa babom da zelim mob za bodove,bez da cu prekinuti ugovor...Odmah sam dobio mob+ još jedan simpa paket!

Drzeci mobitel u rukama,rekao sam joj da prekidam ugovor-pozelenila je kuja!

T-com je skup i sluzbenici su im arogantni-pogotovo u Sl.Brodu-sto im najvise zamjeram,raskiniti sa njima nesta je prava katastrofa!

 

  Sada sam na Tele2 112 KN:1000 minuta prema svima,1000 sms,1GB+ Samsung 2 core,meni ok i sasvim dosta!

No ovo njihovo "prema svima" nije bas 100% istinito,jer sam skuzio da sms poruka poslana nekome u BiH (roaming) posebno se naplaciva,bio on na BiH broju ili CRO,svejedno!

Nekome je to mozda banalno,ali meni nije i ne volim kada me netko vara-kada stignem otici cu u Tele2 centar da to raspravim sa njima!

Ako je "prema svima" onda je prema svima!

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice