T-Com internet dan opcija pitanje

poruka: 4
|
čitano: 11.428
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
T-Com internet dan opcija pitanje

Jučer oko 19 sati aktiviram opciju internet dan dođe mi poruka da je aktivirana zapravo dvije poruke prvo sam dobio poruku

 

Vas zahtjev za aktivacijom opcije Internet Dan je zaprimljen. Obavijestit cemo Vas SMS-om kada aktivacija bude

i onda još jednu u kojoj je pisalo opcija internet dan vam je aktivna i traje do 23.01. 19.05   

 

Nakon toga sam išao surfati i za pola sata mi u browseru izbacuje poruku  

 

Poštovani,
Usluga prijenosa podataka nije dostupna zbog nedovoljnog iznosa na vašem računu. Da bi nastavili koristiti uslugu prijenosa podataka, prekinite vezu i molimo nadoplatite svoj račun. Nakon toga možete odmah nastaviti s korištenjem usluge.
Vaš Hrvatski Telekom

 

kad ja pogledam stanje računa kad ono 0 kn  a nakon što sam aktiviro opciju imao sam 120 i nešto kuna  nije mi jasno kako se to moglo dogoditi

poslje sam usb modem isključio i ponovo uključio opcija je i dalje bila aktivna samo što nisam imao kuna na računu

što da napravim poslao sam mail službi za korisnike još čekam odgovor

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.1.2015 13:01 (expert man).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-Com internet dan opcija pitanje

I ja sam jučer imao isti problem...

Išao sam u t-centar i nisu mi znali pomoći: deaktivirali su opciju i rekli da probam kupit bon i ponovo aktivirat opciju...

To sam napravio, ali i dalje mi je skidalo novce s računa.

Prije 30min sam dobio poruku:

Postovani, ispricavamo se zbog poteskoca uslijed kojih niste mogli koristiti aktiviranu Internet dan opciju s ukljucenim podatkovnim prometom. Naknada za opciju te naplaceni iznos za surfanje ce u najkracem mogucem roku biti vraceni na Vas racun, o cemu cete biti obavjesteni SMS-om. Ukoliko i dalje zelite aktivirati opciju, molimo Vas da ponovite postupak aktivacije. Vas HT

 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: T-Com internet dan opcija pitanje
TheMrCro123 kaže...

I ja sam jučer imao isti problem...

Išao sam u t-centar i nisu mi znali pomoći: deaktivirali su opciju i rekli da probam kupit bon i ponovo aktivirat opciju...

To sam napravio, ali i dalje mi je skidalo novce s računa.

Prije 30min sam dobio poruku:

Postovani, ispricavamo se zbog poteskoca uslijed kojih niste mogli koristiti aktiviranu Internet dan opciju s ukljucenim podatkovnim prometom. Naknada za opciju te naplaceni iznos za surfanje ce u najkracem mogucem roku biti vraceni na Vas racun, o cemu cete biti obavjesteni SMS-om. Ukoliko i dalje zelite aktivirati opciju, molimo Vas da ponovite postupak aktivacije. Vas HT

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.1.2015 22:57 (Robilad).
13 godina
neaktivan
offline
T-Com internet dan opcija pitanje

Evo da napišem vratili su mi sve novce na račun ali izgleda opet imaju nekih problema jučer sam opet aktivirao opciju internet dan i nakon toga mi je došla  poruka:

 

Niste u mogucnosti koristiti ovu uslugu. Za vise informacija kontaktirajte sluzbu za korisnike.

 

probao sam se povezati na internet i shvatio sam da mi ne skida novce s računa pa sam napravio download 6-7 filmova

 

i danas mi dođe poruka:

 

Postovani, ispricavamo se radi poteskoca uslijed kojih niste mogli koristiti aktivirane opcije s ukljucenim podatkovnim prometom. Kao znak isprike, omogucavamo Vam 24 sata neogranicenog surfanja bez naknade uz opciju Internet Dan. Odaberite koji dan zelite surfati i jednostavno aktivirajte opciju slanjem SMS poruke INTERNET DAN na 13636 do 28.2.2015. Vas HT.

 

i tako dobijem jednu besplatnu opciju  neznam što se događa kod t-coma izgleda neki problemi za tehnikom

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.2.2015 19:45 (expert man).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice