T-mobile raskid ugovora

poruka: 24
|
čitano: 66.416
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
T-mobile raskid ugovora

Ugovor mi istice 19.4. pa me zanima podmirio sam sve racune,dali moram otici u tmobile prije i reci im da zelim raskinit ugovor ili ce me obavjestit sami? Htio bi na bonove preci,jer su preskupi ovak.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.4.2012 14:05 (razer1911).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-mobile raskid ugovora

Nemoj nista prepustati slucaju, osobno otiđi tamo i sve sam rijesi kako hoces, crno na bijelo!

TrustNo1
 
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
T-mobile raskid ugovora

Moras ic bas u T Centar i rijesiti to tam, preko telefona nemozes, dosta ljudi nas zove u vezi toga jer misle da mogu preko telefona preci na bonove.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
T-mobile raskid ugovora

da odem prije datuma isteka ugovora ili?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-mobile raskid ugovora

Otiđi dan prije i sve provjeri.

TrustNo1
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
T-mobile raskid ugovora

Neću otvarat novu temu, moje pitanje je slično.

 

Ako želim raskinut ugovor prije vremena (do 8. mjeseca iduće godine traje), jesam li obavezan platiti cjelokupni iznos budućih računa ili se plaća posebna tarifa za prekid ugovora (tzv. penali)?

 

Čini mi se da sam negdje pročitao da se plaća ukupan zbroj računa koji može biti umanjen za popust skupljen. To se vjerojatno odnosi na +club bodove.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-mobile raskid ugovora
mjaneci3 kaže...

Neću otvarat novu temu, moje pitanje je slično.

 

Ako želim raskinut ugovor prije vremena (do 8. mjeseca iduće godine traje), jesam li obavezan platiti cjelokupni iznos budućih računa ili se plaća posebna tarifa za prekid ugovora (tzv. penali)?

 

Čini mi se da sam negdje pročitao da se plaća ukupan zbroj računa koji može biti umanjen za popust skupljen. To se vjerojatno odnosi na +club bodove.

Plačaš penale koji su dva iznosa, jedan je iznos ostvarene pogodnosti (npr.popust za mob) a druga naknada je preostale radijske frekvencije do isteka ugovora (ako se ne varam).

Ako hoćeš saznati točan iznos penala, moraš otići u T-centar, služba za korisnike ti može reći okvirno koliko bi te ispalo.

CroHQ.org - mutligaming community
12 godina
offline
Re: T-mobile raskid ugovora
vrba5 kaže...
mjaneci3 kaže...

Neću otvarat novu temu, moje pitanje je slično.

 

Ako želim raskinut ugovor prije vremena (do 8. mjeseca iduće godine traje), jesam li obavezan platiti cjelokupni iznos budućih računa ili se plaća posebna tarifa za prekid ugovora (tzv. penali)?

 

Čini mi se da sam negdje pročitao da se plaća ukupan zbroj računa koji može biti umanjen za popust skupljen. To se vjerojatno odnosi na +club bodove.

Plačaš penale koji su dva iznosa, jedan je iznos ostvarene pogodnosti (npr.popust za mob) a druga naknada je preostale radijske frekvencije do isteka ugovora (ako se ne varam).

Ako hoćeš saznati točan iznos penala, moraš otići u T-centar, služba za korisnike ti može reći okvirno koliko bi te ispalo.

Točno to sam i mislio. Ne sviđa mi se to... Hvala.

12 godina
offline
Re: T-mobile raskid ugovora
mjaneci3 kaže...
vrba5 kaže...
mjaneci3 kaže...

Neću otvarat novu temu, moje pitanje je slično.

 

Ako želim raskinut ugovor prije vremena (do 8. mjeseca iduće godine traje), jesam li obavezan platiti cjelokupni iznos budućih računa ili se plaća posebna tarifa za prekid ugovora (tzv. penali)?

 

Čini mi se da sam negdje pročitao da se plaća ukupan zbroj računa koji može biti umanjen za popust skupljen. To se vjerojatno odnosi na +club bodove.

Plačaš penale koji su dva iznosa, jedan je iznos ostvarene pogodnosti (npr.popust za mob) a druga naknada je preostale radijske frekvencije do isteka ugovora (ako se ne varam).

Ako hoćeš saznati točan iznos penala, moraš otići u T-centar, služba za korisnike ti može reći okvirno koliko bi te ispalo.

Točno to sam i mislio. Ne sviđa mi se to... Hvala.

Koji dio ti se ne svidja? Setanje do T-centra ili to sto moras platit ono sto si potpisao?

12 godina
offline
Re: T-mobile raskid ugovora
kign kaže...
mjaneci3 kaže...
vrba5 kaže...
mjaneci3 kaže...

Neću otvarat novu temu, moje pitanje je slično.

 

Ako želim raskinut ugovor prije vremena (do 8. mjeseca iduće godine traje), jesam li obavezan platiti cjelokupni iznos budućih računa ili se plaća posebna tarifa za prekid ugovora (tzv. penali)?

 

Čini mi se da sam negdje pročitao da se plaća ukupan zbroj računa koji može biti umanjen za popust skupljen. To se vjerojatno odnosi na +club bodove.

Plačaš penale koji su dva iznosa, jedan je iznos ostvarene pogodnosti (npr.popust za mob) a druga naknada je preostale radijske frekvencije do isteka ugovora (ako se ne varam).

Ako hoćeš saznati točan iznos penala, moraš otići u T-centar, služba za korisnike ti može reći okvirno koliko bi te ispalo.

Točno to sam i mislio. Ne sviđa mi se to... Hvala.

Koji dio ti se ne svidja? Setanje do T-centra ili to sto moras platit ono sto si potpisao?

Pa ovo što moram platit. Kraj T-centra idem skoro svaki dan pa mi to svakak nije problem. Možda bi problem bio čekanje jer uglavnom od 5 šaltera, 3 imaju šetnje uokolo, 1 igra solitare i surfa po netu (ko fol, traži nešto službeno), a onaj zadnji jednu stranku obrađuje 30 min jer mu baš nešto neće promijenit tarifu.

12 godina
offline
T-mobile raskid ugovora

Ti si mi cudan lik, kod koga to molim te mozes besplatno prekinuti ugovornu obvezu pa da i ja predjem kod njih, ajde, prosvjetli me...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-mobile raskid ugovora
kign kaže...

Ti si mi cudan lik, kod koga to molim te mozes besplatno prekinuti ugovornu obvezu pa da i ja predjem kod njih, ajde, prosvjetli me...

Meni govoriš? Ja nisam nigdje rekao da bi besplatno prekinuo ugovornu obvezu. Ja sam pitao moram li platiti do kraja sve pretplate ili postoji neka posebna tarifa po kojoj se računaju penali.

14 godina
offline
T-mobile raskid ugovora

Ne znam koja je svrha otvaranja ovakvih tema,sta nije jednostavnije nazvati besplatan broj doticne sluzbe za korisnike i saznati sve iz prve ruke??

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-mobile raskid ugovora
juno kaže...

Ne znam koja je svrha otvaranja ovakvih tema,sta nije jednostavnije nazvati besplatan broj doticne sluzbe za korisnike i saznati sve iz prve ruke??

Pa rijetko imam vremena čekati pol sata u slušati onu debilnu muziku jer su oni prezauzeti. Isto tako, rijetko imam vremena čamiti u T-centru i čekati na red zbog toga. Nije jednostavnije pitati tu u VEĆ OTVORENOJ TEMI pa da vidim kakva su iskustva imali drugi. Tema je riješena prije tjedan dana, i više. Kaj ste se uspaničili sad svi tu...

12 godina
offline
Re: T-mobile raskid ugovora
mjaneci3 kaže...
kign kaže...

Ti si mi cudan lik, kod koga to molim te mozes besplatno prekinuti ugovornu obvezu pa da i ja predjem kod njih, ajde, prosvjetli me...

Meni govoriš? Ja nisam nigdje rekao da bi besplatno prekinuo ugovornu obvezu. Ja sam pitao moram li platiti do kraja sve pretplate ili postoji neka posebna tarifa po kojoj se računaju penali.

Penale nikako ne mozes saznati ovako preko foruma niti preko sluzbe za korisnike, samo i jedino u tcentru.

 

I da, moras platiti sve pretplate do kraja ili do ukupnog iznosa mobitela koji su uzeo sto ces opet morati ici u tcentar provjeriti

12 godina
neaktivan
offline
T-mobile raskid ugovora

htio bih raskinit ugovor sa t-mobileom ostalo mi je jos 8 miseci, sad me zanima kako se racuna ona naknada na ostvaren popust prilikom kupnje mobitela jer mi je previse platit sve preostale misece ugovornog odnosa??

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-mobile raskid ugovora

Mislim da sam fakat naivna uzevsi t-mobile mobilni net na pretplatu, tarifa L. Onih 3gb po superbrzoj brzini sam potrosila u 3 dana, i sad se borim sa brzinom od fucking 5-10kbps! Otvorit YT mogu samo sanjat, ili vidit fotke na Fb. NO WAY!  DO sad bila na tele2, brzina im je odlicna al mi bilo premalo 20gb mjesecno. Pa uzela t-mobile, kao flat je. Je k...c jao sto sam ljuta, bijesna.  Nakon 15 dana koristenja mrzim ih.  Definitivno cu trazit raskid ugovora, al me strah kolike penale treba platit +sto sam uzela Alcatel wifi router za 8kn.

 
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: T-mobile raskid ugovora

Nego, jesi saznala, raskinula? Ja se spremam isto učiniti

12 godina
neaktivan
offline
T-mobile raskid ugovora

.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2013 20:42 (SuperDox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-mobile raskid ugovora

Evo frend me je zamolio da pitam ako netko zna sta se dogadja u njegovom slucaju.. 

 

Ima 2 ne placena racuna,platio je ovaj koji je dosao,iskljuckli su ga tj mogu ga ljudi samo zvat. Sada sta bi bilo da on ne plati racune? Sta bi bilo da mu iskljuxe broj? Bi trebao platir sve do kraja ili bi se makla tarifa i broJ? Uz to je uzeo i mobitel kojeg placa 100kn mj. 

 

Ja sam mu rekao da bi vjerovatno bio prisiljen platit sve do kraja nekako.. Zna netko?

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-mobile raskid ugovora
Nakon što T-Mobile napravi raskid ugovora obračunat će mu se sve preostale mjesečne naknade na jednom računu BEZ POPUSTA I POGODNOSTI na mjesečne naknade za tarifu koje je eventualno dobio zbog ugovorne obveze, a za uređaj nisam siguran, no mislim da će također sve mjesečne rate biti objedinjene u jedno potraživanje i da će biti pridodano iznosu iz ugovora. Nakon toga će u 99% slučajeva tvoj prijatelj dobiti pisamce od nekog odvjetničkog ureda kojem je HT prodao dug i svi će troškovi biti pritom uvećani za njihovu naknadu/troškove koja je otprilike 1000 kuna (no može biti i puno više) i za kamatu koja se obračunava od dana raskida ugovora.

Najbolje ti je da im baci jednu bombu, baci jednu bombu, baci jednu bombu. Izbije im blombu, izbije im blombu...
When people are bored, it is primarily with their own selves that they are bored.
14 godina
neaktivan
offline
T-mobile raskid ugovora

Kad smo kod raskida,sestra je uzela USB internet i od početka signal se gubi,ne može normalno surfati,zvali smo ih,pitali,ako ne možemo na stick da bi uveli žični,prigovorili smo i poslali su tehničara koji se je uvjerio da je signal loš a to je potvrdila i službenica preko t-mobile chat stranice,imam e-mail razgovora,da bi nakon određenog vremena oni poslali e-mail da je sve u redu s njihove strane i da ne uvažavaju žalbu.

I kome se sada žaliti,potvrde telefonski,potvrdi tehničar i onda e-mailom sve demantiraju.

A sestra uredno plaća svaki mjesec račun,a od interneta nikakve koristi,samo vrti stranice,pati se dok otvori i tako pojede GB koji isteknu i  biiiiiiiiiiiip,čekaj prvi,plati račun i opet ispočetka.

I tako dok ugovor ne istekne a tek je prošlo 9 mjeseci.

AMD Phenom II X 4 965 BE 3.4Ghz , AS Rock 970 Extreme , 2 X 2 GB DDR 3 Kingstron Hyperx , VTX Radeon HD 4850 , Xilence 600 W , HDD WD 500 GB Blue
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: T-mobile raskid ugovora
Ja sam uzeja max satelit sa još tri samoinstalacije i bilo mi je rečeno da za uključenje svake pojedine samoinstalacije moram pročitat broj sa kartice ako ga želim uključit.
Pitanje glasi kako su se same uključile?
HaHaHa dobro me zeznuli Bog ih blagoslovio
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: T-mobile raskid ugovora
Jeli vezan uz ugovor ako je na koliko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice