Huawei P30 lite

poruka: 4
|
čitano: 11.577
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Huawei P30 lite

Razmišljam o kupnji Huawei P30 lite mobitela.

Ima netko iskustva? Za sadame jedino brine čitač otiska prsta pošto je na zadnjoj strani pa ne znam da li mi je bolje uzeti neki mobitel koji ima ugrađeno ispod ekrana (moj sadašnji mobitel nema čitač otiska prsta)

Što se tiče Androida, tu se nadam da će sve biti ok, a nadogradnju bi ionako dobio samo jednu.

Hvala!

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30 lite
Pc44 kaže...

Razmišljam o kupnji Huawei P30 lite mobitela.

Ima netko iskustva? Za sadame jedino brine čitač otiska prsta pošto je na zadnjoj strani pa ne znam da li mi je bolje uzeti neki mobitel koji ima ugrađeno ispod ekrana (moj sadašnji mobitel nema čitač otiska prsta)

Što se tiče Androida, tu se nadam da će sve biti ok, a nadogradnju bi ionako dobio samo jednu.

Hvala!

 Nema logike da kupiš ovaj model.

Apsolutno ne donosi ništa da vrijedi novaca za koliko se prodaje.

Radije pogledaj a70, pocophone, mi8 isl.

8 godina
offline
Re: Huawei P30 lite
Pc44 kaže...

Razmišljam o kupnji Huawei P30 lite mobitela.

Ima netko iskustva? Za sadame jedino brine čitač otiska prsta pošto je na zadnjoj strani pa ne znam da li mi je bolje uzeti neki mobitel koji ima ugrađeno ispod ekrana (moj sadašnji mobitel nema čitač otiska prsta)

Što se tiče Androida, tu se nadam da će sve biti ok, a nadogradnju bi ionako dobio samo jednu.

Hvala!

 U vezi čitača moje mišljenje je da je bolji onaj iza, zbog toga jer postoji udubljina po pojoj se prstom prepozna gdje se nalazi i dok ne gledaš. Dok je na ekranu, uvjek treba pogledati da bi otključao.

A zasto je to bolje, jer se brže otključa, mozes ga istodobno vaditi iz dzepa i staviti prst i kada pogleas već imas otključan mob. Dok onaj na ekranu ne mozes tako brzo.

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Huawei P30 lite

Pozdrav,

Imam problem sa P30 lite,

Nakon sto je downloadao update, nece da ga instalira. Nikakvu gresku ne izbacuje, samo stoji tako...

Dali mogu nekako obrisati to sto je downloadano? Da resetiram taj update bez factory reseta?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice