Huawei P30/P30 Pro izdvojena tema

poruka: 1.926
|
čitano: 546.737
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

https://www.androidauthority.com/huawei-p30-pro-camera-update-995300/

 

evo hvale novi update

 

ja sam i dalje prezadovoljan mobitelom 

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Na HT-u još ništa od update-a hjooj.

 

Odlicna mi je promjena, sitno, ali puno znaci :D

4 godine
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

Ja sto ga vise koristim sve mi se vise svida. Jucer sam malo naslikavao po noci fakat je kamera cudo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Huawei P30/P30 Pro
ALVIN kaže...

Dakle ovaj P30 (bez pro) je glatko nadmašio P20 Pro po pitanju kamere ?  

Tako se bar na youtube stječe dojam, a i ovdje se izgleda ekipa slaže s time iako ste uglavnom isprobavali P30 Pro ?

 

Meni je uz Xiaomi Mi9 kandidat za kupnju bio 100 eura skuplji P20 Pro, ali u međuvremenu sam vidio da je P30 podjednak cijenom a kamerom bolji...

Ono što me u startu malo odbijalo od P30 je izostanak OIS-a, ali youtube primjeri i komentari pokazuju da je i bez njega odličan u slabom osvijetljenju, pa ne zahtjeva ni savršeno mirne ruke.

Općenito je vrlo mala razlika u kvaliteti kamere između Pro i običnog P30, ali to biste vi iskusniji bolje definirali razlike koje se očituju u praksi.

 

Pro verzija me ne zanima iz ''mojih'' razloga, ne volim zaobljen ekran i uređaj ima težinu. Zoom mi je sasvim dovoljan onaj iz P30.

 

Autonomija P30 (bez pro) je izgleda nešto bolje od solidne autonomije Mi9, iako gsm arena battery testovi daju ukupnu ocjenu bolju za Mi9. Oba su štedljivi 7 nm čipovi.

 

 

 P20 pro je sad u Tele2 kao slobodan aparat 3499kn, to je dobra cijena.

 

Ja sam svakim danom sve bliži da ne cekam k20 i sl nego da opet uzmem p30 pro i budem miran s njim godinu dvije.

4 godine
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

ja sam @batman mislio da si se ti zajebavao kad si napisao da ga prodajes. :D
meni je nekako 3500 dosta puno za p20p mislim odlican je mob  jako dobra frendica ga ima.
ono sto sam gledao je nakon god dana koristenja, svijetline ekrana maltene na max nema joj ni traga
ni glasa burn inu sto mi je odlicno kad pogledam neke frendove sa S serijama i burn inom vec nakon 6 mj koristenja moba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
thebatman kaže...

 

Ja sam svakim danom sve bliži da ne cekam k20 i sl nego da opet uzmem p30 pro i budem miran s njim godinu dvije.

 

 

Godinu dana s jednim mobom i ti...budimo realni.

 

Ja sam isto mislio prodati nakon svih ovih sranja na relaciji US-China, ali sta da uzmem...mogao bih jedino na Note 9 ponovo, sve drugo mi nije iz raznih razloga dobro.

U medjuvremenu je Huawei popravio 80% toga sto mi se nije svidjalo, a neke stvari su takve kakve jesu i na njih sam se navikao...ekran koji je dobar, ali nije klasa Samsunga S i Note serije.

 

Ostavio bih ga uglavnom zbog kamere koja je sada sasvim sigurno najbolja uopce na nekom mobitelu, a i baterija je toliko dobra da nekada ne vjerujem koliko na kraju imam SOT.

10 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

također prvi mobitel na kojem mi sve odgovara i nemam razloga za zamjenu.

baterija,kamera,fluidnost,svee 

 

@thebatman i ja sam također htio K20 pro ali realno, dat ćemo za njega 3500 minimalno a što ćemo dobiti?

Ništa bolje nego na P30 pro, čak vjerojatno i lošije.. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Huawei P30/P30 Pro
Dario7 kaže...

također prvi mobitel na kojem mi sve odgovara i nemam razloga za zamjenu.

baterija,kamera,fluidnost,svee 

 

@thebatman i ja sam također htio K20 pro ali realno, dat ćemo za njega 3500 minimalno a što ćemo dobiti?

Ništa bolje nego na P30 pro, čak vjerojatno i lošije.. 

 Cekam iza 1.7

Bit ce p30p ispod 4k na njusci, pa si piknem 1 i to je to. 

 

Sad imam mate10pro, mozda se zamjenim s frendom za mi8, cisto da se vrti, do tad.

14 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
thebatman kaže...

 

 

 P20 pro je sad u Tele2 kao slobodan aparat 3499kn, to je dobra cijena.

 

Ja sam svakim danom sve bliži da ne cekam k20 i sl nego da opet uzmem p30 pro i budem miran s njim godinu dvije.

 Nije loša cijena, ali možda još padne do nove godine. P30 mi je bolji, a on će i sigurno još dosta pasti jer je prilično nov.

 

 

@Ocean  ja sam čuo od nekih dobro informiranih prodavača da za postojeće huawei aparate neće biti problema sa google aplikacijama ni sa androidom. Novi uređaji će možda doći pod udar.

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Jučer sam vidio 4200 vakumiran , ali 6/128 gb. Ja sam platio 5100 za 8/256 aurora.
5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
bloodborne kaže...

ja sam @batman mislio da si se ti zajebavao kad si napisao da ga prodajes. :D
meni je nekako 3500 dosta puno za p20p mislim odlican je mob  jako dobra frendica ga ima.
ono sto sam gledao je nakon god dana koristenja, svijetline ekrana maltene na max nema joj ni traga
ni glasa burn inu sto mi je odlicno kad pogledam neke frendove sa S serijama i burn inom vec nakon 6 mj koristenja moba.

 Koristim mobitele sa oled ekranima od galaxy s2 serije i nikad nisam vidio burn in.... Ne kazem da se ne desava naravno ali izgleda da sam imao srece....

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.6.2019 11:15 (Posmatrač).
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
jel mi može netko objasniti za update softwarea na p30 pro. znam da su bili stavljani neki linkovi ali tamo je bilo puno softwarea i nisam mogao niti jedan downloadati. (Google ne pomaže)
na koji način se instalira novi sw, putem nekog programa ili direkt sa moba?

thanks
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Dario7 kaže...
jel mi može netko objasniti za update softwarea na p30 pro. znam da su bili stavljani neki linkovi ali tamo je bilo puno softwarea i nisam mogao niti jedan downloadati. (Google ne pomaže)
na koji način se instalira novi sw, putem nekog programa ili direkt sa moba?

thanks

 moze sa ovime https://consumer.huawei.com/en/support/hisuite/ preko racunala

 

ili direktno sa mobitela, Settings>System>Software update

www.youtube.com/TerabitTV
9 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

stigao 161 ota update, tele2 mreza

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Dario7 kaže...
jel mi može netko objasniti za update softwarea na p30 pro. znam da su bili stavljani neki linkovi ali tamo je bilo puno softwarea i nisam mogao niti jedan downloadati. (Google ne pomaže)
na koji način se instalira novi sw, putem nekog programa ili direkt sa moba?

thanks

 Kolega znam da si mene pitao....ali nema smisla da radiš sam update. Ja i frend smo kombinirali preko funkyhuawei-a i tamo ti doslovno sve piše. Mi smo imali neku kombinaciju pa nismo platili...inaće se plača 23 dolara.

 

Ja sam stavio preko njih 161 ali mjenja podverziju uređaja s C432 na C636.

 

Vratio sam se na C432...153. Čekam službeno update jer mi se neda ponovno dizat na 161.

 

Koliko vidim ima update preko nano kartice ali onda ti se briše kompletan mob.

 

U svakom slučaju nema smisla radi update alternativnim načinom kad Huawei globalno brzo pušta nove nadogradnje.

14 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Također danas je stigao 161 OTA u A1 mrežu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

Ja sam primjetio da tap to wake vise ne reagira dobro kao na proslom updateu. Osobno me to pretjerano ne smeta, ali evo nesto sto sam primjetio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Huawei P30/P30 Pro

Pogodite šta xD

Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
thebatman kaže...

Pogodite šta xD

 Kupio si nikad prezaljeni prodani p30p ? 😁🤣

10 godina
online
Re: Huawei P30/P30 Pro
bloodborne kaže...
thebatman kaže...

Pogodite šta xD

 Kupio si nikad prezaljeni prodani p30p ? 😁🤣

 ding ding ding ding ding :D

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
@thebatman čestitam 😄
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
😁
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

Neka te sluzi bolje nego prosli. :D haha

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Huawei P30/P30 Pro
Na drugom forumu rekli su mi da prednja kamera ima bokeh efekat i covjek je pokazao primjer slike.Kod mene to ne uspjeva.Kkao?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Prebacis na prednju kameru i pise ti da je portrait mode i onda imas sa lijeve strane jedan krug koji kada pritisnes po default je na "none"...ti odaberes "circles"...ili nesto drugo i napravit ce ti bokeh.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
To i govorim.Radim tako ali nece pokaze mi se hdr dole je uljepsavanje lica i jos dvije jkarafeke bokeh efekta nema mada podesim na najjaci bokeh na krugu
10 godina
online
Re: Huawei P30/P30 Pro
Besana kaže...
To i govorim.Radim tako ali nece pokaze mi se hdr dole je uljepsavanje lica i jos dvije jkarafeke bokeh efekta nema mada podesim na najjaci bokeh na krugu

 evo ti moja njuška i video kako se to radi

 

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
thebatman kaže...
Besana kaže...
To i govorim.Radim tako ali nece pokaze mi se hdr dole je uljepsavanje lica i jos dvije jkarafeke bokeh efekta nema mada podesim na najjaci bokeh na krugu

 evo ti moja njuška i video kako se to radi

 

 

 

Ma djaba, nakon ovoga gdje si joj doslovno "nacrtao" sta treba imat ce i dalje podpitanja.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Ne moras biti toliko drzak
Shvatam poentu videa odem na portret i uslikam se ali ne ispade zamuceno.P.S.Mozda jer imam p 30 stvarno ne znam sta bi drugo moglo biti problem.Dole gdje si izabrao na onim kockicama iuzaberem recimo krugovi i vidi se sasvim blago zamucenje ni bluizu kao na straznjoj kamei

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2019 15:41 (Besana).
4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Oho radis u instaru ? 😁

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice