Digitalni Marketing - Algebra

poruka: 12
|
čitano: 19.022
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Digitalni Marketing - Algebra

Pozdrav,da li itko ide na Digitalni marketing u Algebri? Kakva su vasa iskustva?

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Digitalni Marketing - Algebra
SpezzNacci kaže...

Pozdrav,da li itko ide na Digitalni marketing u Algebri? Kakva su vasa iskustva?

 Isto pitanje :)

14 godina
offline
Digitalni Marketing - Algebra
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Digitalni Marketing - Algebra

 Svakako pogledam. To je Vaše ili?

6 godina
neaktivan
offline
Digitalni Marketing - Algebra

Ako govorimo o programu specijalist za internet marketing, a imate pojma o internetskom marketingu, onda jedno veliko ne!
Dakako, ako nemate pojma ni o čemu, ovaj je program jedan lijepi uvod u taj svijet.
Nažalost, oni upisuju ljude s različitim predznanjima i onda se nekada pola predavanja provede u tome što je neko zapeo na nekom koraku u zadatku i tako prođe vrijeme. 

 

http://umotvorine.hr
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Digitalni Marketing - Algebra

Htio bi upisati digitalni marketing, i, naravno, baviti se time. Engleski mi je malo lošiji, ali radim na tome. Zanima koliki je to hendikep, i jel se može biti digitalac s lošijim engleskim? Čuo sam da je tu jako bitan

 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Digitalni Marketing - Algebra
domagojko kaže...

Htio bi upisati digitalni marketing, i, naravno, baviti se time. Engleski mi je malo lošiji, ali radim na tome. Zanima koliki je to hendikep, i jel se može biti digitalac s lošijim engleskim? Čuo sam da je tu jako bitan

 Sto te uopce zanima, studij digitalnog marketinga ili tečaj? 

12 godina
offline
Digitalni Marketing - Algebra
Algebra je gubljenje vremena. Ja sam polozio Graficki Dizajn u sklopu kad je biro dobio novce od EU, odabrali su me od nas 50-tak.. 10-15 je proslo. Isao sam, prosao sam. Dobio diplomu, i sad radim posao koji nema veze sa grafickim dizajnom...
Ako netko zeli digitalni marketing postoje lijepe knjige a da nespomenem tutorijali sa stranice Linda. Na engleskom su, ali pokrivaju sve sto se tice digitalnog marketinga.
Osobno sam otvarao amazon "affiliete" stranicu, napravio sve lijepo imao sam odlican keyword (to ces nauciti szo je keyword, ako mislis stranicu napraviti) i nakraju odustao, jer je gubljenje vremena zbog konkurencije.
everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Digitalni Marketing - Algebra
IvanDado kaže...
domagojko kaže...

Htio bi upisati digitalni marketing, i, naravno, baviti se time. Engleski mi je malo lošiji, ali radim na tome. Zanima koliki je to hendikep, i jel se može biti digitalac s lošijim engleskim? Čuo sam da je tu jako bitan

 Sto te uopce zanima, studij digitalnog marketinga ili tečaj? 

  
Tečaj, studij mi je preskup.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Digitalni Marketing - Algebra
Luka123 kaže...
Algebra je gubljenje vremena. Ja sam polozio Graficki Dizajn u sklopu kad je biro dobio novce od EU, odabrali su me od nas 50-tak.. 10-15 je proslo. Isao sam, prosao sam. Dobio diplomu, i sad radim posao koji nema veze sa grafickim dizajnom...
Ako netko zeli digitalni marketing postoje lijepe knjige a da nespomenem tutorijali sa stranice Linda. Na engleskom su, ali pokrivaju sve sto se tice digitalnog marketinga.
Osobno sam otvarao amazon "affiliete" stranicu, napravio sve lijepo imao sam odlican keyword (to ces nauciti szo je keyword, ako mislis stranicu napraviti) i nakraju odustao, jer je gubljenje vremena zbog konkurencije.

 
Od dosta ljudi sam čuo da su neki njihovi završili tečajeve u algebri i nakon toga se zaposlili. Al dosta ima ovakih negativnih komentara, vjerojatno od ovih koji nisu uspjeli.

12 godina
offline
Re: Digitalni Marketing - Algebra
domagojko kaže...
Luka123 kaže...

 
Od dosta ljudi sam čuo da su neki njihovi završili tečajeve u algebri i nakon toga se zaposlili. Al dosta ima ovakih negativnih komentara, vjerojatno od ovih koji nisu uspjeli.

 Ocito nisi shvatio poantu, rekao sam da je gubljenje vremena i novaca. Trenutno sam zadovoljan svojim poslom, jos uvijek imam diplomu iz algebre... i nisam se prijavljivao na niti jedan od poslova koji imaju veze sa grafickim dizajnom.

 

Procitaj ponovno sa razumijevanjem:

Ako stvarno zelis nauciti nesto postoje brojni i bolji online tecajevi, algebra se sastoji od osnova rada u programima, u mom slucaju Adobe Photoshop. I nakraju tecaja imas seminar koji moras moras napraviti sa crackanim photoshopom uz ispit koji nam je prof. rjesavao te rekao da donesemo USB stick da ce nam staviti crackane programe...

Zar to nije katastrofa za jedan tecaj koji se placa 1000 eura, da nemas nakraju niti licencu za program i seminarski radis u crackanom programu??

A photoshop sam vec znao, tako da nista novo nisam naucio vec vec educirao.

Recimo izgrada materijala za igre (Normal, specular etc. maps) i cijelog web dizajna se koristi photoshop, a Algebra to nepokriva. Pokriva osnove na temelju koje ti dobijes diplomu.

I da uspjeo sam... polozio sam ju i imam certifikat/diplomu. Ali nevidim potrebu rada u tom dijelu/polju posla koji pokriva.

 

Ako zelis izgubiti novce da ti netko da certifikat slobodno odi... siguran sam da ces izaci preporodjen.

everyday i'm shuffling...
10 godina
odjavljen
offline
Digitalni Marketing - Algebra

Ja si razmisljam da upisem izvanredno studij na Algebri. Djeluje mi kao jako kvalitetan program, a i bas sam se zagrizao za tu karijeru, vec nekoliko mjeseci proucavam i cak sam si platio 2 kursa na Udemy, ali volio bi upisat studij, tako da ako neko nesto zna o tome molio bih da podjele sto znaju ili su culi o navedenom programu.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice