Sistemski i mrežni administrator seminarski

poruka: 50
|
čitano: 45.379
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sistemski i mrežni administrator seminarski
Peky206 kaže...

Vako rad se mora napraviti priko Virtial PC-a. Znači imaš zadatak pratip upute i radiš na Virtual PC-u na windows server 2003.. Instaliravanje DHCP-a AD-a (Active Directory)

 

pa ako zna netko u vezi toga nešto nek mi se javi na skype ili preko maila

 

Skype: Ivan_Peran

Mail: ivan.peran206@gmail.com

Bas super što si i ime napisao tako da kad ti rad budu ocjenjivali uzmu u obzir i snalažljivost prilikom izrade istog.

Opinion is like an asshole, everybody has one! - Inspector Callahan AKA Dirty Harry
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sistemski i mrežni administrator seminarski

Oce li bit koga da to napravi :) stvarno mi je potrebno. Zahvaljujem

ivan peran
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.12.2013 12:05 (Peky206).
10 godina
neaktivan
offline
Sistemski i mrežni administrator seminarski

Bok, trebala bi mi dobrovoljna pomoć oko seminarskog rada... ili ako bi mi netko mogao poslati svoj stari ako ga ima da mi bude od pomoci. Molim vas za pomoc hvala.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.2.2014 11:41 (perob24).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sistemski i mrežni administrator seminarski

javiš mi se na mail pls ? ! :)

ivan peran
10 godina
neaktivan
offline
Administrator baza podataka

Pozdrav svima.

Ne znam jel dobar topic,ali...

Isto nudim nešto para...) Pomoć oko seminarskog rada za administratora  baza podataka u Algebri nek mi pošalje poruku u inbox ili ovdje.

Hvala unaprijed.

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sistemski i mrežni administrator seminarski

pozdrav kao i većini 'kolega' trebao bi mi netko tko je voljan dobro zaraditi u zamjenu za napisani seminarski rad iz sistemske i mrežne administracije, treba mi dosta hitno tako da javljajte se ljudiii $$$$$$ :))

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sistemski i mrežni administrator seminarski

Velika korist od seminarskog i papira koji ćeš dobit zato jer si *pokazao* znanje da si razumio i utvrdio materiju, onda ćeš kao kao blefer serviser-tehničar-junior admin doći na neki posao, i skuzit da ustvari nemaš pojma o tome i dobiti express šut kartu. U stvari nećeš proći intervju za posao kod iole ozbiljnijeg poslodavca ili ekipe koja treba još jednog kolegu.

 

Tko nezna sam kvalitetno napisati seminarski koji dobije od Algebre za Sistem admina nema šta tražiti u tim vodama.

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
9 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sistemski i mrežni administrator seminarski

Volim ovakve ko šta si ti šta se vole pravit pametni, kompa ja tebe nisam pitao za mišljenje i iskreno briga me, pitao sam da li ima netko tko mi može pomoć, ako to nisi ti ciao.

Btw snašao sam se i rad mi je primljen i ispravan, znači kome god treba seminarski može mi se javiti na mail daluabab@gmail.com, dogovorit ćemo se oko cijene. pozdrav

14 godina
offline
Sistemski i mrežni administrator seminarski

Sudeći po tvojoj pismenosti, karakteru, uloženom trudu  i razini informatičkog znanja, seminarski će ti biti najmanji problem u cijeloj priči :)

 

Sretno na  HZZ šalteru kod Mice Ubice sa FT1P.

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sistemski i mrežni administrator seminarski

Bok, E pa da se pohvalim ja sam završio Sistemskog i mrežnog administratora.. napravio sam baš nedavno seminarski.. Tako da sad znam kako se to radi ;) .. ako ikom treba pomoć oko izrade nek se javi dog ćemo se za Cjenu i sve ;)

ivan peran
14 godina
odjavljen
offline
Re: Sistemski i mrežni administrator seminarski
Peky206 kaže...

Bok, E pa da se pohvalim ja sam završio Sistemskog i mrežnog administratora.. napravio sam baš nedavno seminarski.. Tako da sad znam kako se to radi ;) .. ako ikom treba pomoć oko izrade nek se javi dog ćemo se za Cjenu i sve ;)

Ja bih trebao. Tema je OpenNebula. Znaš kako se to radi?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sistemski i mrežni administrator seminarski

Nope...

ivan peran
15 godina
offline
Sistemski i mrežni administrator seminarski

alankish ja ti mogu pomoc. Naravno, ako cijena nije problem :P

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Sistemski i mrežni administrator seminarski
tnakir kaže...

alankish ja ti mogu pomoc. Naravno, ako cijena nije problem :P

Znam da možeš ;)

8 godina
neaktivan
offline
Sistemski i mrežni administrator seminarski

Malo dižem temu iz mrtvih, ali nakon godinu dana položenog seminarskog i odlušanog predmeta na Algebri spremam se na ispit. Ima li neka dobra duša koja trenutno ide na ispit ili je ispit položila da mi pomogne oko pitanja koja se pojavljuju. Ja sam prvi puta pao, sa 48% k vragu, ali nisam zapisao pitanja. Malo me frka ispita pa eto ako netko može pomoći bio bih zahvalan. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sistemski i mrežni administrator seminarski

Evo i ja se priključujem oživljavanju teme :)

Zamolio bih za par informacija vezanih za sistem administratora i za cisco certifikate. Naime radim u jednoj firmici već neko vrijeme i ajmo reć da sam zaposlen u struci (završio elektro školu ;)). navršio sam 30 godina i neki dan sam se duboko zamislio oko moje dosadašnje edukacije, posla i primanja i sl. Može se reći da mi je stara dobro govorila da završim taj faks jer će mi biti žao ako ne završim...i došlo je na njezino. No kako sam sad već stariji telac,pitam se da li ima ikakvog smisla i načina da završim neke tečajeve za sistemskog administratora i kresnem cisco certifikat ccnp routing and switching? Da se razumijemo, svjestan da bih trebao dooobro potegnut sa učenjem i da je samostalno učenje svakim danom bitnije od ikakvog certifikata i tečaja da se ne bi mislilo da će mi tečaj i certifikat otvoriti sva vrata za zapošljavanje. Što se tiče dosadašnjeg iskustva, često se susrećem sa ruterima i switchevima na poslu, forwardiranjem portova, dyndns-ovima, kontrolom pristupa koja ide preko mreže, Jantar, Kenteh, IP videonadzor, tu i tamo naletim na kakav cisco i mogu samo zapalit cigaru i gledat tih 5 min. u njega i tako. Dakle imam nešto sitno iskustva ali sam dobio veliku želju da se educiram i ponešto napravim od sebe, ako već nije kasno :)

Zato bih zamolio dobre duše da mi kažu ako edukacija i mogućnost zapošljavanja imaju ikakovog smisla bez faksa. Volje imam, želje imam, znanje bih volio steći. Da li me može itko uputiti gdje se daju završiti korisni tečajevi vezani za sistemskog administratora? Uz to bih volio položiti i cisco certifikat, ccna za početak, možda i ccnp ako budem u mogućnosti. Inače sam u PGŽ pa ako netko zna za koji korisni tečaj bio bih zahvalan :)

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Sistemski i mrežni administrator seminarski

pozdrav svima. Ako ima netko volje da si nešto zaradi .. :) oko pomoći seminarskog rada za sistemskog i mrežnog administratora nek mi pošalje poruku u inbox, thx

levi
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sistemski i mrežni administrator seminarski

Hi ho javi se a ovaj mail pošalji mi zadatak. Riješit ćemo ga :)

ivan peran
6 godina
neaktivan
offline
Sistemski i mrežni administrator seminarski

Pozdrav, polagao sam tecaj za sistemskog i mreznog administratora u Algebri, polozio sam zavrsni ispit i sada pisem seminarski rad. U labu imam jednog clienta i dva domain controlera, mislio sam napraviti 3 subneta, jedan za servere, jedan sa klijente i jedan za wireless. Prilikom podesavanja DHCP-a sam primjetio da mi ne radi kako treba i da mi klijent dobije tcp/ip parametre jedino ako je scope iz istog subneta kao i server. Zamislio sam da mi klijenti imaju subnet 172.19.1.0/24 a serveri 172.19.2.0/24. Molim vas ako mi netko pomoci u kojem koraku grijesim i kako da mi klijent preko dhcp-a dobije adrese iz razlicitog subneta od servera? Unaprijed hvala

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Sistemski i mrežni administrator seminarski

Poštovani trebala bi mi pomoć oko semiraskog rada za tečaj sistemskog i mrežnog administratora u Algebri. Došao sam do pola seminara i zapeo već dva-tri mjeseca. Podignuo sam dva domain controllera i jednog klijenta. Instalirao sam AD role na oba DC-a, dhcp rolu na jedan DC, napravio sve potrebne group policye za mapiranje diska, redirekciju i roaming profile, omogućio sam korisnicima izlaz na internet i uspjesno implementirao wsus. Sljedeca tocka na kojoj sam zapeo je za dvije organizacijske jedinice uvesti VPN. Nikako se nemogu sjetiti svih koraka sa predavanja a sve po youtubeu mi izgleda da previse kompliciraju. Molim vas ako je netko radio taj seminar ili ako zna, da mi pomogne da to rijesim. Ili ako netko daje instrukcije za to ili zna nekoga na području Rijeke. Krivo bi mi bilo opet upisivati tecaj i cekati 10. mjesec kada sam sve parcijalne i završni ispit riješio, ostalo mi je samo pola seminarskog. Platio bi i nekome da mi rijesi tu polovicu i objasni sve. Unaprijed hvala

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice