TVZ-općenito-pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 420
|
čitano: 301.566
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: TVZ-općenito-pitanja i odgovori

Natječaj za diplomski, meni treba preddiplomski. I ja vidim samo detaljnije informacije za diplomski.

 

Edit: našla.

 

Ako nekog drugog interesira:
Prijave za razredbeni postupak pristupnici predaju: - elektroničkim putem od 20. srpnja u 00:00 sati do 16. rujna 2016. u 23:59 http://upisi.tvz.hr/

Dokumentacija se zaprima 19. i 20. rujna 2016. od 16 do 19 sati.

 

Tako da pretpostavljam da je bitno uplatiti prije donošenja dokumentacije, nikakav drugi deadline ne postoji.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 10:13 (mm93).
8 godina
neaktivan
offline
TVZ-općenito-pitanja i odgovori

Ovo je ispravan link za prijave na prvu godinu izvanrednog preddiplomskog:

 

izvanredni.tvz.hr

 

Upute za upis:

 

www2.tvz.hr/upisi/stručni-izvanredni/

 

Natječaj za upis s važnim datumima i detaljnim uputama:

 

www2.tvz.hr/wp-content/uploads/downloads/2016/06/Natjecaj_Strucni_Izvanredni_2016_17.pdf

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 15:56 (količina).
 
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
TVZ-općenito-pitanja i odgovori

Zna li netko je li razredbeni za specijalistički na zaokruzivanje ili upisujemo odgovore? Kakav je bio prošle godine?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: TVZ-općenito-pitanja i odgovori
dedaa kaže...

Zna li netko je li razredbeni za specijalistički na zaokruzivanje ili upisujemo odgovore? Kakav je bio prošle godine?

 Vjerojatno oboje.

https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
12 godina
neaktivan
offline
Re: TVZ-općenito-pitanja i odgovori
Pozdrav
Kada sam bio na upisima iz elektrotehnike(vanredni) rekla je zenska da trebam 29 ili 30.8 doci sa uplatnicom da sam platio prvu ratu. Jeli zna netko kada trebam doci, koja adresa itd. Jer ja ne mogu naci nikakve inf na njih stranici
eune : Flaeryy
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: TVZ-općenito-pitanja i odgovori
Edit:nasao sam
eune : Flaeryy
15 godina
neaktivan
offline
Re: TVZ-općenito-pitanja i odgovori
Dal zna neko kad je sutra razredbeni za diplomski studij informatike? Naso sam kad je za elektrotehniku i graditeljstvo al ne i za informatiku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
TVZ-općenito-pitanja i odgovori

Vjerojatno ce biti objavljeno na istim stranicama gdje su informacije za upise.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
TVZ-općenito-pitanja i odgovori

Dali je istina da se potvrde za ak.godinu 2016/2017 mogu printati tek od 01.10?

Float like a butterfly, sting like a bee!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: TVZ-općenito-pitanja i odgovori

Za RAČ mislim da od 1.9. možeš, čak i ako ne možeš isprintat na studomatu, referada je otvorena..

11 godina
neaktivan
offline
TVZ-općenito-pitanja i odgovori

Pozdrav svima,

 

evo i ja stojim na pomoći svim budućim kolegama na TVZ-u sa svim pitanjima. Ove godine sam završio stručni studij informatike i upisujem specku. Ako tko ima bilo kakvih pitanja slobodno neka se javi.

 

LPPPPPP :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.9.2016 15:41 (ivca8650).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
TVZ-općenito-pitanja i odgovori

Mene zanima specijalistički, može mi netko od vas ukratko napisati koji smjer je najbolji, koliko se plaća godina, izvanredno naravno, kada su i koliko često predavanja, treba li hodati na predavanja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: TVZ-općenito-pitanja i odgovori
Godina je za sada 300kn po ECTS bodu. Računaj na oko 15k kn kroz godinu.
Ako imaš prosjek 4.0 + realno je ući kao redovni.
https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: TVZ-općenito-pitanja i odgovori
amd freak kaže...

Mene zanima specijalistički, može mi netko od vas ukratko napisati koji smjer je najbolji, koliko se plaća godina, izvanredno naravno, kada su i koliko često predavanja, treba li hodati na predavanja?

 O kojem specijalističkom je riječ? 

16 godina
offline
TVZ-općenito-pitanja i odgovori

Vidim da ima tri smijera, za informatiku, koji je najbolji a koji najlakši? Mislim uzeo bi i teži ako se naučeno znanje može iskoristiti.

 

Redovno me ne zanima jer radim i ne mislim biti nezaposlen i studirati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: TVZ-općenito-pitanja i odgovori
amd freak kaže...

Vidim da ima tri smijera, za informatiku, koji je najbolji a koji najlakši? Mislim uzeo bi i teži ako se naučeno znanje može iskoristiti.

 

Redovno me ne zanima jer radim i ne mislim biti nezaposlen i studirati.

 Na ovoj stranici su objašnjeni svi smjerovi: http://www2.tvz.hr/studiji/specijalisticki-studij-informatike/upisi/

Hmmmm, imš izbor u dva modula (IS i RS). RS - računarski sustavi su po meni malo teži od informacijskih. Sve ovisno što te zanima pa ti sam moraš prosuditi što je za tebe 

RS ti nudi usmjerenja kao programiranje ili mreže dok IS dizajn, poslovanje i itd. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: TVZ-općenito-pitanja i odgovori
ivca8650 kaže...
amd freak kaže...

Vidim da ima tri smijera, za informatiku, koji je najbolji a koji najlakši? Mislim uzeo bi i teži ako se naučeno znanje može iskoristiti.

 

Redovno me ne zanima jer radim i ne mislim biti nezaposlen i studirati.

 Na ovoj stranici su objašnjeni svi smjerovi: http://www2.tvz.hr/studiji/specijalisticki-studij-informatike/upisi/

Hmmmm, imš izbor u dva modula (IS i RS). RS - računarski sustavi su po meni malo teži od informacijskih. Sve ovisno što te zanima pa ti sam moraš prosuditi što je za tebe 

RS ti nudi usmjerenja kao programiranje ili mreže dok IS dizajn, poslovanje i itd. 

 Jeli je čovjek mislio za Stručni studij ili Specijalistički? Ja mislim da je mislio za stručni studij..
Što se smjerova na stručnom studiju tiče nije velika razlika što se tiče težine a ni kvalitete. Biraj po onome što te zanima ili onome što ti treba ti je moj savjet(ili kombinaciji obadvojega).

https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
16 godina
offline
TVZ-općenito-pitanja i odgovori

Mislim na specijalistički. Već jesam bacc inf :D

 

Poslovna informatika mi je u biti main, ali bi htio namjerno programe programiranja i mreža jer me to više vuče i jer je to hardcore.

 

Mislim ono ako već plačam 15k kuna onda želim barem i nešto naučit, a ne da doslovno plačam papir.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.9.2016 21:01 (amd freak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: TVZ-općenito-pitanja i odgovori
amd freak kaže...

Mislim na specijalistički. Već jesam bacc inf :D

 

Poslovna informatika mi je u biti main, ali bi htio namjerno programe programiranja i mreža jer me to više vuče i jer je to hardcore.

 

Mislim ono ako već plačam 15k kuna onda želim barem i nešto naučit, a ne da doslovno plačam papir.

 Onda ti je izbor samo između dva smjera ako želiš na RS. Preporučujem ti mreže jer je PUNO manja gužva znači da će i gaussova krivulja tijekom ocjenjivanja biti lakša. Koliko si imao bodova? Ja sam imao 784.

https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
8 godina
neaktivan
offline
TVZ-općenito-pitanja i odgovori

Btw. Imate li možda link gdje mogu skinuti obrazac za molbe? Nemam račun na moj.tvz.

https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
TVZ-općenito-pitanja i odgovori

Zna li itko što se dešava sa referadom računarstva?

Šaljem im mailove i zovem ko lud zbog upita o prijelazu sa redovnog elo na izvanredno rač (po novome još sam na dodiplomskom aka stručnom) ali se nitko ne javlja. Lagano mi se diže živac a nije mi baš usput doći do Vrbika...

Trebam informacije koji se kolegiji priznaju i koja je dokumentacija potrebna da se završi procedura zvana prijelaz na izvanredno (ništa više elo, neisplativo je nakon 4 upisa oe1 i oe2 te nakon rušenja na usmenom i komisijskom ove god - zimski je bio komisijski a sad ljetni usmeni :/ ).

Tnx na svim informacijama

My website/blog: http://markoidzan.com.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: TVZ-općenito-pitanja i odgovori
GNU+Linux kaže...
amd freak kaže...

Mislim na specijalistički. Već jesam bacc inf :D

 

Poslovna informatika mi je u biti main, ali bi htio namjerno programe programiranja i mreža jer me to više vuče i jer je to hardcore.

 

Mislim ono ako već plačam 15k kuna onda želim barem i nešto naučit, a ne da doslovno plačam papir.

 Onda ti je izbor samo između dva smjera ako želiš na RS. Preporučujem ti mreže jer je PUNO manja gužva znači da će i gaussova krivulja tijekom ocjenjivanja biti lakša. Koliko si imao bodova? Ja sam imao 784.

 

Ma završio sam to na FOi-u prije par godina. Vjerovatno ću sljedeće godine upisat to na tvz-u pa se polako informiram.

11 godina
neaktivan
offline
Re: TVZ-općenito-pitanja i odgovori
amd freak kaže...
GNU+Linux kaže...
amd freak kaže...

Mislim na specijalistički. Već jesam bacc inf :D

 

Poslovna informatika mi je u biti main, ali bi htio namjerno programe programiranja i mreža jer me to više vuče i jer je to hardcore.

 

Mislim ono ako već plačam 15k kuna onda želim barem i nešto naučit, a ne da doslovno plačam papir.

 Onda ti je izbor samo između dva smjera ako želiš na RS. Preporučujem ti mreže jer je PUNO manja gužva znači da će i gaussova krivulja tijekom ocjenjivanja biti lakša. Koliko si imao bodova? Ja sam imao 784.

 

Ma završio sam to na FOi-u prije par godina. Vjerovatno ću sljedeće godine upisat to na tvz-u pa se polako informiram.

 

Prati onda obavijsti kada za to dođe vrijeme na TVZ stranicama pod rubrikom Upisi. Morat ćeš skupiti potrebnu dokumentaciju i zatim pristupiti razredbenom ispitu nakon čega se objavljuju rang liste. Znači samo pratiš njihovu stranicu i nečeš imati problema... 

8 godina
neaktivan
offline
TVZ-općenito-pitanja i odgovori

Ako plaćam prvu godinu specijalističkog u ratama, koliko je prva rata?

https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: TVZ-općenito-pitanja i odgovori
midzan21 kaže...

Zna li itko što se dešava sa referadom računarstva?

Šaljem im mailove i zovem ko lud zbog upita o prijelazu sa redovnog elo na izvanredno rač (po novome još sam na dodiplomskom aka stručnom) ali se nitko ne javlja. Lagano mi se diže živac a nije mi baš usput doći do Vrbika...

Trebam informacije koji se kolegiji priznaju i koja je dokumentacija potrebna da se završi procedura zvana prijelaz na izvanredno (ništa više elo, neisplativo je nakon 4 upisa oe1 i oe2 te nakon rušenja na usmenom i komisijskom ove god - zimski je bio komisijski a sad ljetni usmeni :/ ).

Tnx na svim informacijama

 

KONTAKT
e-mail: iva.rebic@tvz.hr

tel: 01 5603 943
fax: 01 5603 999
Budi uporan ili šalji mailove dok ti se netko ne javi :) 
11 godina
neaktivan
offline
Re: TVZ-općenito-pitanja i odgovori
GNU+Linux kaže...

Ako plaćam prvu godinu specijalističkog u ratama, koliko je prva rata?

 "Vjerojatno" će detalji oko toga biti rečeni na (vjerojatno) uvodnom predavanju 19.9., ako do tada ne bude objavljen neki dokument di je objašnjen postupak plačanja. Ja se barem nadam.

Ako se ne varam prva je 4.5k (tokom ili oko upisa) ali to je moja pretpostavka i nemoj me uzimati za riječ  pa vjerojatno bude rečeno 19.9.

15 godina
offline
Re: TVZ-općenito-pitanja i odgovori
ivca8650 kaže...

 

KONTAKT
e-mail: iva.rebic@tvz.hr

tel: 01 5603 943
fax: 01 5603 999
Budi uporan ili šalji mailove dok ti se netko ne javi :) 

 Dobio sam odgovor na mail, trebalo je 5 dana za response na mail (malo čudno za TVZ, inače to bude brže - max 12 sati ak se javi u doba dok nema nikog u referadi)...

 

Inače, ima li itko da je prošao proceduru prelaska sa redovnog studija bilo koji smjer na izvanredno računarstvo ove ak. god? Ako je, može li opisati iskustvo toga i što je sve predao (da se znam pripremiti ovih dana dok traje predavanje papirologije )

My website/blog: http://markoidzan.com.hr
11 godina
neaktivan
offline
Re: TVZ-općenito-pitanja i odgovori
GNU+Linux kaže...

Btw. Imate li možda link gdje mogu skinuti obrazac za molbe? Nemam račun na moj.tvz.

Korisničko: gost

Lozinka: gost

8 godina
neaktivan
offline
Re: TVZ-općenito-pitanja i odgovori
Samo što mi je sve prazno dok sam ulogiran kao gost.
https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice