Automatsk odjava sa foruma?

poruka: 30
|
čitano: 12.766
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Automatsk odjava sa foruma?

Kao što naslov kaže, primjećujem da mi forum napravi automatsku odjavu, ako nisam aktivan možda 10-15 min. 

Otkad je ovaj novi fičr?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Automatsk odjava sa foruma?

Da i meni se počelo događati nakon kaj su promijenili dizajn web stranice u ovaj novi, ali sam otkrio da ako se prijavim na https://www.bug.hr/ onda mi na forumu ostane prijavljen tolko dugo dok se ja sam ne odjavim, inače me sam odlogira..

15 godina
offline
Automatsk odjava sa foruma?

Ja sam ovo primijetio prije 2 dana, definitivno nije bilo prije, jer sam skoro svaki dan ulogiran barem na par min. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Automatsk odjava sa foruma?

Ja sam ulogiran ovdje praktički 24/7 jer nikad ne gasim Chrome, uvijek ima neki tab otvoren (restartam Chrome jedino kad dođe neki updejt za njega, recimo jednom, max 2 puta mjesečno).
Tako da sam odmah primijetio kad je počelo to auto odlogiravanje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Automatsk odjava sa foruma?

Mene na mobitelu odlogira s foruma svaki put kad odem na "normalan" dio stranice. Jel, vijesti i to. I to od kad su napravili redizajn, jedno vrijeme sam se nadao da će biti sreće u futuru prvom ali ništa. Težak je život Bug forumaša...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Automatsk odjava sa foruma?
Avensac kaže...

Da i meni se počelo događati nakon kaj su promijenili dizajn web stranice u ovaj novi, ali sam otkrio da ako se prijavim na https://www.bug.hr/ onda mi na forumu ostane prijavljen tolko dugo dok se ja sam ne odjavim, inače me sam odlogira..

 Kod mene uopće ne funkcionira ovaj način logiranja, stranice su im nepovezane, jer logiranje na glavnoj stranici nije automatski logiranje i na forum, jer mi na forumu traži ponovno da se logiram. 

 

Shebali su nešto...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
protjeran
offline
Re: Automatsk odjava sa foruma?
Mozda ti je to problem do browsera, mene vise zivcira kad napisem poruku pa se vratim nazad na stranicu pa mi se poruka zbrize, prije je ostala samo bi nastavio.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Automatsk odjava sa foruma?

Mislim da nije do browsera. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
moderator
offline
Automatsk odjava sa foruma?

Nije mi sa ovo ni jednom dogodilo, a spajam se sa 3-4 različita uređaj barem dvadeset puta na dan...

...
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Automatsk odjava sa foruma?

Meni se ovo dogada oduvijek. Mislio sam da nemam srece.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Automatsk odjava sa foruma?
Događa se katkad, kada pročitam članak na portalu i kliknem na komentare, prebaci
me na desktop verziju foruma što je na Android uređaju sa 5" zaslonom poprilično iritantno i nepregledno. Preglednik je Chrome.
Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Automatsk odjava sa foruma?

Mene isto tu i tamo zna samo odjaviti s foruma, kao da istekne kolačić, ali ništa strašno... 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Automatsk odjava sa foruma?

U zadnje vrijeme mi se ovo počelo jako često događati. Iz nekog razloga se moram prijavljivati više puta u danu iako sam odabrao opciju zapamti me. Pokušao sam obrisati cache i kolačiće, ali ne pomaže.

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Automatsk odjava sa foruma?

Meni nikad. Sve OK i na mobu, tabletiću i pc-u.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Automatsk odjava sa foruma?
Meni se isto počelo odjavljivati s foruma, bio na mobu ili kompu. Ima li to kakve veze s ovom spammom pa se testišu nove funkcije ili je nešto drugo u pitanju?
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Automatsk odjava sa foruma?
I meni već par dana.
7 godina
protjeran
offline
Automatsk odjava sa foruma?

Ma vjerovatno je do kolacica.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Automatsk odjava sa foruma?

Koliko sam skužio, meni se to događa kada označim sve teme kao pročitane. To mi se ne dogodi odmah, tek nakon nekih par dana.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2018 10:30 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Automatsk odjava sa foruma?

Što je sad opet sa forumom, već dva dana mi nijednom ne zapamti prijavu iako je to prije sasvim normalno radilo, a jučer me nije ni htjelo ulogirati pomoću tipke "Zapamti me"

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Automatsk odjava sa foruma?

.. čačkaju 'nešto' :))

npr kad vas odjavi, kliknite na npr 'aktivne teme'.. i vidjet ćete da ste prijavljeni, naravno opet bilo koji klik i odjavljeni.. zbrka. Strpiti se.. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Automatsk odjava sa foruma?
Dodali su "uredi" na mobilnoj verziji!!!!jeeeeeee👍👍👍👍👍lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Automatsk odjava sa foruma?
To postoji vec 3 stoljeca...
14 godina
offline
Automatsk odjava sa foruma?

Ova glupost još nije riješena. Dajte dečki :)

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Automatsk odjava sa foruma?

Postalo je iritantno,samo prebacim drugi tab vratim se odjavljen. Pc,mob isto,traje vec godinu dana. 

Ucitavanje na 99 posto po 20 sekundi,trzanje. Drugi problem ugl na mobu huawei mate 20,xiaomi redmi note2,p10lite. Fix it dode mi da nikad vise ne dodem na bug samo zbog toga.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Automatsk odjava sa foruma?
Takoder prijavljujem isti problem. S vremena na vrijeme se sam odlogira, nekad je znao i par puta u danu no to se nije desavalo u zadnje vrijeme. Takoder mi stoji ova notifikacija (usklicnik ispred web adrese).
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Automatsk odjava sa foruma?

Any news?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Automatsk odjava sa foruma?
softwaremaniac kaže...

Any news?

 Opiši svoj problem malo konkretnije...

...
14 godina
offline
Re: Automatsk odjava sa foruma?

Dakle, svaki put kad odem na forum, moram se ponovno prijaviti bezobzira što je opcija zapamti me označena.

 

10 x64

FF Quantum 62.0.3. Probao i Chrome, ista stvar.

 

Donedavno se nije događalo, ali zadnjih cca mjesec+ se događa stalno i iritantno je do bola.

 

Nisam čistio CCleanerom i sličnim glupostima tako da bi svi kukiji trebali biti tu.

16 godina
moderator
offline
Re: Automatska odjava sa foruma?
softwaremaniac kaže...

Dakle, svaki put kad odem na forum, moram se ponovno prijaviti bezobzira što je opcija zapamti me označena.

 

10 x64

FF Quantum 62.0.3. Probao i Chrome, ista stvar.

 

Donedavno se nije događalo, ali zadnjih cca mjesec+ se događa stalno i iritantno je do bola.

 

Nisam čistio CCleanerom i sličnim glupostima tako da bi svi kukiji trebali biti tu.

 Ovo mora biti uzrokovano nekim problemom, odnosno postavkom kod tebe lokalno (djeluje mi kao da imaš negdje uključenu postavku da ti se kolačići brišu ili jednom dnevno ili nakon gašenja browsera). Automatska odjava se doista može dogoditi kada imamo redovno održavanje, pa se ponekad dogodi reset web servisa, ali i to se radi maksimalno jednom mjesečno... Na webu nismo ništa u tom segmentu mijenjali odavno.

 

 Meni osobno sve uredno radi, provjerio sam i kod drugih kolega, nitko trenutno nema ovakvih problema.

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2018 15:24 (Miro).
14 godina
offline
Re: Automatska odjava sa foruma?

Daj onda neki savjet šta da provjerim. Kukije sam prvo pregledao i nije to, sejvaju se kukiji od zadnjih godinu dana, ne brišem ih uopće. Imam opciju da prihvaća kukije i zadržava ih. Nije AV interferenca, jer je samo WD na sustavu. Osim toga, nije lokalizirano na FF, nego se događa i na Chromeu na oba računala, dakle nije u pitanju neka žnj postavka, posebno zato što je drugo računalo poslovno i ima još manje stvari gore. Jedini Add-on je Ad Guard.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice