Božićni header 2014

poruka: 13
|
čitano: 7.999
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Božićni header 2014

Predlažem da i ove godine nastavimo tradiciju blagdanskog ukrašavanja foruma prigodnim božićno-novogodišnjim headerom.

 

Kopirat ću upute i pravila natječaja iz ranijih godina:

 

  •    Svi forumaši mogu sudjelovati
  •     Najbolji se bira prema broju TU
  •     Pozicija loga na headeru neka ostane ista
  •    Header mora sadržavati BOL Forum logo
  •     Desno od logotipa dolazi banner veličine 728x90 (nema ga uvijek, no treba ga imati na umu)!
  •    Pozadina headera se dinamički razvlači po cijeloj širini stranice; to znači da morate napraviti ili pozadinu koja se horizontalno ponavlja, ili neku koja stane u širinu 950px, a izvan nje se "utapa" u standardni background

 

I naravno nekoliko ranije napisanih savjeta kako najbolje prilagoditi header za prikaz na BOL forumu:

 

Napravi odvojeno ova tri elementa. Element A neka bude fiksiran za lijevu stranu prozora, a element C za desnu. Element B bi se onda duplicirao koliko god je to potrebno.

Sada dolazimo do problema da bi se pahuljice mogle prepoloviti, tj. da element C pokrije element B na taj način da se vidi samo pola pahuljice. Ovo bi se moglo riješiti tako da se lijeva strana elementa C pretapa u alpha kanal do 100% prozirnosti.

Drugi način je da element B bude ogroman, toliko da zadovoljava sve monitore, a na manjim monitorima višak se jednostavno ne bi prikazivao.

 

 

Link za download potrebnih fileova je ovaj.

 

Sretno svima!

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.12.2014 10:59 (izith).
 
32 0 hvala 18
13 godina
online
Božićni header 2014

evo bilo mi dosadno, slozio sam 5-6 komada al nekako su meni osobno ova 2 najljepsa pa cu samo njih stavit, da ne stavljam sve, bit ce problem glasovat

 

 

1 1.
15 2.
Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.12.2014 2:53 (win4crazzy).
Moj PC  
40 0 hvala 4
11 godina
offline
Božićni header 2014

evo i ja sam se malo igrao, nadam se da ce se nekima sviditi. Napravio sam dvije kombinacije u crvenoj i plavoj boji.

 

 

 

5 Crveno
0 Plavo
Plava kombinacija Plava kombinacija
Crvena kombinacija Crvena kombinacija
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.12.2014 20:49 (dennocro).
Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
offline
Božićni header 2014

Evo jedna moja od prosle godine.. mozda ove prodje bolje :P

 

Edit: Evo jos jedna malo dorađena

Dorađena Dorađena
PSN: Chov1ch
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.12.2014 23:34 (Encyanix).
Moj PC  
11 0 hvala 0
13 godina
online
Božićni header 2014

badnjak je, sta cemo s ovim
stavio sam anketu u proslom postu da birate izmedju prve i druge, ak ce se uopce header stavljati ove godine 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Božićni header 2014

Sta ce nam header imamo prekrasnu linksovu reklamu sva svaki dan u godini.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][ EUNE:exzzy ][ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
14 godina
offline
Božićni header 2014

Obično bude stavljeno na badnjak u ponoć, pa ćemo vidjeti.

 

Nema baš puno kandidata ove godine...

Swedish latin super funk.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Božićni header 2014
sirka666 kaže...

Obično bude stavljeno na badnjak u ponoć, pa ćemo vidjeti.

 

Nema baš puno kandidata ove godine...

Ma to bi vec trebalo staviti sada ili bar do 22:00. Ovaj drugi od Win4crazzya i to je to.

If you want to win the lottery, you have to make the money to buy a ticket.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Božićni header 2014
win4crazzy kaže...

badnjak je, sta cemo s ovim
stavio sam anketu u proslom postu da birate izmedju prve i druge, ak ce se uopce header stavljati ove godine 

Stari ova druga ti je mrak,nominirao sam tu.ovi moderatori ocito spavaju zimski san kad se jos nist nije zdelalo

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
16 godina
moderator
online
Božićni header 2014

sorry, čekamo webmastera da se probije kroz snijeg, do servera!

 

{#}

...
Moj PC  
1 0 hvala 3
16 godina
offline
Božićni header 2014

odlican cover samo ovaj banner sve narusava ni ad block ne pomaze kad mu dam putanju , molim vas da ga maknete dok je ovo Bozicno doba {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Božićni header 2014
4mal kaže...

odlican cover samo ovaj banner sve narusava ni ad block ne pomaze kad mu dam putanju , molim vas da ga maknete dok je ovo Bozicno doba {#}

cisto sumnjam da ce ga maknut, ipak su to placene reklame, eventualno ga pomaknuti malo desno

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
12 godina
neaktivan
offline
Re: Božićni header 2014
4mal kaže...

odlican cover samo ovaj banner sve narusava ni ad block ne pomaze kad mu dam putanju , molim vas da ga maknete dok je ovo Bozicno doba {#}

Pomaže AdBlock ako imaš više filtera ili odgovarajuće filtere. Evo pogledaj kako je meni

If you want to win the lottery, you have to make the money to buy a ticket.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice