Ne mogu odgovoriti na poruku

poruka: 30
|
čitano: 7.585
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Ne mogu odgovoriti na poruku

Iz nekog razloga ne mogu odgovoriti na poruku koju možete vidjeti na priloženoj slici. Pri pritisku na gumb "Odgovori" ne događa se ništa. Samo je ta poruka u pitanju, sa svim drugim porukama sve radi:

 

 

Freak Show Inc.
 
0 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Ne mogu odgovoriti na poruku
Friday kaže...

Iz nekog razloga ne mogu odgovoriti na poruku koju možete vidjeti na priloženoj slici. Pri pritisku na gumb "Odgovori" ne događa se ništa. Samo je ta poruka u pitanju, sa svim drugim porukama sve radi:

 

 

probaj promijeniti naslov, možda je problem u onom apostrofu (ne znam ni ja, samo idem metodom pokušaja...)

...
16 godina
odjavljen
offline
Re: Ne mogu odgovoriti na poruku
Miro kaže...
Friday kaže...

Iz nekog razloga ne mogu odgovoriti na poruku koju možete vidjeti na priloženoj slici. Pri pritisku na gumb "Odgovori" ne događa se ništa. Samo je ta poruka u pitanju, sa svim drugim porukama sve radi:

 

 

probaj promijeniti naslov, možda je problem u onom apostrofu (ne znam ni ja, samo idem metodom pokušaja...)

 

Ja sam poprilično siguran da je problem u naslovu, ali ne mogu ga ja promjeniti kad nisam ja pošiljatelj (ili ima neka "caka" za koju ne znam?).

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.4.2014 8:26 (Friday).
16 godina
moderator
offline
Re: Ne mogu odgovoriti na poruku
Friday kaže...
Miro kaže...
Friday kaže...

Iz nekog razloga ne mogu odgovoriti na poruku koju možete vidjeti na priloženoj slici. Pri pritisku na gumb "Odgovori" ne događa se ništa. Samo je ta poruka u pitanju, sa svim drugim porukama sve radi:

 

 

probaj promijeniti naslov, možda je problem u onom apostrofu (ne znam ni ja, samo idem metodom pokušaja...)

 

Ja sam poprilično siguran da je problem u naslovu, ali ne mogu ga ja promjeniti kad nisam ja pošiljatelj (ili ima neka "caka" za koju ne znam?).

Sad sam ti poslao pp s primjerom u kojem sam promijenio naslov, bez ikakvih trikova. Krajnje banalno...

...
9 godina
offline
Re: Ne mogu odgovoriti na poruku

Pozdrav!

 

 Možete mi pomoči, kako da napišem poruku da bude pitanje i odgovor u jednoj poruci, a ne da se traži odgovor dije zalutao. Hvala Vam, lp!

14 godina
offline
Re: Ne mogu odgovoriti na poruku
veseli007 kaže...

Pozdrav!

 

 Možete mi pomoči, kako da napišem poruku da bude pitanje i odgovor u jednoj poruci, a ne da se traži odgovor dije zalutao. Hvala Vam, lp!

 

 

One ring to bring them all and in the darkness bind them
9 godina
offline
Re: Ne mogu odgovoriti na poruku

 Ovako kao oni gore ( Miro ) pitanje i odgovor u jednom postu: bijelo siva poruka. Pitanje i RE, u jednom postu, sorry neznam se drukčije izjasniti. 

13 godina
offline
Re: Ne mogu odgovoriti na poruku
veseli007 kaže...

 Ovako kao oni gore ( Miro ) pitanje i odgovor u jednom postu: bijelo siva poruka. Pitanje i RE, u jednom postu, sorry neznam se drukčije izjasniti. 

To se zove citat. Miro je citirao forumaša Friday baš kao što sam ja sada citirao tebe. Ako hoćeš nekoga citirati klikni na gumb Citiraj.

9 godina
offline
Re: Ne mogu odgovoriti na poruku
Marko :D kaže...
veseli007 kaže...

 Ovako kao oni gore ( Miro ) pitanje i odgovor u jednom postu: bijelo siva poruka. Pitanje i RE, u jednom postu, sorry neznam se drukčije izjasniti. 

To se zove citat. Miro je citirao forumaša Friday baš kao što sam ja sada citirao tebe. Ako hoćeš nekoga citirati klikni na gumb Citiraj.

 Hvala!100% Lp!

12 godina
neaktivan
offline
Ne mogu odgovoriti na poruku

Imam problem, ne mogu jednom forumašu odgovoriti na primljenu privatnu poruku, kliknem "odgovori" i nista ne izbaci, isto mu ne mogu poslati poruku, a kod ostalih sve normalno. O čem se tu radi?

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.10.2016 22:24 (AngryBird).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ne mogu odgovoriti na poruku

Počisti cache i kolačiće pa vidi jel radi. Ako imaš instaliran ad blocker, onemogući ga.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu odgovoriti na poruku
Marko :D kaže...

Počisti cache i kolačiće pa vidi jel radi. Ako imaš instaliran ad blocker, onemogući ga.

 0 bodova, probo i bez ad blockera. Da nije to zbog apostrofa, vidim da se ranije neš spominjalo u temi. forumaš kojem zelim odgovorit je zv'jer2

13 godina
offline
Re: Ne mogu odgovoriti na poruku

Moguće da je zbog apostrofa. Najbolje bi bilo da pitaš Miru ili još bolje Domagoja, oni bi trebali znati u čemu je problem. 

16 godina
odjavljen
offline
Ne mogu odgovoriti na poruku

Trebalo bi kartonirati forumase koji koriste apostrofe u privatnim porukama. Ne samo da je nepristojno nego je i opasno...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ne mogu odgovoriti na poruku

ma lik kojem zelim odgovorit ima apostrof u nicku, ne u poruci. gore sam ga naveo

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ne mogu odgovoriti na poruku

Jesi probao u nekom drugom pregledniku?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu odgovoriti na poruku
Marko :D kaže...

Jesi probao u nekom drugom pregledniku?

  Jesam, i opet nis, ko da je uklet haha. http://www.bug.hr/forum/user/zvjer2/1096.aspx - probaj kliknut na privatna poruka i vidi jel ti izbacuje prozor.

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.10.2016 20:10 (AngryBird).
13 godina
offline
Re: Ne mogu odgovoriti na poruku

Vidi stvarno, uopće se ne može otvoriti prozor za privatnu poruku.

 

 @Miro @Domagoj

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.10.2016 20:15 (Marko :D).
12 godina
protjeran
offline
Ne mogu odgovoriti na poruku

ja nisam mogoa zavrsiti onaj upitnik za nagradnu igru, klikam i nista(tj nemres uopce kliknuti na posalji)

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ne mogu odgovoriti na poruku

Isto vrijedi i za tebe. Ugasi ad block, počisti povijest, cache i kolačiće te osvježi stranicu. Ako i dalje ne radi, probaj u drugom pregledniku.

16 godina
moderator
offline
Ne mogu odgovoriti na poruku

Nisam mu ni ja uspio poslati privatnu poruku, ajmo probati ovako:

 

zv'jer2 - javi nam se ovdje kada dobiješ notifikaciju!

 

I reci je li ti itko do sada u ovih osam godina pisao?

 

(zvuči k'o neka tužna životna priča - je li ga itko volio...)

 

Hm, opcija je i da mu dam karton, pa onda automatski dobije pp!

...
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ne mogu odgovoriti na poruku
Miro kaže...

Nisam mu ni ja uspio poslati privatnu poruku, ajmo probati ovako:

 

zv'jer2 - javi nam se ovdje kada dobiješ notifikaciju!

 

I reci je li ti itko do sada u ovih osam godina pisao?

 

(zvuči k'o neka tužna životna priča - je li ga itko volio...)

 

Hm, opcija je i da mu dam karton, pa onda automatski dobije pp!

*glazba iz Titanica*

15 godina
odjavljen
offline
Re: Ne mogu odgovoriti na poruku

Ništa strašno, samo je naš dragi Domagoj zaboravio escapeati čudne znakiće...

Otvoriti profil od zveri kojoj se ne mogu slati poruke, desni klik na gumb "privatna poruka", Inspect Element i naći gore navedenu označenu liniju <span.../>

 

U problematičnoj liniji, unutar onclick dodati jedan \ prije apostrofa tako da bude kao na screenshotu - 'zv\'jer2' i stisnuti enter da se promjena primjeni na DOM.

 

I tako svaki put kad se treba slati poruka dok ovo netko ne hotfixa...

 

P.S. Isti postupak je vjerojatno primjenjiv i na Petkov problem...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.11.2016 0:36 (Sum_of_all_fears).
16 godina
offline
Re: Ne mogu odgovoriti na poruku
Miro kaže...

Nisam mu ni ja uspio poslati privatnu poruku, ajmo probati ovako:

 

zv'jer2 - javi nam se ovdje kada dobiješ notifikaciju!

 

I reci je li ti itko do sada u ovih osam godina pisao?

 

(zvuči k'o neka tužna životna priča - je li ga itko volio...)

 

Hm, opcija je i da mu dam karton, pa onda automatski dobije pp!

 Zdravo svima!

 

Da, komunicirao sam normalno putem privatnih poruka do sada. Ne baš često, ali jesam.

 
EDIT1: Zadnja poruka koju sam primio prije ovih od AngryBirda je bila "uto 25.2.2014 21:37", a od tad je bilo puno updatea foruma. 

 

EDIT2: Te poruke su otprilike "jesi primio ovu zadnju poruku, ovaj bug nešto šteka?"  Tako da je i tad vjerojatno bio isti problem.

Kladio bi se da sam i nakon 2014. s nekim komunicirao, no ko zna jesam šta brisao pa nebi nagađao da su nestale poruke... 

Welcome my son...
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.11.2016 17:59 (zv'jer2).
16 godina
moderator
offline
Ne mogu odgovoriti na poruku

Friday i zv'jer2 - sad bi ovo trebalo bit ok!

Domagoj
 
1 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Ne mogu odgovoriti na poruku
Domagoj kaže...

Friday i zv'jer2 - sad bi ovo trebalo bit ok!

 

E moj Domagoj, sad je kasno. Bol je postala neizdrziva pa vise uopce nisam na bug forumu.

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Ne mogu odgovoriti na poruku
Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
8 godina
neaktivan
offline
Ne mogu odgovoriti na poruku

*Bump*

 

Korisnik mi je poslao pp, ali ne mogu mu poslati poruku.. U inboxu uopće nema gumba "odgovori", a niti u njegovom profilu gumba "privatna poruka"..

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ne mogu odgovoriti na poruku
Buljko kaže...

*Bump*

 

Korisnik mi je poslao pp, ali ne mogu mu poslati poruku.. U inboxu uopće nema gumba "odgovori", a niti u njegovom profilu gumba "privatna poruka"..

Forumaš je isključio privatne poruke; zato mu ne možeš odgovoriti na poruku niti slati nove poruke.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2018 8:25 (Marko :D).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu odgovoriti na poruku
Marko :D kaže...
Buljko kaže...

*Bump*

 

Korisnik mi je poslao pp, ali ne mogu mu poslati poruku.. U inboxu uopće nema gumba "odgovori", a niti u njegovom profilu gumba "privatna poruka"..

Forumaš je isključio privatne poruke; zato mu ne možeš odgovoriti na poruki niti slati nove poruke.

Super... 

 

Tnx 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice