Problem s otvaranjem foruma

poruka: 11
|
čitano: 2.753
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem s otvaranjem foruma

Kada sa bug.hr kliknem na "Forum" dobijem istu grešku kao što je opisano u ovom topiku:

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ideje-sugestije-prijava-problema-pomoc-vezi/domoagoja/240855.aspx

 

 

OS je win10, u svim browserima se dešava isto, važno je napomenuti da na net izlazim preko squid proxya, kada idem bez ide normalno.

 

Ima tko kakvu ideju?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problem s otvaranjem foruma
Takoder i kod mene.

Win 10 niti jedan browser ne radi. Izlaz na net iza firewalla od firme. Nista posebno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problem s otvaranjem foruma
Ne mogu urediti. No utvrdio sam da OS nije problem. Problem je ili firewall ili isp. Kombinacija neceg uzrokuje gresku na serveru. Gledao sam prmet i kroz firewall je sve propusteno.
15 godina
offline
Problem s otvaranjem foruma

Proradio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Problem s otvaranjem foruma

Pitat ću ovdje da ne otvaram novu temu:

Jel se nešto radi na mobilnoj verziji foruma ili je riknula? Od danas u 17:00 je nedostupna. Ne učitava stranicu, vrti par minuta i onda izbaci error:

 Probala s dva mobitela(jedan ulogiran u forum, drugi nije) preko Opere i Google Chrome.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problem s otvaranjem foruma

Meni ne otvara mobilnu verziju Buga na računalu. Izgleda da je do njih nešto. 

16 godina
moderator
online
Problem s otvaranjem foruma

Nešto prtljamo s DNS-ovim, pa je bilo povremenih poteškoća, danas od 18 do 20h. Sada bi sve trebalo biti u redu!

 

Ispričavamo se zbog smetnji u radu!

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.4.2017 22:12 (Miro).
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
online
Problem s otvaranjem foruma

E a zašto se ne mogu ulogirati preko Chroma i Opere? Ulogiran sam na FF... Desktop ne mobil...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problem s otvaranjem foruma

Probaj počistiti cache i kolačiće.

12 godina
online
Re: Problem s otvaranjem foruma
Marko :D kaže...

Probaj počistiti cache i kolačiće.

 Kako se to radi?? Jesam nešto postavio u Operi "sačuvaj dok ne zatvorim browser" i "block third-party..." ali banana...

Nisam ja ništa prčko.
13 godina
offline
Re: Problem s otvaranjem foruma

Settings -> Privacy & security -> Cookies -> All cookies and site data... -> U tražilicu upiši bug.hr i klikni X sa strane na sve bug.hr kolačiće. Cache brišeš s CTRL+F5 dok si na početnoj foruma.

 

Ako hoćeš obrisati sve kolačiće i cache, stisni kombinaciju CTRL+SHIFT+DEL i tu odaberi što želiš obrisati i od kada.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.4.2017 23:03 (Marko :D).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice