Promjene u Oglasniku zaključana tema

poruka: 61
|
čitano: 4.763
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
Promjene u Oglasniku

Izvijestio bih sve da su uvedene neke promjene u Oglasniku (odnosno podforumima za objavu malih oglasa).

 

- nadopunjena su pravila i sada su objavljena na jednom mjestu;

- uvedena su četiri nova podforuma kako bi ponuda bila preglednija (polako selimo teme koje spadaju u njih);

- nakon javne rasprave usvojen je zahtjev za strožim kriterijem, tako da od sada pa na dalje Oglasnik slobodno mogu koristiti pretplatnici Buga i Mreže, a ostalima je dozvoljen unos jednog oglasa mjesečno, uz uvjet da se ima šest mjeseci staža na forumu;

 

Nadamo se da će od sada biti više reda i manje primjedbi na taj dio foruma.

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.2.2012 21:27 (Miro).
Moj PC  
4 53 hvala 1
13 godina
offline
Promjene u Oglasniku

pa najbolje da ukinete oglase onima koji nemaju pretplatu....hebote koja diskriminacija 

Moj PC  
41 1 hvala 3
16 godina
moderator
offline
Re: Promjene u Oglasniku
Cojonero kaže...

pa najbolje da ukinete oglase onima koji nemaju pretplatu....hebote koja diskriminacija 

Pa ako i dalje bude problema, to će biti sljedeći korak.

...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Promjene u Oglasniku
Miro kaže...

Pa ako i dalje bude problema, to će biti sljedeći korak.

Promjene su OK ,ali diskriminacija na jedan oglas mjesečno ''nižoj klasi'' koja nema pretplatu nije u redu. Odavno sam se zalagal da za objavu oglasa forumaš treba biti i duže na forumu (1 godina) ,ali ovakvo prisiljavanje na pretplatu nije baš ''friendly''!

 

Sorry dečki ,za{#}ebali ste stvar!!

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.2.2012 22:15 (kizo2703).
13 godina
offline
Promjene u Oglasniku

ispada da su svi pretplatnici Buga anđeli a ostali lopovi/prevaranti/muljatori ili što god već....i šta kada počnu pretplatnici varat? Budete im slali specijalce kući?

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Promjene u Oglasniku

Sad jel ja koji nisam dugo na forumu al sam aktivan trpim, cccc :D šala, nego baš mislim da to nije potreba la et...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Promjene u Oglasniku

Sta i Bug zahvatila recesija {#}.

Ugl po meni totalno glup potez

 
8 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Promjene u Oglasniku
Cojonero kaže...

ispada da su svi pretplatnici Buga anđeli a ostali lopovi/prevaranti/muljatori ili što god već....i šta kada počnu pretplatnici varat? Budete im slali specijalce kući?

 Ne,ali Bug ima podatke od svojih pretplatnika i mogu ih proslijediti policiji.

 

To je jedini način na koji Bug može 100 % jamčiti sigurnost kod kupovine u svom oglasniku.

SK crew
12 godina
neaktivan
offline
Promjene u Oglasniku

Neznam sta su mislili s ovime postic al prevaru jedino mogu malcice smanjit jel dok je kod naivnih kupaca bit ce i prevaranta.

Msm da je ovo vise stvar pretplate

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Promjene u Oglasniku

čekaj malo jesam ja to dobro shvatio nema više prodaje i kupnje igara cd key i sl.

Uvijek budi nezadovoljan onim što jesi ako želiš postati ono što još nisi; jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo ćeš i ostati.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Promjene u Oglasniku

Ima, nego da bi dao nesto u oglas moras bit pretplatnik ili član foruma pola godine i više...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Promjene u Oglasniku
--- a ostalima je dozvoljen unos jednog oglasa mjesečno, uz uvjet da se ima šest mjeseci staža na forumu --- zasto (pojedini) ne razume ovaj dio? Ako nisi pretplatnik, SAMO 1 oglas mjesecno!
16 godina
moderator
offline
Re: Promjene u Oglasniku
Pranja kaže...
Cojonero kaže...

ispada da su svi pretplatnici Buga anđeli a ostali lopovi/prevaranti/muljatori ili što god već....i šta kada počnu pretplatnici varat? Budete im slali specijalce kući?

 Ne,ali Bug ima podatke od svojih pretplatnika i mogu ih proslijediti policiji.

 

To je jedini način na koji Bug može 100 % jamčiti sigurnost kod kupovine u svom oglasniku.

Ljudi s imenom i prezimenom (što su za nas pretplatnici) sigurno i ne daju oglase s namjerom da nekog "preveslaju". Oni koji se oglašavaju s namjerom da nekoga prevare ili prodaju nešto ilegalno u prvom redu žele biti - anonimni!

Hesivey kaže...

Neznam sta su mislili s ovime postic al prevaru jedino mogu malcice smanjit jel dok je kod naivnih kupaca bit ce i prevaranta.

Msm da je ovo vise stvar pretplate

U svakom slučaju pretplatnici zaslužuju povlašteni tretman, tu nema spora.

CANABIS kaže...

čekaj malo jesam ja to dobro shvatio nema više prodaje i kupnje igara cd key i sl.

Nema.

Gozz kaže...

Ima, nego da bi dao nesto u oglas moras bit pretplatnik ili član foruma pola godine i više...

Nema ni za njih - previše je bilo muljanja i primjedbi, tako da ne želimo davati više prostor za takve pokušaje.

...
16 godina
offline
Promjene u Oglasniku

Kaj se tice tih oglasa...

Nisam vidio da je igdje napisano pa cu ovdje pitat.

 

Kad se kaze oglas, dal se misli na sam topic ili bas oglas ?

Mogu ja otvorit vise oglasa u topicu ? Kao i sto vec cinim jer sam svjestan zatrpanosti foruma. Evo na kaj mislim.

Truth in engineering.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Promjene u Oglasniku

A fino ga suspendira :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Promjene u Oglasniku

 

Miro kaže...
U svakom slučaju pretplatnici zaslužuju povlašteni tretman, tu nema spora.

Nemam ništa protiv ,ali ovo je malo previše povlaštenosti!

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
15 godina
offline
Promjene u Oglasniku

želio bih samo reći da ovo kako ste složili oglasnik je potez koji sam najmanje očekivao od vas....jednostavno nemogu vjerovat...

 

 
6 1 hvala 0
14 godina
offline
Promjene u Oglasniku

Znači ništa više od tema "poslao mi je vibrator u kutiji za xbox" te onda pronalaženja istih i yebavanja majki? šteta, to su mi bile omiljene teme na forumu

Pričam i serem bezveze
Moj PC  
13 0 hvala 0
16 godina
offline
Promjene u Oglasniku

Pa, budimo realni, još uvijek postoje ovi mali oglasi, tak da možete i tamo oglašavati. Je da vam možda nije to to, ali bolje i to nego ništa.

Kad već čitaš ovo, pročitaj i pravila foruma! :D
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Promjene u Oglasniku
Miro kaže...
CANABIS kaže...

čekaj malo jesam ja to dobro shvatio nema više prodaje i kupnje igara cd key i sl.

Nema.

pa čekaj malo pa gdje ćemo kupovati igre.....na njuškalu ma daj nema smisla stvarno glupo pravilo 

Uvijek budi nezadovoljan onim što jesi ako želiš postati ono što još nisi; jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo ćeš i ostati.
15 godina
neaktivan
offline
Promjene u Oglasniku

Prejadan način za pridobiti par novih pretplatnika.

Supporting Barcelona = fashion, Supporting Real Madrid = tradition ♥ Amor patriae nostra lex • EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011. • PROUD AND LOUD SINCE 1986
Moj PC  
6 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Promjene u Oglasniku
CANABIS kaže...
Miro kaže...
CANABIS kaže...

čekaj malo jesam ja to dobro shvatio nema više prodaje i kupnje igara cd key i sl.

Nema.

pa čekaj malo pa gdje ćemo kupovati igre.....na njuškalu ma daj nema smisla stvarno glupo pravilo 

A bio je praktičan način za to, mislim bug

16 godina
moderator
offline
Re: Promjene u Oglasniku
Batista kaže...

Kaj se tice tih oglasa...

Nisam vidio da je igdje napisano pa cu ovdje pitat.

 

Kad se kaze oglas, dal se misli na sam topic ili bas oglas ?

Mogu ja otvorit vise oglasa u topicu ? Kao i sto vec cinim jer sam svjestan zatrpanosti foruma. Evo na kaj mislim.

Pa možeš pokušati i tako, možda će ti proći (ako ima smisla kao u ovom slučaju), a možda će moderator obrisati ako zaključi da se radi o nekoj zloupotrebi (npr. kada netko otvori mali web shop unutar jednog topica)

kizo2703 kaže...

 

Miro kaže...
U svakom slučaju pretplatnici zaslužuju povlašteni tretman, tu nema spora.

Nemam ništa protiv ,ali ovo je malo previše povlaštenosti!

Nikako se ne slažem...

BugHacker kaže...

želio bih samo reći da ovo kako ste složili oglasnik je potez koji sam najmanje očekivao od vas....jednostavno nemogu vjerovat...

 

Pa to se tražilo - uvedite reda, zabranite muljatorima da se ovdje oglašavaju... Reda nema bez - strogih pravila!

 

...
12 godina
neaktivan
offline
Promjene u Oglasniku

A nije sad fora ispražnjavat se radi suspenzije hihi, got ya dude

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Promjene u Oglasniku

Let me get this strait:

 

1. Zanemarite sad moje trenutne oglase, ako ja sad otvorim oglas za neke PC komponente i tek nakon mjesec dana ja mogu otvorit novi oglas. Točno?

 

2. Što je onda s nama koji imam 1+ godina "staža" na forumu, jeli mi možemo više oglasa otvorit u roku od mjesec dana?

 

 

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar) _ _ _ _ _ _ Ako sam ti pomogao, stisni HVALA ili te NUKE-am :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Promjene u Oglasniku

Slažem se Miro.Al opet.....može me netko smuljat tu i tko je 2 godine,makar jesu manje šanse,al one postoje.Jer sam vidio da ima ljudi koji su tu manje od 6mj,a rođeni su trgovci doslovno :p.

Jedan oglas mjesečno.Ja bih to radije stavio ajmo reć na 2 tjedna.Mislim da je to sasvim dovoljno.

Što se tiče bumpanja oglasa,to se potpuno slažem da se bude strog.Al i kad je bilo uvedeno pravilo,vidio sam propuste...

Što se tiče CD keyeva i igrice,ne bih se htio mješat,jednostavno jer nije moje područje.

 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Promjene u Oglasniku

Ako ce tako biti smanjene prevare onda OK,a ne da svjedocimo svakih tjedan dana novoj prevari.

 

Iovako,puno nas gleda kad kupuje od nekoga da ima par mj. staza il' zvjezdicu-dvije.

16 godina
offline
Re: Promjene u Oglasniku
Miro kaže...

Pa možeš pokušati i tako, možda će ti proći (ako ima smisla kao u ovom slučaju), a možda će moderator obrisati ako zaključi da se radi o nekoj zloupotrebi (npr. kada netko otvori mali web shop unutar jednog topica)

Mislis na preprodavace ?

Mislim da niti jedan moderator nije tolko ogranicen da oglase vezane uz kupovinu poistovjecuje sa "webshopom".

 

A kaj se tice prodaje, financijski je isplativije prodavat na njuskalu nego ovdje :D

Truth in engineering.
16 godina
moderator
offline
Re: Promjene u Oglasniku
The Unforgiven kaže...

Znači ništa više od tema "poslao mi je vibrator u kutiji za xbox" te onda pronalaženja istih i yebavanja majki? šteta, to su mi bile omiljene teme na forumu

{#}

Krešo91 kaže...

Let me get this strait:

 

1. Zanemarite sad moje trenutne oglase, ako ja sad otvorim oglas za neke PC komponente i tek nakon mjesec dana ja mogu otvorit novi oglas. Točno?

 

2. Što je onda s nama koji imam 1+ godina "staža" na forumu, jeli mi možemo više oglasa otvorit u roku od mjesec dana?

 

Nije cilj nagrađivati "stare" korisnike, već smanjiti prostor za moguće prevare. U igri su bili prijedlozi "3mj + 50 poruka", "6mj" i "samo pretplatnici", odlučili smo se za dva posljednja uvjeta.

BugHacker kaže...

Slažem se Miro.Al opet.....može me netko smuljat tu i tko je 2 godine,makar jesu manje šanse,al one postoje.Jer sam vidio da ima ljudi koji su tu manje od 6mj,a rođeni su trgovci doslovno :p.

Jedan oglas mjesečno.Ja bih to radije stavio ajmo reć na 2 tjedna.Mislim da je to sasvim dovoljno.

Što se tiče bumpanja oglasa,to se potpuno slažem da se bude strog.Al i kad je bilo uvedeno pravilo,vidio sam propuste...

Što se tiče CD keyeva i igrice,ne bih se htio mješat,jednostavno jer nije moje područje.

 

Polako, vidjet ćemo kako će ovo funkcionirati, ništa nije propisano - zauvijek!

ivanoile kaže...

Ako ce tako biti smanjene prevare onda OK,a ne da svjedocimo svakih tjedan dana novoj prevari.

 

Iovako,puno nas gleda kad kupuje od nekoga da ima par mj. staza il' zvjezdicu-dvije.

Nadamo se da hoće...

...
12 godina
neaktivan
offline
Promjene u Oglasniku

Ne slazem se s ovim, diskriminacija totalna. Totalno razocaran novim pravilima.

Ofc.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.2.2012 23:01 (mate960).
 
9 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice