Spam na forumu - ponovo

poruka: 37
|
čitano: 6.665
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
Spam na forumu - ponovo

Evo ga opet, samo pogledajte aktivne teme, i forum je usporen do bola... Pretužno!!! Najlakše je zatvoriti temu i praviti se da problem ne postoji, jel tako? Ovo nisam vidio ni na jednom forumu ovog kalibra, pogotovo informatičkom.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2018 12:29 (Jakovp).
 
7 5 hvala 0
10 godina
offline
Re: Spam na forumu - ponovo
Jakovp kaže...

Evo ga opet, samo pogledajte aktivne teme, i forum je usporen do bola... Pretužno!!! Najlakše je zatvoriti temu i praviti se da problem ne postoji, jel tako? Ovo nisam vidio ni na jednom forumu ovog kalibra, pogotovo informatičkom.

I ova tvoja tema spada pod smap.

Nisu ljudi coravi da ne vide,pa ces ti objasnit svima sta se desava.

Origin_Steam: hrka11
6 godina
offline
Spam na forumu - ponovo

Gle, ako hoces farmati "thumbs up" odi na teme o Rimcu i opali koju dobru foru. Ili se zaposli u nekoj novoj Irskoj pa otvori temu.

Svi vidimo spam ali je vecina ljudi svjesna da je veliki dio bugovaca na godisnjima. Ali nedo bog da netko ode na godisnji jel?

 
0 4 hvala 0
15 godina
offline
 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Spam na forumu - ponovo
sexytoiletpaper kaže...

Ali nedo bog da netko ode na godisnji jel?

 A na godišnji su otišli u Papua Novu Gvineju gdje nema interneta?

Brate mili ako ti je posao održavanje ovog portala/foruma onda sjedi za laptop, odvoji šugavih 15 minuta i odradi ono što ti je posao.

Ili potpuno zabrani registraciju korisnika ili otvaranje tema ili bilo koju drugu brzinsku opciju dok se ne vratiš na posao.

 

Da je ovo moj portal ja znam da bi podijelo par otkaza za ovakve propuste koji se povlače već tjednima po forumu.

Sad ispada da je ogroman problem, riješiti spam na forumu, kao da se radi o ne znam kakvom zahvatu i eto samo jedna osoba ga valjda može riješiti.

Da dotična osoba koja održava forum ode na bolovanje na 3 mjeseca, čekalo bi se da se on vrati pa da to popravi... :facepalm:

http://dukedantalion.weebly.com/
15 godina
offline
Spam na forumu - ponovo

Uopce se ne bih cudio kada im kod i ostalo odrzavala vanjska firma...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Spam na forumu - ponovo

@zalman1: Upravo tako!

 

A i sigurno nisu baš SVI na godišnjem u isto vrijeme.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2018 12:55 (Dardevil).
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Spam na forumu - ponovo

Vidi vraga opet ovi kinezi spamaju naš forum. Orjuna napada naš Hrvatski forum, mrš bando

404 Greške a nema ih nigdje
Moj PC  
1 2 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Spam na forumu - ponovo
Jakovp kaže...

Evo ga opet, samo pogledajte aktivne teme, i forum je usporen do bola... Pretužno!!! Najlakše je zatvoriti temu i praviti se da problem ne postoji, jel tako? Ovo nisam vidio ni na jednom forumu ovog kalibra, pogotovo informatičkom.

 A........ baš si ti sad morao ponovo otvoriti Spam 2 temu.

Nemaš pametnijeg posla u Rijeci.

 

Gazda Miro, molim vas zatvorite temu jer će opet početi sukob sićušnih političkih agitatora.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
14 godina
offline
Re: Spam na forumu - ponovo
Bas sam to htio reci
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
15 godina
offline
Spam na forumu - ponovo

budući da najveća skupina ljudi na ovoj šaki jada gvori upravi madarinski/kantonski, moguće je da misle kako ih svi znaju. e, zajebali su se. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Spam na forumu - ponovo
Bas sam to htio reci
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
6 godina
protjeran
offline
Re: Spam na forumu - ponovo
Manijak kaže...

Vidi vraga opet ovi kinezi spamaju naš forum. Orjuna napada naš Hrvatski forum, mrš bando

 Strašan si.
Da znaš pravopis znao bi da se hrvatski forum piše malim početnim slovom H...

Sramota.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Re: Spam na forumu - ponovo
zalman1 kaže...

 

Da je ovo moj portal ja znam da bi podijelo par otkaza za ovakve propuste koji se povlače već tjednima po forumu.

 

 A, kome bi ti podijelio otkaze ?

ljudima koji imaju dionice foruma, mogu moderirati ali ne moraju.

Imaju max broj zvizdana jer su modovi ali nemaju obavezu kao ovi ispod....

Treba "smaknuti" ove koji se vode kao moderatori a 80% ih uopće ne sudjeluje na forumu.

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2018 13:14 (Anđeo bez falinge).
11 godina
offline
Re: Spam na forumu - ponovo
Anđeo bez falinge kaže...
Manijak kaže...

Vidi vraga opet ovi kinezi spamaju naš forum. Orjuna napada naš Hrvatski forum, mrš bando

 Strašan si.
Da znaš pravopis znao bi da se hrvatski forum piše malim početnim slovom H...

Sramota.

 E nije, nego se piše rvacki 

404 Greške a nema ih nigdje
8 godina
protjeran
offline
Re: Spam na forumu - ponovo
Bug Manijak kaže...
Anđeo bez falinge kaže...
Manijak kaže...

Vidi vraga opet ovi kinezi spamaju naš forum. Orjuna napada naš Hrvatski forum, mrš bando

 Strašan si.
Da znaš pravopis znao bi da se hrvatski forum piše malim početnim slovom H...

Sramota.

 E nije, nego se piše rvacki 

 i.... rvatine ili rvatina

Napad je najbolja obrana :)
16 godina
moderator
offline
Re: Spam na forumu - ponovo
Jakovp kaže...

Evo ga opet, samo pogledajte aktivne teme, i forum je usporen do bola... Pretužno!!! Najlakše je zatvoriti temu i praviti se da problem ne postoji, jel tako? Ovo nisam vidio ni na jednom forumu ovog kalibra, pogotovo informatičkom.

 Ajde ne palmudi... Tema nije zatvorena jer mislimo da problema nema već zato jer se pretvorila u spamersko smetlište i iživljavanje pacijenata, barem bi ti koji se skoro svakog dana žališ na spam poruke u hardverskim raspravama trebao biti toga svjestan.

 

 Do novog zagađenja je došlo jer eksperimentiramo sa zaštitom, pa su iz tog razloga opet otvorene registracije. Sada su opet zatvorene.

...
15 godina
offline
Re: Spam na forumu - ponovo
Miro kaže...
Jakovp kaže...

Evo ga opet, samo pogledajte aktivne teme, i forum je usporen do bola... Pretužno!!! Najlakše je zatvoriti temu i praviti se da problem ne postoji, jel tako? Ovo nisam vidio ni na jednom forumu ovog kalibra, pogotovo informatičkom.

 Ajde ne palmudi... Tema nije zatvorena jer mislimo da problema nema već zato jer se pretvorila u spamersko smetlište i iživljavanje pacijenata, barem bi ti koji se skoro svakog dana žališ na spam poruke u hardverskim raspravama trebao biti toga svjestan.

 

 Do novog zagađenja je došlo jer eksperimentiramo sa zaštitom, pa su iz tog razloga opet otvorene registracije. Sada su opet zatvorene.

 Ček na kratko ste otvorili rege i stavili tu novu zaštitu i već hrpa novih tema? Jel ima neki broj koliko često pokušavaju doći na sajt? Ili 24/7 pingaju sajt pa di pukne?

16 godina
moderator
offline
Re: Spam na forumu - ponovo
toxic kaže...

 Ček na kratko ste otvorili rege i stavili tu novu zaštitu i već hrpa novih tema? Jel ima neki broj koliko često pokušavaju doći na sajt? Ili 24/7 pingaju sajt pa di pukne?

 Nije na kratko, par dana su već otvorene registracije (točnije od jučer rano ujutro), ali nije bilo spama do sada. Dalje ne bih u detalje javno...

...
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2018 14:45 (Miro).
15 godina
offline
Re: Spam na forumu - ponovo
Miro kaže...
toxic kaže...

 Ček na kratko ste otvorili rege i stavili tu novu zaštitu i već hrpa novih tema? Jel ima neki broj koliko često pokušavaju doći na sajt? Ili 24/7 pingaju sajt pa di pukne?

 Nije na kratko, par dana su već otvorene registracije, ali nije bilo spama do sada. Dalje ne bih u detalje javno...

 

 

 

15 godina
online
Re: Spam na forumu - ponovo
Miro kaže...

 

 Do novog zagađenja je došlo jer eksperimentiramo sa zaštitom, pa su iz tog razloga opet otvorene registracije. Sada su opet zatvorene.

 E, sva sreća da ste riješili problem 

Tigar Krezumica
8 godina
neaktivan
offline
Re: Spam na forumu - ponovo

China numba wan!!!!

 

mamu im ....

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.8.2018 5:25 (Skullscar1989).
15 godina
offline
Re: Spam na forumu - ponovo
fromcelltohell kaže...
Miro kaže...

 

 Do novog zagađenja je došlo jer eksperimentiramo sa zaštitom, pa su iz tog razloga opet otvorene registracije. Sada su opet zatvorene.

 E, sva sreća da ste riješili problem 

 dok vi obavljate pokuse, oni svako toliko navrate da ih ne zaboravimo i ako može kaf'ca sa spamom. strašno druželjubivi neki ljudi, ti kinezi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
9 godina
neaktivan
offline
Spam na forumu - ponovo

Bitno je da se rad naših preuzvišenih i prečasnih moderatora ne kritizira, kad se to počne onda svaka tema postaje spam. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
7 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Spam na forumu - ponovo

Kojih moderatora ?

Postoji samo onaj momak na elektronici, televizorima i ekipa iz uredništva, koja je sama sebe postavila za moderatore a oni su neđe na Sejšelima, Havaji i okolo.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Spam na forumu - ponovo

A koji je cilj ovih"kineza", što im sve ovo predstavlja, spominju se diplome i sveučilišta?

uključite logiku, prije postavljanja pitanja
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Spam na forumu - ponovo

To !

to ti je kao devedesetih u Mostaru.

nazoveš broj, platiš i diploma Pravnog fakulteta stigne kući.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Spam na forumu - ponovo
Anđeo bez falinge kaže...

To !

to ti je kao devedesetih u Mostaru.

nazoveš broj, platiš i diploma Pravnog fakulteta stigne kući.

 Ko kaze da danas nije tako,odes na kavu i usput zavrsis faks.

Origin_Steam: hrka11
6 godina
protjeran
offline
Re: Spam na forumu - ponovo
hrka11 kaže...

 Ko kaze da danas nije tako,odes na kavu i usput zavrsis faks.

 ne znam za danas, ja sam onda

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
7 godina
offline
Re: Spam na forumu - ponovo

Moj tetak je tak još u 80-ima (u Sarajevu), sad prca svakoga tko se muči na faksu da je nesposoban, a on genije jer je sve položio iz prve 😂

Pogotovo kad je rakijica na stolu...

 

 

Kruha i igala...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice