Sugestija za novo pravilo za forum

poruka: 9
|
čitano: 2.501
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Sugestija za novo pravilo za forum

Bilo bi dobro da korisnici koji budu suspendirani dva puta u mjesec dana ili nebitno o vremenu ukupno skupe 4 suspenzije dobiju trajni ban, s tim da su 2 ili 3 žuta kartona = crveni - suspenzija. Znam neke forumaše koji u godinu i više dana sudjelovanja na forumu nemaju ni pola zvjezdice, kartone dobivaju na tjednoj bazi, masu suspenzija imaju i nisu nimalo promijenili svoj način pisanja i odnošenja prema drugima. 

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
 
8 0 hvala 2
14 godina
offline
Sugestija za novo pravilo za forum

Pametnom bi bilo dosta ako je dobio 2 zuta kartona (upozorenja) da treba promjenit ponasanje tako da ako nije shvatio nakon dva treba to maknut sa foruma (BAN)

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sugestija za novo pravilo za forum

Mislim da bi se i trebalo malo bolje odnosit prema starijim forumašima. Neki od nas su ovdje od osnivanja foruma a imamo samo dvije ili tri zvjezdice. Kako ovi osnivači HDZ-a svi na nekim dobrim pozicijama tako treba i ovdje.

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sugestija za novo pravilo za forum
Shockwave kaže...

Bilo bi dobro da korisnici koji budu suspendirani dva puta u mjesec dana ili nebitno o vremenu ukupno skupe 4 suspenzije dobiju trajni ban, s tim da su 2 ili 3 žuta kartona = crveni - suspenzija...

 I koja je svrha toga kad bez problema mogu napraviti novi profil i nastaviti po starom? Imaš masu genijalaca koji su pokupili crni karton već x puta pa samo naprave novi nick i dalje drmaju. 

Ovako bar znaš s kim imaš posla kad vidiš koji je nick u pitanju. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sugestija za novo pravilo za forum
ddarknessfairyy kaže...
Shockwave kaže...

Bilo bi dobro da korisnici koji budu suspendirani dva puta u mjesec dana ili nebitno o vremenu ukupno skupe 4 suspenzije dobiju trajni ban, s tim da su 2 ili 3 žuta kartona = crveni - suspenzija...

 I koja je svrha toga kad bez problema mogu napraviti novi profil i nastaviti po starom? Imaš masu genijalaca koji su pokupili crni karton već x puta pa samo naprave novi nick i dalje drmaju. 

Ovako bar znaš s kim imaš posla kad vidiš koji je nick u pitanju. 

 Na jednom drugom forumu (ne znam da li ga smijem imenovati pa neću) ti prepoznaju stil pisanja i dobiješ ban bez upozorenja, čak i kad si neko vrijeme neaktivan i pomisliš da su te zaboravili, čak malo i promijeniš stil pisanja, no admini te opet skuže i napišu ti: klon od korisnika xx, banned. Kakve oni alate imaju ne znam, no sigurno da to mogu i Bugovci implementirati i koristiti.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2017 18:12 (Shockwave).
12 godina
offline
Re: Sugestija za novo pravilo za forum
zeroname kaže...

Mislim da bi se i trebalo malo bolje odnosit prema starijim forumašima. Neki od nas su ovdje od osnivanja foruma a imamo samo dvije ili tri zvjezdice. Kako ovi osnivači HDZ-a svi na nekim dobrim pozicijama tako treba i ovdje.

Ja uopce ne patim od tih zvjezdica,jer od njih nista nemas,niti one ne sluze nicemu.

Dovoljno mi je da vidim tko je koliko godina ovdje.

 

Ja sam naprimjer,primjetio da u zadnje vrijeme pojedini modovi poprilično vrijeđaju pojedine forumaše u svojim postovima.Pri tome se odnose dosta bahato i nerazumno.

Osobno smatram da moderator bi trebao biti onaj "razumni" koji bi glupe formaše/postove trebali kazniti kartonima,a ne drskim uvredama prepunim psovki!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
11 godina
offline
Re: Sugestija za novo pravilo za forum

Pa i ovdje mogu vidjeti tko je tko po IP adresi, sto mislis kako uklanjaju ove multiprofilaše?

12 godina
neaktivan
offline
Sugestija za novo pravilo za forum

Evo da osvježim ovu temu, otišao nam je još jedan forumaš (i moderator) Tonči zbog situacije na forumu točnije određenim temama na forumu koja je blago rečeno za psihijatriju, pojedini forumaši čiji se mentalni sklop zadržao na razini osnovnoškolaca teroriziraju hardverske teme, mijenjaju smjer razgovora, trollaju, imaju kolekciju suspenzija i kartona no to ih nije nimalo natjeralo da promijene način pisanja. Jedino riješenje je trajni ban, možda neće sve trollere otjerati s foruma jer će napraviti novi account, ali će im barem malo otežati sve to, a i lako se da povezati novi account sa starim i banat ga isti dan kad ga je napravio pa eto volio bih da razmislite o tome, ili ako imate još neko bolje riješenje da ga implementirate što prije dok nisu otišli svi kvalitetni forumaši. 

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
 
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Sugestija za novo pravilo za forum

Forum je mrtav...

Ovdje je bilo odličnih diskusija, komentara itd, a sada je to sve bezevez...

Nema ovo veze sa onim od prije par godina...

Meh...

Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice