Virus na Bug forumu? zaključana tema

poruka: 4
|
čitano: 1.233
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Virus na Bug forumu?

Ispricavam se ako sam nesta pobrkao,ali ovu temu otvaram u najboljoj namjeri da se sprijeci eventualna gamad.

 

  Maloprije sa kliknuo na shorcut Bug foruma i Bitdefender mi je izbacio poruku o blokiranju virusa?

Obicno takvo sto izbaci kada disableam Adblock na stranicama za online gledanje filmova,no nikada to nije radio na ovakvim stranicama.

Rijec je o BitCoinMiner.SX.

Molim strucnije da to provjere!

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Virus na Bug forumu?
Milka30 kaže...

Ispricavam se ako sam nesta pobrkao,ali ovu temu otvaram u najboljoj namjeri da se sprijeci eventualna gamad.

 

  Maloprije sa kliknuo na shorcut Bug foruma i Bitdefender mi je izbacio poruku o blokiranju virusa?

Obicno takvo sto izbaci kada disableam Adblock na stranicama za online gledanje filmova,no nikada to nije radio na ovakvim stranicama.

Rijec je o BitCoinMiner.SX.

Molim strucnije da to provjere!

 

 umjesto da kažeš: druže buže, daj mi još veću lopatu, ti se žališ na rudarenje. ts, ts ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
13 godina
offline
Re: Virus na Bug forumu?

Pogledao sam source kod foruma i nisam pronašao nikakav coin miner. Pošto vidim da ti to dolazi iz cachea, obrisi cache na Chrome-u, pa vidi hoće li ti se i dalje pojavljivati.

16 godina
moderator
offline
Re: Virus na Bug forumu?
Milka30 kaže...

Obicno takvo sto izbaci kada disableam Adblock na stranicama za online gledanje filmova,no nikada to nije radio na ovakvim stranicama.

Rijec je o BitCoinMiner.SX.

Posjećuješ problematične sajtove i kad na njima pokupiš sr*nja, za to optužiš Bugov forum? 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.10.2017 19:06 (mbaksa).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice