Igraća konzola za djecu

poruka: 8
|
čitano: 5.261
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Igraća konzola za djecu

Pozdrav ljudi! Ovakvo je stanje, tata sam kćerki od 4 godine i želio bih s njom zaigrati nekakve dobre igre koje uključuju nekakvo kretanje/skakanje i sl. zabavne igre (može i kvalitetne druge logičke i sl. igre. Nisam dugo u konzolnim vodama, niti znam što se isplati nabaviti. Molio bih vas za pomoć što bi bilo isplativo nabaviti s time da igre nisu skupe.

Hvala!

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Igraća konzola za djecu

Hm, što se tiče kretanja, tu prednjače Xbox s Kinect kamerom, PlayStation s Move controllerima ili Camerom i Wii (nisam sigurno koliko kretanja ima s novijim Nintendovim konzolama - Wii U i Nintendo Switch).  Mislim da najviše igara primjerenih za djecu imaju Nintendove konzole, a što se tiče same cijene igara, nisam uspoređivao pa ne znam koja konzola ima najjeftinije igre.

The ignorant are ignorant of their ignorance.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2018 21:36 (meme3).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Igraća konzola za djecu
badger kaže...

Pozdrav ljudi! Ovakvo je stanje, tata sam kćerki od 4 godine i želio bih s njom zaigrati nekakve dobre igre koje uključuju nekakvo kretanje/skakanje i sl. zabavne igre (može i kvalitetne druge logičke i sl. igre. Nisam dugo u konzolnim vodama, niti znam što se isplati nabaviti. Molio bih vas za pomoć što bi bilo isplativo nabaviti s time da igre nisu skupe.

Hvala!

 Park, šuma, šetnja, puštanje zmaja,... 

 

Djeca su stalno u kući, treba ići malo van. Jednog dana će cijeniti te trenutke puno više od onih pred ekranom.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2018 22:17 (JozoBozo121).
13 godina
offline
Re: Igraća konzola za djecu
JozoBozo121 kaže...
badger kaže...

Pozdrav ljudi! Ovakvo je stanje, tata sam kćerki od 4 godine i želio bih s njom zaigrati nekakve dobre igre koje uključuju nekakvo kretanje/skakanje i sl. zabavne igre (može i kvalitetne druge logičke i sl. igre. Nisam dugo u konzolnim vodama, niti znam što se isplati nabaviti. Molio bih vas za pomoć što bi bilo isplativo nabaviti s time da igre nisu skupe.

Hvala!

 Park, šuma, šetnja, puštanje zmaja,... 

 

Djeca su stalno u kući, treba ići malo van. Jednog dana će cijeniti te trenutkupe puno više od onih pred ekranom.

 Naravno Božo govori iz vlastitog iskustva, a ja potpisujem.

13 godina
offline
Re: Igraća konzola za djecu
JozoBozo121 kaže...
badger kaže...

Pozdrav ljudi! Ovakvo je stanje, tata sam kćerki od 4 godine i želio bih s njom zaigrati nekakve dobre igre koje uključuju nekakvo kretanje/skakanje i sl. zabavne igre (može i kvalitetne druge logičke i sl. igre. Nisam dugo u konzolnim vodama, niti znam što se isplati nabaviti. Molio bih vas za pomoć što bi bilo isplativo nabaviti s time da igre nisu skupe.

Hvala!

 Park, šuma, šetnja, puštanje zmaja,... 

 

Djeca su stalno u kući, treba ići malo van. Jednog dana će cijeniti te trenutke puno više od onih pred ekranom.

 Ovoga ima i previše, svaki dan je vani po cijele dane. Ne morate brinuti. Konzolu tražim za poneka druženja kad smo zajedno u sobi dok pada kiša i sl.

14 godina
offline
Re: Igraća konzola za djecu

Najbolje ti je nabaviti nintendo wii moddani ili ga sam modas sto nije tesko bitno da je starija verzija obicna znaci ne mini. Igre mozes naci na netu i onda preko usb sticka ili harda igrat. Doduse konzola je vec starija i grafika nije najbolja ali je zato jeftina solucija i ima hrpa dobrih igara koje mogu i djeca igrati. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: Igraća konzola za djecu

Odlično, tako nešto mi treba! Trebam cijeli paket da ne tražim po netu ili bilo gdje - njuškalo?

14 godina
offline
Re: Igraća konzola za djecu

Na njuskalu mozes pogledati. Gledaj da ima bar 2 kontrolera to jest remota. Alternativno mozes na ebay .De ili amazon.de bacit oko mozda nades povoljnije a da salju u HR

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice