Nintendo Switch izdvojena tema

poruka: 1.429
|
čitano: 586.449
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Nintendo Switch

Za Super Smash Bros fanove. Šta je je, stvarno su nadmašili očekivanja.

Senior IT Consultant
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
GreenDevil kaže...

Za Super Smash Bros fanove. Šta je je, stvarno su nadmašili očekivanja.

 itekako.

ovo je moje, trebam si samo kupit adekvatan gamepad... cak mislim uzet onaj classic controler sivi.

15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Pesek kaže...

Hej Ekipa

 

Evo ja kupio Switch i momentalno sam bez igara, ima li itko nesto za prodati, ili za eventualnu zamjenu na način da ja kupim neku novu aktualnu igru, pa onda napravimo zamjenu samo za igranje, na određeno vrijeme. Ono što me sada full interesira je Zelda i Mario Oddysey, naravno mozda i Mario Tennis, Kart i osale Nintendo ekskluzive. Ma ssve varijante me zanimaju

 

Hvala na odgovorima

 

Imam ti ja Zeldu, Mario Odyssey, Mario&Rabbids..

Zeldu nisam još niti zagrebao ali ne planiram je trenutno igrati, Mario sam prošao i trenutno ne igram, Mario&Rabbids ceka također bolje dane.

 

U svakom slučaju bilo bi zgodno da se ljudi ovdje na forumu ili negdje skupe pa eto razmijenjuju igre pogtovo SP dok se ne prođe a zatim se vrate natrag i to je to.

 

 

12 godina
offline
Nintendo Switch

Učlanjujem se u klub Switcha, Its Mario time 

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Nintendo Switch

Ovaj Super Mario Odyssey je predobar, ogroman, prezadovoljan sam

Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Ekipa,

 

gdje kupiti Switch (Zagreb)?

 

Planiram sebi i djeci to pokloniti za Božić pa ima vremena dotad, ali me zanima gdje očekivati najbolju cijenu ?

 

Htio bi uzeti i dvi igre: Kart i Odyssey (vidio sam da dolaze u paketu na nekim mjestima)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Marcvs kaže...

Ekipa,

 

gdje kupiti Switch (Zagreb)?

 

Planiram sebi i djeci to pokloniti za Božić pa ima vremena dotad, ali me zanima gdje očekivati najbolju cijenu ?

 

Htio bi uzeti i dvi igre: Kart i Odyssey (vidio sam da dolaze u paketu na nekim mjestima)

 hm, svakako si pogledajte na crni petak bit ce popusti.

i preporucam konzolu apsolutno

 

Za klince pogledajte i Crash, Donkey Kong, Splatoon, sada krecu s online pretplaton 20 dolara godisnje gdje se dobiju nekih 20 klasicnih video igri, u shopu imate jaako puno dobrih demo igrica pa mozete probati prije kupnje

Puno igara out of the box se moze igrati u dvoje bez potrebe za kupovanjem dodatnog kontrolera.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch

Hvala lijepa.

 

Planirao sam da oko crnog petka lovit svakako.

 

Da li se isplati uzimat konzolu pa onda igre zasebno ili ova bundlirana čuda?

15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Marcvs kaže...

Hvala lijepa.

 

Planirao sam da oko crnog petka lovit svakako.

 

Da li se isplati uzimat konzolu pa onda igre zasebno ili ova bundlirana čuda?

Mislim da ti se bundle isplati.

Isto tako i digitalne igre uz svaku kupljenu digitalnu igru dobijete odredene bodove koji se kasnije koriste za popuste ali to je zanemarivo ali opet..

 

Na kraju krajeva vidjet ces kada krenu akcije pa si lako izracunas sama konzola bez igri pa igre odvojeno ili bundle.

u 12 mjesecu izlazi po meni mozda i najbolji naslov za Switch super smash bros ultimate pa bude mozda i takvih bundla, koliko su ti djeca stara ak se smije znati?

Moji su 5 i 3 godina i jos ne igraju Switch.. ali malena s 5 sve vise zainteresirana.

8 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

5 i pol (bude 6 oko božića) i 3.

 

Ma mladja sigurno neće niš, ali volio bi sa starijom igrat super marija (i sa zenom, ok ok :)).

 

Vidio sam par videa na YT učinilo mi se jebeno

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Nintendo Switch

Nintendo Direct 13.09.2018.

 

Senior IT Consultant
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Nintendo Switch

Dobre najave, samo nisam siguran za isplativost ovog online-a, trenutno ne igram ništa online, NES igre su fora...

Bilo bi super da je kao PS, da daju svaki mjesec neku igru, no sigurno ću uplatiti, 20 eura nije previše za 1 godinu

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Jel Switch bio na kakvom popustu za prosli Black Friday?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Iskreno ne znam jer mu je release date bio 3 mjesec 2017. Moguće da su neki popust stavili ili bundle ubacili. Iako ove godine sam siguran da će bit popusta.

 

Nego danas dolazi update koji donosi Nintendo Online Service (7 dana free pa nakon toga pretplata). Da li planirate uzeti to?

 

http://www.nintendo.co.uk/Nintendo-Switch/Nintendo-Switch-Online/Nintendo-Switch-Online-1183143.html

Senior IT Consultant
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
GreenDevil kaže...

Iskreno ne znam jer mu je release date bio 3 mjesec 2017. Moguće da su neki popust stavili ili bundle ubacili. Iako ove godine sam siguran da će bit popusta.

 

Nego danas dolazi update koji donosi Nintendo Online Service (7 dana free pa nakon toga pretplata). Da li planirate uzeti to?

 

http://www.nintendo.co.uk/Nintendo-Switch/Nintendo-Switch-Online/Nintendo-Switch-Online-1183143.html

 Uzet cu cim zavrsim Xeonoblade 2, jer Splatoon offline nije Splatoon ;-)

Battlenet - TheProdigy#2234
16 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Uzet ću i ja, nije neki novac a igram često online.

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
6 godina
offline
Nintendo Switch

Ima li tko problema sa kupnjom online service-a? 

Konkretno ne mogu dodati karticu jer mi javlja sljedeću grešku:

"You cannot use this credit card.

Please check with your credit card company for details."

 

Kartica je PBZ Visa debit card.

 

Znači li to da ne podržavaju kartice čije su banke locirane u Hrvatskoj?

Senior IT Consultant
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nintendo Switch

Ou yess morati ću uzeti 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nintendo Switch
GreenDevil kaže...

 

Kartica je PBZ Visa debit card.

 

Znači li to da ne podržavaju kartice čije su banke locirane u Hrvatskoj?

 Podržavaju ali mislim da mora biti baš kreditna kartica (ne debitna tj ona od tekućeg računa). Ja koristim Mastercard kreditnu i uredno prolazi. Pokušaj sa Mastercardom ili Visa kreditnom karticu ako imaš (ili neki član obitelji), moralo bi proći. American i Diners ne primaju.

 

EDIT: upravo sam se pretplatio na online i primjetio da su dodali PayPal kao nacin placanja tako da mozes platiti i ovom pbz debit visom, samo je prije dodas na svoj paypal racun i nakon toga linkas nintendo racun sa paypalom (kroz nintendo store, vodi te korak po korak). :)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2018 0:54 (Tanelorn).
12 godina
offline
Nintendo Switch

Da ja uredno preko PayPal-a sve uzimam dok mi on vuče novce s PBZ žiro računa

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Tanelorn kaže...
GreenDevil kaže...

 

Kartica je PBZ Visa debit card.

 

Znači li to da ne podržavaju kartice čije su banke locirane u Hrvatskoj?

 Podržavaju ali mislim da mora biti baš kreditna kartica (ne debitna tj ona od tekućeg računa). Ja koristim Mastercard kreditnu i uredno prolazi. Pokušaj sa Mastercardom ili Visa kreditnom karticu ako imaš (ili neki član obitelji), moralo bi proći. American i Diners ne primaju.

 

EDIT: upravo sam se pretplatio na online i primjetio da su dodali PayPal kao nacin placanja tako da mozes platiti i ovom pbz debit visom, samo je prije dodas na svoj paypal racun i nakon toga linkas nintendo racun sa paypalom (kroz nintendo store, vodi te korak po korak). :)

 Hmmm ja od kad sam kupio Switch u prosincu 2017-e koristim PayPal....

Battlenet - TheProdigy#2234
16 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Zemljanin kaže...

 Hmmm ja od kad sam kupio Switch u prosincu 2017-e koristim PayPal....

 Moguće da ga onda nisam primjetio, ja imam isti račun još sa Wii/3DS/WiiU i tada su primali samo Visa/Master combo pa valjda zato nisam ni primjetio kad su to dodali jer mi je kartica cijelo vrijeme bila upisana. Sinoć sam tek primjetio kad su me pitali želim li platit kreditnom ili PayPalom :) Sad dakle nema problema jer PayPal guta baš sve domaće kartice. 

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2018 8:03 (Tanelorn).
6 godina
offline
Nintendo Switch

Napravljen PayPal account i sve je prošlo u redu. Hvala svima na odgovorima!

Senior IT Consultant
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Može li netko ponuditi savjet na kojemu eShopu kupovati za nas iz Hrvatske?

 

Ako na EU eShopu odaberem English odvede me na UK shop, a plašim se kupovati preko AT ili DE shopa za slučaj da dobijem igru na njemačkom jeziku.

 

Također postoji li opcija kupovanja na US shopu?

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2018 22:11 (Galeleo).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Galeleo kaže...

Može li netko ponuditi savjet na kojemu eShopu kupovati za nas iz Hrvatske?

 

Ako na EU eShopu odaberem English odvede me na UK shop, a plašim se kupovati preko AT ili DE shopa za slučaj da dobijem igru na njemačkom jeziku.

 

Također postoji li opcija kupovanja na US shopu?

 

 Mozes kupovat na US shopu, UK shopu itd., ali tada zlatne bodove koje dobijes kad kupujes igre ostaju vrijediti samo za onaj shop di si kupio igre.

Ja kupujem na UK shopu i sve radi savrseno te nema potrebe ici na DE ili AT shopove.

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2018 12:49 (Zemljanin).
15 godina
offline
Nintendo Switch

Ako netko ima za prodati Kirby Star Allies nek mi se javi, kćer mi pocela ovo igrati, sviđa joj se demo a izgleda da će joj to biti prva igra koju ce i igrati na Switchu (5 godina joj je)

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
toxic kaže...

Ako netko ima za prodati Kirby Star Allies nek mi se javi, kćer mi pocela ovo igrati, sviđa joj se demo a izgleda da će joj to biti prva igra koju ce i igrati na Switchu (5 godina joj je)

 Najjeftinije ti je preko eshopa cca 400 kuna ili Svijet medija 449 kuna

Battlenet - TheProdigy#2234
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Zemljanin kaže...
toxic kaže...

Ako netko ima za prodati Kirby Star Allies nek mi se javi, kćer mi pocela ovo igrati, sviđa joj se demo a izgleda da će joj to biti prva igra koju ce i igrati na Switchu (5 godina joj je)

 Najjeftinije ti je preko eshopa cca 400 kuna ili Svijet medija 449 kuna

 Cekat ce Kirby bolje dane.. preko instant gaminga sam uzeo Donkey Kong TF za istu lovu nudi vise sati igre.. a i meni je izazovnije :) Kirby ce pod bor kao BOX verzija :)

9 godina
offline
Re: Nintendo Switch
toxic kaže...
Zemljanin kaže...
toxic kaže...

Ako netko ima za prodati Kirby Star Allies nek mi se javi, kćer mi pocela ovo igrati, sviđa joj se demo a izgleda da će joj to biti prva igra koju ce i igrati na Switchu (5 godina joj je)

 Najjeftinije ti je preko eshopa cca 400 kuna ili Svijet medija 449 kuna

 Cekat ce Kirby bolje dane.. preko instant gaminga sam uzeo Donkey Kong TF za istu lovu nudi vise sati igre.. a i meni je izazovnije :) Kirby ce pod bor kao BOX verzija :)

 Kupio si key za Switch?

Battlenet - TheProdigy#2234
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Zemljanin kaže...
toxic kaže...
Zemljanin kaže...
toxic kaže...

Ako netko ima za prodati Kirby Star Allies nek mi se javi, kćer mi pocela ovo igrati, sviđa joj se demo a izgleda da će joj to biti prva igra koju ce i igrati na Switchu (5 godina joj je)

 Najjeftinije ti je preko eshopa cca 400 kuna ili Svijet medija 449 kuna

 Cekat ce Kirby bolje dane.. preko instant gaminga sam uzeo Donkey Kong TF za istu lovu nudi vise sati igre.. a i meni je izazovnije :) Kirby ce pod bor kao BOX verzija :)

 Kupio si key za Switch?

 Da, odmah dobioo na mail kao i za pc steam igre.. otisao u eshop i unio code.. I igra mi odmah krenula u download, upravo igram :)

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice