Nintendo Switch izdvojena tema

poruka: 1.429
|
čitano: 589.320
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Nintendo Switch

Ja sam koristio Xiaomi Powerbank od 10 000 mAh, i punio je prilikom igranja

Ja i frend svatko na svom switchu odgurali oko 8 sati Pokemon Let's GO, s tim da mi je pao switch na 50% pa sam prištekao powerbank, pa on i tako se izmjenjivali... (dobar put iz Njemačke )

Inače svaka preporuka za Pokemone, nisam do sada probao neku pokemon igru na Nintendu, ali mi je ovo jako zabavna igra

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Nintendo Switch

https://www.tweaktown.com/news/64546/nintendo-switch-outsells-ps4-2-1-japan/index.html

 

U Japanu NSW prodan 2x vise nego PS4 u zadnje dvije godine. Zanimljivo bi bilo vidjeti podatke

u EU i NA, osobito NA gdje je XBO na svom prirodnom tlu, dok EU uglavnom podjednako voli sve tri konzole.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Nisam ziher da li je ok tema, ali da li bi netko mjenjao možda neke igre za Switch?

Od fizičkih kopija imam samo xenoblade chronicles 2 trenutno, htio bi super mario odissey ili zeldu ili tak neki jači naslov za ubiti dosta sati.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nintendo Switch

Pozdrav svima! Razmišljam o kupovini switch-a pa me zanima gdje bi bilo najpovoljnije kupiti jedan? Čak sam razmišljao uzeti nešto rabljeno pa bi htio čuti mišljenja vas koji ga posjedujete. Koliko je pametno ići na rabljeni? Pitam iz razloga što ne znam koliko su izdržljivi, pa da ne kupim neko gov*o. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nintendo Switch

Što se tiče same konzole, tragovi korištenja su vidljivi, ako ih ima, a najčešći je ogreban ekran (ako se nije koristila folija). Što se ostale opreme tiče, mali pomak se može osjetiti na između Joycon-a i opreme na koju se spaja (konzola, wrist strap, ručka), ali koliko vidim, ne pogoršava se, već se radi čisto o toleranciji. Neki korisnici su se žalili na crkavanje analoga na lijevom, Joyconu (može se kupiti odvojeno novi, ali navodno je dovoljno ispuhati prašinu), te na rasklimavanje ugrađenog stalka (koji je ujedno poklopac za SD).

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
10 godina
offline
Nintendo Switch

Pozdrav,

 

postoji li netko da je probao otkljucat switch. Ja sam upravo narucio RCM loader sa aliexpressa. Znam da se jos treba platit licenca za SXOS pa me zanima ima li ko iskustva. Jako mi je zao ali igre su jednostavno preskupe. Imam Mario odyssey i Mario kart, probao bi i Zeldu, a dica Kirbya i Donkey Kong no Nintendovim igrama cijena nikako ne pada.

 
0 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nintendo Switch

Razmjena iskustva o pirateriji krši pravila foruma.

 

Dodatno, razmisli želiš li riskirati ban kad te uhvate, a činjenica da imaš djecu značajno povećava šansu jer je samo pitanje kad će netko napraviti grešku zbog koje će Nintendo skužiti da je konzole hakirana i banati je. Djeca baš nisu disciplinirana po tom pitanju, pa će vjerojatno nešto zeznuti.

 

I na kraju, da, igre jesu skupe. Međutim, imaš servise poput Instant gaming-a gdje možeš kupiti kod od igre znatno jeftinije nego na eShop-u, fizičke trgovine povremeno imaju akcije i slično. Malo praćenja akcija i malo strpljenja.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
MrBlc kaže...

Što se tiče same konzole, tragovi korištenja su vidljivi, ako ih ima, a najčešći je ogreban ekran (ako se nije koristila folija). Što se ostale opreme tiče, mali pomak se može osjetiti na između Joycon-a i opreme na koju se spaja (konzola, wrist strap, ručka), ali koliko vidim, ne pogoršava se, već se radi čisto o toleranciji. Neki korisnici su se žalili na crkavanje analoga na lijevom, Joyconu (može se kupiti odvojeno novi, ali navodno je dovoljno ispuhati prašinu), te na rasklimavanje ugrađenog stalka (koji je ujedno poklopac za SD).

 

Da, stalak je teško smeće.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch
Ali na youtubu sa vidio nekoliko videa gdje stalak savijes malo i bude opet kao nov
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Teško je reći, ja volim da je stvar koju puno držim po rukama nova, pa tako i Switch.

Ako imaš priliku pogledati i Austriji ili Italiji, cijene su puno bolje nego kod nas.
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Gravityri kaže...
Ali na youtubu sa vidio nekoliko videa gdje stalak savijes malo i bude opet kao nov

Moj ispada iz ležišta čim ga takneš, uopće se ne drži više u ležištu.

Bolje da ga nema, ovako potrgan samo ruši vrijednost konzoli.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2019 16:33 (Bitanga).
15 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Zanima me dali se zna dali izlazi novi nintendo swich i dali će imat bolje karakteristike od starog. Ima li kakva informacija o novom swichu po meni je to jedina konzola koja nudi jedno novo iskustvo. Mislim da ću nabavit ovu konzolu mada se jesam opekao na wii u,definitivno je nova najava igara me uvjerila da konzola ima odličan potencijal 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch
Izaci ce sigurno samo se nezna kada, ja isto razmisljam o kupovini ili sacekati :P
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nintendo Switch

Ne zna se ništa, Nintendo je opovrgnuo glasine.

Kupi i igraj, konzola je odlična.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Usput pitanje jeli bi mogao zamjenit svoj PS4 za nintendo switch??? Ako koga zanima možemo dogovorit preko poruka

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nintendo Switch

Sutra Pokemon Direct, baš me zanima što će najaviti 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Očekuje se barem mali tease Gen8 i onoga šta nas čeka za 2019 game. (hope so)

Senior IT Consultant
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
GreenDevil kaže...

Očekuje se barem mali tease Gen8 i onoga šta nas čeka za 2019 game. (hope so)

 Očekivano, dobiveno. Gen8 izgleda brutalno, izgleda mi da je svijet ogroman :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
6 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Istina, ovih 7 minuta je bilo najtaman šta se tiče reveal-a. 

Jedino što se tiče ogromnog svijeta, nadam se da će tu iznenadit još više. Nekak mi se iz prikazanog čini kao da je "imaginarna" otvorenost, na način da su pozadinu dobro animirali i učinili dostupnom a zapravo neće biti (što mi je osobno dobro, ali nije open world kao što su očekivali)

I zanimljivo je šta su kod startera napravili to da nema direktnog "favorita" za odabir. Svi su tu negdje i ističu se sa nečim svojim. Vidjet ćemo što nas dalje čeka :) 

Senior IT Consultant
12 godina
offline
Nintendo Switch

Ubisoftovi naslovi na 50% snižeja na eShopu,možda piknem Starlink: Battle for Atlas, jel valja što

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
nex987 kaže...

Ubisoftovi naslovi na 50% snižeja na eShopu,možda piknem Starlink: Battle for Atlas, jel valja što

 

Ja sam odigrao, isto kupio na prošloj akciji. Nije ništa spektakularno, ali simpatična open world igra. Fali takvih svemirskih igara, pa se meni svidjela.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
nex987 kaže...

Ubisoftovi naslovi na 50% snižeja na eShopu,možda piknem Starlink: Battle for Atlas, jel valja što

 Ja sam na PCu odigrao South Park, odlična, posebno ako si fan serije :)

 

Btw jel netko isprobao Monopoly?

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.3.2019 0:19 (Luuka).
12 godina
offline
Nintendo Switch

Da također odigrao South park na PC, Monopoly sam već uzeo, nije loš za noćne smjene

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
nex987 kaže...

Da također odigrao South park na PC, Monopoly sam već uzeo, nije loš za noćne smjene

 Vidim po Youtubeu dosta hejta za loading screenove, to su kao popravili u updateima?

Kakav je za igranje sa boljom polovicom? Ima li dovoljno replay vrijednosti za dat 100kn sad dok je na popustu?

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
12 godina
offline
Nintendo Switch

ja sam ga uzeo da ga igram s frendovima no zapravo nikad nismo, uvijek smo radije Rizik

Je par sekundi previše loada između mjenjanja igrača 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
nex987 kaže...

ja sam ga uzeo da ga igram s frendovima no zapravo nikad nismo, uvijek smo radije Rizik

Je par sekundi previše loada između mjenjanja igrača 

 E vidiš, Rizik je isto na popustu... baš budem isprobao Demo :)

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
15 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Imam kod viška za Bayonettu 1 ako je tko zainteresiran prodao bih, za cijenu se dogovorimo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nintendo Switch

Jao što dobrih naslova..

Sada pikam mk11 kad ono skoro 70 eura :(

 

za sada cu ga morati uzeti na pcu pa mozda uzmem i na switchu kasnije.

 

Age of Sigmar Champions karte su nekakve izasle za switch free to play. Danas probavam, jel itko igra?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nintendo Switch

Ja piknuo LA Noire, iako sam rekao sam sebi da neću više ništa kupovati što mogu "besplatno" odigrati na kompu, no eto bilo je jače od mene

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nintendo Switch

Jel će tko preorder-ati Mario Maker 2, što je s ovim fizičkim stvarima koje možeš dobiti kao bonus, kako to dođe ako uzmem igru digitalno

I 12 mjesec Nintendo Online preplate, ako već imam preplatu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice