PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.786.194
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
zvonac kaže...

To kaj nema smisla, al kak je tak je...

 

http://www.njuskalo.hr/ps3-konzole/playstation-4-nov-zapakiran-racunom-garancijom-oglas-11771488

http://www.njuskalo.hr/ps4-konzole/sony-ps4-movo-zapakirano-garancija-samo-2890-kn-oglas-12737565

http://www.njuskalo.hr/ps4-konzole/prodajem-playstation-4-oglas-12815173

 

Nije PS4 skup ko nekadašnji ps3 na početku, al računaj da trebaš igre kupit, a igre nisu jeftine, bar dok ne srede konzolu za hackanje (like ps3)...

 

Tak da pred kraj godine to još ide dole, a i to je ok cijena oko 2500kn..

Al pričekal bum početak sljedeće, bit će veća ponuda igri, a i vjerojatno refreshana konzola a možda i slim.. Ko zna...

Čekanje će se isplatit..

 

Sumnjivi su mi ti linkovi! Ja osobno ne bih uzimao ni dao za ps4 sa njuskala 2500kn... Nesto tu ne caruje kako spada

16 godina
offline
PlayStation 4

Zakaj? Konzola se lako isproba, naravno da se ne bi kupovalo na neviđeno..

Ruku na srce, al lakše bi dao 2500, neg 3200..

 

Za 2500 kupiš ps4 i još 1-2 igre, i eto te na cijeni od 3100-200, za koju dobiješ konzolu bez igri...

 

Znači budući prodavatelji konzola, sad znate koju će te cijenu stavit{#}{#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.9.2014 19:06 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
zvonac kaže...

Zakaj? Konzola se lako isproba, naravno da se ne bi kupovalo na neviđeno..

Ruku na srce, al lakše bi dao 2500, neg 3200..

 

Za 2500 kupiš ps4 i još 1-2 igre, i eto te na cijeni od 3100-200, za koju dobiješ konzolu bez igri...

 

 

Tko voli , nek izvoli! Ja sam dao 3600kn sad prije 2 tjedna u Santa Domenici sa 3-godisnjim jasmtvom+Destiny igra...ako bi ga bas "morao" prodavat, nema sanse ispod 3k kn..

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sandro HR Zagorje kaže...

 

 

Tko voli , nek izvoli! Ja sam dao 3600kn sad prije 2 tjedna u Santa Domenici sa 3-godisnjim jasmtvom+Destiny igra...ako bi ga bas "morao" prodavat, nema sanse ispod 3k kn..

Ne bi ti se ni isplatilo, osim ak nije hitno s novcima, u suprotnom, u startu si već izgubil (ukoliko bi ju prodaval) nekaj love, a svakim danom je razlika veća..

 

Po meni, ps4 kupit sad i ganjat ju do izlaska ps5..

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.9.2014 19:11 (zvonac).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
zvonac kaže...
Sandro HR Zagorje kaže...

 

 

Tko voli , nek izvoli! Ja sam dao 3600kn sad prije 2 tjedna u Santa Domenici sa 3-godisnjim jasmtvom+Destiny igra...ako bi ga bas "morao" prodavat, nema sanse ispod 3k kn..

Ne bi ti se ni isplatilo, osim ak nije hitno s novcima, u suprotnom, u startu si već izgubil (ukoliko bi ju prodaval) nekaj love, a svakim danom je razlika veća..

 

Po meni, ps4 kupit sad i ganjat ju do izlaska ps5..

Da ...kolko god bio skeptican prema plejki, bas sam se ugodno iznenenadio

11 godina
offline
PlayStation 4

Evo mene opet.

Ovako,imam još samo jedno pitanje.

Da li je moguće da igru prebacim na unutarnji ili vanjski hard disk te da se može igrati preko HDD bez  diska,nešto kao PS3?

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.9.2014 19:43 (Jurassic Park).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Zvonac...pa igre uvijek kostaju 500 kn za svaki novi konzolu....racunaj da je ps2 kosta 4444 kn i igre su bile 500 kn..sad se zahtjeva da ps4 bude 2500 kn...osobno svoju plejki ne bi prodavao isppd 3000 kn

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
HDesignz kaže...

Zvonac...pa igre uvijek kostaju 500 kn za svaki novi konzolu....racunaj da je ps2 kosta 4444 kn i igre su bile 500 kn..sad se zahtjeva da ps4 bude 2500 kn...osobno svoju plejki ne bi prodavao isppd 3000 kn

 

Ne zahtjeva se, al cijena će padat dole..

 

Kupujem ak naletim na dobru cijenu, u  suprotnom, čekam daljni pad cijena..

 

Gle, naravno da ti ne bi prodavao ps4 ispod 3 soma, razumijem, i ja bi isto tak razmišljal; al da okrenemo uloge, ti vjerojatno ne bi dao 3 soma za konzolu, kad ih se već nađe za 2.5tkn, a vjeroatno ni ja da ju imam, ne bi ju prodaval ispod 3 soma..

 

 

11 godina
offline
PlayStation 4

Može li mi netko pomoći gdje da kupim ovo a da dostavljaju u HR

 

http://xim4.com/

 

Još samo bi molio da mi netko kaže trebam li samo taj adapter pa da priključim bilo koju USB miš ili tipkovnicu,ili trebam baš njihove?

Ispričam se što sam dosadan,ali bi molio pomoć

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
zvonac kaže...
HDesignz kaže...

Zvonac...pa igre uvijek kostaju 500 kn za svaki novi konzolu....racunaj da je ps2 kosta 4444 kn i igre su bile 500 kn..sad se zahtjeva da ps4 bude 2500 kn...osobno svoju plejki ne bi prodavao isppd 3000 kn

 

Ne zahtjeva se, al cijena će padat dole..

 

Kupujem ak naletim na dobru cijenu, u  suprotnom, čekam daljni pad cijena..

 

Gle, naravno da ti ne bi prodavao ps4 ispod 3 soma, razumijem, i ja bi isto tak razmišljal; al da okrenemo uloge, ti vjerojatno ne bi dao 3 soma za konzolu, kad ih se već nađe za 2.5tkn, a vjeroatno ni ja da ju imam, ne bi ju prodaval ispod 3 soma..

 

 

 

naravno, svatko gleda svoj džep :)

samo po meni nema logike da tako brzo padne cijena jer je cijena općenito prihvatljiva, kad se sjetim dolazaka PS2 i PS3 pa plakao sam od muke kad sam vidio te cijene....

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
zvonac kaže...

To kaj nema smisla, al kak je tak je...

 

http://www.njuskalo.hr/ps3-konzole/playstation-4-nov-zapakiran-racunom-garancijom-oglas-11771488

http://www.njuskalo.hr/ps4-konzole/sony-ps4-movo-zapakirano-garancija-samo-2890-kn-oglas-12737565

http://www.njuskalo.hr/ps4-konzole/prodajem-playstation-4-oglas-12815173

 

Nije PS4 skup ko nekadašnji ps3 na početku, al računaj da trebaš igre kupit, a igre nisu jeftine, bar dok ne srede konzolu za hackanje (like ps3)...

 

Tak da pred kraj godine to još ide dole, a i to je ok cijena oko 2500kn..

Al pričekal bum početak sljedeće, bit će veća ponuda igri, a i vjerojatno refreshana konzola a možda i slim.. Ko zna...

Čekanje će se isplatit..

 

{#}

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
zvonac kaže...
HDesignz kaže...

Zvonac...pa igre uvijek kostaju 500 kn za svaki novi konzolu....racunaj da je ps2 kosta 4444 kn i igre su bile 500 kn..sad se zahtjeva da ps4 bude 2500 kn...osobno svoju plejki ne bi prodavao isppd 3000 kn

 

Ne zahtjeva se, al cijena će padat dole..

 

Kupujem ak naletim na dobru cijenu, u  suprotnom, čekam daljni pad cijena..

 

Gle, naravno da ti ne bi prodavao ps4 ispod 3 soma, razumijem, i ja bi isto tak razmišljal; al da okrenemo uloge, ti vjerojatno ne bi dao 3 soma za konzolu, kad ih se već nađe za 2.5tkn, a vjeroatno ni ja da ju imam, ne bi ju prodaval ispod 3 soma..

 

 

Kad ti tako puno znači razlika od 500 kn onda ti je bolje da čekaš eventualnu piratizaciju ps4 ili se igraj na kompu. Piratske igre, naravno.

Potpis!
11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

ezio duuugo se čekala i piratizacija PS3, nemoj da čovjek ostari od čekanja....

i svakako da vas sve upozorim nemojte nasjedat na one digitalne ogalse na njuškalu jer vas tipovi na neki način kradu...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
HDesignz kaže...

ezio duuugo se čekala i piratizacija PS3, nemoj da čovjek ostari od čekanja....

i svakako da vas sve upozorim nemojte nasjedat na one digitalne ogalse na njuškalu jer vas tipovi na neki način kradu...

 

pa vidiš da bi se cjenkao oko konzole za parsto kuna. ne znam onda kako misli kupovati igre koje isto koštaju parsto kuna. 

Potpis!
11 godina
offline
PlayStation 4
Kaj mu znaci igrat piratske igre kad onda nemoze igrat multy bolje mu je da si na kompu slida sa torrenta i igra
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Ma vi i piratske igre, kupite original, igrajte, uživajte i amen! :)

Kad odigraš, ako je fizička igra, prodaš i za te novce kupiš drugu.

 

P.S.

nisu sve igre 500kn, ima ih na akcijama masu pogotovo u UK.

Skoro sam sve igre kupio za cca 250kn, a za toliko sam ih i prodao nakon šta sam ih prešao.

Također na storeu ima često akcija za digitalna izdanja.

I bolje, a ne štancat ih ka na pc-u, pa na kraju imat 100+ igara, a pređenih manje nego na ruci prstiju....

 

 

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.9.2014 14:04 (Virty).
Moj PC  
2 2 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...
Kaj mu znaci igrat piratske igre kad onda nemoze igrat multy bolje mu je da si na kompu slida sa torrenta i igra

ako nisi znao na jailbreakanom ps3 se moze ic online s piratskim igrama. ps3 su hakirali 4 godine nakon izlaska(2010).

11 godina
offline
PlayStation 4
Da i kaj kad te skuze?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...
Da i kaj kad te skuze?

nisu me skuzili vec godinu i pol skoro svakodnevnog igranja call of dutya, gta v, nba itd.

kazu da preko te metode nemogu skuzit, sad ja neznam jel to istina al mene skuzili nisu.

16 godina
online
PlayStation 4

nemogu te skuzit jer to nije xbox 360 di se dobi ban u roku keks osim ako nije mod radjen na njoj(zaboravio kak se zove) tako da nemas brige {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
zvonac kaže...
Al pričekal bum početak sljedeće, bit će veća ponuda igri, a i vjerojatno refreshana konzola a možda i slim.. Ko zna...

Čekanje će se isplatit..

Najbolje ti je pricekati izlazak PS5, jer ce onda ekipa povoljno prodavati PS4 s igrama.

PS4 Slim ocekujem tek u 2016.g.

U 2015. ce izlaziti hrpa "specijalnih" PS4 s tematskim igrama.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
offline
PlayStation 4

Da li znate hocu li moc ja sutra na hrvatskom accu igrat fifu online(kupio sam ju na americkom a tamo je sutra relase date pa nezz ocu moc ili moram cekati europski relase date)..??

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

PS4 Remote play ported to all Android devices.

 

Izravan LINK na XDA stranicu.

 

Bit će u potpunosti funkicionalno kad Sony napravi update za PS4 i izda aplikaciju za Z3 na Google Playu.

PSN - DeniZg80
12 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

oho odlicno odlicno :D bas me zanima kak ce izgledat na mom malom Huawei-u P1

http://www.snabbox.org/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

I mene kak će izgledat na z2 tabletu, kojeg mudrijasi nisu htjeli podržati.

Potpis!
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Baca mi error sa kreditnom karticom. Koristim Amex i sve tocno upisem i on meni dalje baca error. Zna netko rjesenje izluditi cu -.-

12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Bergo kaže...

Baca mi error sa kreditnom karticom. Koristim Amex i sve tocno upisem i on meni dalje baca error. Zna netko rjesenje izluditi cu -.-

Hrvatski psn?

http://www.snabbox.org/
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Arnold Layne kaže...
Bergo kaže...

Baca mi error sa kreditnom karticom. Koristim Amex i sve tocno upisem i on meni dalje baca error. Zna netko rjesenje izluditi cu -.-

Hrvatski psn?

Hrvatski PSN ne prima Amex.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 23:15 (DeniZg).
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ima li netko ovdje da je voljan da share--amo accounte sa igrama. Ja svoj on svoj naravno pod uslovom da imamo razlicite igre.

Nije da sam lijen - samo nevolim smetati
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

nije loš deal :)

 

Sancta Domenica ti daruje FIFA15 igru uz svaku kupljenu PS4 konzolu u razdoblju od 26.09. - 02.10.2014.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice