PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.786.171
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
ChillyBoy kaže...

Kad će black friday na PSN-u? Danas počeo na Amazonu i ima super popusta ali ne i za digital download.

i mene ovo zanima :D

14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Obzirom da nisam iskoristio onaj 14 day trial na PS+ (US store), jel mogu nakon što ga aktiviram kupiti UFC po trenutnoj cijeni od 13,99? I kad mi istekne PS+, jel igra ostaje u mojem vlasništvu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
ChillyBoy kaže...

Obzirom da nisam iskoristio onaj 14 day trial na PS+ (US store), jel mogu nakon što ga aktiviram kupiti UFC po trenutnoj cijeni od 13,99? I kad mi istekne PS+, jel igra ostaje u mojem vlasništvu?

Da i da {#}

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
mancekk kaže...

Malo sam u dilemi,razmišljam o nadogradnji kompa (eventualno novi laptop) ili da uzmem PS4.

 

Sad,za komp bi morao uzet novi procesor,grafu,monitor,RAM,kučište,praktički cijeli komp... Ima pod moj PC opis. Ili da uzmem PS4.

PS3 već imam,dijelim s frendom,jeftinije nas došlo.

 

Može mišljenje/preporuka?

 

 

Ja sam u identičnoj dilemi bio prije godinu dana, odlučio sam se za PS4 i nisam požalio!

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Yovitssa-2302/hero/17304910
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
mancekk kaže...

Malo sam u dilemi,razmišljam o nadogradnji kompa (eventualno novi laptop) ili da uzmem PS4.

 

Sad,za komp bi morao uzet novi procesor,grafu,monitor,RAM,kučište,praktički cijeli komp... Ima pod moj PC opis. Ili da uzmem PS4.

PS3 već imam,dijelim s frendom,jeftinije nas došlo.

 

Može mišljenje/preporuka?

 

 

 

 

 

Uzmi PC i mozes igrat sve zive igre.Od starih pa do novih.

10 godina
offline
PlayStation 4

Pozz,uskoro dobivam ps4 pa me zanima kako vi ono kupujete igre na americkom a igrate na hrvatskom accountu? Moze li mi ko reci koji da account stavim za primary i na kojeg da stavim ps+,s cime da kupujem igre(Mastercard?) Inace,ps+ je 40$ na ebayu pa si mislim uzet to.

Nothing is true,everything is permitted.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bartaul kaže...

Pozz,uskoro dobivam ps4 pa me zanima kako vi ono kupujete igre na americkom a igrate na hrvatskom accountu? Moze li mi ko reci koji da account stavim za primary i na kojeg da stavim ps+,s cime da kupujem igre(Mastercard?) Inace,ps+ je 40$ na ebayu pa si mislim uzet to.

S obzirom da sam i ja nedavno bio u slicnoj nedoumici, da ti odgovorim na pitanja.

 

Na kojem god accountu kupis igru, mozes ju igrati sa bilo kojeg drugog accounta. Dakle, na primjer, ako imas us racun i kupis preko njega neku igru, tu istu igru mozes igrati i na hr racunu. Vrijedi i suprotno.

 

Napraviti us racun nije problem, sve sto ti treba je us adreas koju lako mozes "nabaviti", ne postoji provjera identiteta. Razlog zasto je korisno imati us racun je sto su igre, kao i ps+ pretplata, u us jeftinije.

 

Zapravo ima malo smisla imati hr racun. Ja imam samo US racun. Dakle napravis us racun, zatim na amazon.com kupis bon za ps+ pretplatu i aktiviras ga. Isto tako, kada zelis kupovati igre sa store-a, na amazon.com kupis bon od npr $100, aktiviras ga i taj novac ti ide u wallet, s kojim mozes placati na storeu.

 

Postoji i opcija da direktno platis karticom u storeu, ali uspijeh ce ovisiti od kartice do kartice. Meni moj mastercard nije radio, iako na amazon.com s njim normalno kupujem.

 

Vazno je napomenuti da npr ps+ pretplatu ili store kupon koji kupis na amazon.com neces moci aktivirati na hr racunu. Isto vrijedi i za bon koji kupis na amazon.co.uk a pokusas aktivirati na us racunu. Igre nisu regijski zakljucane, tako da nije problem ako imas us racun a kupis igru kod nas u trgovini. Jos jedna vazna napomena je da dlc za igru mora kupiti gdje si kupio i igru (u smislu regije).

To je vise manje to.

WordPress ❤
14 godina
offline
PlayStation 4
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
PlayStation 4

Hvala na odgovorima,iskreno više naginjem PS4.

Bolje mi je igrat s ekipom (diablo,pes,eventaulno koji rpg il pucačina u sobi na tvu,pivica,zajebancija).

 

Komp ovaj imam,još gura nove igre,al onak,sve više kašlje,tako da za sve ostalo ga imam.

 

Moram još vidit,pošto imam PS3,tak da možda se počastim sa četvorkom jedan dan.

 

Pozdrav!

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

 

 

Hebeno razočaranje. Sony ima strategiju poslovanja kao i naša vlada. Kako Amazon može na Black fr imati iste igre jeftinije na BD diskovima, nego Sony digitalne igre??? 

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.11.2014 23:26 (ChillyBoy).
14 godina
offline
PlayStation 4

Vidim da ovdje imaju ok cijene konzola Cybershop .

Da li ima tko kakvog iskustva sa njima?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
IvanDado kaže...
mancekk kaže...

Malo sam u dilemi,razmišljam o nadogradnji kompa (eventualno novi laptop) ili da uzmem PS4.

 

Sad,za komp bi morao uzet novi procesor,grafu,monitor,RAM,kučište,praktički cijeli komp... Ima pod moj PC opis. Ili da uzmem PS4.

PS3 već imam,dijelim s frendom,jeftinije nas došlo.

 

Može mišljenje/preporuka?

 

 

 

 

 

Uzmi PC i mozes igrat sve zive igre.Od starih pa do novih.

{#}

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Yovitssa kaže...
mancekk kaže...

Malo sam u dilemi,razmišljam o nadogradnji kompa (eventualno novi laptop) ili da uzmem PS4.

 

Sad,za komp bi morao uzet novi procesor,grafu,monitor,RAM,kučište,praktički cijeli komp... Ima pod moj PC opis. Ili da uzmem PS4.

PS3 već imam,dijelim s frendom,jeftinije nas došlo.

 

Može mišljenje/preporuka?

 

 

Ja sam u identičnoj dilemi bio prije godinu dana, odlučio sam se za PS4 i nisam požalio!

ista stvar! preporučujem ;)

14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Nikad još nisam kupovao preko njuškala pa se bojim da ne popu*im 200 kn..

Dal je ovo sigirno?

 

http://www.njuskalo.hr/ps4-igre/gta-5-ps4-predbiljezba-oglas-13141305

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
soja kaže...

Nikad još nisam kupovao preko njuškala pa se bojim da ne popu*im 200 kn..

Dal je ovo sigirno?

 

http://www.njuskalo.hr/ps4-igre/gta-5-ps4-predbiljezba-oglas-13141305

Mislim da ti ovo baš i nije oglas kojim bi trebao početi kupovati preko Njuškala.

 

Uglavnom, radi se o game sharingu, a siguran je dok te ovaj na suprotnoj strani ne isključi.

 

 

PSN - DeniZg80
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Evo i videogamesplus ima black friday akciju pa si netko nađe nešto zanimljivo: LINK

 

Ja sam od njih uzeo par igri do sad. sve došlo bez carine. {#}

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
soja kaže...

Nikad još nisam kupovao preko njuškala pa se bojim da ne popu*im 200 kn..

Dal je ovo sigirno?

 

http://www.njuskalo.hr/ps4-igre/gta-5-ps4-predbiljezba-oglas-13141305

Mislim da ti ovo baš i nije oglas kojim bi trebao početi kupovati preko Njuškala.

 

Uglavnom, radi se o game sharingu, a siguran je dok te ovaj na suprotnoj strani ne isključi.

 

 

 

Dobio sam account na kojem je GTA 5. Mail i lozinku.. Ulogirao se na ps storu, vidim da je GTA na download listi.. Odmah sam promjenio password i PIN.. Dal me može isključit pošto više nema password?

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
soja kaže...
DeniZg kaže...
soja kaže...

Nikad još nisam kupovao preko njuškala pa se bojim da ne popu*im 200 kn..

Dal je ovo sigirno?

 

http://www.njuskalo.hr/ps4-igre/gta-5-ps4-predbiljezba-oglas-13141305

Mislim da ti ovo baš i nije oglas kojim bi trebao početi kupovati preko Njuškala.

 

Uglavnom, radi se o game sharingu, a siguran je dok te ovaj na suprotnoj strani ne isključi.

 

 

 

Dobio sam account na kojem je GTA 5. Mail i lozinku.. Ulogirao se na ps storu, vidim da je GTA na download listi.. Odmah sam promjenio password i PIN.. Dal me može isključit pošto više nema password?

Imaš pravo. Mislim da ne može ako si promijenio password.

 

Ako sam dobro shvatio što piše po Internetu, on je kupio i skinuo na svoj PS4 digitalnu verziju GTA V, napravio poseban account, kojem je odredio svoj PS4 uređaj kao "primary".

Dao ti je user name/pass za taj account, ti si se ulogirao u isti na svojem PS4 uređaju i skinuo GTA V i možeš ga igrati.

 

Dakle, jedino je bio rizik da vidiš jel' on na tom accountu podesio svoj PS4 kao primary i na tom uređaju kupio GTA V.

I recimo da je nezgodno što ti se ne pribrajaju achievmenti prema tvom glavnom accountu. I ne znam kako stoji stvar sa online igranjem.

 

Sad, jedino mi nije jasno, po toj logici, dok je na tom accountu  koji si dobio njegov PS4 primary uređaj, ti možeš igrati sve igre koje on ima na svojem PS4 uređaju.

 

Neka me netko ispravi ako griješim.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.11.2014 12:56 (DeniZg).
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Virty kaže...
IvanDado kaže...
mancekk kaže...

Malo sam u dilemi,razmišljam o nadogradnji kompa (eventualno novi laptop) ili da uzmem PS4.

 

Sad,za komp bi morao uzet novi procesor,grafu,monitor,RAM,kučište,praktički cijeli komp... Ima pod moj PC opis. Ili da uzmem PS4.

PS3 već imam,dijelim s frendom,jeftinije nas došlo.

 

Može mišljenje/preporuka?

 

 

 

 

 

Uzmi PC i mozes igrat sve zive igre.Od starih pa do novih.

{#}

 

 

 

 

{#}

13 godina
offline
PlayStation 4

ekipa, kaj bi odabrali :)

The Evil Within il Shadow Of Mordor?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
mancekk kaže...

Malo sam u dilemi,razmišljam o nadogradnji kompa (eventualno novi laptop) ili da uzmem PS4.

 

Sad,za komp bi morao uzet novi procesor,grafu,monitor,RAM,kučište,praktički cijeli komp... Ima pod moj PC opis. Ili da uzmem PS4.

PS3 već imam,dijelim s frendom,jeftinije nas došlo.

 

Može mišljenje/preporuka?

 

 

PS4 i uživaj!

Igre su skuplje od PC-a, ali se također i prodaju dobro pa na isto ili bolje dođe.

Ne brineš o neoptimiziranosti ili nadogradnji hardvera/softvera.

20ak godina igram na PC-u te duplo manje na konzolama, ali polako odustajem od PC igranja (osim MMORPG naslova).

Barem meni osim gore navedenog, puno bolji osjećaj pružaju konzole....dodaš i trofeje/ach....jednostavnost svega..... {#}

Pali-vozi-dobitna kombinacija!

 

P.S.

ne slušaj ekipu sa savjetima tipa "PC rastura, imaš sve na torentima"

Tako skupiš masu igara i kako to biva, nijednu ne završiš :)

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

ekipa, kaj bi odabrali :)

The Evil Within il Shadow Of Mordor?

Shadow Of Mordor, moj trenutni favorit :)

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Virty kaže...
mancekk kaže...

Malo sam u dilemi,razmišljam o nadogradnji kompa (eventualno novi laptop) ili da uzmem PS4.

 

Sad,za komp bi morao uzet novi procesor,grafu,monitor,RAM,kučište,praktički cijeli komp... Ima pod moj PC opis. Ili da uzmem PS4.

PS3 već imam,dijelim s frendom,jeftinije nas došlo.

 

Može mišljenje/preporuka?

 

 

PS4 i uživaj!

Igre su skuplje od PC-a, ali se također i prodaju dobro pa na isto ili bolje dođe.

Ne brineš o neoptimiziranosti ili nadogradnji hardvera/softvera.

20ak godina igram na PC-u te duplo manje na konzolama, ali polako odustajem od PC igranja (osim MMORPG naslova).

Barem meni osim gore navedenog, puno bolji osjećaj pružaju konzole....dodaš i trofeje/ach....jednostavnost svega..... {#}

Pali-vozi-dobitna kombinacija!

 

P.S.

ne slušaj ekipu sa savjetima tipa "PC rastura, imaš sve na torentima"

Tako skupiš masu igara i kako to biva, nijednu ne završiš :)

Trebalo bi spomenuti i da igranje na konzoli značajno umanjuje kontakt sa PC igračima, tako da ne moramo slušati rasprave: čija grafička kartica je jača, hoće li nekom igra raditi na starom Athlonu, jel nekom štekaju driveri, zašto su developeri gamad jer su slabo optimizirali igru (koju je većina sudionika rasprave iztorentirala) itd.

 

Jedino se povremeno moraju istrpiti komentari PC igrača koji ulete na podforum za igre za konzole i krenu solit pamet kako je miš+tipkovnica jedini ispravan način igranja, kao i da njihov PC ima neusporedivo bolju grafiku od "xy konzole" (što posjet stranici Digital Foundry sa grafičkim usporedbama lako demantira). Al' to čovjek nekako nauči ignorirati s vremenom.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.11.2014 15:29 (DeniZg).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
soja kaže...
DeniZg kaže...
soja kaže...

Nikad još nisam kupovao preko njuškala pa se bojim da ne popu*im 200 kn..

Dal je ovo sigirno?

 

http://www.njuskalo.hr/ps4-igre/gta-5-ps4-predbiljezba-oglas-13141305

Mislim da ti ovo baš i nije oglas kojim bi trebao početi kupovati preko Njuškala.

 

Uglavnom, radi se o game sharingu, a siguran je dok te ovaj na suprotnoj strani ne isključi.

 

 

 

Dobio sam account na kojem je GTA 5. Mail i lozinku.. Ulogirao se na ps storu, vidim da je GTA na download listi.. Odmah sam promjenio password i PIN.. Dal me može isključit pošto više nema password?

Imaš pravo. Mislim da ne može ako si promijenio password.

 

Ako sam dobro shvatio što piše po Internetu, on je kupio i skinuo na svoj PS4 digitalnu verziju GTA V, napravio poseban account, kojem je odredio svoj PS4 uređaj kao "primary".

Dao ti je user name/pass za taj account, ti si se ulogirao u isti na svojem PS4 uređaju i skinuo GTA V i možeš ga igrati.

 

Dakle, jedino je bio rizik da vidiš jel' on na tom accountu podesio svoj PS4 kao primary i na tom uređaju kupio GTA V.

I recimo da je nezgodno što ti se ne pribrajaju achievmenti prema tvom glavnom accountu. I ne znam kako stoji stvar sa online igranjem.

 

Sad, jedino mi nije jasno, po toj logici, dok je na tom accountu  koji si dobio njegov PS4 primary uređaj, ti možeš igrati sve igre koje on ima na svojem PS4 uređaju.

 

Neka me netko ispravi ako griješim.

mozda je tip njemu dao samo podatke da skine igru s tog accaounta i onda ga kasnije deaktivira preko PCa tj. ti postaješ tzv.Fantom, više nesimiš ulazit u taj account i naravno igru možeš samo igrat sa svog accounta...

e da još moraš promijenit i mail na tom accountu što ti je dao, jer je on stavio svoj mail i tržit će samo password recovery i promijenit će tvoju šifru bez problema...bar mislim da je tako ispravite me ako griješim da dečka ne zeznem

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.11.2014 15:28 (zaki23).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
zaki23 kaže...

mozda je tip njemu dao samo podatke da skine igru s tog accaounta i onda ga kasnije deaktivira preko PCa tj. ti postaješ tzv.Fantom, više nesimiš ulazit u taj account i naravno igru možeš samo igrat sa svog accounta...

e da još moraš promijenit i mail na tom accountu što ti je dao, jer je on stavio svoj mail i tržit će samo password recovery i promijenit će tvoju šifru bez problema...bar mislim da je tako ispravite me ako griješim da dečka ne zeznem

Da, i to je moguće. To sa e-mailom i password recovery-em se nisam ni sjetio.

U svakom slučaju, taj game sharing nije pametno raditi s nepoznatim ljudima (kojima si dao lovu).

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
zaki23 kaže...

mozda je tip njemu dao samo podatke da skine igru s tog accaounta i onda ga kasnije deaktivira preko PCa tj. ti postaješ tzv.Fantom, više nesimiš ulazit u taj account i naravno igru možeš samo igrat sa svog accounta...

e da još moraš promijenit i mail na tom accountu što ti je dao, jer je on stavio svoj mail i tržit će samo password recovery i promijenit će tvoju šifru bez problema...bar mislim da je tako ispravite me ako griješim da dečka ne zeznem

Da, i to je moguće. To sa e-mailom i password recovery-em se nisam ni sjetio.

U svakom slučaju, taj game sharing nije pametno raditi s nepoznatim ljudima (kojima si dao lovu).

 

 

Šifru sam promjenio, u 5h dolazim doma pa cu i mail promjenit..

16 godina
offline
PlayStation 4

Dajte još komentara na relaciji Master Race - Peasants, olakšavate mi selekciju za punjenje Ignore liste.

 

Fanbojizam oprečan činjenicama (s bilo koje strane) je naprosto zadrt i kretenski.

Igrajte se, ljudi, nije bitno na čemu,

a besmislene rasprave preselite negdje drugdje.

Split your lungs with Blood and Thunder
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.11.2014 15:47 (fler).
 
2 4 hvala 1
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Evo uspješno sam promjenio sign in adresu te stavio skidat gta na svoj ps, ali nemogu taj account stavit kao primary...
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.11.2014 17:13 (soja).
13 godina
offline
PlayStation 4

kupio shadow of mordor, e sad samo treba skinut cca 30gb :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
soja kaže...
Evo uspješno sam promjenio sign in adresu te stavio skidat gta na svoj ps, ali nemogu taj account stavit kao primary...

deaktiviraj njegovu konzolu preko PCa jedino ako je on to već uradio onda nemožeš ništa 6 mjeseci....

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice