PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.792.096
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Azmo kaže...

Hvala svima na odgovorima i mišljenjima! Je PC je postao skup sport. Za manje od cijene jednog gaming PCa mogu dobit PS4 i normalnu konfu za sve ostalo pa sad razmišljam o takvoj kombinaciji. Inače nikad nisam imao PS kako rekaoh pa me malo i "strah" prelaska zbog svega novog išto bih izgubio.

 Uzmi PS4, a za PC uzmi novi proc (neki i5) i matičnu i sve si pokrio.

Kasnije za godinu, dvije nova grafička i miran si dok ne izađe PS5 negdje u 2019/2020.

 

Zaboravili smo spomenuti da u prvoj polovici 2016. izlaze Playstation 3D naočale (PS VR). To će biti najpovoljnija virtual reality kombinacija na tržištu, ako te zanima.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2015 13:36 (DeniZg).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Kill Frenzy kaže...

 zbog kakve šminke molim te mi objasni?

jel to ista ona fora kao sa smartfonima? jer ako je ovo je jos veca nebuloza

 Uređaj je zgodno dizajniran i kompaktan, kontroler također, sučelje isto.

Nešto te zasmetalo?

 dakle ti bi se šminkao sa komadom hardwarea? u kuci? na polici? kupit ces ps4 samo da ti polica ljepse izgleda? nije me nista zasmetalo niti me ima ista zasmetat.samo sam nanjusio klasicno balkansko razmisljanje.kupi ps4 da kazes ekipi da ga imas pa da budes faca.tako valjda samo ljudi u hr razmisljaju.zbog sminke

Stranice su trenutno nedostupne.
14 godina
offline
PlayStation 4

Može mi netko pojasniti kako posložiti konzole za gameshareing? Koliko sam vidio po nekim forumima, treba aktivirati konzolu kao primarnu za account pa onda deaktivirati i sl. A negdje sam čitao da su ljudi imali problema sa tim aktivacijama/deaktivacijama jer navodno to se smije samo jednom u 6 mjeseci.

Kod mene je situacija sljedeća. Imam HR account sa ps+ pretplatom na kojem igram i na kojem želim nastaviti igrati. Imam US account bez pretplate na kojem sam kupovao igre koje igram na HR accountu. Imam i jos jedan HR account kojeg koristim povremeno kad netko drugi želi igrati na mojoj konzoli.

Sad je brat sebi kupio ps4 pa bih mu htio shareati igre sa US accounta.

Šta trebam ja napraviti a šta on da možemo oboje igrati shareane igre bez problema?

Potpitanja:

1. Hoću li na svojim HR accountima i dalje moći igrati te igre kupljene sa shareanog US accounta?

2. Možemo li igrati shareanu igru istovremeno online svaki na svojoj konzoli?

3. Kod sljedeće kupovine nove igre sa shareanim accountom, da li je bitno tko ju kupi?

 

Potpis!
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2015 13:47 (Ezio).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Ghost777 kaže...

Imam i ja jedno pitanjce. Vdim ovaj co-op sale za NA, a imam Hr psn acc. Ako napravim NA acc, stavim njega primary da li cu ja moci sa svojim hr acc-om igrat te igre? Ako ne, moze mi netko objasniti koja je najpovoljnija opcija.

 Da, moći ćeš.

Kad si ulogiran na US account, staviš da je tvoja konzola primarna za taj account i dalje igraš sa svojeg HR accounta.

Može ju npr. istovremeno igrati i tvoj frend, ali morat će se ulogirati u taj tvoj US account.

 

 

Jel to također znači ako sam CD Battlefront uzeo u HR, multiplayer mogu igrati preko US PS+? Samo trebam aktivirati da je US primarni account?

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Azmo kaže...

Hvala svima na odgovorima i mišljenjima! Je PC je postao skup sport. Za manje od cijene jednog gaming PCa mogu dobit PS4 i normalnu konfu za sve ostalo pa sad razmišljam o takvoj kombinaciji. Inače nikad nisam imao PS kako rekaoh pa me malo i "strah" prelaska zbog svega novog išto bih izgubio.

 Uzmi PS4, a za PC uzmi novi proc (neki i5) i matičnu i sve si pokrio.

Kasnije za godinu, dvije nova grafička i miran si dok ne izađe PS5 negdje u 2019/2020.

 

Zaboravili smo spomenuti da u prvoj polovici 2016. izlaze Playstation 3D naočale (PS VR). To će biti najpovoljnija virtual reality kombinacija na tržištu, ako te zanima.

 Za moj pc je kasno. Vrijeme nadogradnje je prošlo tak da jedino novi dolazi u obzir.

 

Jel se PS4 može spojit na monitor?

14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ako ima HDMI utor, ne vidim zasto ne bi mogao.

You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hours.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ghost777 kaže...

Ako ima HDMI utor, ne vidim zasto ne bi mogao.

 

može i ako ima neki drugi utor preko adaptera

Potpis!
10 godina
offline
PlayStation 4

Ne znam puno o PSu pa opitam. :) Inače koliko znam ima nekoliko verzija PS4 sad vani. Po čem se razlikuju? Koja je najbolja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...

Može mi netko pojasniti kako posložiti konzole za gameshareing? Koliko sam vidio po nekim forumima, treba aktivirati konzolu kao primarnu za account pa onda deaktivirati i sl. A negdje sam čitao da su ljudi imali problema sa tim aktivacijama/deaktivacijama jer navodno to se smije samo jednom u 6 mjeseci.

Kod mene je situacija sljedeća. Imam HR account sa ps+ pretplatom na kojem igram i na kojem želim nastaviti igrati. Imam US account bez pretplate na kojem sam kupovao igre koje igram na HR accountu. Imam i jos jedan HR account kojeg koristim povremeno kad netko drugi želi igrati na mojoj konzoli.

Sad je brat sebi kupio ps4 pa bih mu htio shareati igre sa US accounta.

Šta trebam ja napraviti a šta on da možemo oboje igrati shareane igre bez problema?

Potpitanja:

1. Hoću li na svojim HR accountima i dalje moći igrati te igre kupljene sa shareanog US accounta?

2. Možemo li igrati shareanu igru istovremeno online svaki na svojoj konzoli?

3. Kod sljedeće kupovine nove igre sa shareanim accountom, da li je bitno tko ju kupi?

 

Ako brat želi igrati tvoje igre sa US accounta, onda treba njegovu konzolu staviti kao primarnu za taj US account illi se on mora ulogirati u taj tvoj US account i zaigrati igru.

Ako njegova konzola bude primarna za taj account, onda ti više ne možeš igrati te US account igre sa svojeg HR accounta, nego samo ako se ulogiraš u taj US account.

 

Da, šerane igre se mogu igrati istovremeno.

 

Ako ste si unakrsno postavili konzole kao primarne za vaše accounte (kako bi igrali zajedničke igre), onda nema veze tko je kupio igru. Jedino što se može desiti da kad se PSN sruši, neće se moći verificirati licence, pa ćeš ti moći igrati samo njegove igre, a on samo tvoje (jer su accounti unakrsno postavljeni).

 

Azmo kaže...

Ne znam puno o PSu pa opitam. :) Inače koliko znam ima nekoliko verzija PS4 sad vani. Po čem se razlikuju? Koja je najbolja?

 Najbolja je najnovija (C chassis ili CUH 1200) jer troši manje struje i tiša je. 

Ali ako uzmeš neku raniju verziju nema veze. Vizualno su iste, osim što najnovija nema glossy poklopac HDD-a i ima fizičke tipke, a ne osjetljive na dodir.

PSN - DeniZg80
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4
gdje su najjeftinije psn us kartice od 10,20 $ gdje vi uzimate
CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayStation 4

Najnovija PS4 verzija je ova s diskom od 1TB? Jel ima i tu više njihovih verzija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...
gdje su najjeftinije psn us kartice od 10,20 $ gdje vi uzimate

 Nemaš nigdje previše povoljno. Od ovih koji rade preko PayPala, probaj na G2A, PCGameSupply.

Sad kad je dolar otišao u nebo, plus provizija koju moraš platiti na PSN bonove, nekako mi se to ne isplati uzimati.

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
PlayStation 4

Kupi verziju od 1TB sa takozvanom C šasijom - 10% lakša i 8 % manje troši.

Pričekaj sutra, možda uleti neki super deal.

I da, obavezno traži garanciju od SD, oni su eksluzivni uvoznici za Hrvatsku.

Govorim jer ima padobranaca koji prodavaju konzole uvežene mimo SD.

PSN ID : Eraserhead_981
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

 

Ako brat želi igrati tvoje igre sa US accounta, onda treba njegovu konzolu staviti kao primarnu za taj US account illi se on mora ulogirati u taj tvoj US account i zaigrati igru.

Ako njegova konzola bude primarna za taj account, onda ti više ne možeš igrati te US account igre sa svojeg HR accounta, nego samo ako se ulogiraš u taj US account.

 

Da, šerane igre se mogu igrati istovremeno.

 

Ako ste si unakrsno postavili konzole kao primarne za vaše accounte (kako bi igrali zajedničke igre), onda nema veze tko je kupio igru. Jedino što se može desiti da kad se PSN sruši, neće se moći verificirati licence, pa ćeš ti moći igrati samo njegove igre, a on samo tvoje (jer su accounti unakrsno postavljeni).

 

Dakle ako je moja konzola namještena kao primarna za HR account i US account koji mislim shareati, onda brat na svojoj konzoli (na kojoj taj US acc nije prim) može igrati shareane igre ali samo na tom US accountu a ne i na nekom drugom? I ne treba on konzolu aktivirati kao primarnu radi downloada/instalacije igre? A da li se može desiti da on "zabunom" namjesti svoju konzolu kao primarnu za shareani US account dok je već moja konzola namještena kao primarna za taj acc ili je to onemogućeno? To pitam radi sigurnosti, da se on ili netko drugi koji koristi tu konzolu ne zezne pa usput zezne i mene...

Potpis!
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...

Dakle ako je moja konzola namještena kao primarna za HR account i US account koji mislim shareati, onda brat na svojoj konzoli (na kojoj taj US acc nije prim) može igrati shareane igre ali samo na tom US accountu a ne i na nekom drugom? TOČNO

 

I ne treba on konzolu aktivirati kao primarnu radi downloada/instalacije igre? Ne. Dovoljno je da se na svojoj konzoli ulogira na account na kojem je kupljena igra i pokrene download.

 

A da li se može desiti da on "zabunom" namjesti svoju konzolu kao primarnu za shareani US account dok je već moja konzola namještena kao primarna za taj acc ili je to onemogućeno? To pitam radi sigurnosti, da se on ili netko drugi koji koristi tu konzolu ne zezne pa usput zezne i mene...Može se desiti ukoliko ide prtljati po postavkama. Ali mislim da se tek svakih 6 mjeseci može mijenjati koja je konzola primarna za pojedini account.

 

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Može se desiti ukoliko ide prtljati po postavkama. Ali mislim da se tek svakih 6 mjeseci može mijenjati koja je konzola primarna za pojedini account.

 

 e pa to mi se čini kao najveći problem. ako on može bez mojeg znanja staviti svoju konzolu kao primarnu onda ne mogu igrati na svojem drugom accountu sljedećih 6 mjeseci.

Potpis!
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
EraserHead kaže...

Kupi verziju od 1TB sa takozvanom C šasijom - 10% lakša i 8 % manje troši.

Pričekaj sutra, možda uleti neki super deal.

I da, obavezno traži garanciju od SD, oni su eksluzivni uvoznici za Hrvatsku.

Govorim jer ima padobranaca koji prodavaju konzole uvežene mimo SD.

 

 

Ne postoje više ekskluzivni uvoznici za Hrvatsku. Od ulaska u EU svaka domaća ili strana tvrtka može "uvesti"  (ne postoji više ta riječ za trgovinu na  području EU) bilo što od opreme i aparata široke potrošnje  i zastupnik je dužan pružiti odgovarajuću garanciju. Naravno, preduvjet je ovjerena ista od pravne osobe koja je registrirana za trgovinu na malo na području RH.

 

To što neki ekskluzivni uvoznici prodaju maglu druga je priča.

 

.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2015 18:19 (maximilian).
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jel zna tko kad ce rainbow six beta krenit

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
9 godina
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ako netko voli epizodne igre, ovdje je popis besplatnih epizoda na PSN-u (preuzeto s Reddita). Linkovi su za US dućan, ali ih ima i na našem dućanu.

 

No PS+ Required Free Downloads

  • Tales from the Borderlands, Ep1. Zer0 Sum:PS4 ; PS3

  • The Wolf Among Us - Episode 1: Faith: PS3

  • Game of Thrones - Episode 1: Iron From Ice: PS4 ;PS3

  • The Walking Dead Season 1- Episode 1: A New Day : PS3

  • The Walking Dead: Season 2 - Ep.1, All That Remains : PS3

  • Back to the Future™: Episode 1 - It's About Time : PS3

  • Resident Evil Revelations 2 Episode One: Penal Colony : PS4 ; PS3

  • Tales of Monkey Island™ - Demo : PS3

  • Sam & Max The Devil's Playhouse Episode 1: The Penal Zone Demo : PS3

  • Sam & Max: Beyond Time and Space - Demo : PS3

  • Sam & Max BTS: Episode 1 - Ice Station Santa Demo : PS3

 

This month: November PS+ IGC (PS+ Membership required)

  • The Walking Dead: Season Two : PS4

 

Next month: December PS+ IGC (PS+ Membership required)

  • King's Quest - Chapter 1: A Knight to Remember : PS4
    PSN - DeniZg80
    11 godina
    offline
    Re: PlayStation 4
    Koliko vidim na njuškalu ludnica s PS4 konzolama. Da se naći za super cijenu nova nekoristena konzola 1TB sa svom opremom i igricom - oko 2500kn..

    Očito svi preprodaju ovo sto se kupilo na akciji od Tele2?

    Ima tko u planu upiknuti konzolu :)

    Mislim da je to super ponuda.
     
    0 0 hvala 0
    13 godina
    neaktivan
    offline
    PlayStation 4

    Nedam im kune za ps+ više, smradovi pohlepni.

    ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
    Moj PC  
    0 0 hvala 0
    12 godina
    neaktivan
    offline
    Re: PlayStation 4
    lepi91 kaže...
    Koliko vidim na njuškalu ludnica s PS4 konzolama. Da se naći za super cijenu nova nekoristena konzola 1TB sa svom opremom i igricom - oko 2500kn..

    Očito svi preprodaju ovo sto se kupilo na akciji od Tele2?

    Ima tko u planu upiknuti konzolu :)

    Mislim da je to super ponuda.

     Ja sam mislio uzet plejku iduce godine, al mislim da ce iduci tjedan cijene zbog jos vece ponude pasti pa ju mozda cak i piknem prije  :)

    Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2015 22:56 (Crofarmer).
    15 godina
    offline
    PlayStation 4
    Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2015 23:42 (movie).
    Moj PC  
    0 0 hvala 0
    16 godina
    offline
    PlayStation 4

    Dobar je deal sto su slozili u tele2.

    Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
    Moj PC  
    1 0 hvala 0
    11 godina
    neaktivan
    offline
    PlayStation 4

    Jedno lagano pitanjce, ovak zanima me dali ps4 ima izlaz za audio? ili samo preko hdmi?

     

    jedino što imam je monitor (tv je preslab 1360x768 60 hz) pa bi ga spojio hdmi-em na monitor a zvuk na zvučnike (ili ide možda na headset prek gamepada?)

     

    e i dal Logitech DFGT ide na ps4? ako nejde onda odustajem

    Chill Now And Forever
    Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2015 11:53 (keky911).
    Moj PC  
    0 0 hvala 0
    16 godina
    offline
    Re: PlayStation 4
    keky911 kaže...

    Jedno lagano pitanjce, ovak zanima me dali ps4 ima izlaz za audio? ili samo preko hdmi?

     

    jedino što imam je monitor (tv je preslab 1360x768 60 hz) pa bi ga spojio hdmi-em na monitor a zvuk na zvučnike (ili ide možda na headset prek gamepada?)

     

    e i dal Logitech DFGT ide na ps4? ako nejde onda odustajem

    Imas HDMI i opticki izlaz za audio.

    U gamepad mozes spojiti headset (3,5mm), ako zelis korisiti mikrofon, trebat ce ti adapter.

     

    Za Logitech DFGT pitaj google.

    Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
    10 godina
    odjavljen
    offline
    PlayStation 4

    Jel se moze ovo s tele2 narucit preko interneta?Ja gledam i nevidim,moze mala pomoc?

     
    0 0 hvala 0
    Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
    E-mail:
    Lozinka:
     
    vrh stranice