PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.783.180
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
AngryBird kaže...
pqweasdyxc kaže...

Imate li vi dojam da je kučište od PS4 nekako jeftino izrađeno, krckavo?

Ali zato DS4 je nekako puno bolje izrade, kvalitete.

 

Baš suprotno. Dualshock 4 ima jeftinu plastiku i kad ga malo jace stisneš, imaš osjećaj ko da će se raspast. Znam jer sam probao Xbox One kontroler koji je puuno bolji.

 Sve to stoji, al sam osjecaj igranja mi je bolji na DS4.
Oni plitki LB i RB (kao na mišu tipke) su mi jadni i opet nema svoje baterije.

To kaj malo zakrcka plastika nema bas nikakve veze. Jos je gore bilo na DS3, a kontroler si mogo bacit u zid i nist mu nebi bilo.
Tak da nece bit nist niti sa DS4.

Konzola bi trebala imat nesto bolje hlađenje, al to je to. Generalno se ne kvari i vise od toga nema smisla trazit za tu cijenu.

7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ručni rad,nov joystick raskopan,nanovo bojen i lakiran sebi za gušt,a ovaj Joker je složen po narudžbi.Nadam se da vam se sviđa ;)
 
9 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

@Jozobozo: nemam se namjeru s tobom prepucavati. Ako tebi nema zanimljivih igara, ne znam kaj da ti kažem, prodaj plejku i gledaj telku, ne znam.

 

@Bitanga: slažem se s tobom. Ne treba paranoizirati. Najbolja da svi držimo keš u čarapi ispod madraca. Ali da, bilo bi dobro da radi Paypal na HR accountu. Xbox i MS su još gori jer nemaju Hrvatsku ni kao opciju. Steam je OK, ali imali su i oni nedavno sigurnosnih propusta.

PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Garoman1a kaže...
Ručni rad,nov joystick raskopan,nanovo bojen i lakiran sebi za gušt,a ovaj Joker je složen po narudžbi.Nadam se da vam se sviđa ;)

 Je*eno, šta je da je.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Ova generacija je stvarno imala gomilu dobrih igara, što multiplatform, a što ekskluziva.

 

 

 Ekskluziva tesko. Osim Bloodborna i Uncharteda 4 nije bilo vrijednih koji su bili console selleri.

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
IvanDado kaže...
DeniZg kaže...

Ova generacija je stvarno imala gomilu dobrih igara, što multiplatform, a što ekskluziva.

 

 

 Ekskluziva tesko. Osim Bloodborna i Uncharteda 4 nije bilo vrijednih koji su bili console selleri.

 Upravo tako, multiplatform igre ću onda igrati na kompu koji za možda 1000kn više igre vrti na boljem FPSu i većoj rezoluciji, za 4000kn dobiješ konfu s 280X koja ima 2.3 puta vise snage nego cijeli PS4. Eksluzivne igre prodaju platformu, a nažalost nisam ih u tri godine vidio dovoljno. Volim PlayStation brend, ali ova generacija mi se ne sviđa jer je valjda pola igara koje ga prodaju remasterirano.

Povjerenje zahtijeva godine za izgradnju, sekunde za uništenje i vječnost za popravak
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
JozoBozo121 kaže...
IvanDado kaže...
DeniZg kaže...

Ova generacija je stvarno imala gomilu dobrih igara, što multiplatform, a što ekskluziva.

 

 

 Ekskluziva tesko. Osim Bloodborna i Uncharteda 4 nije bilo vrijednih koji su bili console selleri.

 Upravo tako, multiplatform igre ću onda igrati na kompu koji za možda 1000kn više igre vrti na boljem FPSu i većoj rezoluciji, za 4000kn dobiješ konfu s 280X koja ima 2.3 puta vise snage nego cijeli PS4. Eksluzivne igre prodaju platformu, a nažalost nisam ih u tri godine vidio dovoljno. Volim PlayStation brend, ali ova generacija mi se ne sviđa jer je valjda pola igara koje ga prodaju remasterirano.

 pa igraj onda na kompu, tko ti brani

Potpis!
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ne znam otkud ta premisa da se konzole kupuju radi ekskluziva. Multiplatformske igre ne rade na Ps4? Svi imaju mrcine od PCa?

Ima more razloga zašto svatko ponaosob preferira konzolu. Inače ne bi Sony prodao 40 milja PS4 i tukao milijarde na PS Storeu.

A ekskluziva ima na bacanje, od BB, Drivecluba, Uncharteda, Until Dawn, Ratchet&Clank i brojnih odličnih remastera za nas koji nismo igrali PS3.

Sony rastura ovu generaciju, sve ostalo je hejtanje bezveze.

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
JozoBozo121 kaže...
IvanDado kaže...
DeniZg kaže...

Ova generacija je stvarno imala gomilu dobrih igara, što multiplatform, a što ekskluziva.

 

 

 Ekskluziva tesko. Osim Bloodborna i Uncharteda 4 nije bilo vrijednih koji su bili console selleri.

 Upravo tako, multiplatform igre ću onda igrati na kompu koji za možda 1000kn više igre vrti na boljem FPSu i većoj rezoluciji, za 4000kn dobiješ konfu s 280X koja ima 2.3 puta vise snage nego cijeli PS4. Eksluzivne igre prodaju platformu, a nažalost nisam ih u tri godine vidio dovoljno. Volim PlayStation brend, ali ova generacija mi se ne sviđa jer je valjda pola igara koje ga prodaju remasterirano.

 

Infamous Second Son, Killzone, Bloodborne, DriveClub,  The Order 1886, Until Dawn, Uncharted 4, Gravity Rush (ova je remastered al sa ps vite, sumnjam da je puno ljudi igralo).

Čeka se se još Horizon Zero Dawn i Detroit, a obe će biti bombe. Osim Ordera koji uopće nije loš, al su ga popljuvali zbog dužine svaka od ovih igara je odlična.

Nije baš da nema ekskluziva, jbg ne može svaka ekskluziva imati 90+ na metacriticu. 

PSN ID : Eraserhead_981
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.5.2016 20:05 (EraserHead).
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
EraserHead kaže...

Infamous Second Son, Killzone, Bloodborne, DriveClub,  The Order 1886, Until Dawn, Uncharted 4, Gravity Rush (ova je remastered al sa ps vite, sumnjam da je puno ljudi igralo).

Čeka se se još Horizon Zero Dawn i Detroit, a obe će biti bombe. Osim Ordera koji uopće nije loš, al su ga popljuvali zbog dužine svaka od ovih igara je odlična.

Nije baš da nema ekskluziva, jbg ne može svaka ekskluziva imati 90+ na metacriticu. 

 Infamous moze proci, Killzone nikako, Bloodborn sam vec rekao, DriveClub takodjer nista posebno, The Order isto nista posebno, Until Dawn sasvim dobra igra, Uncharted 4 vec rekao, Gravitiy Rush takodjer okay. U svakom slucaju ja sam govorio o system sellerima, i jedini system selleri su ovdje Bloodborne i Uncharted 4. Ostale igre jos nisu izasle, a i ne zna se kako ce ispast, tako da ono, nije bas tako bajno. Ucharted 4 je tek sad izasao, kao i Ratchet and Clank, a proslo je vec 3 godine. Remastere ne racunam jer previse ih izlazi i to je dobro samo za one koji nisu imali ps3, a nisu mnogi jer je 360 dominirao proslom generacijom. Ja npr, koji sam igrao vecinu igara na ps3 mi je ovo jako razocaravajuca generacija, iskreno. Moje misljenje, ali vjerujem i mnogih.

13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Vidim da nitko stavio pa ću ja :D

 

BATMAN: RETURN TO ARKHAM dolazi na PS4 i XBONE 26.6.2016

Radi se o remasteru prve dvije igre u serijali, Arkham Asyluma i Arkham Citya.

Igru će pokretati Unreal Engine 4 te u te dvije igre će biti uključeni svi dlcevi koji su izašli za te dvije igre. Bundle će koštati oko 50 dolara. 

 

Warner Bros. Interactive Entertainment said that Batman: Return to Arkham will also include improved graphics, along with upgraded models and environments. Players will also notice an improvement in the game's lighting, effects and shaders.

 

Jedva čekam ovaj remaster, vjerojatno dvije najbolje igre u trilogiji, pogotovo Arkham Asylum.

 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.5.2016 22:26 (Tommy_123).
Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Ne znam otkud ta premisa da se konzole kupuju radi ekskluziva. Multiplatformske igre ne rade na Ps4? Svi imaju mrcine od PCa?

Ima more razloga zašto svatko ponaosob preferira konzolu. Inače ne bi Sony prodao 40 milja PS4 i tukao milijarde na PS Storeu.

A ekskluziva ima na bacanje, od BB, Drivecluba, Uncharteda, Until Dawn, Ratchet&Clank i brojnih odličnih remastera za nas koji nismo igrali PS3.

Sony rastura ovu generaciju, sve ostalo je hejtanje bezveze.

 Ovo.

Nisam imao trojku i bio bi grijeh ne igrati The Last of Us ili GTA V sad kad mogu na četvorci. 

13 godina
offline
PlayStation 4

ja isto nisam imao ps3 i ovoliki broj igara koji je sad dostupan za ps4 mi je ludilo i bas uzivam u svakom naslovu jer ne kupujem ko sivonja sve kaj izađe nego samo sto me zanima i kad je neka dobra akcija. Evo neki dan us flash sale i upiknul sam si killzone shadowfall za 4,99$ di ces bolje  

 

dok na PC-u nemrem firewatch vrtit u 15fps-a na 1080p 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Nedavno sam dobio PS4 pa nisam bas previse upucen, ali zanima me na koji nacin mogu dijeliti igre s drugima. npr da frend i ja skupa kupimo igru pa igramo kao da svaki ima svoju.
dal je potrebno biti prijavljen u psn da bi se igra mogla pokrenuti? ili mi treba jos i psn+ za sve to?
Iron Maiden
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Neznam je li primjereno ako nije ispricavam se..prodajem playstation 4 500gb kao nov koristen nekoliko sati..kupljen prije 5mjeseci...svi kabeli i jedan joystick...racun..produzena garancija santa domenica (3god)..cijena 2000kn
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Nekoliko sati korišten, a kupljen prije 5 mjeseci...zanimljivo

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Meni osobno najbolje igre napravljene. Danas sam si budem uzeo fizicku verziju Asyluma za PC,koristenu za 20kn,grijeh je bilo ne uzet.

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ne treba ti ps plus..
Trebas svoj account dati prijatelju i on ga aktivira na svom ps4 kao primary account
Ode u library i pokrene skidanje igre i odlogira se s tog tvog accounta..
Ode na svoj acount i kad skine igru igra na svom..
Tako ti isto s njegovim
Zaboravio sam da prije nego se zamjenite za account odi u svoj psn account management i deaktiviraj svoj account kao primary..
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Quincy123 kaže...
Isla sam na games i odabrala neke pa sam isla na proceed to payment i dode add credit card i upisem sve podatke ( amex kartica) brojeve kartice, ime, adresu i to i kada kliknem save dode mi da nije ispravan broj kartice ( to polje je crveno) probala sam par puta i znam da nije krivo upisano jer sam provjerila, ali uopce ne prihvaca.

AMEX nece.

Hoce ziro, tekuci i sl. ako ima 3 kontrolna broja.

Meni od Privredne prihvaca (ako je taj dan PSN raspolozen).

 

Neki puta sam PSN odbija poslusnost i javlja gresku, da je kartica neispravna, a nije.

Dok bi za 3 dana prihvatilo i sl. Pa preko weba nece, pa preko PS4 hoce.

Na PS4 te trazi da upises zupaniju, dok na webu nije obavezna, pa mozda i to stvara probleme.

 

A mozda imaju i neku foru kod prijave novih kartica, pa mora proci 3 dana prije mogucnosti kupnje da se smanji mogucnost koristenja ukradenih kartica.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
imaiden322 kaže...
Nedavno sam dobio PS4 pa nisam bas previse upucen, ali zanima me na koji nacin mogu dijeliti igre s drugima. npr da frend i ja skupa kupimo igru pa igramo kao da svaki ima svoju.
dal je potrebno biti prijavljen u psn da bi se igra mogla pokrenuti? ili mi treba jos i psn+ za sve to?

Treba biti stalno prijavljen u PSN. Ako imate unakrsno postavljene PS4k-e i acounte, obojica igrate na "tuđem" PS4 uređaju, pa igra povremeno radi verifikaciju licence preko PSN-a.

PSN - DeniZg80
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Isplati li se ps plus pretplata? I da li je bolje napravit UK ili US account nego HR, kako se u tom slucaju placa u storu?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ovaj vikend sam prvi put igrao Beyond Two Souls remaster, koji sam uzeo na nedavnoj rasprodaji skupa sa Heavy Rain za 150 kn i igra je stvarno impresivna.

Znam da PS3 vlasnici prigovaraju protiv remastera, ali nama koji smo došli sa Xboxa, ovo je "dream come true".

PSN - DeniZg80
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Quincy123 kaže...
Isplati li se ps plus pretplata? I da li je bolje napravit UK ili US account nego HR, kako se u tom slucaju placa u storu?

Tesko pitanje. Ovisi da li igras multiplayer naslove ili singleplay. Za PS4 nije bila bajna ponuda, ali meni je doslo par iznenadujucih igara.

Meni se isplati, jer dobivam i naslove za Vitu/PS3. Mislim dobiju to svi, ali nemaju Vitu/PS3.

 

Biraj izmedu HR i USA. HR je "jednostavnije" kod placanja (ali uvjerila si se da i nije tako jednostavno). Za USA moras bonove s Amazona (nije problem).

 

Evo sto je izaslo do sada na PS+su

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Instant_Game_Collection_games_%28PAL_region%29#PlayStation_4

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
JozoBozo121 kaže...

 

Sony-u nebi dao ni podatke od serijskog broja aparata protiv komaraca. To je jedna nesposobna firma koja nije naučila ništa nakon 2011, te i dalje imaju iste probleme. Na isti način su ih provalili prije par mjeseci. Kad im das podatke od kartice oni ih vrlo vjerojatno niti ne brišu.

Micorosoft ima iste cijene za svoj Gold, a nikada njim se nije dogodilo da im procure podaci, niti im je ikada u potpunosti pala mreža. Još k tome imaju vise servera diljem svijeta, daleko bolje brzine od PSNa i kvalitetniji chat.

Ne znam zašto ste opterećeni tim karticama i curenjem podataka? Preko neta plaćam od 1997 god. Od prvog PSN imam podatke kartice ukucane u sonyev servis. Nikada ali baš nikada nisam imao niti najmanju neugodnost glede sigurnosti i potrošnje preko svojih kartica niti ikada o tome razmišljam.

Do nedavno sam uvijek gledao gdje ću sparkati auto da me slućajno netko ne okrzne i slično i naravno svaki auto mi je bio ogreban. Kupio sam novi prije godinu dana i parkam se na prvo slobodno mjesto i do dan danas mi ga nitko nije okrznuo. Što sam htio reći? Više uživaj a manje se opterećuj pa nećeš niti imati problema bez obzira na sve...

12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav. Upravo spojio PS4 ali ne mogu nikako da registrujem visa karticu. Registrovao sam US adresu, sonyevu i kad me pita na kartici da unesem adresu vlasnika kartice normalno da nije to ta, iz BiH sam.

Ima li neko rijesenje? Kako da kupujem igre? Sta da trazim po amazonu. Interesuje me PES 16. Ako moze brza pomoc. Hvala

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Anderson8 kaže...

Pozdrav. Upravo spojio PS4 ali ne mogu nikako da registrujem visa karticu. Registrovao sam US adresu, sonyevu i kad me pita na kartici da unesem adresu vlasnika kartice normalno da nije to ta, iz BiH sam.

Ima li neko rijesenje? Kako da kupujem igre? Sta da trazim po amazonu. Interesuje me PES 16. Ako moze brza pomoc. Hvala

 Pa nemres koristit karticu na US racunu.

Odi na amazon i tamo kupi bon kojeg ces unest na svoj US account

 

http://www.amazon.com/10-PlayStation-Store-Gift-Card/dp/B00GAC1D2G

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...
Anderson8 kaže...

Pozdrav. Upravo spojio PS4 ali ne mogu nikako da registrujem visa karticu. Registrovao sam US adresu, sonyevu i kad me pita na kartici da unesem adresu vlasnika kartice normalno da nije to ta, iz BiH sam.

Ima li neko rijesenje? Kako da kupujem igre? Sta da trazim po amazonu. Interesuje me PES 16. Ako moze brza pomoc. Hvala

 Pa nemres koristit karticu na US racunu.

Odi na amazon i tamo kupi bon kojeg ces unest na svoj US account

 

http://www.amazon.com/10-PlayStation-Store-Gift-Card/dp/B00GAC1D2G

 Hvala na ovoj pretragi, ali gledaj sta se desi kad hocu da kupim

We noticed you're shopping from Bosnia and Herzegovina. This item is not available for purchase due to geographical restrictions. Not Shopping from Bosnia and Herzegovina? Change your country setting

12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav ako moze pomoc? Slika je tu

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Anderson8 kaže...
Santana kaže...
Anderson8 kaže...

Pozdrav. Upravo spojio PS4 ali ne mogu nikako da registrujem visa karticu. Registrovao sam US adresu, sonyevu i kad me pita na kartici da unesem adresu vlasnika kartice normalno da nije to ta, iz BiH sam.

Ima li neko rijesenje? Kako da kupujem igre? Sta da trazim po amazonu. Interesuje me PES 16. Ako moze brza pomoc. Hvala

 Pa nemres koristit karticu na US racunu.

Odi na amazon i tamo kupi bon kojeg ces unest na svoj US account

 

http://www.amazon.com/10-PlayStation-Store-Gift-Card/dp/B00GAC1D2G

 Hvala na ovoj pretragi, ali gledaj sta se desi kad hocu da kupim

We noticed you're shopping from Bosnia and Herzegovina. This item is not available for purchase due to geographical restrictions. Not Shopping from Bosnia and Herzegovina? Change your country setting

 Da trebas stavit fake adresu

 

evo ti neki tutorial ak bus imo jos problema
http://wololo.net/2013/06/27/how-to-purchase-us-psn-cards-from-amazon-when-you-dont-live-in-the-us/

12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Stavio fake adresu od playstationa... narucio code od 10 dolara, da probam prvo, sad mi kaze da je to proslo, ali gdje cu dobiti code? Na mail adresu ili?

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice