PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.788.044
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
offline
PlayStation 4

Ja NEO neću uzimat.

Ako prodam ovaj stari za 1500 uz puno sreće, trebam još dodati oko 2000kn.

A 60 fps mi nije tako bitno da bih dao 2000kn za to.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Mene malo popustilo igranje na PS4, ali neću se zavaravati.

Uzet ću NEO prvi dan kad izađe.

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
PlayStation 4

Pa zar nije PS+ već poskupio u Europi prije par mjeseci? Vjerojatno US samo slijedi Europu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Deus Ex grafička uporedba sa Digital Foundry-a.

 

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Deus Ex grafička uporedba sa Digital Foundry-a.

 

 

720p i ispod 30FPSa... kako ih nije sram tako nešto izdati. 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Mene malo popustilo igranje na PS4, ali neću se zavaravati.

Uzet ću NEO prvi dan kad izađe.

Ma to je zbog ljeta, primit ce te na jesen/zimu 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

 

Ako na sve ducane ode PS+ gore, onda kod nas 550-600kn

Na čemu temeljiš poskupljenje pretplate od 70%? Na tome da je fora na svakome forumu reći kada se za nešto istakne cijena da će kod nas biti duplo skuplje?

13 godina
offline
PlayStation 4

Dosta sam bio iznenađen ovim leak-ovima za slim model 2 tjedna prije eventa, mislio sam da ce samo predstavit Neo i rokaj dalje... Slim mi je fakat ruzan i djeluje jeftino.

Zivo me zanima kako ce to sve upakirati i prezentirati te koje ce cijene bit za slim i neo i hoce li stvarno Neo gurat sve nove igre u 60fps na 1080p rezi.

4K TV ne mislim nabavljat niti me VR zanima niti cu kupovat 4K bluray filmove... eh sad ak bu i dalje igre za stari PS4 izlazile u 1080p i 30fps-a ja sam sa tim zadovoljan. Al da cu bit ljubomoran ak bu se Wičer vrtio u 60fps na Neu a kod mene na 30, bome budem hehe 

Al to cemo sve vidjet kad Neo dođe na tržište i kad krenu prve recenzije i testiranja starih/novih igara na njemu

 

btw uzeo si u prije koji dan Dragon Age Inquisition GOTY za 15,99$ i Hardline za 4,49$ 

DA:I je ogroman, to bum valjda pol godine igrao, sveukupno sa svim DLC-evima je igra 60+gb 

Hardline je bio dirt cheap pa ono zaš ne probat... a i on je cca 50gb... jebemti stavis par AAA naslova i ode hard od 500gb 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

 

btw uzeo si u prije koji dan Dragon Age Inquisition GOTY za 15,99$ i Hardline za 4,49$ 

DA:I je ogroman, to bum valjda pol godine igrao, sveukupno sa svim DLC-evima je igra 60+gb 

Hardline je bio dirt cheap pa ono zaš ne probat... a i on je cca 50gb... jebemti stavis par AAA naslova i ode hard od 500gb 

 DA:I je meni fantastična igra, samo nemoj raditi glupave MMO collect questove, jer će ti se igra zgaditi vrlo brzo.

Hardline ima dobru kampanju (za Battlefield pojmove), a multipalyer ima i dovoljan broj igrača na PS4.

 

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Pa zar nije PS+ već poskupio u Europi prije par mjeseci? Vjerojatno US samo slijedi Europu.

 http://www.hcl.hr/vijest/pretplata-za-playstation-plus-postaje-skuplja-96612/

8 godina
offline
PlayStation 4

Na The Game Collection imate THE WITCHER 3: WILD HUNT - GAME OF THE YEAR EDITION  
za 32funte kaj je odlicno posto je funta trenutno ispod 9kn 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...

Na The Game Collection imate THE WITCHER 3: WILD HUNT - GAME OF THE YEAR EDITION  
za 32funte kaj je odlicno posto je funta trenutno ispod 9kn 

 Dobra cijena.

Jedino je problem što save game datoteke nisu kompatibilne sa običnom verzijom (nama koji smo već igrali pa prodali igru).

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav! Sherao sam account sa legom i zanima me zasto nemam njegove igre u svom library-ju, niti on moje u svom. Napravili smo sljedeće :on moj acc primary na svoj sony, ja njegov acc na svoj sony. Igru koju sam stavio skidati dok sam bio na njegovom accountu mi je u librryju i skida se, ali ostale igre nemam. To znači da svaku njegovu igru moram prvo skinuti dok sam na njegovom accountu pa ju onda tek imam i kod sebe ili sam fulao ceo fudbal?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Isplati li se uzimati sad ps4 ili bolje cekati na slim ili neo?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Isplati li se uzimati sad ps4 ili bolje cekati na slim ili neo?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Isplati li se uzimati sad ps4 ili bolje cekati na slim ili neo?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
pc_fan005 kaže...
Isplati li se uzimati sad ps4 ili bolje cekati na slim ili neo?

 uzmi sad ps4

pc_fan005 kaže...
Isplati li se uzimati sad ps4 ili bolje cekati na slim ili neo?

 čekaj slim

pc_fan005 kaže...
Isplati li se uzimati sad ps4 ili bolje cekati na slim ili neo?

 čekaj neo

Potpis!
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
pc_fan005 kaže...
Isplati li se uzimati sad ps4 ili bolje cekati na slim ili neo?

 Ako ti je dosta 30 fps i ne zanima te VR, uzmi obični PS4.

Ako ti smeta velika buka, zagrijavanje, veća potrošnja uzmi slim. Slim će mislim biti i dosta jeftin (jeftiniji od sadašnjeg).

Ako želiš VR, 60 fps i ako imaš para slobodno uzmi NEO.

Nadam se da sam ti pomogao.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
hehe dobro si mu napisao hehe
16 godina
offline
PlayStation 4

neo ce imat uhd bd i hdr support kao i xbox one s  sto je meni vazno 

 

https://recombu.com/digital/article/sony-playstation-neo-4k-hdr-home-cinema-system-everything-you-should-get

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2016 16:27 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Santana kaže...

Na The Game Collection imate THE WITCHER 3: WILD HUNT - GAME OF THE YEAR EDITION  
za 32funte kaj je odlicno posto je funta trenutno ispod 9kn 

 Dobra cijena.

Jedino je problem što save game datoteke nisu kompatibilne sa običnom verzijom (nama koji smo već igrali pa prodali igru).

 Da, a dobro ionak cu krenut ispocetka da odigram popravljenu igru kak spada. 
Kupio sam je Day1 i pozalio lol iako sam nekak doguro do kraja igre.

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Nećeš nikad imati njegove igre u svojem library u..
Nego kad ideš u njegov account odeš u njegov library i staviš skidati, log out pa odeš na svoj account i u notifictions odeš na downloads i tamo ćeš vidjeti kako se koja igra skida..
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ok hvala na informaciji, reko da nisam nesto krivo napravio pa je tako. Nego jel dobio itko bann zbog toga? Vidim da neki po netu pisu da se moze dobit bann dok ostali kazu da su to gluposti.
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

U teoriji to šeranje krši TOS odredbe gdje Sony kaže kako nikom ne smiješ davati svoje login podatke. Ali oni to naravno ne mogu dokazati.

Takva vrsta šeranja je čak bila i objašnjena na Sonyevim stranicama. Kasnije su to ukonili.

Nitko nije dobio ban.

 

PSN - DeniZg80
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
lobotomac90 kaže...
Ok hvala na informaciji, reko da nisam nesto krivo napravio pa je tako. Nego jel dobio itko bann zbog toga? Vidim da neki po netu pisu da se moze dobit bann dok ostali kazu da su to gluposti.

 Nikakav ban nećeš dobit, ne beri brigu.

PSN: RayzCRO
12 godina
offline
PlayStation 4
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Dobar Humble CapCom bundle za US accounte.

 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2016 21:16 (DeniZg).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Rayz00 kaže...
lobotomac90 kaže...
Ok hvala na informaciji, reko da nisam nesto krivo napravio pa je tako. Nego jel dobio itko bann zbog toga? Vidim da neki po netu pisu da se moze dobit bann dok ostali kazu da su to gluposti.

 Nikakav ban nećeš dobit, ne beri brigu.

 

Purger155 kaže...

 

E super, hvala momci, takav odgovor sam tražio. Sad još podjelit s legom pola pola ps+  na godinu dana i milina :)

 

EDIT:  Naravno da sam tupav i krivo citirao, htio sam @DeniZG citirati :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2016 22:21 (lobotomac90).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

U teoriji to šeranje krši TOS odredbe gdje Sony kaže kako nikom ne smiješ davati svoje login podatke. Ali oni to naravno ne mogu dokazati.

Takva vrsta šeranja je čak bila i objašnjena na Sonyevim stranicama. Kasnije su to ukonili.

Nitko nije dobio ban.

 

 

Već smo pričali, mogu vrlo lako dokazati. To je namijenjeno da ti možeš imati dvije konzole doma, a ne da shareaš s frendovima.

Da se zainate vrlo lako otkriju IP adrese s kojih se spajaju unakrsno linkani accounti i ako nisu iste (u većini slučajeva nisu) mogli bi pravit probleme da se zainate.

A onda ćeš ti njima trebati dokazivati da nisu u pravu, a ne obrnuto. Tako da nije baš da ne mogu dokazati. Masa frauda se otkrije bez problema iako ekipa misli da su pametniji.

 

Stvar je u tome da im trenutno to nije baš u interesu nego navlače ljude na konzolu. No jednom možda odluče suprotno.

A i da odluče tako nešto sigurno će prvo upozoriti ljude ili izbaciti neki patch. Do onda si bez brige.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2016 23:44 (Bitanga).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

A kužiš, mogu ja imati jednu konzolu doma i jednu na poslu.

Imat će log in sa različitih IP adresa, a opet su obje moje.

Nema šanse da se Sony upusti u cirkus kojim bi sankcionirao takve stvari. Bilo bi milijunskih odšteta.

Ali da, slažem se da će prije izdati neki patch nego davati ban.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 0:22 (DeniZg).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice