PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.783.935
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
online
PlayStation 4

jebiga nisam bio doma v-jutro da vidim 

 

 

p.s isprobaj i obicnu ver. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 12:44 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Više sam vremena proveo gledajući ovaj The Last of Us trailer nego igrajući neke "hit" igre. Već vidiš i znaš da će biti remek djelo, sad to samo treba dočekati da izađe.
Najviše me impresionira koliko Naughty Dog pazi na detalje u tim svojim igrama, stvarno su posebni.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Zna li netko sto treba imati u vezi garancije vezano za ovaj ps4 pro uz magentu 1? Koje papire sve treba dati onaj sto prodaje konzolu?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Ja sam dobio neispunjenu garanciju i račun od T-coma

Youtube kanal: https://www.youtube.com/user/MyBalkanGaming
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
pc_fan005 kaže...

Zna li netko sto treba imati u vezi garancije vezano za ovaj ps4 pro uz magentu 1? Koje papire sve treba dati onaj sto prodaje konzolu?

 Račun i jamstveni list. To sam ja dobio i to sam dao kada sam proda konzolu. Ali HT zna ne ispuniti jamstveni list, ali ni to nije problem jer imate račun koji je dovoljan priložiti u slučaju nekog problema.

Hasta La Victoria Siempre
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ima jos i neki ugovor?

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
pc_fan005 kaže...

Ima jos i neki ugovor?

 Šta će ti njegov ugovor?

Hasta La Victoria Siempre
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Znaci ipak nista :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
pc_fan005 kaže...

Znaci ipak nista :D

 Račun i jamstveni list. Ugovor je vezan za OIB i tebi apsolutno ništa ne znači.

Hasta La Victoria Siempre
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Uopće ne vidim po čemu bi Xbone na bilo koji način bio konkurentan PS4.

 

Jedna zanimljiva statistika, ovo vrijedi samo za 2016. godinu (samo prvih 6 mjeseci):

PS4 ekskluzive:

  • Amplitude
  • The Witness (Timed)
  • Megadimension Neptunia VII
  • Digimon Story: Cyber Sleuth
  • Gravity Rush Remastered
  • Firewatch
  • Street Fighter V
  • Senran Kagura: Estival Versus
  • Day of the Tentacle: Special Edition
  • Salt and Sanctuary
  • MLB 16: The Show
  • Enter the Gungeon
  • Stories: The Path of Destinies
  • Ratchet & Clank
  • Invisible Inc.
  • Alienation
  • Dungeons 2
  • Uncharted 4: A Thief’s End
  • Shadow of the Beast
  • Valkyria Chronicles Remaster
  • Odin Sphere: Leifthrasir
  • Umbrella Corps
  • Grand Kingdom

 

Xbone ekskluzive:

  • Cobalt
  • Quantum Break
  • Superhot (Timed)

 

A da ne spominjem sve što je najavljeno i što je izašlo u drugoj polovici godine, i što će izaći u 2017. godini. :)

Vrlo rado bih imao obje konzole, ali stvarno nema nikakvog smisla, Microsoft je totalno fulao priču i nije mi jasno kako se tako dobro drže u US.

 
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
svuk kaže...

Uopće ne vidim po čemu bi Xbone na bilo koji način bio konkurentan PS4.

 

Jedna zanimljiva statistika, ovo vrijedi samo za 2016. godinu (samo prvih 6 mjeseci):

PS4 ekskluzive:

  • Amplitude
  • The Witness (Timed)
  • Megadimension Neptunia VII
  • Digimon Story: Cyber Sleuth
  • Gravity Rush Remastered
  • Firewatch
  • Street Fighter V
  • Senran Kagura: Estival Versus
  • Day of the Tentacle: Special Edition
  • Salt and Sanctuary
  • MLB 16: The Show
  • Enter the Gungeon
  • Stories: The Path of Destinies
  • Ratchet & Clank
  • Invisible Inc.
  • Alienation
  • Dungeons 2
  • Uncharted 4: A Thief’s End
  • Shadow of the Beast
  • Valkyria Chronicles Remaster
  • Odin Sphere: Leifthrasir
  • Umbrella Corps
  • Grand Kingdom

 

Xbone ekskluzive:

  • Cobalt
  • Quantum Break
  • Superhot (Timed)

 

A da ne spominjem sve što je najavljeno i što je izašlo u drugoj polovici godine, i što će izaći u 2017. godini. :)

Vrlo rado bih imao obje konzole, ali stvarno nema nikakvog smisla, Microsoft je totalno fulao priču i nije mi jasno kako se tako dobro drže u US.

 

Pol toga što si nabrojao nisu PS4 ekskluzive jer postoje na PCu, a većina ostalih i nisu baš neke igre da bi bile vrijedne spomena (barem meni). I općenito, ne bih mjerio uspjeh jedne platforme ekskluzivama. To su čisto interesni ugovori gdje Sony plaća developerima više samo da ne izdaju igru za drugu platformu.

Xbox ima isto dobrih igara, a pogotovo mi se sviđa spika Xbox/PC Play Anywhere gdje kupiš igru za PC ili Xbox i dobiješ i za drugu platformu. Ne bih kupio Xbox trenutno jer je PS4 jači hardverski za sad. Ali neke Xbox ekskluzive su super igre, tipa Forza serijal.

Za nas je dobro da Xbox postoji, jer da ga nema Sony bi imao monopol, a to nikako nije dobro. Možda bih ga čak i kupio da je jači.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 20:02 (Bitanga).
16 godina
online
PlayStation 4

pa da ak imas jak komp + win 10 onda kao da imas x box scorpio !

+ ps pro only sky is the limit tj nin switch 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 20:04 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

No dobro ljudi sto je s tim PSVR-om? Vi koji ga imate bili ste ga preporucili? Treba uzet u obzir da uredjaj nije jeftin, a ne bi volio bacit novac na nesto sto ce mi bit fora nekoliko puta kao sto je bio slucaj sa PS Movetom. S tim da je move bio puno jeftiniji.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
PlayStation 4

za one koji nisu gledali 

 

PSX16

 

 

doslovno sam poludio i poceo vrsitat ! kad sam vidio trajler za U4 DLC i TLOU2 mater ! 
 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 21:35 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
AngryBird kaže...

Makli su supersampling tj. renderiranje u 1800p rezoluciji za TLOU na PS4 Pro (samo za 1080p igrače) zato jer je bilo malo više framedropova nego na običnom ps4 : http://neogaf.com/forum/showthread.php?t=1321739

Dosta ljudi se žali na ovo, kažu da je sad aliasing primjetniji. Meni je sve ovo čudno, što sad jedan Naughty Dog mora radit downgrade rezolucije da bi stabilizirali framerate, i to na trenutno najjačoj konzoli.

 

Al dobro, native 4k s HDR-om pri 30 fps je još uvijek tu (za one koji imaju 4k tv ).

 

 

 

U vezi ovog ^^, kome se da, neka ostavi 3 glasa  : 

 

ovdje : http://feedback.naughtydog.com/forums/260903-the-last-of-us-remastered/suggestions/17317888-option-to-toggle-supersampling-for-1080p-users

 

i

 

ovdi : http://feedback.naughtydog.com/forums/260903-the-last-of-us-remastered/suggestions/17318488-patch-1-08-1080p-supersampling-removed-from-30fp

 

Da ND devovi vide, možda vrate downscaling kao opciju, što bi trebali, ionako su konzole sad sve više kao PC-jevi, pogotovo sad kad je Pro izašo.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 22:17 (AngryBird).
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
svuk kaže...

Uopće ne vidim po čemu bi Xbone na bilo koji način bio konkurentan PS4.

 

Jedna zanimljiva statistika, ovo vrijedi samo za 2016. godinu (samo prvih 6 mjeseci):

PS4 ekskluzive:

  • Amplitude
  • The Witness (Timed)
  • Megadimension Neptunia VII
  • Digimon Story: Cyber Sleuth
  • Gravity Rush Remastered
  • Firewatch
  • Street Fighter V
  • Senran Kagura: Estival Versus
  • Day of the Tentacle: Special Edition
  • Salt and Sanctuary
  • MLB 16: The Show
  • Enter the Gungeon
  • Stories: The Path of Destinies
  • Ratchet & Clank
  • Invisible Inc.
  • Alienation
  • Dungeons 2
  • Uncharted 4: A Thief’s End
  • Shadow of the Beast
  • Valkyria Chronicles Remaster
  • Odin Sphere: Leifthrasir
  • Umbrella Corps
  • Grand Kingdom

 

Xbone ekskluzive:

  • Cobalt
  • Quantum Break
  • Superhot (Timed)

 

A da ne spominjem sve što je najavljeno i što je izašlo u drugoj polovici godine, i što će izaći u 2017. godini. :)

Vrlo rado bih imao obje konzole, ali stvarno nema nikakvog smisla, Microsoft je totalno fulao priču i nije mi jasno kako se tako dobro drže u US.

 

Pol toga što si nabrojao nisu PS4 ekskluzive jer postoje na PCu, a većina ostalih i nisu baš neke igre da bi bile vrijedne spomena (barem meni). I općenito, ne bih mjerio uspjeh jedne platforme ekskluzivama. To su čisto interesni ugovori gdje Sony plaća developerima više samo da ne izdaju igru za drugu platformu.

Xbox ima isto dobrih igara, a pogotovo mi se sviđa spika Xbox/PC Play Anywhere gdje kupiš igru za PC ili Xbox i dobiješ i za drugu platformu. Ne bih kupio Xbox trenutno jer je PS4 jači hardverski za sad. Ali neke Xbox ekskluzive su super igre, tipa Forza serijal.

Za nas je dobro da Xbox postoji, jer da ga nema Sony bi imao monopol, a to nikako nije dobro. Možda bih ga čak i kupio da je jači.

 

Definitivno se slažem da je dobro da postoji konkurencija, ali iskreno bi volio da je malo jača konkurencija.

To što postoje na PC-u, ne mijenja činjenicu da ne postoje na Xboxu. 

A ekskluzive su itekako bitne, uz sam hardver. Evo kao što je kolega gore naveo, novi Uncharted i TLOU. To su remek djela, umjetnost. Volio bih da i za Xbox ima nešto tog tipa, kao što je nekad bio Alan Wake, ali užasni su što se tog tiče.

 

Nadam se da će i Nintendo Switch donijeti neku dobru konkurenciju :) cjenovno mi se čini super što se tiče nagađanja koliko bi trebalo koštati, ali vidjet ćemo. Da ne odem previše u offtopic, definitivno je prevelika razlika u ps i xbox što se tiče ove generacije.

15 godina
online
Re: PlayStation 4
svuk kaže...

 

Nadam se da će i Nintendo Switch donijeti neku dobru konkurenciju :) cjenovno mi se čini super što se tiče nagađanja koliko bi trebalo koštati, ali vidjet ćemo. Da ne odem previše u offtopic, definitivno je prevelika razlika u ps i xbox što se tiče ove generacije.

 

Pa i velika je razlika između Xboxa i Wii U, pa svejedno Wii U ima vrhunske ekskluzive koje vrijedi odigrati.

TLOU i Uncharted serija su super igre, veći je gubitak za Naughty Dog da ne postoje za druge platforme, sigurno im Sony masno plaća da to tako ostane.

15 godina
offline
PlayStation 4

Ekipica eto i mene kroz nekoliko dana.

Nisam uzeo pro, vec slim 1tb.

Nadam se da nisam pogrijesio..

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2016 8:45 (toxic).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže...

Ekipica eto i mene kroz nekoliko dana.

Nisam uzeo pro, vec slim 1tb.

Nadam se da nisam pogrijesio..

 

 Kak ćeš djeci objasniti zašto si uzeo noob konzolu? Sad će ih svi zezat u školi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
toxic kaže...

Ekipica eto i mene kroz nekoliko dana.

Nisam uzeo pro, vec slim 1tb.

Nadam se da nisam pogrijesio..

 

 Kak ćeš djeci objasniti zašto si uzeo noob konzolu? Sad će ih svi zezat u školi.

 mala mi ima 3 godine a mali jos niti dvije :)

 

za 3 i pol godine kud koji mili moji.

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže...

Ekipica eto i mene kroz nekoliko dana.

Nisam uzeo pro, vec slim 1tb.

Nadam se da nisam pogrijesio..

 

 Nisi pogriješio jer će ti ionako trebati nešto na čemu ćeš držati ps4 pro.

PSN - darklydexter
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Jučer je na PSN Store neprimjetno sletio Let it Die

Igra vuče na Dark Soulse, a radi se o F2P Sony ekskluzivi.

 

 

 

 

 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2016 10:18 (DeniZg).
16 godina
online
PlayStation 4

jep koja im je to fora ja saznao prije za nj preko us acc nego ez na eu sam morao trazit minutu debili...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
TLOU i Uncharted serija su super igre, veći je gubitak za Naughty Dog da ne postoje za druge platforme, sigurno im Sony masno plaća da to tako ostane.

Ako se ne varam, Sony je kupio ND još 2001. pa sumnjam da za ekskluzivnost dobiju nešto ekstra. Da ND izda TLOU na Xboxu ili PC-ju, to bi zbilja bio presedan.

15 godina
online
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

jep koja im je to fora ja saznao prije za nj preko us acc nego ez na eu sam morao trazit minutu debili...

 

Koja ti je fora pisati ovakve rečenice? Daj bar malo poštovanja bar prema nama koji to čitamo 

15 godina
online
Re: PlayStation 4
MSX kaže...
Bitanga kaže...
TLOU i Uncharted serija su super igre, veći je gubitak za Naughty Dog da ne postoje za druge platforme, sigurno im Sony masno plaća da to tako ostane.

Ako se ne varam, Sony je kupio ND još 2001. pa sumnjam da za ekskluzivnost dobiju nešto ekstra. Da ND izda TLOU na Xboxu ili PC-ju, to bi zbilja bio presedan.

 

Ako su ih kupili, onda jebiga :-) nemaju više pravo glasa :-)

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...
toxic kaže...

Ekipica eto i mene kroz nekoliko dana.

Nisam uzeo pro, vec slim 1tb.

Nadam se da nisam pogrijesio..

 

 Nisi pogriješio jer će ti ionako trebati nešto na čemu ćeš držati ps4 pro.

 Malo sam si glup danas, nisam skužio :)

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
MSX kaže...
Bitanga kaže...
TLOU i Uncharted serija su super igre, veći je gubitak za Naughty Dog da ne postoje za druge platforme, sigurno im Sony masno plaća da to tako ostane.

Ako se ne varam, Sony je kupio ND još 2001. pa sumnjam da za ekskluzivnost dobiju nešto ekstra. Da ND izda TLOU na Xboxu ili PC-ju, to bi zbilja bio presedan.

 A i pitanje je da li bi njihove igre bile toliko vrhunske da nemaju "neograničeni" budžet koji im omogućava Sony. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže...
Ezio kaže...
toxic kaže...

Ekipica eto i mene kroz nekoliko dana.

Nisam uzeo pro, vec slim 1tb.

Nadam se da nisam pogrijesio..

 

 Nisi pogriješio jer će ti ionako trebati nešto na čemu ćeš držati ps4 pro.

 Malo sam si glup danas, nisam skužio :)

 Prave face ko kolega Ezio koriste PS4 Slim samo kao stalak za PS4 PRO.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice