PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.790.630
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
8 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Far cry 4 109kn? Mislim uzet Life is strange je 37kn season pass sa130 kn dal to znaci da imam cjelu igru za 37 tj sve epizode?

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
geek_boy kaže...
ja uzel drive club kostal me 60.99 kn

 drive club je meni ko neki demo...Veselio se kad sam kupio neznam jel sam svega igrao tjedan dana...Meh

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2017 19:51 (dado16).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Xxneoxy kaže...

Far cry 4 109kn? Mislim uzet Life is strange je 37kn season pass sa130 kn dal to znaci da imam cjelu igru za 37 tj sve epizode?

 

 

 

Znači, odlična igra ako voliš mindfuc.k priče. 

PSN ID : Eraserhead_981
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
I ja sam ga isto 3 dana igrao.. Brzo dosadi
8 godina
offline
PlayStation 4

Yakuza 0 dobiva odlicne recenzije. Mislim da je to prava prilika za ulazak u ovaj jedinstven serijal.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...

Yakuza 0 dobiva odlicne recenzije. Mislim da je to prava prilika za ulazak u ovaj jedinstven serijal.

 Izgleda stvarno uvrnuto. Nabaviti ću sigurno kad će biti po boljoj cijeni.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Upravo sam preko pcgamesupply uzeo bon za us acc da uzmem order 1886. Imaju trenutno akciju za 7 dollara se dobije bon od 10 dollara :) akcija traje jos nekih sat vremena.

Za 7 dolara uzeo the order 1886 i lego marvels 

PSN Tokioplastic292
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2017 23:25 (LordSnow).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4

 

Ja sam odustao za sad. Pričekat će neka bolja vremena, možda neku akciju, ili kit sa kamerom i kontrolerima, možda čak i PS VR 2.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ja više nista.. Uzeo battlefield 1 fizičko izdanje i platio 400 kn a dan kasnije bio 269 na storeu..
Još poslije toga Titanfall 2 i jos Dying light..
Do Uskrsa je dosta..
:)
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pozz,
odlucio sam se za kupnju ps4 pa me zanima gdje bi bilo najjeftinije kupiti konzolu (moze sa ili bez igre). Vidio na webu od HGspota za 2099kn slim 500gb ali nema na stanju...Da li je netko narucivao izvana i sa kojih stranica?
Molim vas prijedloge da cim jeftinije prodjem 😊
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
stunjanino kaže...
Pozz,
odlucio sam se za kupnju ps4 pa me zanima gdje bi bilo najjeftinije kupiti konzolu (moze sa ili bez igre). Vidio na webu od HGspota za 2099kn slim 500gb ali nema na stanju...Da li je netko narucivao izvana i sa kojih stranica?
Molim vas prijedloge da cim jeftinije prodjem 😊

 

Pogledaj na njuškalu, zna bit dobrih ponuda novih konzola.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mortiis kaže...

jedno pitanje..
imam ps4 vec jedno 3 god,i uvijek igram preko wifi..odigrao milijune utakmice do sada...nikad ni najmanjeg laga nije bilo,niti pucanja veze ni neceg slicnog...
zadnja 3 dana malo malo lag,malo malo puca konekcija..kad mjerim test connection..brzina uzasno varira od dobre do lose itd,itd..
da napomenem da je taj problem samo na ps4,dakle nije do wifi,jer ja ostalim uredjajima radi kao i prije...a apsolutno nista nisam radio

Ako misliš na fifu onda ti je sve ok. Naime nakon zadnjeg updatea koji je bio mislim u četvrtak pojavio se glitch pomoću kojeg tvoj protivnik izađe iz igre pa ponovno uđe i sebi bilježi pobjedu a tebi poraz kao da ti je veza pukla pa dobiješ dnf. Zbog toga ovaj vikend nema niti vikend lige. Imaš sve o tome na fifa temi zadnjih par stranica.

11 godina
offline
PlayStation 4

Last of Us 

 

Zasad sam presao na PS4 Prva dva Uncharted a koji su jako fun ali ova igra mi je tek pridonjela pravu PS4 ekskluzivu.

Igra prezivljavanja i prozivljavanja prozeta kroz hrpu emocija i znacenja zivota.

Definitivno jedna od onih igara kojoj ne dajes ocjenu, nego ju je potrebno preci i doziviti. Svaka preporuka za onoga tko imalo voli dobru pricu i emocije u story line u. 

Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

LINK za prijavu za For Honor betu od 26-29/01/2017.

Ako ne radi u Chromu, probajte u Mozilli.

 Meni nece ni na chrome ni na mozilli, kliknem na register ali se nista dalje ne desava ...

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Someone kaže...

Pozdrav ekipa. Jedno pitanje vezano za PS Plus pretplatu, jer googlanjem nikako ne uspijevam naći konkretan odgovor. Do sada sam imao pretplatu na US storeu, no zadnjih mi se mjeseci čini kako su akcije češće i bolje na EU storeu, a ni cijena više nije neka toliko različita kao nekad s obzirom na sadašnju vrijednost dolara. Uglavnom, budući da mi je pretplata istekla neki dan, razmišljam uzeti novu na EU storeu. Što će se tada dogoditi sa svim igrama koje sam dobio tijekom prošle 2 godine pretplate na US storeu? Hoću li im i dalje moći pristupiti? Je li netko imao istu situaciju?  

Neces moci pristupiti US igrama. Moci ces samo igrati igre koje su na EU PS+. Moj savjet je da ne mijenjas.

 

hanteed kaže...

je li netko mjenjao r2/l2 tipke na ds4?????? dobio sam zamjenske i trebam promjenuti r2 tipku ali bojim se da ne sfušerim, ako je entko mjenjao nek mi posalje tutorial

Vidi da li ti odgovara sta s ifixit ili na youtube.

 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2017 11:37 (Chaky).
11 godina
offline
PlayStation 4

Jucer sam rastavio oba dualshocka 4. Jednom nije radio L3 a drugom R2.  Rastavio sam oba kompletno i sve ispuhao kompresorom,  ilo je stvarno puno prasine pogotovo u na analogu (L3).  Sklopio ih nazad i rade kao novi a ja budala skoro kupio novi ds4.  Moja preporuka za sve koji imaju probleme sa L3 tipkom a igraju puno FPS igara.

 

PSN:Tomislav025
 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
PlayStation 4

Glupo pitanje, kako snimiti gameplay u igri? Stisnem share i onda stisnem kocku (ili odaberem save videoclip, nekak slicno pise) i sta onda? Igram onaj dio koji zelim snimit (cca 30-tak sekundi gameplaya) ponovno share i ponovno stisnem kocku? Probao sam nesto snimit kolegi, ali snimim ili doslovno dvije sekunde ili snimku od 15min, nikak da pogodim ono sto i koliko hocu -.-

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Shivi kaže...

Glupo pitanje, kako snimiti gameplay u igri? Stisnem share i onda stisnem kocku (ili odaberem save videoclip, nekak slicno pise) i sta onda? Igram onaj dio koji zelim snimit (cca 30-tak sekundi gameplaya) ponovno share i ponovno stisnem kocku? Probao sam nesto snimit kolegi, ali snimim ili doslovno dvije sekunde ili snimku od 15min, nikak da pogodim ono sto i koliko hocu -.-

 

Pa normalno da ti ne radi kad stišćeš kocku.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2017 15:48 (Bitanga).
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

stavio sam r2 tipku isto je ako l2 samo sto je r2 stisnut 20% ako me razumijete, npr u fifi kad igram bez da stisnem r2 kada dodam doda jaci pass kada pucam svaki udarac je felš

a na dirtu auto samo ide tj. gas stisnut na 20%, e sad se trebam zabaviti da vratim na 0%

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

 stizu prvi mainstream testovi 

 

http://www.24sata.hr/tech/isprobali-smo-playstation-vr-koji-od-sutra-stize-u-hrvatsku-506772

 

Ezio jos malo i nismo jedini na Bug forumu 

 

Jos malo i VR stize ,kolega s posla uzeo godisnji od sutra 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2017 17:50 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

 stizu prvi mainstream testovi 

 

http://www.24sata.hr/tech/isprobali-smo-playstation-vr-koji-od-sutra-stize-u-hrvatsku-506772

 

Ezio jos malo i nismo jedini na Bug forumu 

 

Jos malo i VR stize ,kolega s posla uzeo godisnji od sutra 

 Imaš u bugu dojmove nakon mjesec dana korištenja. :)

16 godina
offline
PlayStation 4

znam cito sam 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa, na PCu sam jako volio igrati Gothic serijal.....

 

ima li nešto ekvivalentno na plejki?

 

 

 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ziga kaže...

Ekipa, na PCu sam jako volio igrati Gothic serijal.....

 

ima li nešto ekvivalentno na plejki?

 

 

 Ako misliš na fantasy RPG, tu su Witcher 3, Skyrim i DA:Inquisition, Dark Souls, Arcania.

PSN - DeniZg80
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ziga kaže...

Ekipa, na PCu sam jako volio igrati Gothic serijal.....

 

ima li nešto ekvivalentno na plejki?

 

 

 Risen. Upravo sam uzeo trojku za pet dolara. :)

16 godina
offline
PlayStation 4

jos reci

 

http://www.ffa.hr/index.php/recenzije/item/3801-recenzija-playstation-vr

 

 

bdw yt preko vr-a je fenomenalan pogotovo 2,3,4k reze 

 

ono sto gear vr-u nije bas uspijelo...

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2017 23:07 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

jos reci

 

http://www.ffa.hr/index.php/recenzije/item/3801-recenzija-playstation-vr

 

 

bdw yt preko vr-a je fenomenalan pogotovo 2,3,4k reze 

 

ono sto gear vr-u nije bas uspijelo...

si kupio re7?

 

PSN - darklydexter
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

 

bdw yt preko vr-a je fenomenalan pogotovo 2,3,4k reze 

 

 

 

Sa tolikim pixelima čisto sumnjam da može biti fenomenalno :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice