PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.789.540
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
PlayStation 4

Zanima me koliko bi se moglo dobit za nove zapakovane GTA 5, Assassin's Creed: The Ezio Collection, Watchdogs 2?

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." *
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
mejt kaže...

Zanima me koliko bi se moglo dobit za nove zapakovane GTA 5, Assassin's Creed: The Ezio Collection, Watchdogs 2?

 tocno onoliko koliko je najjeftinij na njuskalu, nema veze sto su neotvarani :)

11 godina
offline
PlayStation 4

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Znaci bez obzira i na obicni ide.
16 godina
offline
PlayStation 4

Gledam telke sa uhd rezom i sad si mislim nekaj copit telku sa fhd ili uhd, naravno plan bi bio uzet ps4 pro..

E sad  citam okolo, dost njih veli da bi  radije igrali na 1080 al sa vecim (50+) fpsom neg u 4k i 30fps..

Govorimo o ps4pro.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
zvonac kaže...

Gledam telke sa uhd rezom i sad si mislim nekaj copit telku sa fhd ili uhd, naravno plan bi bio uzet ps4 pro..

E sad  citam okolo, dost njih veli da bi  radije igrali na 1080 al sa vecim (50+) fpsom neg u 4k i 30fps..

Govorimo o ps4pro.

 

 Ovisi od igre do igre, a i od čovjeka do čovjeka. Osobno uvijek biram veći frame rate jer su ti te sitne razlike u grafičkom izgledu uočljive praktički nikad tokom igranja.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
X3M kaže...
mejt kaže...

Zanima me koliko bi se moglo dobit za nove zapakovane GTA 5, Assassin's Creed: The Ezio Collection, Watchdogs 2?

 tocno onoliko koliko je najjeftinij na njuskalu, nema veze sto su neotvarani :)

 

To sam nedavno govorio liku na njuškalu koji je prodavao neotvoreni U4 za 450kn. Pa me poslao u krasni k...c doslovno i izvrijeđao da ga ucjenjujem :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
zvonac kaže...

Gledam telke sa uhd rezom i sad si mislim nekaj copit telku sa fhd ili uhd, naravno plan bi bio uzet ps4 pro..

E sad  citam okolo, dost njih veli da bi  radije igrali na 1080 al sa vecim (50+) fpsom neg u 4k i 30fps..

Govorimo o ps4pro.

 

 

4k je dugoročno bolja investicija, ali samo ako ćeš kupovati neki 55'' ili čak i veći.

Za manje dijagonale nema nikakvog smisla jer nećeš vidjeti bitnu razliku s udaljenosti s koje gledaš.

Ja bih osobno radije igrao na 1080@60 nego na bilo čemu na 30FPSa.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Haahh a jbga..
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Haahh a jbga..
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Nema mi druge nego kupiti tp link router a ne ovo smeće..
Po3 puta mi šalje poruke haaahha sorry ljudi
14 godina
offline
PlayStation 4

60fpsa uvijek prednost. Po meni su ovo minimalne razlike u kvaliteti slike. Barem sto se da vidjeti na youtube snimkama. 

 

 

 

Dark Souls 3

kako sam se namucio sa Champion Gundyrom. Cijeli dan se skoro jebem s njim. Na kraju sam zvao pomoc(prvi put u igri) i opet nam je trebalo dva pokusaja

"Nebi te jebo ni za bjdo kajameja"
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...

60fpsa uvijek prednost. Po meni su ovo minimalne razlike u kvaliteti slike. Barem sto se da vidjeti na youtube snimkama. 

 

 

 

Dark Souls 3

kako sam se namucio sa Champion Gundyrom. Cijeli dan se skoro jebem s njim. Na kraju sam zvao pomoc(prvi put u igri) i opet nam je trebalo dva pokusaja

 Parry

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
ante-sb kaže...
@Shivi
Na osnovu cega si dobio bon?

 Od stare broj sam prebacio iz vipa u tcom za neku smjesnu tarifu... Zacudio sam se kad su mi dali taj bon :)

 

Danas idem po FF XV

I am over 9000!!!
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

 

 

Nisam skužio, ovo će zaista izaći ili?

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Purger155 kaže...
DeniZg kaže...

 

 

Nisam skužio, ovo će zaista izaći ili?

 Ne, to je "custom made" PS4.

PSN - DeniZg80
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Purger155 kaže...
DeniZg kaže...

 

 

Nisam skužio, ovo će zaista izaći ili?

 Ne, to je "custom made" PS4.

 

Još sam čitao na redditu komentare kako je dobro složen pa nisam bio siguran jel to delanac ili tvornički...Šteta, meni izgleda odlično..

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2017 10:46 (Purger155).
7 godina
offline
PlayStation 4

ovdje si narucis naljepnice pa imas "custom" PS4 

 

https://dbrand.com/shop/sony-ps4-pro-skins

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
zvonac kaže...

Gledam telke sa uhd rezom i sad si mislim nekaj copit telku sa fhd ili uhd, naravno plan bi bio uzet ps4 pro..

E sad  citam okolo, dost njih veli da bi  radije igrali na 1080 al sa vecim (50+) fpsom neg u 4k i 30fps..

Govorimo o ps4pro.

 

 pa baš ti i neće pomoći izbor telke kod fps-a u igriama...

svejedno, uzmi uhd

PSN - darklydexter
13 godina
offline
PlayStation 4

yeben je ovaj custom PS4 Pro , jos mi samo recite di mogu kupit onu kapu kaj ima lik u videu da budem pravi Sony fanboy 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

F2P MMO SkyForge dolazi na PS4.

 

PSN - brdjanin85
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

PREY - Gameplay.

 

PSN - brdjanin85
 
2 0 hvala 3
11 godina
offline
PlayStation 4

Thompson TG782i : NAT 2 

1. Ulogirajte se na router

Znaci 192.168.1.1.. Korisničko ime: administrator  Lozinka: !tc0Mht123456789  mora biti !tc0Mht a lozinka je modem acces code.

2. Kliknite na Thomson gateway > configuration > save and restore configuration

3. E sad trebate downloadati config od routera znaci kliknite Backup configuration now.  Kad ste preuzeli config otvorite ga i scrollajte dolje sve to ne nađete bidnove. tj da u prvoj riječi piše bind.

otvorite taj ini file s Wordpad om. Negdje ispod sredine file a pocinju textovi s bind om i na kraju zadnjeg texta s bind om vise pocnete upisivati svoje.

Kad ste pronašli samo zalijepite sljedece bindove: 

 

bind application=CONE(UDP) port=3478-3479

bind application=CONE(TCP) port=3478-3480

bind application=CONE(TCP) port=1935

bind application=CONE(TCP) port=443

bind application=CONE(TCP) port=80

 

https://portforward.com/networking/static-ip-ps4/

 

4. Sad možete spremiti izmjene. Save taj isti file. 

5. Idite nazad na router kliknite odaberi datoteku.. odabere ovu što ste izmjenili i restore configuration now.

6. Malo pricekajte da se ucita i da se router restarta i trebalo bi radit.

 

== Dosta je kompliciran taj famozni bjeli router i nista nije pomagalo dok nisam napravio ovo sljedece navedeno==

Eventualno jos moze ka tome pomoci da se napravi staticna IP adresa za PS4. 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2017 17:14 (L1nNk).
Moj PC  
3 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
L1nNk kaže...

Thompson TG782i : NAT 2 

 

 

 hvala puuno, probao sam 20-ak razlicith nacina i nista nije uspjelo do ovog.. nisam morao ni staticnu ip namjestiti

http://trakt.tv/user/MjezZza
14 godina
offline
PlayStation 4

Znaci sad imam nat type 2 kao i frend, i kada stvorimo party chat vidim onu ikonu mirofona da se pali kad pricamo, al ja ne cujem njega niti on cuje mene.. jel ima neka postavka da trebam namjestit ili?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
maxy0 kaže...

Znaci sad imam nat type 2 kao i frend, i kada stvorimo party chat vidim onu ikonu mirofona da se pali kad pricamo, al ja ne cujem njega niti on cuje mene.. jel ima neka postavka da trebam namjestit ili?

 U postavkama stavi chat na slušalice.

Meni se isto nekad zablokira pa ne čujem ništa, onda resetiram Party i napravim ponovo tada radi.

Isto tako lakše se složi kad prvo nariktam chat a onda startam igru.

8 godina
offline
PlayStation 4

Kada kupim igru u digitalnom obliku, da li se igra skida sa sonyevih servera ili servera proizvodaca igre? Isto pitanje i za update, ali bez obzira kako je igra kupljena? Cudno mi je jer sam uzeo pes u digitalnom obliku i ff xv u fizickom. FF je imao update od 12gb, pes kada se skinuo (bar je pisalo da je igra skinuta) i kad sam ga pokrenuo pisalo mi je nesto tipa 50% downloaded i izasao sam van. Prosla je noc, FF je skinuo svih 12gb (prije 4 sata), dok je pes bio na 76%??? Mozda ima neke internet postavke za koje ne znam ili?

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Shivi kaže...

Kada kupim igru u digitalnom obliku, da li se igra skida sa sonyevih servera ili servera proizvodaca igre? Isto pitanje i za update, ali bez obzira kako je igra kupljena? Cudno mi je jer sam uzeo pes u digitalnom obliku i ff xv u fizickom. FF je imao update od 12gb, pes kada se skinuo (bar je pisalo da je igra skinuta) i kad sam ga pokrenuo pisalo mi je nesto tipa 50% downloaded i izasao sam van. Prosla je noc, FF je skinuo svih 12gb (prije 4 sata), dok je pes bio na 76%??? Mozda ima neke internet postavke za koje ne znam ili?

 Neke igre se mogu igrati i dok nije kompletno skinuta, ako sam dobro shvatio

15 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam konačno jučer baš uzeo svoj ps4 pro.

 

Sad mi recite tražim li puno za PS4 slim 1tb star 2 mjeseca, 1900 kn? Spreman sam spustiti na 1800 kn.

Tak sam stavio oglas na njušakalu.

Skoro pa nisam igrao slim.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
toxic kaže...

Ja sam konačno jučer baš uzeo svoj ps4 pro.

 

Sad mi recite tražim li puno za PS4 slim 1tb star 2 mjeseca, 1900 kn? Spreman sam spustiti na 1800 kn.

Tak sam stavio oglas na njušakalu.

Skoro pa nisam igrao slim.

 Tvoja je plejka u pitanju, ti sam najbolje znaš koliko ti vrijedi... Nisu ti je forumaši kupili da ih moraš pitati za cijenu...

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice