PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.791.891
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
offline
PlayStation 4

zaboravio si R7 VR

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

zaboravio si R7 VR

 a sto na oculusu ne radi?

16 godina
offline
PlayStation 4

dolazi tek sljedece god. za  nega i htc.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
PlayStation 4

pozz imam jedno pitanje,mozda blesavo xD ovako nabavio sam si danas heavy rain i beyond two souls pa me zanima posto su igre u jednoj kutiji dali se prica veze jedna na drugu ili svaka igra ima svoj univerzum i ne susrece se s drugom?

EUNE LOL: frenkySTYLE
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ryder007 kaže...

pozz imam jedno pitanje,mozda blesavo xD ovako nabavio sam si danas heavy rain i beyond two souls pa me zanima posto su igre u jednoj kutiji dali se prica veze jedna na drugu ili svaka igra ima svoj univerzum i ne susrece se s drugom?

 Igre nemaju veze jedna s drugom (osim što ih je napravio isti developer).

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
11 godina
offline
PlayStation 4

Jel planira netko kupiti MLB The Show 17? Kakav je bio Career mode u 16-ici? 

 

Meni su odlične te sportske igre sa Career modom, a NBA 2K uzimam već zadnjih par godina i odigram samo taj dio igre.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pitanje, da li netko tko ima 3D TV (po mogucnosti da je Samsung) probao pustit 3D Blu-Ray sa PS4? Zanima kako izgleda, jer do sad sam uvijek gledao sa HDD direktno na TV sa njegovim playerom. E da i gdje bi ih kod nas bilo za nabavit, ili cu morat sa Zavvi.

PSN - brdjanin85
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
madafaka85 kaže...

Pitanje, da li netko tko ima 3D TV (po mogucnosti da je Samsung) probao pustit 3D Blu-Ray sa PS4? Zanima kako izgleda, jer do sad sam uvijek gledao sa HDD direktno na TV sa njegovim playerom. E da i gdje bi ih kod nas bilo za nabavit, ili cu morat sa Zavvi.

 

Ja sam probao sa Plex playerom na playki (i Samsung TV) i ako se dobro sjećam TV nije kužio SBS (side-by-side) automatski.

Kada TV to sam handlea (ili Plex aplikacija na TVu) onda skuži iz imena filea (mora imati SBS u sebi).

 

Ali BluRay player to sigurno drukčije handlea nego običan media player. Nema smisla da 3D ne radi dobro preko blu-raya na PS4.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
madafaka85 kaže...

Pitanje, da li netko tko ima 3D TV (po mogucnosti da je Samsung) probao pustit 3D Blu-Ray sa PS4? Zanima kako izgleda, jer do sad sam uvijek gledao sa HDD direktno na TV sa njegovim playerom. E da i gdje bi ih kod nas bilo za nabavit, ili cu morat sa Zavvi.

 imam ti 3d tv.

kako zelis da iz ps4 putim 3d sadrzaj? bas putem bluray disca.

Ako je tako onda 0 bodova jer nemam bluray disc

16 godina
offline
Re: PlayStation 4

izgleda odlicno i nema ghostinga radi odlican upscaale na 2k po oku 

tako da je slika ostra uz interpolaciju ukljucenu je i fluidna...

nove telke uz pro hendlaju odlicno 3d bd a i u VR-u okrezunju 

nije za bacait pogotvo avatar ;-)

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

 

nove telke uz pro hendlaju odlicno 3d bd a i u VR-u okrezunju 

 

 

Nove telke uopće više nemaju 3D :-)

To je tehnologija koje izumire. VR će ju naslijediti, dok postane praktičniji za korištenje i kvalitetniji.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 14:53 (Bitanga).
16 godina
offline
PlayStation 4

ok imaju od prosle godine flagovi...no nebitno...

 

pa eto zato ih gledam u VR-u dojam kina uz 480p look

slike i juderr ali se naviknes...sony je napravio opcenito

masu toga u zadnjih pola godine mora se priznat...

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 14:57 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
@madafaka85
Imam par filmova na 3d blu rayu i slika je odlicna.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jel probo ko demo mafie 3? Igra je fakat govno tehnicki, a i gameplay je takoder srednja zalost, hvala bogu da je nisam kupio. Malo je falilo da je uzmem prije par mjeseci kad je bila na popustu 200tinjak kn kao sto je i sad. Nisam ocekivo nista previse ali opet sam osto razocaran.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Imam ju na PCu i slažem se s tobom.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Marijooo kaže...
Jel probo ko demo mafie 3? Igra je fakat govno tehnicki, a i gameplay je takoder srednja zalost, hvala bogu da je nisam kupio. Malo je falilo da je uzmem prije par mjeseci kad je bila na popustu 200tinjak kn kao sto je i sad. Nisam ocekivo nista previse ali opet sam osto razocaran.

 

Ja sam je igrao na PC-ju i požalio bačenog novca... Igra je tehnički govno, a što se gameplaya tiče, od početka do kraja igraš konstantno dvije ili tri vrste misije. Dođi tamo, napravi štete u određenom iznosu (brojač ide npr. od 10.000 dolara do nule), dođi na drugo mjesto, ubij sve što se kreće. Nema nikakve dubine, varijacije, dosadno, monotono, nikome ne bih preporučio.

13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Zna mozda netko di mogu nabavit ovakav kabel?

 

Pokusavam spojit ps4 preko VGA po ovom tutorialu, a kupio sam krivi kabel i neda mi se cekat mjesec dana s ebaya za novi. Ovome je unutarnji dijametar rupre premalen i ne mogu ga spojit na HDMI switch.

 

battlelog:http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/carrycopter/ youtube: https://www.youtube.com/c/carrycopterr myanimelist:http://myanimelist.net/profile/carrycopter
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

E ovo izgleda odlicno, jos u 4K ides...

 

PSN - brdjanin85
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Dotakli su new low sa mjesecnom ponudom ps plus za travanj

 

  • Drawn To Death, PS4
  • Lovers in a Dangerous Spacetime, PS4
  • Invizimals: the Lost Kingdom, PS3
  • Alien Rage – Extended Edition, PS3
  • 10 Second Ninja, PS Vita (crossbuy with PS4)
  • Curses ‘n Chaos, PS Vita (crossbuy on PS4)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Penzo kaže...

Dotakli su new low sa mjesecnom ponudom ps plus za travanj

 

  • Drawn To Death, PS4
  • Lovers in a Dangerous Spacetime, PS4
  • Invizimals: the Lost Kingdom, PS3
  • Alien Rage – Extended Edition, PS3
  • 10 Second Ninja, PS Vita (crossbuy with PS4)
  • Curses ‘n Chaos, PS Vita (crossbuy on PS4)

 

Jebiga, previše ekskluziva pa nemaju šta za staviti za džabe :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
16 godina
offline
PlayStation 4

Jel se može kupovat preko mastercard kartice od tekućeg računa zagrebačke banke preko store-a???

 

Jer su fizička izdanja igara dosta skupa, a i na njuškalu ima svakakvih pacijenata, da ne pričam kako su neke fizičke kopije daleko skuplje xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

Jel se može kupovat preko mastercard kartice od tekućeg računa zagrebačke banke preko store-a???

 

Jer su fizička izdanja igara dosta skupa, a i na njuškalu ima svakakvih pacijenata, da ne pričam kako su neke fizičke kopije daleko skuplje xD

 

Pa da, tako ja koristim.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
15 godina
offline
PlayStation 4

Ako netko još uvijek nije našao lijek za spori download naletio sam slučajno na članak (osobno nemam taj problem).

 

https://www.forbes.com/sites/jplafke/2017/03/31/how-to-finally-fix-slow-ps4-and-psn-download-speeds-for-real/#49022c292d4e

 

Uglavnom, fora je da se instalira proxy na neki komp doma ili neki drugi uređaj (brijem da bi tu RaspberryPi bio dobar ili neki Synology/QNAP NAS) i playka redirecta na taj proxy dok treba nešto veliko downloadati.

Ne čini se full praktično za mase, al lik kaže da je rješenje koje radi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
PlayStation 4

Vjerujem da je pad brzine prisutan kod svakog ali koliko sam ja shvatio ovisi o igri i serverima.

 

Neke igre od pocetka do kraja skida na maksimumu a neke jedva da ide.

 

Ja sam za sada skinuo 3 igre, 2 koje sam platio je islo po najvisim brzinama, a trecu koja je free se jedva vuklo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

na koji način u postavkama mogu staviti da mi se joystick kada se napuni (100%) prestane svijetliti ili na neki način da "dojavi" da je pun?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

Vjerujem da je pad brzine prisutan kod svakog ali koliko sam ja shvatio ovisi o igri i serverima.

 

Neke igre od pocetka do kraja skida na maksimumu a neke jedva da ide.

 

Ja sam za sada skinuo 3 igre, 2 koje sam platio je islo po najvisim brzinama, a trecu koja je free se jedva vuklo.

 

Kod mene download uglavnom radi vrlo dobro, kad krene onda je full speed (Technicolor router od Bneta). Puno više problema mi radi to što prilikom browsanja po storeu jednostavno kao da izgubi vezu s internetom. Ispočetka radi super, možeš gledati video clipove, screenshotove, pretraživati i onda odjednom samo stane i gdje god dođem je loading screen i više ništa ne pomaže. Moram odustati od browsanja i probati kasnije.

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pozz svima, imam pitanje u vezi dijeljena igrica na PS4.
Naime, sa jednim prijateljem dijelim jednu igru, konkrento gta V i da bi ju mogao igrati njegov account mi je aktiviran ko primary. Sada zelim sa drugim prijateljem kupiti drugu igru,konktetno project cars, medutim on vec dijeli account. Sad me zanima, kad bi on napravio novi acconut i preko njega kupio igru da li bi ja tada mogao i taj account aktivirati kao primary kako bi mi on mogao podijeliti igru? Znaci u tom slucaju bi trebao imati 2 accountq aktivirana kao primary na svojoj konzoli?
Unaprijed hvala na odgovoru
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
stunjanino kaže...
Pozz svima, imam pitanje u vezi dijeljena igrica na PS4.
Naime, sa jednim prijateljem dijelim jednu igru, konkrento gta V i da bi ju mogao igrati njegov account mi je aktiviran ko primary. Sada zelim sa drugim prijateljem kupiti drugu igru,konktetno project cars, medutim on vec dijeli account. Sad me zanima, kad bi on napravio novi acconut i preko njega kupio igru da li bi ja tada mogao i taj account aktivirati kao primary kako bi mi on mogao podijeliti igru? Znaci u tom slucaju bi trebao imati 2 accountq aktivirana kao primary na svojoj konzoli?
Unaprijed hvala na odgovoru

 

Imaj samo jednog prijatelja i problem riješen. Puno prijatelja puno problema.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
stunjanino kaže...
Pozz svima, imam pitanje u vezi dijeljena igrica na PS4.
Naime, sa jednim prijateljem dijelim jednu igru, konkrento gta V i da bi ju mogao igrati njegov account mi je aktiviran ko primary. Sada zelim sa drugim prijateljem kupiti drugu igru,konktetno project cars, medutim on vec dijeli account. Sad me zanima, kad bi on napravio novi acconut i preko njega kupio igru da li bi ja tada mogao i taj account aktivirati kao primary kako bi mi on mogao podijeliti igru? Znaci u tom slucaju bi trebao imati 2 accountq aktivirana kao primary na svojoj konzoli?
Unaprijed hvala na odgovoru

 Samo jedn primarni možeš imati aktiviran na konzoli.

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Znaci ovo nebi radilo
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice