PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.784.163
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
munipet kaže...

Pozdrav, vidim da je u Sancta Domenici akcija na PS4 pa mislim ubost nešto od toga, sumnjam da će u nas biti povoljnije.
e sad ako može par pitanja s obzirom da se baš ne kužim u sve to:
1.    kakve su igre u ovom bundleu od 2.699 kn (Uncharted 4/Driveclub/The Last of Us Gamer), hoće to biti zanimljivo klincima od 6 i 9 godina?
2.    Jesu te igre u fizičkom obliku (pa se kasnije mogu prodati) ili se moraju downloadati?
3.    znači li mi što tih 500GB razlike u konzolama, jer ne vjerujem da će se nešto puno kupovati/skidati igara?
4.    koje igre preporučujete za igranje multiplayera (ne online nego split screen ili slično)? ima nešto iz Call of duty serijala?
 
Da rezimiram, dilema je između kupnje osnovnog modela od 500gb bez igara (pa za razliku u cijeni kupim igre koje želim) ili 700 kn skupljeg modela od 1TB s tri igre (koje nemam pojma jel valjaju).
 
 
Unaprijed zahvaljujem na pomoći 

 

1. prosječnim klincima od 6-9 godina će od navedenih igara eventualno biti zanimljiv Driveclub (utrke).. Uncharted 4 i The Last of Us imaju neku svoju priču i ako klinci ne razumiju engleski, teško da će ih igre očarati... a i ako znaju engleski, može biti da im neće priča biti zanimljiva ili će im igre biti prekomplicirane (ovisi o klincima, nisu svi isti, ne znam kako bi tvoji reagirali na te igre).. od frendice klinci u tim godinama igraju Minecraft kod kuće i kod mene su igrali Battlefront i Driveclub.. ostalo nisu baš kužili (jer ne znaju engleski), ali ok, nisu baš imali ni puno vremena, samo su ih probali dok su bili tu kod mene sat-dva... 

2. igre su koliko znam uvijek u fizičkom obliku ako se prodaju uz konzolu (osim ako ne piše drukčije).. 

3. ne znači ti ništa ako ne planiraš kupovati još igara i ako istovremeno na konzoli nećeš imati 10+ igara instalirano... 500 gb je i više nego dovoljno za tih par igara.. prosječna igra ti je od 30-60 gb, bar ove koje ja imam instalirane.. moj savjet za tvoj slučaj, kupi ovu konzolu od 500 gb i onda kupi igre koje hoćeš (najbolje polovne preko oglasnika jer ćeš puno jeftinije proći).. btw. ja imam 1 tb konzolu, više od 10 igara instalirano i još podosta mjesta na disku... 

 

4. split screen igre su rijetkost danas, a i nemaju puno smisla uz sve te multiplayer igre.. tako da ne znam ništa detaljnije o tome.. proguglaj.. 

 

eto, ako sam bar malo pomogla... 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
barfuss kaže...


4.    koje igre preporučujete za igranje multiplayera (ne online nego split screen ili slično)? ima nešto iz Call of duty serijala?

 Sto se split screena tice, trenutno je za Plus korisnike besplatna https://store.playstation.com/#!/en-hr/games/lovers-in-a-dangerous-spacetime/cid=EP0045-CUSA04384_00-LOVERS0000000000?smcid=psblog:en:page name::Gamesunder€20discountsstarttodayonPlayStationStoreOvercooked Odlicna igra, i podrzava do 4 igraca u co-opu, lokalno.

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
10 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Sto nema nikakvih ps4 pro bundle za uzet u nas horvata? Samo slimove prodaju sa igrama.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
munipet kaže...

Pozdrav, vidim da je u Sancta Domenici akcija na PS4 pa mislim ubost nešto od toga, sumnjam da će u nas biti povoljnije.
e sad ako može par pitanja s obzirom da se baš ne kužim u sve to:
1.    kakve su igre u ovom bundleu od 2.699 kn (Uncharted 4/Driveclub/The Last of Us Gamer), hoće to biti zanimljivo klincima od 6 i 9 godina?
2.    Jesu te igre u fizičkom obliku (pa se kasnije mogu prodati) ili se moraju downloadati?
3.    znači li mi što tih 500GB razlike u konzolama, jer ne vjerujem da će se nešto puno kupovati/skidati igara?
4.    koje igre preporučujete za igranje multiplayera (ne online nego split screen ili slično)? ima nešto iz Call of duty serijala?
 
Da rezimiram, dilema je između kupnje osnovnog modela od 500gb bez igara (pa za razliku u cijeni kupim igre koje želim) ili 700 kn skupljeg modela od 1TB s tri igre (koje nemam pojma jel valjaju).
 
 
Unaprijed zahvaljujem na pomoći 

 Da ti ispričam svoj slučaj, znaci, uzeo slim konzolu 500gb, sa kodom SPLITSKA10 za 1800 kn i na ps storu (uskrsnja akcija) uzeo GTA V (220kn) Fifa 17 (180 kn) UFC2 (150kn) i Project Cars (110kn)

 

sveukupno konzola, dva gamepada, 4 odlicne igre KOJE ZELIM a ne neki bundle ispalo me 2460 tj par kuna manje posto sam zaokruzivao 

15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Nisam znao da ima tako dobrih cijena na storeu... Tipa najjeftinija FIFA box je 300kn na netu, a na našem storeu 180kn.

 

Nego, može li se kupiti igra na storeu bez same konzole, vidim da spomenuta akcija traje do 27.4., a meni konzolu šalju dan kasnije tek?

The guy who wants too much risks losing absolutely everything. Of course, the guy who wants too little from life might not get anything at all.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
TIR669 kaže...

Nisam znao da ima tako dobrih cijena na storeu... Tipa najjeftinija FIFA box je 300kn na netu, a na našem storeu 180kn.

 

Nego, može li se kupiti igra na storeu bez same konzole, vidim da spomenuta akcija traje do 27.4., a meni konzolu šalju dan kasnije tek?

Mozes kreirati account na kompu i kupiti igru.

https://store.playstation.com/#!/en-hr/home/games

 

PSN - darklydexter
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
TIR669 kaže...

Nisam znao da ima tako dobrih cijena na storeu... Tipa najjeftinija FIFA box je 300kn na netu, a na našem storeu 180kn.

 

Nego, može li se kupiti igra na storeu bez same konzole, vidim da spomenuta akcija traje do 27.4., a meni konzolu šalju dan kasnije tek?

 je je, ima dobrih cijena samo treba pricekat sale, mislim da je najniza cifra za fifu 17 bila 120+kn za plus korisnike

14 godina
offline
PlayStation 4

Još jednom velika preporuka za www.thegamecollection.net 

Naručio Vikings Wolves of Midgard u srijedu došla u ponedjeljak u sandučić, brže nego preko hp-a. Nikad brže iz UK-a.

 

PSN ID : Eraserhead_981
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav!

 

Vezano za PS4 Pro:

 

1. Imam TV iz 2015. koji ne podrzava HDR a podrzava HDCP 2.2. Jel za prikaz slike u 4k dovoljan HDMI s HDCP 2.2 ili ima jos neka caka?

 

2. Vidim da su igre na Playstation Store znatno jeftinije nego fizicke kopije pa me zanimaju prednosti/nedostaci. Ako kupim fizicku verziju igre i ubacim ju u konzolu dal se ona moze odmah igrati? Moze netko dati primjer koliko traju download i instalacija neke vece igre kupljenje na PS Store? Koliko puta mogu downloadati takvu igru i jel za igranje potreban stalan pristup internetu?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
PlayStation 4

Gledam ovaj u Santa Domenici za 1799 kuna, čini mi se kao dobra kupnja. 2 joystika i konzola.

Pitanje je jel kupon vrijedi samo online ili i  u Trgovini?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
ks95hr kaže...

Pozdrav!

 

Vezano za PS4 Pro:

 

1. Imam TV iz 2015. koji ne podrzava HDR a podrzava HDCP 2.2. Jel za prikaz slike u 4k dovoljan HDMI s HDCP 2.2 ili ima jos neka caka?

 

2. Vidim da su igre na Playstation Store znatno jeftinije nego fizicke kopije pa me zanimaju prednosti/nedostaci. Ako kupim fizicku verziju igre i ubacim ju u konzolu dal se ona moze odmah igrati? Moze netko dati primjer koliko traju download i instalacija neke vece igre kupljenje na PS Store? Koliko puta mogu downloadati takvu igru i jel za igranje potreban stalan pristup internetu?

 

 1. Nema cake. Prikazat ce 4K

2. Prednost fizicke kopije je jedino ta da ju mozes jednostavno nekom posuditi/prodati. Sve ostalo je na strani digitalne kopije.

Skidanje ovisi o brzini tvojeg interneta naravno s tim da ne ide uvijek punom brzinom. A igre su razlicitih velicina. Mislim da za sad nisam vidio vecu od cca 60GB.

Mozes ju downloadati koliko hoces puta.

Ne moras stalno biti na internetu ako su te igre tvoje i tvoja konzola je primarna za taj account  Ako su igre shareane od nekog, onda moras biti online.

 

 

PSN - darklydexter
13 godina
offline
PlayStation 4

Ako netko zna u igri Metro redux 2033, stoji mi odavno objektiv "describe situation at exhibition" jel to se sredi dalje u igri ili?

Samo rokaj!
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Moze pitanje,ako kupim ps4 pro oce li mi biti potrebna ona 4k televizijaa i ako nece biti potrebna oce li mi grafike biti lose?
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Moze pitanje,ako kupim ps4 pro oce li mi biti potrebna ona 4k televizijaa i ako nece biti potrebna oce li mi grafike biti lose?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Joza8722 kaže...
Moze pitanje,ako kupim ps4 pro oce li mi biti potrebna ona 4k televizijaa i ako nece biti potrebna oce li mi grafike biti lose?

 1. ne treba ti 4K televizija

2. neće jer je pravilan omjer FullHD i 4K rezolucije

 

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Decki sto igrate od singleplayera. Ia trenutno witchera i resident evil 6 kojeg sam uzeo u bundleu 4,5,6. Nrznam ocu li re6 tako uskoro zavrsiti,dosadno,nezanimljivo, 5/10za resident evil. 3/10 da je neko.drugo im.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Pitanje. Da li ti negdje jave tj. pošalju mail da si blokiran na 48 sati ili nešto jer mi je istekla VISa i dobio sam drugu, i naravno nije mi prolazila stara makar sam promjenio podatke i stavio od nove. Onda sam kompletno obrisao podatke o staroj kartici i ispočetka kreirao nove podatke i opet mi ne prolazi nadoplata wallet-a. Pa koja majčina, onda mi traži onaj kontrolni troznamenkasti broj, upišem ga, a on javlja da je krivi. Pa za popizdit. Ja ne mogu vjerovati koliko je to bez veze zakomplicirano.

Debilana na kvadrat od Sony-a.

Šta mi je sada raditi. Čekati ponedjeljak i zvati njihovu službu. Nemam komentar.

Inače to sve sam radio na kompu kao i inače gdje je sve uvijek radilo bez problema, do sada, kada sam uzeo novu Visu jer je istekla stara.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
online
Re: PlayStation 4

To ti Sony suptilno poručuje da si previše igara pokupovao i da je vrijeme da malo staneš na loptu.

 

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.4.2017 16:16 (DeniZg).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

To ti Sony suptilno poručuje da si previše igara pokupovao i da je vrijeme da malo staneš na loptu.

 

 

   

 

Da, očigledno, hvala im na tome.

14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...
ks95hr kaže...

Pozdrav!

 

Vezano za PS4 Pro:

 

1. Imam TV iz 2015. koji ne podrzava HDR a podrzava HDCP 2.2. Jel za prikaz slike u 4k dovoljan HDMI s HDCP 2.2 ili ima jos neka caka?

 

2. Vidim da su igre na Playstation Store znatno jeftinije nego fizicke kopije pa me zanimaju prednosti/nedostaci. Ako kupim fizicku verziju igre i ubacim ju u konzolu dal se ona moze odmah igrati? Moze netko dati primjer koliko traju download i instalacija neke vece igre kupljenje na PS Store? Koliko puta mogu downloadati takvu igru i jel za igranje potreban stalan pristup internetu?

 

 1. Nema cake. Prikazat ce 4K

2. Prednost fizicke kopije je jedino ta da ju mozes jednostavno nekom posuditi/prodati. Sve ostalo je na strani digitalne kopije.

Skidanje ovisi o brzini tvojeg interneta naravno s tim da ne ide uvijek punom brzinom. A igre su razlicitih velicina. Mislim da za sad nisam vidio vecu od cca 60GB.

Mozes ju downloadati koliko hoces puta.

Ne moras stalno biti na internetu ako su te igre tvoje i tvoja konzola je primarna za taj account  Ako su igre shareane od nekog, onda moras biti online.

 

 

 Naravno da ima cake. Koristim Philips PUT6400/12 i samo mi HDMI1 port podrzava HDCP 2.2 te samo na njemu mogu koristiti 4K u 60 Hz-a, a na ostalima mi se nudi samo 1080p iako su i ostali HDMI 2.0 portovi. Malo nezgodno kada mijenjas izmedu PC-a i konzole jer stalno moram HDMI kabel prestekavati pa sam si sad narucio HDMI switch.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.4.2017 20:18 (alen29).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
alen29 kaže...

 Naravno da ima cake. Koristim Philips PUT6400/12 i samo mi HDMI1 port podrzava HDCP 2.2 te samo na njemu mogu koristiti 4K u 60 Hz-a, a na ostalima mi se nudi samo 1080p iako su i ostali HDMI 2.0 portovi. Malo nezgodno kada mijenjas izmedu PC-a i konzole jer stalno moram HDMI kabel prestekavati pa sam si sad narucio HDMI switch.

 

Meni je tako pala u vodu cijela shema gdje sam PS4 Pro splittao između telke i monitora. Sad sa 4K telkom ne mogu više paralelno puštati signal s playke na dva različita ekrana.

Al i bolje, šteta bi bila igrati na monitoru pokraj 4K telke.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodsucker kaže...

Ako netko zna u igri Metro redux 2033, stoji mi odavno objektiv "describe situation at exhibition" jel to se sredi dalje u igri ili?

http://guides.gamepressure.com/metro2033/guide.asp?ID=9352

 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterOfDisaster kaže...
DeniZg kaže...

To ti Sony suptilno poručuje da si previše igara pokupovao i da je vrijeme da malo staneš na loptu.

 

 

   

 

Da, očigledno, hvala im na tome.

Imas Missed Charges u Transaction History. To ti "blokira" karticu. Pricekaj bar 24h od zadnje MC i trebalo bi ti biti moguce placanje novom karticom.

U anketi Sonyju sam spomenu ta sranja.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
online
PlayStation 4

U zadnje vrijeme često puta igram PS4 Pro preko PC remote playa i radi stvarno odlično. 

Nema nikakvog vidljivog pogoršanja slike, a input lag je nezamjetan.

Jedino u pucačinama tipa Battlefront povremeno dođe do manjeg pogoršanja slike i tu se malo osjeti input lag. Vjerojatno zbog opterećenja mrežne kartice na PS4.

Za remote play stvarno skidam kapu Sonyu.

 

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Može mi netko objasniti ovaj PS plus bon,ako kupim onu pretplatu za 90 dana i kupim igricu na popustu za npr 100 kn da li mi ta igrica ostaje na hardu ili je ona dostupna samo online i da li nakon isteka tih 90 dana mogu dalje igrati kupljenu igricu ili moram ponovo produžiti pretplatu

 

lp

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
yaqyaq kaže...

Može mi netko objasniti ovaj PS plus bon,ako kupim onu pretplatu za 90 dana i kupim igricu na popustu za npr 100 kn da li mi ta igrica ostaje na hardu ili je ona dostupna samo online i da li nakon isteka tih 90 dana mogu dalje igrati kupljenu igricu ili moram ponovo produžiti pretplatu

 

lp

 

 pretplata nudi pogodnosti i online multiplayer igranje, ako igra koju si kupio nije multiplayer i dalje ju mozes igrati s hard diska

 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

U zadnje vrijeme često puta igram PS4 Pro preko PC remote playa i radi stvarno odlično. 

Nema nikakvog vidljivog pogoršanja slike, a input lag je nezamjetan.

Jedino u pucačinama tipa Battlefront povremeno dođe do manjeg pogoršanja slike i tu se malo osjeti input lag. Vjerojatno zbog opterećenja mrežne kartice na PS4.

Za remote play stvarno skidam kapu Sonyu.

 

 

Evo i ja sam isprobao PC Remote ponukan tvojim postom i stvar funkcionira ok.

Jedino su mi boje nekako preblijede u odnosu na normalno igranje na PC-u nije do monitora.

Piše da se može igrati i kada je konzola u rest modu što bi bilo super, ali ja nisam uspio svaki put pali konzolu kad startam uparivanje kontrolera sa PC remontom.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
DeniZg kaže...

U zadnje vrijeme često puta igram PS4 Pro preko PC remote playa i radi stvarno odlično. 

Nema nikakvog vidljivog pogoršanja slike, a input lag je nezamjetan.

Jedino u pucačinama tipa Battlefront povremeno dođe do manjeg pogoršanja slike i tu se malo osjeti input lag. Vjerojatno zbog opterećenja mrežne kartice na PS4.

Za remote play stvarno skidam kapu Sonyu.

 

 

Evo i ja sam isprobao PC Remote ponukan tvojim postom i stvar funkcionira ok.

Jedino su mi boje nekako preblijede u odnosu na normalno igranje na PC-u nije do monitora.

Piše da se može igrati i kada je konzola u rest modu što bi bilo super, ali ja nisam uspio svaki put pali konzolu kad startam uparivanje kontrolera sa PC remontom.

 vjerovatno pise da se moze pokrenuti/povezati sa konzolom dok je u rest modu, a da se moze igrati dok je u rest modu nema sanse. isto kao sto ne mozes igrati na pc dok je u sleep modu :D 

ja remote play koristim na mobitelu ponekad da ugasim ps4, da provjerim ko je online ko sta igra i sl.. remote play salje istu sliku na mobitel/pc koja je i na tvu, tako da to da se igra dok je u rest modu nemoguce. 

PSN Tokioplastic292
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2017 14:14 (LordSnow).
11 godina
online
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
DeniZg kaže...

U zadnje vrijeme često puta igram PS4 Pro preko PC remote playa i radi stvarno odlično. 

Nema nikakvog vidljivog pogoršanja slike, a input lag je nezamjetan.

Jedino u pucačinama tipa Battlefront povremeno dođe do manjeg pogoršanja slike i tu se malo osjeti input lag. Vjerojatno zbog opterećenja mrežne kartice na PS4.

Za remote play stvarno skidam kapu Sonyu.

 

 

Evo i ja sam isprobao PC Remote ponukan tvojim postom i stvar funkcionira ok.

Jedino su mi boje nekako preblijede u odnosu na normalno igranje na PC-u nije do monitora.

Piše da se može igrati i kada je konzola u rest modu što bi bilo super, ali ja nisam uspio svaki put pali konzolu kad startam uparivanje kontrolera sa PC remontom.

 Ja svaki put remotely dignem PS4 iz rest moda i upali se iste stotinjke čim kliknem "start" na PC aplikaciji.

S tim da mi PS4 i PC čak i nisu na istom ruteru (PC ima svoj ruter koji je powerline-om spojen na glavni ruter na kojem je PS4).

Ali da, i meni se čini da je slika malo svijetlija, ali to se lako sredi.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.4.2017 14:11 (DeniZg).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

U zadnje vrijeme često puta igram PS4 Pro preko PC remote playa i radi stvarno odlično. 

Nema nikakvog vidljivog pogoršanja slike, a input lag je nezamjetan.

Jedino u pucačinama tipa Battlefront povremeno dođe do manjeg pogoršanja slike i tu se malo osjeti input lag. Vjerojatno zbog opterećenja mrežne kartice na PS4.

Za remote play stvarno skidam kapu Sonyu.

 

 

 

Možda su nešto poboljšali, ali dok sam ja probao krajem prošle godine vidjela se loša slika na kilometar i to na 1Gbitnoj mreži i na full HD na prou.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice