PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.770.117
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
movie kaže...
geek_boy kaže...
Mislim da je na mspoweruser bil clanak da je procurio psn database provjerite i mijenjajte lozinke!

 A čemu onda služi dvostupanjska zaštita? Kako će lik ovladati tvojim acc ako nema broj tvoga mobitela na koji dolazi sigurnosni kod?

 

Provalili su im u tweeter account, a ne u PSN database. Ovo drugo nije confirmed.

I to više govori o Tweeter securityu, a ne o PSN securityu :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.8.2017 9:12 (Bitanga).
16 godina
offline
PlayStation 4

Ima li ko za prodat povoljno Rayman Legends?

Xbox: Muskarcina
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Virty kaže...

Ima li ko za prodat povoljno Rayman Legends?

 

Baš sam ga igrao opet neki dan. Fest je težak ak hoćeš sve skupit, pogotovo oni speed run leveli. To me izludi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
10 godina
offline
PlayStation 4

17.10. GT Sport. Jel to konačno ili možemo očekivati još neku odgodu? 

 

Rekao sam da ću kupit plejku kad izađe i eto, izgleda da je vrijeme 

 

HDR BT2020 izgleda da će bit bomba.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Jep to e to ...prva igra koja full iskoristava 4k 10bit HDR telke / PSVR i PRO 

tko ce sad to docekat aaaaa 

 

 

Morat ces kupit nema ti druge 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.8.2017 10:15 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Virty kaže...

Ima li ko za prodat povoljno Rayman Legends?

 

Baš sam ga igrao opet neki dan. Fest je težak ak hoćeš sve skupit, pogotovo oni speed run leveli. To me izludi.

Skoro sam pojeo Vitu!

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

Jep to e to ...prva igra koja full iskoristava 4k 10bit HDR telke / PSVR i PRO 

tko ce sad to docekat aaaaa 

 

 

Morat ces kupit nema ti druge 

 

Kupio sam ju u 12. mjesecu, čak se i opskrbio igricama, Dishonored, Uncharted, Last of us, al di god treba pucat meni su miš i tastatura majka, ne mogu nikak sa joystickom tak da sam prodal to sve i reko kad dođe GT. Sad je vrijeme. 

 

Ima na njuškalu zapakiranih za 2500-2600kn i u preorderu 490 GT u SD, dobiš još neke aute ko bonus. Uff...

 

Sjećam se koliko sam vremena i truda ubijao u podešavanje autiju na GT4, okretaji u prvoj, zadnjoj brzini, downforce, kaj sve nije bilo aaaa 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
16 godina
offline
PlayStation 4

Nadam se da te nece razocarati GT.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.8.2017 11:33 (Chaky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
Bitanga kaže...
Virty kaže...

Ima li ko za prodat povoljno Rayman Legends?

 

Baš sam ga igrao opet neki dan. Fest je težak ak hoćeš sve skupit, pogotovo oni speed run leveli. To me izludi.

Skoro sam pojeo Vitu!

Davno sam uhvatio platinu na PS4, ali bih opet kupio za sinove.

Svidjela im se na Xbox One-u kojeg prodajem pa da ih iznenadim :)

Xbox: Muskarcina
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
gocc01 kaže...

 

Kupio sam ju u 12. mjesecu, čak se i opskrbio igricama, Dishonored, Uncharted, Last of us, al di god treba pucat meni su miš i tastatura majka, ne mogu nikak sa joystickom tak da sam prodal to sve i reko kad dođe GT. Sad je vrijeme. 

 

Ima na njuškalu zapakiranih za 2500-2600kn i u preorderu 490 GT u SD, dobiš još neke aute ko bonus. Uff...

 

Sjećam se koliko sam vremena i truda ubijao u podešavanje autiju na GT4, okretaji u prvoj, zadnjoj brzini, downforce, kaj sve nije bilo aaaa 

Te nisu FPS (Dishonored je, ali nije pucacka mehanika, nego hladno oruzje), mogao si si dati malo trudao i odigrati ih, jer su dobre igre. Cak im pucanje i nije primarni dio. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Virty kaže...

Davno sam uhvatio platinu na PS4, ali bih opet kupio za sinove.

Svidjela im se na Xbox One-u kojeg prodajem pa da ih iznenadim :)

http://ps4pricecheck.com/item/25/Rayman-Legends

 

https://psprices.com/region-gb/game/18092/rayman-legends

 

http://www.njuskalo.hr/ps4-igre/ps4-rayman-legends-zapakirana-racun-express-dostava-oglas-22294982

 

 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

Nadam se da te nece razocarati GT.

 Da oni koji ocekuju onaj stari GT mogli bi bit razocarani... 

Inace ja sam prednarucil igru i jedva cekam. 

https://www.instagram.com/celestial__emissary/?r=sun1
10 godina
offline
PlayStation 4

Brine me najvise brzina, kao ulazak i izlazak iz menija u voznju prilikom tuniranja. 

 

Sjecam se na PS2 i GT4 da je to bilo relativno instantno a sad kad sam imao Pro, skuzio sam da ful dugo traje to loadanje. 

 

Treba mi manje od minute da lupim gas do daske i vidim kak su brzine podesene al jebes sve to ak cu izmedu svake probe morat cekat po pol minute.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
Virty kaže...

Davno sam uhvatio platinu na PS4, ali bih opet kupio za sinove.

Svidjela im se na Xbox One-u kojeg prodajem pa da ih iznenadim :)

http://ps4pricecheck.com/item/25/Rayman-Legends

 

https://psprices.com/region-gb/game/18092/rayman-legends

 

http://www.njuskalo.hr/ps4-igre/ps4-rayman-legends-zapakirana-racun-express-dostava-oglas-22294982

 

 

Vidio sam sve osim psprices.com.

Preko njega sam upravo kupio igru za £12.99 sa poštarinom.

Hvala 

Xbox: Muskarcina
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ekipa treba mi preporuka igri.Polako se bližim kraju metro reduxu,danas mi stigao arkham knight što bi mi dalje preporučili?

,,Suzio'' sam izbor na uncharted 3 i 4,last of us,dishonored 2,mortal kombat xl i horizon zero dawn.Najradije bi nekako horizon ali predugo mi je to jer nemam baš previše vremena pa sam to mislio ostaviti za kraj.Preporuke?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

@big_guy

 

Manje više sve ovo što si nabrojao vrijedi probati. Dodao bih Tomb Raider 20th year anniversiry; novi Uncharted je sigurna kupovina za cijenu za koju se prodaje; Hellblade: Senua's Sacrifice možda nije igra za svakoga, ali vjerujem da ju se ispati probati (cijena je isto ok).

 

 

Htio bi se nadovezati na GT priču. Igrao sam zadnji GT kada je bila dostupna beta. Meni je bilo solidno, ali dosta sterilno. Cijeli taj svijet, kao da fali nešto; prije si barem mogao "čačkati" po autima do najsitnijeg detalja, dok je sada sve bačeno na online komponentu i vizualni dio.

 
1 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Ekipa treba mi preporuka igri.Polako se bližim kraju metro reduxu,danas mi stigao arkham knight što bi mi dalje preporučili?

,,Suzio'' sam izbor na uncharted 3 i 4,last of us,dishonored 2,mortal kombat xl i horizon zero dawn.Najradije bi nekako horizon ali predugo mi je to jer nemam baš previše vremena pa sam to mislio ostaviti za kraj.Preporuke?

 

Jebiga, sve što si nabrojio je za preporuku, ne znam što ti tu mi imamo dodati. :) Ako nemaš baš previše vremena, onda su ti Uncharted 3 i 4 i The Last of Us prikladni za ležerno igranje, 15-20 sati svaka ako nisi netko tko žuri kroz igre.

 

Horizon onda ostavi za kraj, ali ga svakako odigraj.

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

@big_guy

 

Manje više sve ovo što si nabrojao vrijedi probati. Dodao bih Tomb Raider 20th year anniversiry; novi Uncharted je sigurna kupovina za cijenu za koju se prodaje; Hellblade: Senua's Sacrifice možda nije igra za svakoga, ali vjerujem da ju se ispati probati (cijena je isto ok).

 

 

Htio bi se nadovezati na GT priču. Igrao sam zadnji GT kada je bila dostupna beta. Meni je bilo solidno, ali dosta sterilno. Cijeli taj svijet, kao da fali nešto; prije si barem mogao "čačkati" po autima do najsitnijeg detalja, dok je sada sve bačeno na online komponentu i vizualni dio.

 Ma dobro to je bila beta bas za online dio radi balansiranja i testiranja mreze... gotova igra ce ipak imat puno vise toga.

Bitno da pogode vozni model i to je to mogu se sam vozit po stazi :D. Recimo tu me Pcars poprilicno razocaral.

https://www.instagram.com/celestial__emissary/?r=sun1
15 godina
offline
PlayStation 4

Da ne prođe dan bez posta!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
PlayStation 4

fala Bogu barem je zanimljivo 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Haha predobro.Završio 2033 bez ikakve greske i evo igrao last light do sada takodjer bez ijedne greške. Došao do levela bandits i opet se ps ugasi.Stuc ću ovu igru u tristo komada,strašno.
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...
Haha predobro.Završio 2033 bez ikakve greske i evo igrao last light do sada takodjer bez ijedne greške. Došao do levela bandits i opet se ps ugasi.Stuc ću ovu igru u tristo komada,strašno.

Sad ti se stvarno mozda pregrijala od toliko Metroa :D 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
offline
PlayStation 4

Zatvaranje pozadinskih aplikacija navodno moze poboljsati brzinu download igara na ps-u. Pa eto neka je i ta informacija tu.

 

MadeInCroatia
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Kraj svih vrhunskih igara za PS4, čovjek se uhvatio tog Metroa kao da je to majka svih igara, a ne port zbugirane igre iz prošle generacije.

 

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Ja nervozno čekam poštara sa novim Unchartedom... :P

 

Btw..

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 11:07 (Purger155).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Purger155 kaže...

Ja nervozno čekam poštara sa novim Unchartedom... :P

 

Btw..

 

Ja čekam F1 2017, naručio s thegamecollectiona. Dok izađe u petak, pa valjda ga dobijem do drugog petka :-)

Taman odigrao Sniper Elite 4 na normal. Baš mi je opuštajuća igra.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Nice a ja upravo počeo skidati Lost Legacy. Za 30 min bi mogao početi igrati sp ako nastavi skidati kao dosada.

sake08
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Molim pomoć oko playstation  plus-a pošto jedni kažu jedno a drugi drugo :Ako kupim pretplatu na npr 3 mjeseca ili 1 god. nevažno

i skinem svaki mjesec one 2 igre koje nude besplatno da li nakon isteka pretplate mogu igrati te igre offline (pretpostavljam da online ne mogu)

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mislim da se te igre zakljucaju dok pretplatu ne produzis bilo online ili single player igre
Samobor je lepa varoš
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
yaqyaq kaže...

Molim pomoć oko playstation  plus-a pošto jedni kažu jedno a drugi drugo :Ako kupim pretplatu na npr 3 mjeseca ili 1 god. nevažno

i skinem svaki mjesec one 2 igre koje nude besplatno da li nakon isteka pretplate mogu igrati te igre offline (pretpostavljam da online ne mogu)

 

 

Ne možeš, oni koji kažu suprotno nemaju pojma.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice