PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.791.371
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
nidjoPro kaže...
A ne mogu ni to napravit kako treba kad izgubim sliku..

Kablove si isprobao na kojem drugom uredaju, mozda su oba neispravna.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Isprobao sam od MAXTVa na PS pa nije radilo, nego kad si mi napisal za limove poceo sam malo dirat po tome i kada malo poslozim dolazi kontakt na par minuta pa se opet prekine, i ako opet iskljucim i poslozim opet radi..
13 godina
online
Re: PlayStation 4

nema ti druge nego servis

Alienware m17x R4
15 godina
offline
PlayStation 4

Meni se neki dan isto dogodila čudna situacija sa PS4 Pro i HDMI konekcijom.

Pokrenem F1 2017 kao i mnogo puta do sad, učita se intro screen, stisnem X i pukne slika na TVu, ali sound i dalje dolazi, mogu klikati po menijima iako ništa ne vidim što se događa.

Znači nije se smrzlo ništa samo slike nema, a zvuka ima.

Onda sam ištekao HDMI kabel, i ponovo uštekao i proradilo je opet ok.

 

Ovo sa diskonektanjem i reconnectanjem malo malo je svakako čudno. Ako nije do kabela onda je definitivno nešto hardverski, a onda treba vidjeti jel do monitora ili do konzole.

Malo eksperimentiraj.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Da tako i kod mene.Mogu po meniju i zvuk se čuje, ali nema slike.Sad malo vanjske limove diram kao sto je Chaky rekao jer mi kod njih uvijek dolazi do kontakta.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
nidjoPro kaže...
Isprobao sam od MAXTVa na PS pa nije radilo, nego kad si mi napisal za limove poceo sam malo dirat po tome i kada malo poslozim dolazi kontakt na par minuta pa se opet prekine, i ako opet iskljucim i poslozim opet radi..

HDMI kabel je dosta tezak i krut. Ako je konzola u vertikalnom polozaju dosta on napreze svojom tezinom sami konektor u konzoli i moze doci do rastezanja limica, pa se pocne gubiti kontakt.

I samome mi stoji konzola vertikalno, te je prikljucen dosta teski HDMI/DVI kabel. Pokusavam ga podesiti sto vise mogu da smanjim opterecenje na utor.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Možda trebalo izmislit nekakav grudnjak za PS4 koji će držati HDMI kabel. 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
A nista, vodit cu ga na servis da zamjene HDMI čip
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Možda trebalo izmislit nekakav grudnjak za PS4 koji će držati HDMI kabel. 

Pa, možda ne grudnjak, ali možeš ga podbočiti kao šljivu  

nidjoPro kaže...
A nista, vodit cu ga na servis da zamjene HDMI čip

Vjerojatno samo konektor. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2017 12:07 (Chaky).
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
nidjoPro kaže...
Pozdrav.Imam jedan problem pa ako netko slučajno pretpostavlja o čemu se radi, puno bi pomoglo.Znači, do sad je sve radilo normalno i danas upalim PS4 i pošto imam DVI-HDMI kabel na monitoru ne želi prepoznat PS4, znači nema signala, ali ga je ipak preponao i monitor se svako malo pali i gasi, mislio sam da je do kabela, ali kad sam probao na 2 TVa sa HDMI kablom ni jedan TV nije prepoznao PS4.Eto ako neko zna šta bi trebalo napravit , puno hvala.

 Ja sam to isto pokusavao podesiti na projektoru i nije moglo. Mislim da ti treba kabal sa aktivnim konverterom da bi moglo raditi.

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Robert_84 kaže...

ako ti ne pomaze reset konzole, onda imas ozbiljan kvar...

 

 

EDIT. nvm

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2017 12:39 (arnes_king).
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
nidjoPro kaže...
Pozdrav.Imam jedan problem pa ako netko slučajno pretpostavlja o čemu se radi, puno bi pomoglo.Znači, do sad je sve radilo normalno i danas upalim PS4 i pošto imam DVI-HDMI kabel na monitoru ne želi prepoznat PS4, znači nema signala, ali ga je ipak preponao i monitor se svako malo pali i gasi, mislio sam da je do kabela, ali kad sam probao na 2 TVa sa HDMI kablom ni jedan TV nije prepoznao PS4.Eto ako neko zna šta bi trebalo napravit , puno hvala.

 Ja sam to isto pokusavao podesiti na projektoru i nije moglo. Mislim da ti treba kabal sa aktivnim konverterom da bi moglo raditi.

Nije stvar u tome. Do sad mu je normalno radilo. Em ja imam spojeno kabelom DVI-HDMI i sve normalno radi. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
8 godina
offline
PlayStation 4

Ako se neko nalazi u Austriji i nema ps4 od pon ps4 gt sport konzola limited edition 299eura...

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Ima i kod nas u njemačka.

Od 26.10. u Aldi-u, 299 ojra.

Dok je kod nas 2699kn...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
kod mene isti problem sa slikom..nestane na sekundu pa se vrati ali bar nismo jedini

http://community.eu.playstation.com/t5/PS4-Support/PS4-Pro-random-black-screen-dropouts/m-p/24693423
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
jel narucio itko skinove za ps4,tipa dbrand,easy skins?
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Sad sam u potpunosti izgubio sliku, umjesto slike se prokazuje siva boja na monitoru i izmjenjuje se siva i crna boja..
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
imaiden322 kaže...
kod mene isti problem sa slikom..nestane na sekundu pa se vrati ali bar nismo jedini

http://community.eu.playstation.com/t5/PS4-Support/PS4-Pro-random-black-screen-dropouts/m-p/24693423

 

Što se tiče tih problema sa slikom ja sam čuo da to nije problem samo s PS4 nego i svim drugim 4K HDR uređaijma koji se spajaju putem HDMI-a. Kod mene je Samsung KS8000 u pitanju i na support forumu ljudi kažu da je problem u ploči i da je masovno mijenjaju a ne žele javno priznati problem. Evo link...

 

https://us.community.samsung.com/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/tv/thread-id/6671/page/31

 

A vidim da i u ovom linku koji si ti stavio ljudi kažu isto. Sramota...

 

 

16 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam u siječnju ove godine imao ovakav problem s PS4 PRO

 

https://vimeo.com/239229251

 

Riješeno sve nadogradnjom firmwarea televizora i software updatea na plejki

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

Uzeo sam preko njuškala Horizon Zero Dawn..igra me oduševila. Tek sam na nekih 6%. Nekih 4h explorera bez ganjanja questova. Podsjeća me na Witchera 3. Toplo preporučam.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
13 godina
online
Re: PlayStation 4
MasterG kaže...

Uzeo sam preko njuškala Horizon Zero Dawn..igra me oduševila. Tek sam na nekih 6%. Nekih 4h explorera bez ganjanja questova. Podsjeća me na Witchera 3. Toplo preporučam.

 potpisujem.... sad ce i dodatak... a ako netko bude uzimao izaci ce i citava kolekcija...

 

no moze se igra nac za 20-25€

Alienware m17x R4
13 godina
online
Re: PlayStation 4
Ziga kaže...

Ja sam u siječnju ove godine imao ovakav problem s PS4 PRO

 

https://vimeo.com/239229251

 

Riješeno sve nadogradnjom firmwarea televizora i software updatea na plejki

 

 

 moji video problem su bili drugaciji..

 

naime 

 

imam PS4PRO i Samsung 49KS8009, sve je nadogradeno i opet se nekad zna desit da jednostavno nema video signala... sa nicim drugim jedino sa PS4 Pro...

 

pisao sam i na PS blogu o tome... ja i 100ne drugih no sony se nije oglasio... samo kaze da je to problem TVa a TV proizvodac kaze da je to problem konzole...

 

ping pong

Alienware m17x R4
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
meni zna na obicnom ps4 jednom u 2 mjeseca sam se izgubi slika pa se vrati nakon 10 minuta pa opet izgubi sve dok ne promjenim port od hdmi-a, i onda opet radi 2 mj super...
battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
sigurno nije problem tv-a jer nemamo svi iste. ja imam philipsov fhd tv pa opet imam taj problem. izgleda da ps ima taj problem od pocetka
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Btw, ja isto philips fhd tv
battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
online
Re: PlayStation 4

imao sam PS4 PRO spojen a i stari PS4 FAT na Panasonic 42ST50 plazmu... i to se nikad nije desilo

 

mozda je jednostavno problem u signalu... no sa zadnjim updateovima sam uspio nekad rijesit problem samo da promijenim ulaz na daljinskom i vratim na PS....

 

no nekad bas moram fizicki kabel istekat...

 

a da budem iskren neznam dal ga igram u zadnje vrijeme manje.... il se to manje desava :)

Alienware m17x R4
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

error

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2017 23:08 (ursusc355).
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Robert_84 kaže...
MasterG kaže...

Uzeo sam preko njuškala Horizon Zero Dawn..igra me oduševila. Tek sam na nekih 6%. Nekih 4h explorera bez ganjanja questova. Podsjeća me na Witchera 3. Toplo preporučam.

 potpisujem.... sad ce i dodatak... a ako netko bude uzimao izaci ce i citava kolekcija...

 

no moze se igra nac za 20-25€

 gdje

13 godina
online
Re: PlayStation 4

ebay.

 

ja sam svoju uzeo novu za 35€ prije 3-4 mjeseca

 

https://www.mydealz.de/

 

no dal svaka trgovina salje u HR bas i ne

Alienware m17x R4
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.10.2017 0:27 (Robert_84).
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Robert_84 kaže...

ebay.

 

ja sam svoju uzeo novu za 35€ prije 3-4 mjeseca

 

https://www.mydealz.de/

 

no dal svaka trgovina salje u HR bas i ne

 ja i dalje nevidim nigdje za 20 evra igru...pošalji točan link pa da kupim. hvala

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice