PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.210
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterOfDisaster kaže...

Nova akcija za PS+ članove.

 

Prilično fini popusti.

 

a 2 for 199 nisi vidio? :-)
https://store.playstation.com/en-hr/grid/STORE-MSF75508-TWOFOR30/1

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.12.2017 13:47 (Bitanga).
13 godina
offline
PlayStation 4

Sony neda predaha sa tim popustima 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Nova akcija za PS+ članove.

 

Prilično fini popusti.

 

a 2 for 199 nisi vidio? :-)
https://store.playstation.com/en-hr/grid/STORE-MSF75508-TWOFOR30/1

Nije toga bilo kada sam ja postao onu akciju 

7 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Hoće li bit fifa 18 na akciji možda oko božića? 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Olaf kaže...

Hoće li bit fifa 18 na akciji možda oko božića? 

 

Znamo isto kao i ti. Možda hoće, a možda i neće.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Olaf kaže...

Hoće li bit fifa 18 na akciji možda oko božića? 

 Ak bude tebi ćemo prvom javiti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jos 10% na maestro i master kartice u ekupi.

 

ja narucio ps4 pro + pes2018 + ac origins sve skupa za 2699 kuna 😎

 
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Olaf kaže...

Hoće li bit fifa 18 na akciji možda oko božića? 

 vjerujem da nitko od nas na forumu nema nekog tko radi u Sony-u, tocnije odjel PSN prodaje pa da ti da odgovor na to pitanje 

 kad bi imali, eee to bi bio poso 

 

 moja pretpostavka je da ce bit fifa 18 na saleu, al naravno to nemora bit tocno jelte 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Čitajući rezenziju za For Honor naišao sam na jedan detalj koji me zbunio pa da vas pitam o čemu je tu riječ:) Evo izdvojeno...

"Nažalost ipak se tu radi o Ubisoftu stoga računajte da vam i za singleplayer treba internetska veza"

Kako uopće znati za koje igre se i za singleplayer mora imati internet konekcija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Još da dodam da ovi sa mall.hr nisu ni malo točni što se tiče isporuke igre. Mislio sam da mi je stigla, ali to je neka druga igra. Za the witcher goty napisali datum isporuke 30.11. Sad kažu dr. tjedan. Kad točno, ne znaju datum. Ali, ako je kutija na češki onda ću se strpiti jer to je ono što sam oduvijek želio imati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Prosle godine je je bila leakana lista igara za 12 deals of christmas. Zivimo u nadi da ce i ove godine, ali cisto sumnjam. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Akcije su stvarno super. Mislim da cu uzeti far cry primal i AC sindicate za 199kn i mozda mi se svidi jos nesto na ovome 12 deals..... 

 

i onda mi netko kaze igre su skupe za ps, jesu vraga pa stalno je nesto na popustu.

PSN:Tomislav025
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

Akcije su stvarno super. Mislim da cu uzeti far cry primal i AC sindicate za 199kn i mozda mi se svidi jos nesto na ovome 12 deals..... 

 

i onda mi netko kaze igre su skupe za ps, jesu vraga pa stalno je nesto na popustu.

 

Ha čuj, skuplje su nego na PCu to je sigurno.

Ali da, ne treba nikad kupovati nešto što nije na popustu. Bolje imati backlog igara pa ne dolaziti u napast kupit nešto čim izađe :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
PlayStation 4

Taman si mislim da ću upiknuti Last of Us na ovom 2 for 199 dealu i ne vidim ama baš ništa drugo što bi uzeo uz to. Eventualno ovaj Gravity Rush 2, ali to mi izgleda ko nešto što dosadi nakon 2 sata.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

Taman si mislim da ću upiknuti Last of Us na ovom 2 for 199 dealu i ne vidim ama baš ništa drugo što bi uzeo uz to. Eventualno ovaj Gravity Rush 2, ali to mi izgleda ko nešto što dosadi nakon 2 sata.

 

Mene Wipeout loži već duže vremena, al ne stignem igrat sve te igre. O sudbo kleta.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Valjda će netko odgovoriti na ono pitanje da se za neke određene igre mora imati internet konekcija čak i za singleplayer. Jedino što sam uspio naći je za for honor i need for speed.
Nego, igram uncharted kolekciju. Jako mi se sviđa iako se vidi da je starija igra. Zanima me vrijedili uzeti i 4 i tu zadnju sa one dve ženske? Buni me što je 4 niska cijena pa jel baš tako loša?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

iako je spin off isplati se, osiim grafike nema puno cut scena ali prica je ok i lokacije 

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ne znam ni sam kako sam zanemario taj uncharted. U svakom slučaju još bolje jer sad imam šta igrati:) Evo, našao uncharted 4 za 100 kn. Za te pare mislim da će biti ok:) Hvala!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
madafaka85 kaže...

 @barfuss  

Jedino sta je logicno da pad FPS jako uzrokuje mucninu kod VR-a,  pa bih ti preporucio da probas u nekoj trgovini na PRO. Inace mucnina se stvara kad VR kroz tvoje oci salje mozgu informaciju da si staticna, a tvoja osijetila salju mozgu da se kreces, a trebalo bi biti obratno. Probaj sjediti ili prije igranja uzeti/popiti nesto sta ima dumbir ili sam dumbir... 

 

Da, slicno tome. Mozak vidi kroz VR da se krećeš, a senzor za akceleraciju u srednjem uhu javlja da si statičan.

 

Nema to veze s dioptrijom toliko.

 

Ja isto nikad nemam mučnine od auta, ali nisam se nikad vozio u brodu pod palubom za vrijeme nevremena pa ne znam što bi bilo (obrnuto od ovog problema sa VRom, ali ista problematika). U DriveClub VRu sam doslovno skoro pao sa stolca, morao sam ga skinuti isti tren i muka mi je bila ostatak dana kad sam se toga prisjetio. Eve valkyrie mi je bio s druge strane ok.

 

Zato me i strah kupovati VR, a pogotovo sto je rezolucija fest loša, nikakva imerzija mi to ne moze popraviti. Nakon 3 dana pocetnog odusevljenja bih vec pizdio na rezoluciju, jer sad skoro sve igram u 4k.

 

Ja sam spavala na brodu u kabini (unutrašnjoj) na nemirnom Baltičkom moru ovog ljeta i bilo mi je neobično to povremeno naglo ljuljuškanje dok nisam zaspala, ali nije bilo nikakve mučnine. 
Baš nikada nisam osjetila mučninu u bilo kakvom vozilu (brod, avion, auto, bus, vrtuljak, etc), ali VR, čim stavim i počnem se kretati, dođe nagon za povraćanjem. I također mi je muka cijeli dan čim se toga prisjetim... i ne samo taj dan, nego bilo koji drugi dan, čim se prisjetim tog iskustva.. 

Znam da je problem u srednjem uhu, ali mi je neobično da frend i ja imamo totalno različito iskustvo. Njemu isto nije muka u nikakvim vozilima, ali nije mu muka ni u VR-u. A ja nikakvo kretanje u VR-u ne mogu podnijeti ni na minutu... I jedina razlika među nama je što on ima neku laganu dioptriju i nosi naočale, a ja ne. 

Drugi frend opet, koji ima dobar vid kao i ja, njemu odmah pozli kao i meni čim proba VR... 

Samo zato sam "gađala" na dioptriju... no, ako to nije u pitanju (a izgleda da nije sudeći po odgovorima), onda postoji još nešto treće, a što mi ne pada na pamet, što nas razlikuje.. :/ 

E da... probala sam, dok se krećem u VR-u, dok sjedim na stolici tapkati nogama po podu (glumiti kao da hodam) i mučnina se smanjila za 80% (ali je i dalje bila lagano prisutna)... uglavnom, dok se nešto ne unaprijedi, ja VR ne mogu podnijeti... zbog čega mi je užasno žao, ali što je tu je :( 



11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Koja je druga igra na ovih 12 deals of christmass? Ne mogu da pronadjem...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
barfuss kaže...
Samo zato sam "gađala" na dioptriju... no, ako to nije u pitanju (a izgleda da nije sudeći po odgovorima), onda postoji još nešto treće, a što mi ne pada na pamet, što nas razlikuje.. :/ 

Vjerojatno ima nešto u tome kako mozak interpretira sve te zbunjujuće podražaje, a čim je u pitanju mozak i njegova reakcija, ne vjerujem da tu ima nekog jednostavnog rješenja (osim možda trpat se tabletama protiv mučnine i silit se dok se ne navikneš). 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Nema jos druge jer se svakih 48h mjenja...

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Hvala na odgovoru. A kada je tacno zapocelo, mislim kada da ocekujem novu igru i gdje mogu provjeriti? (Osim na konzolu na psn)
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Dok vi tu svršavate na božićne popuste, UFC 3 Beta je free 3 dana za sve!

 
3 0 hvala 3
14 godina
offline
PlayStation 4

Pitanjce.

Jel se može kupit igra kao gift i poslat je nekome?

Konkretno, vidim da je Ride2 za ps+ pretplatnike snižena na 150kn, dok je za obicne smrtnike cijena puna...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
MSX kaže...
barfuss kaže...
Samo zato sam "gađala" na dioptriju... no, ako to nije u pitanju (a izgleda da nije sudeći po odgovorima), onda postoji još nešto treće, a što mi ne pada na pamet, što nas razlikuje.. :/ 

Vjerojatno ima nešto u tome kako mozak interpretira sve te zbunjujuće podražaje, a čim je u pitanju mozak i njegova reakcija, ne vjerujem da tu ima nekog jednostavnog rješenja (osim možda trpat se tabletama protiv mučnine i silit se dok se ne navikneš). 

 

A ne znam. Nismo svi isti, mozak koristi sve informacije kako bi stvorio sliku i razumio situaciju u kojoj se nalaziš. Time dobije najprecizniju sliku.

Tko zna kakve bi posljedice moglo imati isključivanje jednog senzora i navikavanje na njegovo nekorištenje. Možda bi ti onda bilo mučno u real lifeu, ili bi postao smotan ko sajla :-)

Nisu bezveze pravi simulatori aviona i auta još i na stolici koja imitira nagib i akceleraciju i sl. Nešto takvo za hodanje nije baš lako za simulirati. Osim da stvarno hodaš. Ali za to onda treba puno prostora (ima onaj neki box, vidio davno na netu još za oculus rift).

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
PlayStation 4

koristim PSVR godinu dana bez problema i nemam mucnine 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
MSX kaže...
barfuss kaže...
Samo zato sam "gađala" na dioptriju... no, ako to nije u pitanju (a izgleda da nije sudeći po odgovorima), onda postoji još nešto treće, a što mi ne pada na pamet, što nas razlikuje.. :/ 

Vjerojatno ima nešto u tome kako mozak interpretira sve te zbunjujuće podražaje, a čim je u pitanju mozak i njegova reakcija, ne vjerujem da tu ima nekog jednostavnog rješenja (osim možda trpat se tabletama protiv mučnine i silit se dok se ne navikneš). 

 

A ne znam. Nismo svi isti, mozak koristi sve informacije kako bi stvorio sliku i razumio situaciju u kojoj se nalaziš. Time dobije najprecizniju sliku.

Tko zna kakve bi posljedice moglo imati isključivanje jednog senzora i navikavanje na njegovo nekorištenje. Možda bi ti onda bilo mučno u real lifeu, ili bi postao smotan ko sajla :-)

Nisu bezveze pravi simulatori aviona i auta još i na stolici koja imitira nagib i akceleraciju i sl. Nešto takvo za hodanje nije baš lako za simulirati. Osim da stvarno hodaš. Ali za to onda treba puno prostora (ima onaj neki box, vidio davno na netu još za oculus rift).

 pa jednostavno si uzmes traku za trcanje i hodas dok igras :D

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

koristim PSVR godinu dana bez problema i nemam mucnine 

 

To je ok, al je činjenica da ogroman postotak ljudi ima. Znači da je problem stvaran i postoji.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice