PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.769.673
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

ma nema nikakvig straha od bana za US acc, ja ga imam od 2014-te kao glavni acc i sve 5, aktiviran 2SV i nikada problema.

najbolje kupuj PSN bonove, ja kupujem odavde LINK

odma ti skine sa paypala i dođe ti kod u roku odmah, i 10$ je 10$ a ne uvecano...

znaci trenutno je 10$ 59kn, pa ti vidi jel jel dobar deal 

 

 Potpisujen u vezi pcgamesupplya. Nedavno san u nedilju u ponoc kupija bon i dosa mi je u roku 30ak sekundi. Ocekiva san da cu cekat bar do ponediljka ujutro.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Meni naplati 2$ activation fee.... Zasto? To i vama tako ili.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
imaiden322 kaže...
znaci nema nikakvih ogranicenja, samo treba staviti neku US adresu (u drzavi s najmanjim porezom) i to je to?

postoji kakav rizik od bana?

vi koji imate US accounte, kak ste zadovoljni s akcijama i cijenama u odnosu na HR store?

 

P.S. primjetio sam da ovaj ursuss355 (forumaš) dijeli minuse odnosno palce dole ko da je Cezar čovjek ništa ne piše samo dijeli minuse zadnjeg je dodjelio našem dragom Bitangi. i ja sam dobio porciju. 

 

Ma da, primjetio sam ga već. Nikad ne argumentira ništ, samo lupa minuse. Al ok, to je njegovo demokratsko pravo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Za bonove iznad 10$ naplaćuju activation fee. Za 20$ 2$, za 50$ 3$. Ipak ostajem pri amazonu.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Trebam pojašnjenje vezano uz sheranje igara.
Imam 2 brata jedan je nedavno kupio ps 4. Želio bi mu shareati igre (on bi kupio svoj ps plus). Koliko sam shvatio ako bi njegovu konzolu aktivirao kao primarnu onda bi na njegovoj konzoli svi profili mogli igrati moje igre, a na mojoj konzoli bi samo bi moj profil imao pristup mojim igrama. Problem je u tome sto meni na mojoj konzoli trebaju 2 profila (za mene i drugog brata), a njemu treba samo jedan. Mogu li mu dati svoj user i pass a svoju kontolu ostaviti kao primarnu. Znači li da bi si onda morao raditi novi user profile jer će moj kod njega bit u funkciji? Odnosno zanima me jesam li to dobro shvatio?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

trebam savjet, ps4 stoji kod buraza u sobi i nije baš ni da ga igra i nije ni preuredan tako da ima prašine, sad sam to htio riješiti, spakirati ps4 u nešto da ne ulazi prašina i da fino sve bude kako treba dok mi ne zatreba, a zatrebat ce mi kad izađe god of war, last of us 2, rdr 2 i takve stvari, ali prvo bi ga očistio kako treba, pa eto kakve su preporuke za čišćenje? jel mogu koristiti komprimirani zrak u spreju za prašinu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Imas ovdje sve lijepo objasnjeno

 

10 godina
offline
PlayStation 4

So it begins...

Moj PC  
5 3 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav, posto nisam bas strucan trazim pomoc u odabiru novog tv-a. Najvise bi koristio za igranje ps4 pro-a i gledanje filmova s usba.

Dimenzija tva bi trebala biti 43” ili 49”. Budzet je 4000 kn +500 ako bas razvucem.

 

Nije mi problem malo pricekat neku akciji ako ce biti. Sad sam propustio ovu u sancti domenici.

 

neznam jel bitno al bi stajao na zidu.

 

Ovaj model mi je zapeo za oko Sony KD-43XE7077. U sancti je na popustu do kraja mjeseca

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 21:42 (bitmap).
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja isto gledam taj tv za uzeti i koliko sam skuzio dobar je za ps4 jer ima 19ms input lag sto je odlicno,

ali problem je sto ima ips panel koji nije toliko dobar jer ne prikazuje dobro crnu boju i to se valjda primjeti

u filmovima. Iako sam danas gledao u sancti taj tv meni u ducanu ta crna izgleda odlicno, a kako je to u

mracnijim uvjetima u vlastitoj kuci ne znam. Ja razmisljam da pricekam, ali koliko sam vidio za 2018 nema

niceg novog od sonya vezano za tv.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
znam da ste nedavno raspravljali, ali da sad ne listam temu, trebam preporuku slusalica ali da se cuje na oba dvije..na ovima od moba radi samo lijeva..i da nisu neke pre skupe
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Sharkoon Skiller SGH1, nakon malo manje od mjesec dana koristenja za mene su odlicne i jos

kostaju oko 200kn sto i nije puno za ono sto dobijes.

 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
imaiden322 kaže...
znam da ste nedavno raspravljali, ali da sad ne listam temu, trebam preporuku slusalica ali da se cuje na oba dvije..na ovima od moba radi samo lijeva..i da nisu neke pre skupe

 

WTF? Pa moraju raditi obje. Osim ako imaš glupe Appleove slušalice, oni su loše zabrijali.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
bitmap kaže...

...

 

Ovaj model mi je zapeo za oko Sony KD-43XE7077. U sancti je na popustu do kraja mjeseca

 

razor1234 kaže...

Ja isto gledam taj tv za uzeti i koliko sam skuzio dobar je za ps4 jer ima 19ms input lag sto je odlicno,

ali problem je sto ima ips panel koji nije toliko dobar jer ne prikazuje dobro crnu boju i to se valjda primjeti

u filmovima. Iako sam danas gledao u sancti taj tv meni u ducanu ta crna izgleda odlicno, a kako je to u

mracnijim uvjetima u vlastitoj kuci ne znam. Ja razmisljam da pricekam, ali koliko sam vidio za 2018 nema

niceg novog od sonya vezano za tv.

 Probajte se rastegnuti i uzeti seriju 8, npr.XE8005, jer ima bolji input lag sa Motionflow-om i full Android.

Ako vam te dvije funkcionlnosti ništa ne znače, onda možete gledati i druge proizvođače kao npr.Samsung MU6172, koji ima puno bolje panele, a isto tako vrlo mali input lag.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
bitanga, ovakav je konektor i radi samo lijeva slusalica dok na mobu rade obje..niti samsungove ne rade
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
imaiden322 kaže...
bitanga, ovakav je konektor i radi samo lijeva slusalica dok na mobu rade obje..niti samsungove ne rade

 

Ma moraju, probao sam hrpu slušalica uštekat u DS4 i sve su radile (i samsungove, i AKG nove što sad dijele s mobovima, i audio technica). Vjerojatnije ti je onda da ti DS4 ne radi dobro, ili nisi dosta jako uštekao.

Nema šanse da je problem u slušalicama (velim jedino ako imaš iphone slušalice, jer oni imaju drugi standard za 4-pinske slušalice - a i onda mislim da bi ti radio stereo, samo mic ne bi).

 

https://longtailproducts.zendesk.com/hc/en-us/articles/207970396-Smartphone-Headset-Standards-Apple-iPhone-AHJ-CTIA-OMTP

 

Znači postoje 3 standarda - Apple iPhone, AHJ (CTIA), & OMTP

 

AHJ/CTIA is used by: Apple, HTC, LG, Blackberry, latest Nokia (including 1st gen Lumia as well as later models), latest Samsung, Jolla, Sony (Dualshock 4), Microsoft (including Surface and XboxOne controller with chat adapter)[18] most Android phones.

OMTP is used by: old Nokia (and also Lumia starting from the 2nd gen[17]), old Samsung (2012Chromebooks), old Sony Ericsson (2010 and 2011 Xperias), Sony (PlayStation Vita), OnePlus One

 

E sad, šta imaš ne znam. Ali samsungove novije bi trebale raditi na DS4.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2018 0:27 (Bitanga).
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ljudi kakav je destiny? Moram li proci prvi dio da bi mogao igrati dvojku ili je svejedno? I sto mislite o titanfallu? Isplati li ga se kupiti dok je ovako jeftin?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
bitmap kaže...

...

 

Ovaj model mi je zapeo za oko Sony KD-43XE7077. U sancti je na popustu do kraja mjeseca

 

razor1234 kaže...

Ja isto gledam taj tv za uzeti i koliko sam skuzio dobar je za ps4 jer ima 19ms input lag sto je odlicno,

ali problem je sto ima ips panel koji nije toliko dobar jer ne prikazuje dobro crnu boju i to se valjda primjeti

u filmovima. Iako sam danas gledao u sancti taj tv meni u ducanu ta crna izgleda odlicno, a kako je to u

mracnijim uvjetima u vlastitoj kuci ne znam. Ja razmisljam da pricekam, ali koliko sam vidio za 2018 nema

niceg novog od sonya vezano za tv.

 Probajte se rastegnuti i uzeti seriju 8, npr.XE8005, jer ima bolji input lag sa Motionflow-om i full Android.

Ako vam te dvije funkcionlnosti ništa ne znače, onda možete gledati i druge proizvođače kao npr.Samsung MU6172, koji ima puno bolje panele, a isto tako vrlo mali input lag.

 Zasto je UE50MU6172 svuda jeftiniji od UE49MU6172?? Ja nevidim razliku osim sto je veci pa ne kuim zasto je onda jeftiniji

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
imaiden322 kaže...
bitanga, ovakav je konektor i radi samo lijeva slusalica dok na mobu rade obje..niti samsungove ne rade

 Ma ja sam isto prvo spajao slušalice od mobitela i čuje se u jednoj slušalici. Od samsung mobitela.

Kad sam priključio normalne radi u obe slušalice.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Koristio sam AKG slusalice od S8 a sad koristim od S7 i rade bez ikakvih problema. I mikrofon i obje slusalice
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Spacecraft kaže...

So it begins...

 Počelo je prije mjesec/dva sa far cry 4, ali nece to uspjeti toliko jer mjesecno jednu igru krekuju za ps4, da je sve krekirano pa hajd onda bi se moglo zamislit neko brickanje konzole za onog ko ne igra online ili za onog ko ima igraonu pa da ne kupuje igre

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kako mislis "jednu igru mjesecno"?

Prakticki sve sto je izaslo a da ne zahtjeva ofw veci od 4.05 je vec dostupno, eventualno nekakve indie igre nisu, sve ostalo je.

Brickanje konzole? O cemu ti?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
bitmap kaže...

 Zasto je UE50MU6172 svuda jeftiniji od UE49MU6172?? Ja nevidim razliku osim sto je veci pa ne kuim zasto je onda jeftiniji

 Nigdje na službenim stranicama ne postoji UE49MU6172, a za UE50MU6172 piše da ima kvalitetniji VA panel, tako da ako zbilja i postoji ovaj 49" model, svakako uzmi 50".

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
imaiden322 kaže...
bitanga, ovakav je konektor i radi samo lijeva slusalica dok na mobu rade obje..niti samsungove ne rade

 Ma ja sam isto prvo spajao slušalice od mobitela i čuje se u jednoj slušalici. Od samsung mobitela.

Kad sam priključio normalne radi u obe slušalice.

 

Iskreno, ne znam. Meni je jedino objašnjenje da niste dovoljno jako gurnuli konektor od slušalica u DS4 (možda imaju predebelu izolaciju na kraju konektora pa smeta da se do kraja ušteka).

U tom slučaju bi 4. pin na konektoru (za left channel) bio spojen na desni kanal od DS4, a common ground bi možda pogodio na pravo mjesto.

Ne vidim zašto bi inače radio lijevi, a desni ne. Ili rade oba, ili nijedan koliko kužim (jer na drugom "standardu" ground i mic pinovi mijenjaju mjesta, a bez grounda bi dobio neko smeće jer bi se gledala razlika napona na mic outputu i kanalima, a mic ti ne bi radio jer bi bio spojen na ground).

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2018 10:11 (Bitanga).
11 godina
offline
PlayStation 4

Eto probao sam BF1...i moram reći da je Bitanga bio u pravu. Nije FPS za igrat na plejki. Jednostavno nemam osjećaj dinamičnosti kao na PC-u, kretanje je nekako usporeno i nikakvo. Ajde aim još kako tako, to je stvar prakse.

 

Dodatno - ovaj BF1 je žešći shit nakon BF3 i BF4, a da ne spominjem BFBC2. Nikako mi ne paše taj period...meni najlošiji BF do sada ( na stranu kako je igra tehnički izvedena).

 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
PlayStation 4

ipak FAKE

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2018 11:12 (hummer0).
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
PlayStation 4

cini se da je fejk, post je od 26.10.2016-te i na twitteru vele svi da trazi password za rar fajlove...

ovo na njihovom sajtu su vjerojatno fejk profili koji pisu da sve radi super

 

nebi se sa tim zajebavao 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

cini se da je fejk, post je od 26.10.2016-te i na twitteru vele svi da trazi password za rar fajlove...

ovo na njihovom sajtu su vjerojatno fejk profili koji pisu da sve radi super

 

nebi se sa tim zajebavao 

 Da i meni je predobro da bi bilo istinito.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Spike1983 kaže...

cini se da je fejk, post je od 26.10.2016-te i na twitteru vele svi da trazi password za rar fajlove...

ovo na njihovom sajtu su vjerojatno fejk profili koji pisu da sve radi super

 

nebi se sa tim zajebavao 

 Da i meni je predobro da bi bilo istinito.

 

Brza provjera na scam adviseru:

https://www.scamadviser.com/check-website/ps4portal.net

 

Low Trust Rating. This Site May Not Be Safe to Use.

 

Probable website origin :- 73%;  Croatia  Croatia

 

Owner: VEDRAN IKICA
Owner Address: PESCICICI 1A 
Owner City: VISKOVO
Owner Postcode: 51216
Phone Number: +385.385955368989
Email: afk.cxx@gmail.com 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
hummer0 kaže...
Spike1983 kaže...

cini se da je fejk, post je od 26.10.2016-te i na twitteru vele svi da trazi password za rar fajlove...

ovo na njihovom sajtu su vjerojatno fejk profili koji pisu da sve radi super

 

nebi se sa tim zajebavao 

 Da i meni je predobro da bi bilo istinito.

 

Brza provjera na scam adviseru:

https://www.scamadviser.com/check-website/ps4portal.net

 

Low Trust Rating. This Site May Not Be Safe to Use.

 

Probable website origin :- 73%;  Croatia  Croatia

 

Owner: VEDRAN IKICA
Owner Address: PESCICICI 1A 
Owner City: VISKOVO
Owner Postcode: 51216
Phone Number: +385.385955368989
Email: afk.cxx@gmail.com 

 Ahahahahah nemreš vjerovat naš čovjek.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice