PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.771.829
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Nemaš pojma.To mi je prva platina na PS4 i uživao sam u toj igri.Silno nedostaju takvi platformeri.Sljedeći na redu je Jak i Daxter serijal.
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Zna netko kada obično u Storu stavljaju nove igre i dodatke? Naime vidim da danas izlazi 2 dlc za AC Origins ali još ga nije bilo ujutro na storu ? Već sam nabrijan rješio cijelu igru i 1 dlc potpuno. Stvarno iznenađujuće i prava ovisnost palac gore Ubisoftu.

sake08
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Ako će netko slučajno kupovati VR, neka se slobodno javi, moj ide za povoljnu lovu (račun,jamstvo te V2 kamera + GT Sport se podrazumijevaju)...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

kakav je beyond two souls, mislim da ga recenzije nisu baš pohvalile?

 

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Prije par dana mi je istekao ps plus, ali tek sam jucer upalio plejku i nije mi  jasno zasto mi je vecina igara zakljucana.

Imam us acc kao primary i na njemu dvije igre koje mogu igrati, a na hr acc su sve igre zakljucane, cak i one koje sam

kupio. Ionako cu ponovno kupit pretplatu, jedino mi nije jasno zasto su zakljucane digitalne igre koje sam kupio, jasno

mi je za one koje su bile uz ps+.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
razor1234 kaže...

Prije par dana mi je istekao ps plus, ali tek sam jucer upalio plejku i nije mi  jasno zasto mi je vecina igara zakljucana.

Imam us acc kao primary i na njemu dvije igre koje mogu igrati, a na hr acc su sve igre zakljucane, cak i one koje sam

kupio. Ionako cu ponovno kupit pretplatu, jedino mi nije jasno zasto su zakljucane digitalne igre koje sam kupio, jasno

mi je za one koje su bile uz ps+.

 Napravi update konzole.

 

An update to the PlayStation®4 system software was released on March 8, 2018. Use this update to install system software version 5.50.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2018 9:49 (hummer0).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...

kakav je beyond two souls, mislim da ga recenzije nisu baš pohvalile?

 

Odlična grafika i priča, jedino su kontrole malo neobične dok se ne navikneš.

Ako ti se sviđa npr.Life is strange, onda je B2S obavezna lektira.

 

PSN - DeniZg80
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Napravio sam update, ali opet su igre zakljucane i kad idem neku upalit pise sign in to playstation network i onda dobijem neki error.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Provjeri net, ponovno postavi postavke neta... Meni se to dogodi samo kad sony vrši neka svoja održavanja sustava.
13 godina
offline
PlayStation 4

momkovi kolko vidim, media player na plejki jos nije dobio update za CP 1250 tj. da moze prikazivati dijakritičke znakove, ima li rjesenja za to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

momkovi kolko vidim, media player na plejki jos nije dobio update za CP 1250 tj. da moze prikazivati dijakritičke znakove, ima li rjesenja za to?

 save as UTF-8?

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
razor1234 kaže...

Napravio sam update, ali opet su igre zakljucane i kad idem neku upalit pise sign in to playstation network i onda dobijem neki error.

Logiraj se sa tim  acc. di su ti zaključane igre.

Označi konzolu kao primarnu.

Provjeri jesu li još zaključane.

Meni je jednom bilo tako nakon updata konzole, a dijelim  acc.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterG kaže...
Spike1983 kaže...

momkovi kolko vidim, media player na plejki jos nije dobio update za CP 1250 tj. da moze prikazivati dijakritičke znakove, ima li rjesenja za to?

 save as UTF-8?

probao sam al neide, ne prepoznaje da ima titla ikakvog, isti naziv prijevoda je kao video file i u istom su folderu.

 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...
MasterG kaže...
Spike1983 kaže...

momkovi kolko vidim, media player na plejki jos nije dobio update za CP 1250 tj. da moze prikazivati dijakritičke znakove, ima li rjesenja za to?

 save as UTF-8?

probao sam al neide, ne prepoznaje da ima titla ikakvog, isti naziv prijevoda je kao video file i u istom su folderu.

 

 Ma kupi si neki media player da se ne maltretiraš sa titlovima.

Recimo nešto ovako za 215 kn i miran si.

 

https://www.geekbuying.com/item/X96-MINI-TV-BOX-2GB-16GB-384965.html

 

Ja sam prije jedno 3-4 godine ( ili možda više ne sjećam se ) dok nije bilo ovih android playera kupio Med8er i u njega stavio 3.0 TB HDD i još uvijek sve žvače.

 

https://www.mede8er.eu/en/index.php?d=500x2

13 godina
offline
PlayStation 4

ma nije nikakva greda, imam WDTV u drugoj sobi, na njemu sve radi super... samo me zanimalo jel su mozda ubacili support za nase titlove za PS4 pa da imam multimedijalni stroj sve u jednom (Netflix, YT, HBO GO, media player) 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

aha, hm čudno...meni se isto znalo dogoditi da ne očita titl uopće...al evo ne mogu se sjetiti kako sam riješio taj problem i kad mi se zadnji puta to dogodilo. Jesi siguran da imaš potpuno isti naziv titla? beu dodataka na kraju "hrv" ili tako nešto? Jel streamaš preko UMS-a? ili ti se to događa preko usb?

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterG kaže...

aha, hm čudno...meni se isto znalo dogoditi da ne očita titl uopće...al evo ne mogu se sjetiti kako sam riješio taj problem i kad mi se zadnji puta to dogodilo. Jesi siguran da imaš potpuno isti naziv titla? beu dodataka na kraju "hrv" ili tako nešto? Jel streamaš preko UMS-a? ili ti se to događa preko usb?

isti naziv oba fajla, nema nikakvih dodataka, sa usb-a tj. HDD-a gledam sve.

evo primjer u prilogu 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...
MasterG kaže...

aha, hm čudno...meni se isto znalo dogoditi da ne očita titl uopće...al evo ne mogu se sjetiti kako sam riješio taj problem i kad mi se zadnji puta to dogodilo. Jesi siguran da imaš potpuno isti naziv titla? beu dodataka na kraju "hrv" ili tako nešto? Jel streamaš preko UMS-a? ili ti se to događa preko usb?

isti naziv oba fajla, nema nikakvih dodataka, sa usb-a tj. HDD-a gledam sve.

evo primjer u prilogu 

 Jesu titlovi spremljeni kao .srt file ili samo text file? Meni pokazuje sve znakove kada spremim kao .srt file i UTF8. 

 

Ali odavno sam prešao na Plex koji je po meni bolje rješenje ako imaš filmove spremljene na kompu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
Spike1983 kaže...
MasterG kaže...

aha, hm čudno...meni se isto znalo dogoditi da ne očita titl uopće...al evo ne mogu se sjetiti kako sam riješio taj problem i kad mi se zadnji puta to dogodilo. Jesi siguran da imaš potpuno isti naziv titla? beu dodataka na kraju "hrv" ili tako nešto? Jel streamaš preko UMS-a? ili ti se to događa preko usb?

isti naziv oba fajla, nema nikakvih dodataka, sa usb-a tj. HDD-a gledam sve.

evo primjer u prilogu 

 Jesu titlovi spremljeni kao .srt file ili samo text file? Meni pokazuje sve znakove kada spremim kao .srt file i UTF8. 

 

Ali odavno sam prešao na Plex koji je po meni bolje rješenje ako imaš filmove spremljene na kompu.

probao i .txt i .srt, nece ni jedno ni drugo, no dobro da ne spamamo temu bezveze, budu ubacili nekad i tu opciju 

13 godina
offline
PlayStation 4

Jel ima još dosta igrača u BF4? Vidim da je Premium Edition na popustu, $15 na američkom store-u.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Jel ima još dosta igrača u BF4? Vidim da je Premium Edition na popustu, $15 na američkom store-u.

 https://bf4stats.com/

PSN - DeniZg80
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
maxy0 kaže...

R&C je jebena igra, al je za djecu, da mi je samo to bilo igrat sa 10-ak godina... Sad mi i nije bas nesto, tj dobra je al nemogi se tako uzivit u nju

 

R&C je za djecu koliko su Pixarovi crtani filmovi za djecu. Da, izgledaju djetinjasto na prvi pogled, ali hrpu dijaloga i humora u Pixarovim filmovima djeca nemaju šanse skužiti. Slično je i u R&C.

 

Ja inače prvi nisam neki fan tih crtanih stvari, zbog toga se nikad nisam mogao navući ni na Overwatch, ali ovo mi je nekako pogodilo tanku liniju između truda koji moram uložiti i zabave koju dobijem natrag. Baš za opuštanje.

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...
antimadridista kaže...
Spike1983 kaže...
MasterG kaže...

aha, hm čudno...meni se isto znalo dogoditi da ne očita titl uopće...al evo ne mogu se sjetiti kako sam riješio taj problem i kad mi se zadnji puta to dogodilo. Jesi siguran da imaš potpuno isti naziv titla? beu dodataka na kraju "hrv" ili tako nešto? Jel streamaš preko UMS-a? ili ti se to događa preko usb?

isti naziv oba fajla, nema nikakvih dodataka, sa usb-a tj. HDD-a gledam sve.

evo primjer u prilogu 

 Jesu titlovi spremljeni kao .srt file ili samo text file? Meni pokazuje sve znakove kada spremim kao .srt file i UTF8. 

 

Ali odavno sam prešao na Plex koji je po meni bolje rješenje ako imaš filmove spremljene na kompu.

probao i .txt i .srt, nece ni jedno ni drugo, no dobro da ne spamamo temu bezveze, budu ubacili nekad i tu opciju 

 ono to sam ja skužio je da bolje titlovirade kad se streama nego kad direktno sa usb-a ili hdd-a učitava...nije mi jasno zašto, ali preko UMS-a mi je uvijek radio titl

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
13 godina
offline
PlayStation 4

Ja neznam jesam li ja lud ili što ali ja u Battlefield 4 ne kužim gdje se namješta loadout???

 

Znači pola sata tražim po meniju i ne mogu naći gdje da odaberem puške za pojedini loadout?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Stižu Sega klasici na PS4:

 

https://www.vg247.com/2018/03/14/sega-mega-drive-collection-pc-ps4-xbox-one-release-date/

 

 

Kad se samo sjetim kolko sam love zdrobil u luna parku na Streets of rage....Šteta kaj nisu ubacili i Outrun

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
PlayStation 4

pozz ekipa imam pitanje,dosao s posla i upalim ps i reko aj budem prvo malo pocistio i slucajno zapnem za kabal od napajanja i ps se ugasi jer sam ga istekao iz struje slucajno,prije kad mi se to desilo pisalo checking storage i to a sad kad sam ga isao ponovo upalit pisalo mi je da moram stavit usb s 5.50 firmware gore,i sad istekam ps iz struje ponovo i upalim ga i sad opet ide checking al ovaj put se sustav podigne,pitanje dali imam razloga za brigu i dali bi najbolje bilo da sve save-ove bacim na cloud? ili da picim dalje kao da se nista nije desilo?

EUNE LOL: frenkySTYLE
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

pa to nisi stavio firmware gore.i mni je to pisalo a nisam ga iscupao iz struje

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
PlayStation 4

Hypogean Gaol (lokacija iz Bloodbornea) je nesto najbolje sta san iskusija u igrama. Ona atmosfera, pozadina price kako dospit tamo i najvise od svega, muzika na slusalicama u 3 iza ponoci.. Samo da je boss malo tezi i bilo bi 10/10.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Da li me netko moze rec da li se na stranici Simplygames moze stavit valuta da bude euro? Ja nigdje nevidim al reko idem pitat za svaki slucaj.

I jos me zanima ako je netko kupovao od tamo kolika im je postarina?

Vidim da pise International shipping is charged at £2.50 per game, sad ako sam dobro skuzio ako bi uzeo dvije igre to bi bilo 5£??

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...

Hypogean Gaol (lokacija iz Bloodbornea) je nesto najbolje sta san iskusija u igrama. Ona atmosfera, pozadina price kako dospit tamo i najvise od svega, muzika na slusalicama u 3 iza ponoci.. Samo da je boss malo tezi i bilo bi 10/10.

 Imam dobru vijest za tebe. Morat ćeš se kasnije tamo vratiti i dočekat će te neka iznenađenja.

PSN - DeniZg80
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice