PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.790.007
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

pitam zato jer tesko pronalazim igrace preko coop-a pa sam mislio da mozda ima kakva druga opcija, ali hvala ti na odgovoru.

 

:D

13 godina
offline
PlayStation 4

Ja samo kažem da BloodBorne nije za mlakonje i plačipi*ke.

Pa ti Ursuse deri minuse koliko hoćeš.

Moj PC  
6 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Ja samo kažem da BloodBorne nije za mlakonje i plačipi*ke.

Pa ti Ursuse deri minuse koliko hoćeš.

 Hahahaha 

10 godina
offline
PlayStation 4

Bloodborne nije za svakoga i hvala bogu da je tako. Jedini razlog zasto ovu igru nitko neigra jest tezina i nece priznaju beskicmenjaci. Mislim u cemu je problem? Gines,napredujes kao sto sam u Super mariu, Zeldi, Metal slugu i kao sto sam razbijao auto u krivini u GT-U radi jedne stotinjke rezultata. Sto,zivot vam slici na Bloodborne pa to sad kompenzirate noobfriendly igrama?

 

Razumijem novije generacije gamera to su ionako pice ali sto se desilo s vama oldskool  gamerima koji su visili po arkadama,bacali novac radi jos jednog levela. Jel se sjecate tog feelinga kad ste glavni bili u igraonicama i pokazivali drugima kako se to radi? Sto se desilo pa je umro gamer u vama? Mozda nije dovoljan izazov pa treba osmislit Blooborne arkadu 1 zivot 1 zeton. 

Moj PC  
5 2 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Razmazili smo se.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Ja samo kažem da BloodBorne nije za mlakonje i plačipi*ke.

Pa ti Ursuse deri minuse koliko hoćeš.

 

Nije ni Tetris, a zabavniji je :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spacecraft kaže...

Bloodborne nije za svakoga i hvala bogu da je tako. Jedini razlog zasto ovu igru nitko neigra jest tezina i nece priznaju beskicmenjaci. Mislim u cemu je problem? Gines,napredujes kao sto sam u Super mariu, Zeldi, Metal slugu i kao sto sam razbijao auto u krivini u GT-U radi jedne stotinjke rezultata. Sto,zivot vam slici na Bloodborne pa to sad kompenzirate noobfriendly igrama?

 

Razumijem novije generacije gamera to su ionako pice ali sto se desilo s vama oldskool  gamerima koji su visili po arkadama,bacali novac radi jos jednog levela. Jel se sjecate tog feelinga kad ste glavni bili u igraonicama i pokazivali drugima kako se to radi? Sto se desilo pa je umro gamer u vama? Mozda nije dovoljan izazov pa treba osmislit Blooborne arkadu 1 zivot 1 zeton. 

 

Ja osobno imam bar 10 zabavnijih i podjednako teških igara koje bih rađe igrao nego ovo trzavo i lošeoptimirano remek djelo na 30 FPSa.

Kao što rekoh, nemam se zašto dokazivati nekome, niti sam sebi. Igram što mi je zabavno, ako nije gasim. Vrlo jednostavno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 23:29 (Bitanga).
10 godina
offline
PlayStation 4

Dobro Bitanga oces ti pocet navoditi primjere ili zajebavat. Navedi sto ti se svidja ,mozda se i meni svidi ili nisam imao prilike igrat. I da ja ti igram BB bez gaming moda di je input lag boze sacuvaj and i like it. BB je dobro optimiziran. 

Moj PC  
0 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Meni ne trza, nemam nikakvih problema. Po meni je dovoljno 30 fps za ovaj tip igre. Imam ps4 pro i ugasio sam supersampling jer se konzola strašno više grije, a iskreno ne primjećujem učinak Supersamplinga.
Nemojte se svađati oko igre, svatko nešto voli.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spacecraft kaže...

Dobro Bitanga oces ti pocet navoditi primjere ili zajebavat. Navedi sto ti se svidja ,mozda se i meni svidi ili nisam imao prilike igrat. I da ja ti igram BB bez gaming moda di je input lag boze sacuvaj and i like it. BB je dobro optimiziran. 

 Ja ne volim niti bloodborne, niti heavy rain / B2S , niti ikakav battle royale. Mozes li mi reci kolika sam ja pica ? 

MadeInCroatia
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ghost777 kaže...
Spacecraft kaže...

Dobro Bitanga oces ti pocet navoditi primjere ili zajebavat. Navedi sto ti se svidja ,mozda se i meni svidi ili nisam imao prilike igrat. I da ja ti igram BB bez gaming moda di je input lag boze sacuvaj and i like it. BB je dobro optimiziran. 

 Ja ne volim niti bloodborne, niti heavy rain / B2S , niti ikakav battle royale. Mozes li mi reci kolika sam ja pica ? 

 LOL ti si pica na kvadrat 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spacecraft kaže...

Dobro Bitanga oces ti pocet navoditi primjere ili zajebavat. Navedi sto ti se svidja ,mozda se i meni svidi ili nisam imao prilike igrat. I da ja ti igram BB bez gaming moda di je input lag boze sacuvaj and i like it. BB je dobro optimiziran. 

 

A ne da mi se nabrajati jer će to potegnuti sto novih diskusija koje je veća pičkica, a ko veći gamer :-)

 

 

Ja na Pro imam brutalne dropove odmah na početnim područjima, a još igram sa motion flow interpolacijom.

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-bloodborne-performance-analysis

 

Možda ti ne vidiš dropove, al ja ih brutalno vidim. Tako da, BB nije dobro optimiran. No nebitno, haters gonna hate, lovers gonna love.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Meni ne trza, nemam nikakvih problema. Po meni je dovoljno 30 fps za ovaj tip igre. Imam ps4 pro i ugasio sam supersampling jer se konzola strašno više grije, a iskreno ne primjećujem učinak Supersamplinga.
Nemojte se svađati oko igre, svatko nešto voli.

 

30 FPSa nije dovoljno za nijedan tip igre, a pogotovo ne za akcijske :-)

Dobro si i napravio, rekao sam odmah da je taj supersampling samo patka, opterećenje grafičke se bez problema podupla. I potrošnja struje i temperatura.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Spacecraft kaže...

Dobro Bitanga oces ti pocet navoditi primjere ili zajebavat. Navedi sto ti se svidja ,mozda se i meni svidi ili nisam imao prilike igrat. I da ja ti igram BB bez gaming moda di je input lag boze sacuvaj and i like it. BB je dobro optimiziran. 

 

A ne da mi se nabrajati jer će to potegnuti sto novih diskusija koje je veća pičkica, a ko veći gamer :-)

 

 

Ja na Pro imam brutalne dropove odmah na početnim područjima, a još igram sa motion flow interpolacijom.

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-bloodborne-performance-analysis

 

Možda ti ne vidiš dropove, al ja ih brutalno vidim. Tako da, BB nije dobro optimiran. No nebitno, haters gonna hate, lovers gonna love.

 Bitanga, what in the actuall duck....

 

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Spacecraft kaže...

Dobro Bitanga oces ti pocet navoditi primjere ili zajebavat. Navedi sto ti se svidja ,mozda se i meni svidi ili nisam imao prilike igrat. I da ja ti igram BB bez gaming moda di je input lag boze sacuvaj and i like it. BB je dobro optimiziran. 

 

A ne da mi se nabrajati jer će to potegnuti sto novih diskusija koje je veća pičkica, a ko veći gamer :-)

 

 

 A meni je nevjerovatno na sta se ovo svodi, ja tu umirem od smijeha pri pomisli kad mi dodje neki rvatina-boi za cca 20 godina i pita me đes ti bio 2018. Sigurno si skupljao boltove u ratchet and clacku a nis bio na prvoj bloodborne bojisnici ko ja. 

MadeInCroatia
10 godina
offline
PlayStation 4

Nice comeback Casper.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.3.2018 0:39 (Spacecraft).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spacecraft kaže...

 Bitanga, what in the actuall duck....

 

 

I kaže ti da je frametime i dalje ostao šugav kakav je i bio, popeglali su average fps, al to i dalje ne znači da igra ne cvika na pojedinim dijelovima.

Igra je vrlo vjerojatno double-bufferirana i često se dešava se da jedan frame preskoči ili jedan frame ostane prikazan duplo duže nego što bi trebalo. Na 30 FPSa je to dosta.

Opet kažem, možda ti ne vidiš, al ja vidim i smeta me.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Dosadni ste sa tim Bloodborneom na zadnjih 20-ak stranica,odoh ja igrat Super Meat Boy.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
To ti je još teže od Bloodbornea
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spacecraft kaže...

 

Razumijem novije generacije gamera to su ionako pice ali sto se desilo s vama oldskool  gamerima koji su visili po arkadama,bacali novac radi jos jednog levela. Jel se sjecate tog feelinga kad ste glavni bili u igraonicama i pokazivali drugima kako se to radi? Sto se desilo pa je umro gamer u vama? Mozda nije dovoljan izazov pa treba osmislit Blooborne arkadu 1 zivot 1 zeton. 

Odrasli smo. Dobili djecu. Postali mudriji. Da se ne gledamo kroz tude oci i kako nas drugi vide, te nam se dive samo na osnovu naseg besprijekornog scorea na automatu, broju platina i sl.

 

Ne osporavam da Bloodborne nije kvalitetna igra. Ali jednostavno je ne mogu ukalupiti u svoj gametime 1-2 h navecer prije spavanja. Nemam volje uciti mehanike i Boss patern, pa da nakon 2h muke moram sve ispocetka. Iz istog razloga izbjegavam i JRPG s bijesno dugim Boss borbama ili nemogucnoscu sejvanja kad zelim ili bar mora imati neke checkpointe. Prije mi to nije bio problem kad sam imao "sve vrijeme svijeta" na raspolaganju. Danas vise ne.

 

Evo bas jucer sam morao potpisati kapitulaciju u Monster Hunter Worldu. Nisam dirao PS4 3 tjedna. Uhvatio ga se ovaj tjedan, jer sam zelio rijesiti Event gdje dobijes skin i bow iz Horizona. Rok je 15.3. Uspio sam natuci potrebni rank11 za ulazak u quest, ali sam jednostavno underequipan i nisam ga uspio zavrsiti.

Nazalost nisam uspio niti naci ekipu koja igra u moje vrijeme, pa da rijesimo grupno, em je vjerojatno vecina to rijesila odavno.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

U razdoblju kad nema dobrih igara, teško mi je upalit PC/PS4 i nešto zaigrati, pa sam se znao preispitivati, jel' to zbog djece, posla, umora, možda sam prerastao te igre.

 

Al' onda kad izađe neka vrhunska igra po mom ukusu, uvijek nađem vremena i često puta ni ne skužim da je već daleko iza ponoći.

 

A nekad treba malo razmišljati "out of the box", pa se nekad čak i malo natjerati da se zaigra neka odlično ocijenjena igra u žanru koji nam nije po volji.

 

Možda se pozitivno iznenadite pa vam se otvori cijeli novi svijet takvih igara.

 

 

PSN - DeniZg80
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Nebih se slozio da Witcher jednom prođes i nemas vise zelju opet ispocetka.
Ok kad pređes na laksem difficultyu ali onda pocnes na tezem gdje jednostavno ne mozes vise prolazit samo sa obicnom borbom nego su potrebne ioak neke pripreme (potioni, ulja..) - odes brati cvijece za neki napitak i moras glavu spasavat jer ti se neke bestije bas tamo nalaze :) Isto tako odabires druge odluke u questovima. Ugl igra poprimi sasvim drugu dimenziju.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
online
PlayStation 4

Spadam u grupu starijih igraca i slazem se sa ovim sto su naveli Chaky i DeniZg. 

 

Uza sve obaveze koje imam svakodnevno, jednostavno nemam vremena a time ni volje igrati igre koje me traze da ucim mehaniku igre na nacin da sto puta umrem i prolazim isto. 

 

I ja se nekada uhvatim kako igram mehanicki igru bez emocija pa se zapitam isto sto i Deni. Ali onda dodje HZD i uzivam svake sekunde. 

 

Osobno su mi bile najbolje igre i najvise sam uzivao u gamingu u PS2 eri. 

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

U razdoblju kad nema dobrih igara, teško mi je upalit PC/PS4 i nešto zaigrati, pa sam se znao preispitivati, jel' to zbog djece, posla, umora, možda sam prerastao te igre.

 

Al' onda kad izađe neka vrhunska igra po mom ukusu, uvijek nađem vremena i često puta ni ne skužim da je već daleko iza ponoći.

 

A nekad treba malo razmišljati "out of the box", pa se nekad čak i malo natjerati da se zaigra neka odlično ocijenjena igra u žanru koji nam nije po volji.

 

Možda se pozitivno iznenadite pa vam se otvori cijeli novi svijet takvih igara.

 

 

 

To ti kažem, zato ja igram igre koje su bezvremenske, nemaju kraja ni početka, upališ malo, zguštaš i ideš dalje.

Ne treba mi kolokvij i seminarski rad za igru. I ne pada mi na pamet natjerati se igrati neku igru više nikad.

 

Glavni problem (kod mene bar) je što svaka takva igra, koja nije bezvremenska, mi dosadi upravo već drugi dan (nakon što si prvi dan igrao do jutra). Upoznaš mehaniku, malo oduševljenja, priča, i onda skužiš da je to sve i tako sad moraš igrati do kraja samo zbog priče.

Dnevno mogu odigrati 3-4 partije Heroes of the Storma po 20ak minuta bez problema. Nije mi dosadilo već 3 godine. Svaka partija je drukčija, napeta, malo pobijediš, malo popušiš i dobro. Ako si baš loš tu partiju, team može kompenzirati tvoje failove, i obrnuto.

 

Rezime: Najbolje igre su mi upravo one koje uopće nemaju nikakvu priču, nego su tako napravljene da im priča ni ne treba.

+ HZD

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.3.2018 10:34 (Bitanga).
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Tako je meni trenutno s Gran Turismom Sport. Inače volim RPGe, al to malo vremena što imam kad moji svi zaspu, odvezem dobre kvalifikacije i dobru trku i sutra je novi radni dan. Isto spadam medju vas, posao žena djeca obveze oko kuće.
Iz tog razloga Bloodborne nisam ni skinuo, premda imam PS+. Nema smisla instalirat nešto za što treba vremena kad je vrijeme jedino čega nemaš na pretek. Da je deset godina prije, ma bez razmišljanja, će mene tu neki boss zajebavat.
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spacecraft kaže...

Dobro Bitanga oces ti pocet navoditi primjere ili zajebavat. Navedi sto ti se svidja ,mozda se i meni svidi ili nisam imao prilike igrat. I da ja ti igram BB bez gaming moda di je input lag boze sacuvaj and i like it. BB je dobro optimiziran. 

 Ne znam bas koliko ljudi bi s ponosom vikalo da udaraju glavom u zid i da im se svida.

12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav ekipa,

 

zna li netko gdje je trenutno najpovoljnije kupiti PS4? Dovoljan mi je i slim od 500gb obzirom da mi treba samo za PES.

Da li kupiti negdje kod nas ili naručiti negdje izvana (amazon, nesto drugo)?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

U Sancta Domenici je 15% na gaming asortiman (Maestro i Mastercard)....Pas mater na jedan klik sam od Logitech G29 za 1699 kn.... :P

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
dubko kaže...

Pozdrav ekipa,

 

zna li netko gdje je trenutno najpovoljnije kupiti PS4? Dovoljan mi je i slim od 500gb obzirom da mi treba samo za PES.

Da li kupiti negdje kod nas ili naručiti negdje izvana (amazon, nesto drugo)?

 

Hvala

Kolko ja vidim

 

Slim 500gb

Neutrino - 2199 kn

Centro.hr - 2299 kn

Mall.hr - 2395 kn

 

il pricekaj neki Uskršnji deal pa uštedi 

 

PES 2018 ti je 269 kn na HR Storu, regulare cijena, isto savjetujem da sacekas sale, eto  

13 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa dal je netko zainteresiran prodajem igrice stanje 10/10

FIFA 17

NEED FOR SPEED

WATCH DOGS 2 (jedino je sa strane kutija malo napukla ali tako sam je kupio)...

 

dao bi sve zajedno za 600kn

 

slike :

https://ibb.co/hq0fVH
https://ibb.co/kKipPc
https://ibb.co/kRRFxx

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice