PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.783.799
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Ghost777 kaže...

Od vas koji su kupovali s game co uk-a, da li ste mogli platit s paypal balacom? Meni uvijek vuce pare s kartice.

 

Ne znam kako je sa game.co.uk, ali i inače moraš imati balance u valuti u kojoj kupuješ. Ako imaš u eurima ili dolarima moraš konvertirati u GBP prije kupovine. Jedino tako će prihvatiti. Meni je tako bilo sa thegamecollectionom.

I pisat će ti odmah na paypal stranici da plaćaš s paypal balanceom, ako to ne piše uvijek vuče s kartice.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.3.2018 18:39 (Bitanga).
6 godina
offline
PlayStation 4

Jer se isplati dati 150 KN za AC Origins u savrsenom stanju ?

 
1 0 hvala 0
16 godina
online
PlayStation 4

Naravno da se isplati ako te zanima igra 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

Naravno da se isplati ako te zanima igra 

 A svi je hvale, vjerujem ne bez veze. Ja sam OLD PS igrac jos od jedinice i dvojke (trojku preskocio) a PS4 Pro kupio malo prije Nove god. Do sada presao Knack, Knack 2, Sniper Elite 4 Delux (trenutno njega ganjam multiplayer) Imam PS+ do 3/2019

Mislim, ne mislim je odmah igrati, ali volio bih, a i mislim da je povoljno,pa reko bolje da pitam :)

13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

ma je sigurno, neces pozaliti

samo se uzivi u igru i deri 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
Re: PlayStation 4
CROatVU kaže...

Jer se isplati dati 150 KN za AC Origins u savrsenom stanju ?

Isplati se jer je igra odlična. Meni osobno najbolji nastavak AC-a.

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
CROatVU kaže...

Jer se isplati dati 150 KN za AC Origins u savrsenom stanju ?

 da ti skratim muke haha, mogu ja kupit?

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
tomko kaže...
CROatVU kaže...

Jer se isplati dati 150 KN za AC Origins u savrsenom stanju ?

 da ti skratim muke haha, mogu ja kupit?

 

Hvala svima, onda kupujem!

13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Društvo,

 

Od danas sam vlasnik PS4 pro konzole. Kako živim u Bosni i Hercegovini, u kojoj nema PSN store-a, izabrao sam Hrvatsku. Zna li neko da li je moguće dodati debitnu Visa Electron karticu iz BiH kao payment metod na hrvatski account? Uvijek kada pokušam dodati karticu, bilo preko weba ili konzole, izbaci mi error u kojem piše nešto da je broj kartice pogrešan. Negdje sam pročitao da je ljudima prolazila kartica iz BiH kao način plaćanja na hrvatskom storeu. Htio bih kupiti PlayStation plus pretplatu, pa me ovo zanima.

 

Hvala!

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Phobius kaže...

Društvo,

 

Od danas sam vlasnik PS4 pro konzole. Kako živim u Bosni i Hercegovini, u kojoj nema PSN store-a, izabrao sam Hrvatsku. Zna li neko da li je moguće dodati debitnu Visa Electron karticu iz BiH kao payment metod na hrvatski account? Uvijek kada pokušam dodati karticu, bilo preko weba ili konzole, izbaci mi error u kojem piše nešto da je broj kartice pogrešan. Negdje sam pročitao da je ljudima prolazila kartica iz BiH kao način plaćanja na hrvatskom storeu. Htio bih kupiti PlayStation plus pretplatu, pa me ovo zanima.

 

Hvala!

 Mislim da kartica iz Bosne i Hercegovine ne prolazi, morati ćeš kupovati PSN HR bonove. Ali ima tu ljudi iz Bosne pa će ti oni odgovoriti točnije mislim da je korisnik arnes_king iz Bosne

Evo ovo sam našao:

https://forum.klix.ba/playstation-4-all-about-t117492s2700.html

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Phobius kaže...

Društvo,

 

Od danas sam vlasnik PS4 pro konzole. Kako živim u Bosni i Hercegovini, u kojoj nema PSN store-a, izabrao sam Hrvatsku. Zna li neko da li je moguće dodati debitnu Visa Electron karticu iz BiH kao payment metod na hrvatski account? Uvijek kada pokušam dodati karticu, bilo preko weba ili konzole, izbaci mi error u kojem piše nešto da je broj kartice pogrešan. Negdje sam pročitao da je ljudima prolazila kartica iz BiH kao način plaćanja na hrvatskom storeu. Htio bih kupiti PlayStation plus pretplatu, pa me ovo zanima.

 

Hvala!

 Ja sam iz Bosne i iako imam račun u PBZ svejedno kupujem bonove za PS store jer mi se neda razmisljati jesam li iskljucio automatsku obnovu npr. PS+ pretplate i slicno...a ovo sa spajanjem kartice iz Bosne na PS store nisam ni pokušavao :D

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Platinumiran Bloodborne zahvaljujući ps+u. Ostao još dlc, Ludwiga sam već pobijedio. Obožavam Dark Souls i uživao sam i u ovoj igri. Prešao sam igru relativno brzo jer znam kako ju igrati.
Ovo mi je druga platinum igra jer inače nemam ni volje ni vremena ganjati platinum, ali ovu sam morao jer ima tako malo naslova poput ovog.
Ostaje mi još samo DS1 (i možda Nioh).
Super iskustvo jer pobjedivši ovakvu igru na neki način pobjediš samog sebe jer paziš i iskušavaš sebe i svoje strpljenje i živce :)
Moj top 5 boseva:

Easy
1. The witch
2. Gehrman i moon presence
3. Rom, debeli čupavi pauk (ličinka)
4. Bloodstarved beast
5. Mergo's nurse

Hard
1. Ebrietas
2. Logarius
3. Gascoigne
4. Amygdala (defiled dungeon)
5. Vatreni gmaz (defiled dungeon)
Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Platinumiran Bloodborne...

 

Potpisujem.

 

Za sada je Bloodborne jedina igra koju želim platinirati (iako sam tek na NG, no DLC je kompletiran). Osim što mi je zbilja otkriće kao igrica, jer sam bio van gaminga sigurno 7-8 godina, trofeji nisu zahtjevni i čine se nekako prirodni. Ubrojeni su svi bossevi, 3x prelazak igre i samo su zapravo 2 trofeja skupljanje koje može promaknutii igraču. Hunter’s Essence (sva oružja) i Hunters Craft (posebna oružja - sve samostalno našao jer sam želio istražiti svaki komadić mape).

 

Ono kad imam trofeje tipa ubije 50 neprijatelja s ovim oružjem, onim.... gubim želju. A i bolje mi je prelaziti za to vrijeme neku drugu igru.

 

Sada u NG mi je Gascoine presmiješan kao boss jer je pao iz prve nakon što mi je u prvom prelazu pojeo živce dobrih 5 dana dok ga nisam cheesao između grobnica i drveta.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.3.2018 23:40 (olrak).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tako sam i ja, svaki kutak mape i svaki dungeon sam detaljno prošao. Gascoigne mi je bio jako težak za drugog tj prvog bossa igre jer sam bio strašno underlevelan i tek učio mehaniku igre bez štita. Nisam ni znao što je visceral attack tada. Ghermana sam sredio bez ijedne ogrebotine s 5 visceral attacka +30 i iskreno mi je bio najlakši boss a zadnji je. Super igra i želio bih još jedno takvo iskustvo.
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Da li tko zna jel na PS4 radi Logitech F710 wireless gamepad?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ne, samo dualshock Sony ps4 kontroleri, postoje neki surogati ali su vrlo skupi.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2018 12:27 (Lemtez).
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Jel ovo tema za bloodborne ili mi se čini. Usput nioh mi je puno bolji i draži i od bloodborne i on dark soula. Meni osobno najbolja igra na ps4 je nioh
Moj PC  
2 6 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
ursusc355 kaže...
Jel ovo tema za bloodborne ili mi se čini. Usput nioh mi je puno bolji i draži i od bloodborne i on dark soula. Meni osobno najbolja igra na ps4 je nioh

 Ovdje je bilo puno veceg offtopica od bloodborne-a pa eto zivimo i dalje. 

Nioh je odlicna igra, na momente teza i bolja od bloodborna no po meni fali joj ono nesto da bude ukupno bolja. (npr. boss borbe nisu na razini BB-a, a nije nit prica )

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2018 13:20 (Santana).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
ursusc355 kaže...
Jel ovo tema za bloodborne ili mi se čini. Usput nioh mi je puno bolji i draži i od bloodborne i on dark soula. Meni osobno najbolja igra na ps4 je nioh

 Ček što BloodBorne nije igra za PS4 ili sam ja nešto krivo skužio.

Offtopic došla pilaaaaa. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2018 13:32 (hummer0).
13 godina
offline
PlayStation 4

Eto natjerali ste i mene da ponovno počnem Bloodborne, tj. krenem NG+. Znatiželje radi sam isprobao i upasti drugom igraču u svijet i pomoći i sad je bez problema našlo nekoga. Kad sam prošle godine igrao bilo je dosta teško coopati. Performance wise i dalje igra nije bog zna što, ali bome je i ovdje primjetno koliko je bolje sa ovim Sony motion smootheningom. 

 

Evo jedan mali pro tip za nove igrače. Ona mehanika vraćanja healtha radi i kad je monster tehnički već mrtav. Znači nakon killing blowa ako odmah udarite neprijatelja često ćete si povratiti i još malo healtha.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pozdrav, nakon prelaska HZD-a poceo sam igrati AC:O i nakon nekih 20% igre nemam nekako volje prelazit. Jel to zbog open world svijeta pa sam se pomalo zasitio u HZD-u ili AC:O nije toliko atraktivan. Inace su mi se svidjali svi Assassini prijasni
PSN:nikolacurak
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Zasitio si se. Uzmi neku linearnu avanturu za predah.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
6 godina
offline
PlayStation 4

Pitanje.

Jel se ja mogu odjavit sa svoje konzole, prijaviti pod prijateljovim racunom, kupiti mu ps clanstvo i odjaviti se. Pretpostavljam da je ps clanstvo vezano za racun a ne za konzolu.

Ja imam clanstvo do 3/2019 , ali bih njemu kupio preko svje kartice.

Na zalost kartica mi ne prolazi preko kompa, nego unesem karticu na njegov racun preko kompa pa kupim preko konzole.

Tako ja isto radim preko svoga racuna. Valjda ste me skuzili....

Znaci moja konzola, moja kartica, .njegov racun i kupujem njemu ps pretplatu, Huh.... Hvalaaaaaa

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Dečki (i cure) jedno brzinsko pitanje.

Naime, sin "prerao" PS3 i sad navalio da kupimo PS4.

Naravno ne mislim kupovati igre (na DVD-u/BRD-u), nego samo dolazi u obzir PS account.

E sad, vidim godišnja članarina je 438 Kn.

Moje pitanje: da li se za tu lovu dobivaju/skidaju nove igre (hitovi) ili postoji tu jedan ALI...?

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
lovator1973 kaže...

Dečki (i cure) jedno brzinsko pitanje.

Naime, sin "prerao" PS3 i sad navalio da kupimo PS4.

Naravno ne mislim kupovati igre (na DVD-u/BRD-u), nego samo dolazi u obzir PS account.

E sad, vidim godišnja članarina je 438 Kn.

Moje pitanje: da li se za tu lovu dobivaju/skidaju nove igre (hitovi) ili postoji tu jedan ALI...?

 

Hvala.

 Misliš PS+? To je za online igranje.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
lovator1973 kaže...

Dečki (i cure) jedno brzinsko pitanje.

Naime, sin "prerao" PS3 i sad navalio da kupimo PS4.

Naravno ne mislim kupovati igre (na DVD-u/BRD-u), nego samo dolazi u obzir PS account.

E sad, vidim godišnja članarina je 438 Kn.

Moje pitanje: da li se za tu lovu dobivaju/skidaju nove igre (hitovi) ili postoji tu jedan ALI...?

 

Hvala.

 PS+ je tu za online igranje i mjesecno dobivanje igara. Naravno te igre ne biras ti nego Sony sam odredi. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
lovator1973 kaže...

Dečki (i cure) jedno brzinsko pitanje.

Naime, sin "prerao" PS3 i sad navalio da kupimo PS4.

Naravno ne mislim kupovati igre (na DVD-u/BRD-u), nego samo dolazi u obzir PS account.

E sad, vidim godišnja članarina je 438 Kn.

Moje pitanje: da li se za tu lovu dobivaju/skidaju nove igre (hitovi) ili postoji tu jedan ALI...?

 

Hvala.

 Evo sad je na akciji PS+

 

https://store.playstation.com/en-hr/product/IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUBS12MDIS

 

Da dobiješ igre svaki mjesec. 2 kom. ali to nisu sve hitovi koje bi on htio vjerojatno. Ali svako malo su popusti di se igre mogu naći stvarno jeftino.

 

Recimo ovo:

 

https://store.playstation.com/en-hr/grid/STORE-MSF75508-ONLYONPS0703PS4/1

 

Ovo je za ovaj mjesec.

 

https://store.playstation.com/en-hr/grid/STORE-MSF75508-PLUSINSTANTGAME/1

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2018 18:28 (hummer0).
12 godina
offline
PlayStation 4

Jbg, "malo" sam fulao.

Ja mislio, da ako kupiš account, da si igricu skineš na HDD, i onda igraš (ne zanima ga "on-line" igranje).

Znači, ne postoji neki account sa kojim dobivam nove igrice...

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
lovator1973 kaže...

Jbg, "malo" sam fulao.

Ja mislio, da ako kupiš account, da si igricu skineš na HDD, i onda igraš (ne zanima ga "on-line" igranje).

Znači, ne postoji neki account sa kojim dobivam nove igrice...

 

 Daj razmisli kaj si reko. Jel nebi to bilo odlicno da platis account i dobivas nove igre svaki mjesec? 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...

 Daj razmisli kaj si reko. Jel nebi to bilo odlicno da platis account i dobivas nove igre svaki mjesec? 

Ma, znam...

Nebi bilo loše da se i plati više, ali da ih imaš...

Ali kao što kažeš, ko bi ima onda kupovao "originale"....

 

A što se tiče "modificiranja" PS4?

Ništa nema na vidiku....??

 

P.S. naša PS3 je bila zakon. Bila je modificirana: ukupno potrošio na igrice 0Kn...

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2018 18:57 (lovator1973).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice