PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.785.660
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pa i da još naraste piratska scena opet je to velika "kentra" komplicirano je tako piratizirati na ps4, a nema još ni 5 igara koje su krekirane, u pogrešno vrijeme je izašao exploit, mislim danas nije vrijeme za piratske igre na konzolama.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...

Pa i da još naraste piratska scena opet je to velika "kentra" komplicirano je tako piratizirati na ps4, a nema još ni 5 igara koje su krekirane, u pogrešno vrijeme je izašao exploit, mislim danas nije vrijeme za piratske igre na konzolama.

 kolko ja vidim ima pun k igara koji se mogu pokrenit na krekirani ps4....No sa obzirom na multiplayer pitanje je kolko ce uopce to ljudi koristit

battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...

Pa i da još naraste piratska scena opet je to velika "kentra" komplicirano je tako piratizirati na ps4, a nema još ni 5 igara koje su krekirane, u pogrešno vrijeme je izašao exploit, mislim danas nije vrijeme za piratske igre na konzolama.

 A kakva je to izjava. Tako se i za PS3 pricalo, pa sta bi poslije. Za piratizaciju je uvijek pravo vrijeme. (ne podrzavam piratizaciju, da se ne shvati tako)

 

A igara ima, i najmanji problem je napraviti RIP igre i backup, problem je pokrenuti taj backup na konzoli, ali vec se dobro priblizavaju tome. Mislim da je na nekim starijim verzijama sa exploitom vec moguce.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2018 13:59 (arnes_king).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
hanteed kaže...

Pa i da još naraste piratska scena opet je to velika "kentra" komplicirano je tako piratizirati na ps4, a nema još ni 5 igara koje su krekirane, u pogrešno vrijeme je izašao exploit, mislim danas nije vrijeme za piratske igre na konzolama.

 A kakva je to izjava. Tako se i za PS3 pricalo, pa sta bi poslije. Za piratizaciju je uvijek pravo vrijeme.

 

A igara ima, i najmanji problem je napraviti RIP igre i backup, problem je pokrenuti taj backup na konzoli, ali vec se dobro priblizavaju tome. Mislim da je na nekim starijim verzijama sa exploitom vec moguce.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav,

 

namjeravam kupiti novi ps4, i dvoumim se izmedju slim i pro, znam specifikacije i to, nije mi bitno da slika bude 4k, ali 150 eura je slim jeftiniji. sad me zanima sta je tocno tolika razlika osim u hardveru, hocu li imati problema ako uzmem slim pa budem dugo igra(ne namjeravam sad 5 6 sati svaki dan, recimo vikendom kad se skupi ekipa za pes pa se to zna oduzit i navecer par sati kad imam vrimena odigrat neke utrke, cod, battlefield...), ima li velike razlike u igranju novijih zahtjevnijih igara na pro i slim verziji? svaki savjet dobro je dosao, hvala 

e da, i zanima me sto tocno znaci e d b chassis u nazivu?

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2018 16:14 (GeForceMan).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
GeForceMan kaže...

...nije mi bitno da slika bude 4k...

Uzmi Slim.

Ako uspijes naci PRo za 2500kn onda njega.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pro za 2500? Mislim skroz novi uzet radi sigurnosti. A mozes mi rec zasto mislis da mi je bolje slim? Sto se tice izgleda, a bitno mi je, uzeo bi slim, cijena nije bitna al opet mogu 3 igrice za tu razliku kupit
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
GeForceMan kaže...
Pro za 2500? Mislim skroz novi uzet radi sigurnosti. A mozes mi rec zasto mislis da mi je bolje slim? Sto se tice izgleda, a bitno mi je, uzeo bi slim, cijena nije bitna al opet mogu 3 igrice za tu razliku kupit

 ako planiras ili imas, 4K teve, onda uzmi PRO, ja ne vidim zasto bi platio PRO vise ako nemas hardware da ga gura. mozes ti pokrenuti i koristiti ps4 PRO na obicnom full hd teve-u ali zasto? nema smisla. 

 

PRO je verzija koja ti pruza 4K ako zelis znatno bolju grafiku ( manji fps ) ili mozes i smanjiti rez. na PRO verziji da ti igra ide u Full hd, ako imas samo full hd teve, onda ti ne igra nikakvu ulogu PRO verzija sonija.

kardia mou min anisihis.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2018 16:30 (_itsmoriarty).
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Nemam 4k tv. Ali ima li ralzike igranja pro i slim na full hd tvu. Pretpostavljam da ima aj, al koja je tocno razlika?

 

 vidim da si gore to napisao, nisam vidio na mobu sam cita. znaci definitivno ne pro ako nije 4k tv?

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2018 16:33 (GeForceMan).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
GeForceMan kaže...

Nemam 4k tv. Ali ima li ralzike igranja pro i slim na full hd tvu. Pretpostavljam da ima aj, al koja je tocno razlika?

 

 vidim da si gore to napisao, nisam vidio na mobu sam cita. znaci definitivno ne pro ako nije 4k tv?

 Ma moći češ igrat PES i na slimu cijelu noć nema što se toga tiče razlike jedino što je na PRO malo stabilniji FPS i igre izgledaju mrvicu bolje na 4K TV-u.

Za full HD slim ti je dosta.

13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

moze neko onda preporucit trgovinu za uzet slim? po mogucnosti da dodje s 2 controlera, al nije bitno... trazio sam po internetu, i recimo na njuskalo trgovinama budu dosta jeftiniji, a pise da su novi i imaju garanciju pa sad ne znam koliko mi je to pouzdano?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
GeForceMan kaže...

Nemam 4k tv. Ali ima li ralzike igranja pro i slim na full hd tvu. Pretpostavljam da ima aj, al koja je tocno razlika?

 

 vidim da si gore to napisao, nisam vidio na mobu sam cita. znaci definitivno ne pro ako nije 4k tv?

 Ovisi od igre do igre, recimo God of War na PRO nema 30FPS lock (vrti se oko 45-50), a u takvoj igri je razlika nebo i zemlja. Štoviše, nekim čudom čak i radi na 60 FPS u nekim dijelovima. Problem je što ne možeš znati koje igre će ti na PRO-u raditi na očigled bolje. Ali ako je to prvenstveno PES mašina onda bi Slim trebao biti dovoljan.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
GeForceMan kaže...

Nemam 4k tv. Ali ima li ralzike igranja pro i slim na full hd tvu. Pretpostavljam da ima aj, al koja je tocno razlika?

 

 vidim da si gore to napisao, nisam vidio na mobu sam cita. znaci definitivno ne pro ako nije 4k tv?

 Ovisi od igre do igre, recimo God of War na PRO nema 30FPS lock (vrti se oko 45-50), a u takvoj igri je razlika nebo i zemlja. Štoviše, nekim čudom čak i radi na 60 FPS u nekim dijelovima. Problem je što ne možeš znati koje igre će ti na PRO-u raditi na očigled bolje. Ali ako je to prvenstveno PES mašina onda bi Slim trebao biti dovoljan.

 pa dobro ne bi se vrtio samo pes tu, volio bih odigrat i cod novi, battlefield, uncharted...

16 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Dakle imam PS4 PRO + 4k HDR TV + SSD 1TB pa cu ti analizirati sto s cim dobijes.  PS4 PRO je preduvjet za bilo koju od prednosti, buduci i sam HDR (u FullHD) na PS4 "regular" izgleda losije/lose. Ne znam jel zbog toga sto sam ga spajao na 4k TV, ali izgledalo je pretamno i razmuljano, bez obzira na contrast i svijetlinu. 
Ako ne ides na kvalitetu slike i neces ulagati u novi TV, onda od PROa dobijes bolji framerate u DOSTA igara. Problem s ovim je sto to neces osjetiti u MP nekih igara, i to se meni cini bas u PESu. Ako ti protivnik igra na obicnom PS4, zajedno cete cekati i trzakati. 
I to nas dovodi do najvece prednosti PRO + SSD (imas jeftino, treba ti samo 240 GB), loading time. Obicni PS4 podrzava samo SATA 2 interface, sto rezultira ponekad i 45 sekundnim loading timeom. Ovo se narocito osjeti bas kod PESa. PRO dolazi s SATA3 konektorom, i USB 3.0 prikljuccima, tako da kako god prikljucis SSD, osjetit ces ogromno ubrzanje. Pricamo o smanjenju s 45 sekundi na 18. Osobno, nisam strpljiva osoba, pa mi je ovo puno znacilo (kod dinamicnih igara, kod kojih "runda" traje ispod 10 min, cekanje nebi smilo trajat desetinu toga). 

Why so serious???
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Cika Jova Zmaj kaže...

Dakle imam PS4 PRO + 4k HDR TV + SSD 1TB pa cu ti analizirati sto s cim dobijes.  PS4 PRO je preduvjet za bilo koju od prednosti, buduci i sam HDR (u FullHD) na PS4 "regular" izgleda losije/lose. Ne znam jel zbog toga sto sam ga spajao na 4k TV, ali izgledalo je pretamno i razmuljano, bez obzira na contrast i svijetlinu. 
Ako ne ides na kvalitetu slike i neces ulagati u novi TV, onda od PROa dobijes bolji framerate u DOSTA igara. Problem s ovim je sto to neces osjetiti u MP nekih igara, i to se meni cini bas u PESu. Ako ti protivnik igra na obicnom PS4, zajedno cete cekati i trzakati. 
I to nas dovodi do najvece prednosti PRO + SSD (imas jeftino, treba ti samo 240 GB), loading time. Obicni PS4 podrzava samo SATA 2 interface, sto rezultira ponekad i 45 sekundnim loading timeom. Ovo se narocito osjeti bas kod PESa. PRO dolazi s SATA3 konektorom, i USB 3.0 prikljuccima, tako da kako god prikljucis SSD, osjetit ces ogromno ubrzanje. Pricamo o smanjenju s 45 sekundi na 18. Osobno, nisam strpljiva osoba, pa mi je ovo puno znacilo (kod dinamicnih igara, kod kojih "runda" traje ispod 10 min, cekanje nebi smilo trajat desetinu toga). 

 za u sobu mi je tako da necu uzimat novi 4k tv... a i ssd ne namjeravam uzimat, ali ne bi bilo lose da je brze malo, koliko je razlika u brzini ako nemam ssd?

12 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
GeForceMan kaže...
Cika Jova Zmaj kaže...

Dakle imam PS4 PRO + 4k HDR TV + SSD 1TB pa cu ti analizirati sto s cim dobijes.  PS4 PRO je preduvjet za bilo koju od prednosti, buduci i sam HDR (u FullHD) na PS4 "regular" izgleda losije/lose. Ne znam jel zbog toga sto sam ga spajao na 4k TV, ali izgledalo je pretamno i razmuljano, bez obzira na contrast i svijetlinu. 
Ako ne ides na kvalitetu slike i neces ulagati u novi TV, onda od PROa dobijes bolji framerate u DOSTA igara. Problem s ovim je sto to neces osjetiti u MP nekih igara, i to se meni cini bas u PESu. Ako ti protivnik igra na obicnom PS4, zajedno cete cekati i trzakati. 
I to nas dovodi do najvece prednosti PRO + SSD (imas jeftino, treba ti samo 240 GB), loading time. Obicni PS4 podrzava samo SATA 2 interface, sto rezultira ponekad i 45 sekundnim loading timeom. Ovo se narocito osjeti bas kod PESa. PRO dolazi s SATA3 konektorom, i USB 3.0 prikljuccima, tako da kako god prikljucis SSD, osjetit ces ogromno ubrzanje. Pricamo o smanjenju s 45 sekundi na 18. Osobno, nisam strpljiva osoba, pa mi je ovo puno znacilo (kod dinamicnih igara, kod kojih "runda" traje ispod 10 min, cekanje nebi smilo trajat desetinu toga). 

 za u sobu mi je tako da necu uzimat novi 4k tv... a i ssd ne namjeravam uzimat, ali ne bi bilo lose da je brze malo, koliko je razlika u brzini ako nemam ssd?

 

Ajd ti samo kupi PS4 , pusti sad brzine i ko zna što. Nema tu kolko brže se loada ili kolko brže igraš online ako je ovaj ili onaj disk. MP igre i brzina njihovog izvođenja na PS4 imaju isključivo veze sa brzinom interneta. Ako nećeš ugrađivati SSD tak ti je svejedno jel SATA2 ili SATA3. Ionak mehanički disk koji je u PS4 nemre niti doć brzinama koje SATA 2 ima ( cca 300MB/s ). A ako nećeš uzimati 4K TV, PS4 Pro nema smisla. Dal će bit brže izvođenje nekih igara? trenutno kako stvari stoje ne. Isti k je ako igra nema podršku za Pro i ono što Pro nudi.

6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Sto mislite o far cry 5? Igrao netko? Ja planiram kupiti jer sam svaki dosad far cry igrao ali na pc-u.Ima neke velike razlike ili ne?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hanteed i ares king

Malo se informirajte prije takvih izjava. Niti je igara malo, niti ih je uopce problem pokrenuti, sad kad je 5.05 expl vani, postoje mozda 2 ili 3 igre koje nije moguce igrati "free"....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

moze mi samo jos netko rec sto tocno znaci e chassis, d chassis, b chassis i sta je razlika tu?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
GeForceMan kaže...

moze mi samo jos netko rec sto tocno znaci e chassis, d chassis, b chassis i sta je razlika tu?

 To ti uopće nije bitno ne zamaraj se sa tim nego što prije kupi PS da možeš sa ekipom haklat PES najbolji nogomet 

 

PES 2018 ti je sad na akciji samo 75 kn do 9.6.2018

 

https://store.playstation.com/en-hr/product/EP0101-CUSA08251_00-PES2018EU0000000

 

A evo ti i članak o razlikama PS4

 

http://adria.ign.com/specijal/10381/feature/ps4-ps4-slim-ili-ps4-pro-koja-konzola-je-za-vas

 

11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Napokon sam zavrsio beyond two souls, koji sam igrao na PS3 ali nikada nisam zavrsio. Meni je super igra, jedna od onih gdje sam jedva cekao da igram kako bih vidjeo sta ce se dalje desavati. Pretezno ove nove igre sve igram nekako na silu.

 

Grafika me takodjer jako iznenadila jer je predobra.

 

Sada je na redu Heavy Rain, tek sam ga malo probao, super je, samo mi se kontrole ne svidjaju, ali nije tako strasno.

 

Nakon ovoga moram nabaviti GOW i Detroit, i onda sam miran. Dalje nema nista da mi je posebno privuklo paznju. Far Cry 5 sam htio nabaviti, ali nekako sam ohladio.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Moze preporuka internet trgovine za kupit playstation 4 slim? Bilo bi dobro da uz njega dodje i jos jedan kontroler ili igrice
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
GeForceMan kaže...
Moze preporuka internet trgovine za kupit playstation 4 slim? Bilo bi dobro da uz njega dodje i jos jedan kontroler ili igrice

 

link kupis jos jedan joystick s njim i to je to. 

kardia mou min anisihis.
12 godina
offline
PlayStation 4

Ako će netko trebati Logitech G29 (znači neotpakiran, ništa nisam spajao niti isprobavao), neka mi se javi... Račun i jamstvo iz Sancta Domenice se podrazumijevaju...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Purger155 kaže...

Ako će netko trebati Logitech G29 (znači neotpakiran, ništa nisam spajao niti isprobavao), neka mi se javi... Račun i jamstvo iz Sancta Domenice se podrazumijevaju...

 

Kako izdržiš da ne probaš? :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vjeruj mi vrlo rado..ali me ubija adaptacija kuće...jednostavno nemam gdje ni kad... :)
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Purger155 kaže...

Ako će netko trebati Logitech G29 (znači neotpakiran, ništa nisam spajao niti isprobavao), neka mi se javi... Račun i jamstvo iz Sancta Domenice se podrazumijevaju...

 Ako prodajes jeftino moze :D

12 godina
offline
PlayStation 4

Mislim da je 1500 kn za zapakirani volan iz Sancta Domenice (s računom) dobra cifra...Ispod toga ga sigurno nedam, pa makar stajao do zime/drugog proljeća u ormaru :D

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Imam tri bona od 150 kn i htio bih sa njima kupiti godišnju pretplatu, da li je to moguče ili mora biti kartica?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
PlayStation 4
 
7 0 hvala 4
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice