PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.770.465
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Wontay kaže...

Imam dva PS4 , mogu li kupovati igre na jednom a igrati na obadva i koliko je sigurno?

 Možeš to je šeranje igara. 

http://www.ign.com/wikis/playstation-4/How_to_Game-Share_with_Family_and_Friends

100% je sigurno.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.6.2018 22:16 (hummer0).
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Wontay kaže...

Imam dva PS4 , mogu li kupovati igre na jednom a igrati na obadva i koliko je sigurno?

 why????

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
14 godina
offline
PlayStation 4

Uzeo sam Days od Play plavu i predobro mi izgleda nadajuči se da je 5.05 na njoj malo za vježbu da vidim kako to funkcionira. Došla je sa 5.07 tako da sam ju ažurirao a uzet ću neku polovnu za vježbu a ova ide klincima. Uzeo sam i dva PS+ po 306 kn što je super cijena. Kada bi uzeo npr. God od War za 350 kn i igrao na dvije konzole, super. Mogu li neke noog upute za sigurno sheranje jer sam čuo da su se nekima navodno zaključale sherane igre.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Titanfall 2 + dostava je 60kn na base.com ako koga zanima
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Wontay kaže...

Uzeo sam Days od Play plavu i predobro mi izgleda nadajuči se da je 5.05 na njoj malo za vježbu da vidim kako to funkcionira. Došla je sa 5.07 tako da sam ju ažurirao a uzet ću neku polovnu za vježbu a ova ide klincima. Uzeo sam i dva PS+ po 306 kn što je super cijena. Kada bi uzeo npr. God od War za 350 kn i igrao na dvije konzole, super. Mogu li neke noog upute za sigurno sheranje jer sam čuo da su se nekima navodno zaključale sherane igre.

 Nisi trebao uzimati 2 PS+ jer kad šeraš acc. i PS+ ti vrijedi na ovoj drugoj konzoli accountu isto kao i igre.

Naravno to ovo vrijedi samo za digitalne igre fizičke kopije ne možeš dijeliti.

Ima i ova opcija ako ti frend ima neku igru koju ti nemaš i ne dijelite acc. , a želiš je isprobati.

 

https://www.playstation.com/en-ie/explore/ps4/features/share-play/

 

Dobra fora je i remote play jer ako ti je zauzet TV plejku možeš igrati i na kompu

 

 

Bitna stvar kod sheranje da primarnu konzolu označavaš samo na PS4 jer na njoj možeš neograničeno puta mjenjati, dok na Internet stranici samo svakih 6 mjeseci.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.6.2018 15:24 (hummer0).
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
A nisi je trebao ni apdejtati jer exploit radi i na 5.07 (ako se o tome radi, ne kuzim).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pitanjce...

 

Imam PS Plus pretplatu do 13/12/2018 i vidim da je sad dosta snizeno za uzet. Ako sad uzmem tih 12 mjeseci dali ce mi produzit na to sta vec imam ili ce mi krenut od danas pa cu 6 mjeseci imat duplo tj. izgubit 6 mjeseci?

 

Edit:

Zaboravite pitanje, pise na prvoj strani da se produzuje. 

PSN - brdjanin85
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.6.2018 10:40 (madafaka85).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Damir22 kaže...
A nisi je trebao ni apdejtati jer exploit radi i na 5.07 (ako se o tome radi, ne kuzim).

 bas sam ga htio pitat zasto je updateo kad bi mu radilo i na tom fw-u. ja sam naiso na dobru ponudu, prodo sam svoj stari fat model(a sigurno nekih 4 godine star) sa 2 igre i 2 joya(u losem stanju) za 1500 kn i za 1700 uzeo slim star 6 mjeseci s garancijom i 4.70 fw, meni super posto online ne igram nista.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Damir22 kaže...
A nisi je trebao ni apdejtati jer exploit radi i na 5.07 (ako se o tome radi, ne kuzim).

 

Sad će se požderati i kupit još jednu, a ovu prodati jeftino!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pozz!
Ekipa, kako da pogledam do kada mi traje PS+, dali me PS obavijesti da ce uskoro PS+ isteci ili, kako to ide!? Tnx! :)
Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

jel se moze na ps4 viditi koliko ima "radnih sati" ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
veseli007 kaže...
Pozz!
Ekipa, kako da pogledam do kada mi traje PS+, dali me PS obavijesti da ce uskoro PS+ isteci ili, kako to ide!? Tnx! :)

 Pa na stranici Store nakon što se logiraš klikneš na svoje ime i u padajućem izborniku na Subscriptions Management i nemoj zaboraviti isključiti automatsku obnovu da ti sam ne produži nakon godinu dana.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
GSP kaže...

jel se moze na ps4 viditi koliko ima "radnih sati" ?

 Pretpostavljam da ne kad ti ni za velik dio igara ne žele dati podatak odigranih sati.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
GSP kaže...

jel se moze na ps4 viditi koliko ima "radnih sati" ?

 Ako ga prodajes, slobodno mozes napisati "jako malo koristen" 

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zin8 kaže...
GSP kaže...

jel se moze na ps4 viditi koliko ima "radnih sati" ?

 Ako ga prodajes, slobodno mozes napisati "jako malo koristen" 

 ne nego kupujem

 

a svi pisu kupljen da ga se gleda, nekorišten.nikad igran

14 godina
offline
PlayStation 4

Povoljno prodajem PS4 , NAJNOVIJI SOFTVER!

 
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Wontay kaže...

Povoljno prodajem PS4 , NAJNOVIJI SOFTVER!

 Koja je šema s tim softverom, vidim da se zadnjih par stranica često spominju firmwareovi i sl...?

Jel ima nekih bugova ili je riječ samo o JB?

Redovno upgrejdam svoj slim, ne razmišljam o JB, kupujem igre..jel trebam nešto znati ili? 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zin8 kaže...
Wontay kaže...

Povoljno prodajem PS4 , NAJNOVIJI SOFTVER!

 Koja je šema s tim softverom, vidim da se zadnjih par stranica često spominju firmwareovi i sl...?

Jel ima nekih bugova ili je riječ samo o JB?

Redovno upgrejdam svoj slim, ne razmišljam o JB, kupujem igre..jel trebam nešto znati ili? 

 

Ne trebaš :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
PlayStation 4

Pitanje za one koji igraju GT Sport - jel se popravio sa silnim updejtovima ili je jos uvijek meh?

 

Gledam da si mozda uzmem pa bi mi trebalo misljenje, dva. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

Pitanje za one koji igraju GT Sport - jel se popravio sa silnim updejtovima ili je jos uvijek meh?

 

Gledam da si mozda uzmem pa bi mi trebalo misljenje, dva. 

 Ovisi kaj ocekujes od igre. 
Ak trazis online utrkivanje igra je najbolja na trzistu, ak trazis singleplayer onda je igra jos uvijek meh i ostat ce takva. Iako nadograđuju stalno singleplayer "kampanju" AI je poprilicno los tak je skroz nezanimljivo vozit protiv njega. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.6.2018 12:24 (Santana).
6 godina
offline
PlayStation 4

Hvala za odgovor. Singleplayer mi nikada nije bio interesantan u GT- tako da to vjerojatno necu ni igrati. 

 

Mislim da cu uzeti.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
mar123 kaže...
Damir22 kaže...
A nisi je trebao ni apdejtati jer exploit radi i na 5.07 (ako se o tome radi, ne kuzim).

 bas sam ga htio pitat zasto je updateo kad bi mu radilo i na tom fw-u. ja sam naiso na dobru ponudu, prodo sam svoj stari fat model(a sigurno nekih 4 godine star) sa 2 igre i 2 joya(u losem stanju) za 1500 kn i za 1700 uzeo slim star 6 mjeseci s garancijom i 4.70 fw, meni super posto online ne igram nista.

 kako si uopce uspio pronaci nekog da ti je htio dati za to 1500 kn...a i kako si mogao nekoga tako oderati haha 

11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

E jucer sam prodao svoj debeli PS4 na 5.55 i danas isao kupiti Slim zlatni na 5.05, doplatio 30KM :D 

 

Jos mi drug prodao externi HDD usb 3.0 od 320GB za 40KM, a HDD pun "piraterije". Odmah dobar start.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.6.2018 19:25 (arnes_king).
Moj PC  
2 9 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

E jucer sam prodao svoj debeli PS4 na 5.55 i danas isao kupiti Slim zlatni na 5.05, doplatio 30KM :D 

 

Jos mi drug prodao externi HDD usb 3.0 od 320GB za 40KM, a HDD pun "piraterije". Odmah dobar start.

 Sloboda narodu , ali Brzo će ti dosaditi obilje igara.

Ja sam upiknuo externi 2 TB sve legalno ( igre ) PS4 1TB u plejki.

 

Imate ovdje u pol cijene externe diskove ja sam uzeo 3TB kvaka je što su WD RECERTIFIED garancija je 6 mj. iznad 50 EUR. besplatna dostava.

 

https://www.wdc.com/en-ie/products/wd-recertified/my-book-new.html

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.6.2018 23:02 (hummer0).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
tomko kaže...
mar123 kaže...
Damir22 kaže...
A nisi je trebao ni apdejtati jer exploit radi i na 5.07 (ako se o tome radi, ne kuzim).

 bas sam ga htio pitat zasto je updateo kad bi mu radilo i na tom fw-u. ja sam naiso na dobru ponudu, prodo sam svoj stari fat model(a sigurno nekih 4 godine star) sa 2 igre i 2 joya(u losem stanju) za 1500 kn i za 1700 uzeo slim star 6 mjeseci s garancijom i 4.70 fw, meni super posto online ne igram nista.

 kako si uopce uspio pronaci nekog da ti je htio dati za to 1500 kn...a i kako si mogao nekoga tako oderati haha 

 javilo mi se u jednom danu sigurno 5-6 ljudi, rjesio sam ga u par sati nakon stavljanja oglasa, jos su se neki i ljutili na mene jer im nisam htio cuvat, tako da mislim da nisam nikog odero. ako ti mozes nac ps4 za 1200-1300 kn svaka cast, ja ih ne vidam po oglasnicima.

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
mar123 kaže...
tomko kaže...
mar123 kaže...
Damir22 kaže...
A nisi je trebao ni apdejtati jer exploit radi i na 5.07 (ako se o tome radi, ne kuzim).

 bas sam ga htio pitat zasto je updateo kad bi mu radilo i na tom fw-u. ja sam naiso na dobru ponudu, prodo sam svoj stari fat model(a sigurno nekih 4 godine star) sa 2 igre i 2 joya(u losem stanju) za 1500 kn i za 1700 uzeo slim star 6 mjeseci s garancijom i 4.70 fw, meni super posto online ne igram nista.

 kako si uopce uspio pronaci nekog da ti je htio dati za to 1500 kn...a i kako si mogao nekoga tako oderati haha 

 javilo mi se u jednom danu sigurno 5-6 ljudi, rjesio sam ga u par sati nakon stavljanja oglasa, jos su se neki i ljutili na mene jer im nisam htio cuvat, tako da mislim da nisam nikog odero. ako ti mozes nac ps4 za 1200-1300 kn svaka cast, ja ih ne vidam po oglasnicima.

 ma istina da, problem je sto se ljudi zalijeću, nije do tebe...vidis npr ti si za 200 kn više uzeo konzolu koja je skoro nova, a ovaj je za dotrajalu krntiju dao skoro isto love...a najgore na akciji se za 2000 moze kupiti nova konzola sa 2 kontrolera...ne kaze se bezveze da je ljudska glupost....... :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.6.2018 11:12 (tomko).
11 godina
offline
PlayStation 4

na Bozic kad sam isao u Trst po xbox one x imali su 2 palete na samom ulazu u ducan krcate ps4. akcija je bila 199 eura :)

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
online
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Zin8 kaže...
Wontay kaže...

Povoljno prodajem PS4 , NAJNOVIJI SOFTVER!

 Koja je šema s tim softverom, vidim da se zadnjih par stranica često spominju firmwareovi i sl...?

Jel ima nekih bugova ili je riječ samo o JB?

Redovno upgrejdam svoj slim, ne razmišljam o JB, kupujem igre..jel trebam nešto znati ili? 

 

Ne trebaš :-)

Daj nemoj zaj...objasni o cem se radi da sad ne guglam 10min bezveze ili da trazim ovde po temi sta je.

Planiram nabaljvat ps4 pa i mene zanima isto.Mislim da ovaj novi nije moguce jb ako sam dobro povata prije sto sam procita,mozda grijesim,ne sicam se vise.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.6.2018 13:02 (hrka11).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hrka11 kaže...
Bitanga kaže...
Zin8 kaže...
Wontay kaže...

Povoljno prodajem PS4 , NAJNOVIJI SOFTVER!

 Koja je šema s tim softverom, vidim da se zadnjih par stranica često spominju firmwareovi i sl...?

Jel ima nekih bugova ili je riječ samo o JB?

Redovno upgrejdam svoj slim, ne razmišljam o JB, kupujem igre..jel trebam nešto znati ili? 

 

Ne trebaš :-)

Daj nemoj zaj...objasni o cem se radi da sad ne guglam 10min bezveze ili da trazim ovde po temi sta je.

Planiram nabaljvat ps4 pa i mene zanima isto.Mislim da ovaj novi nije moguce jb ako sam dobro povata prije sto sam procita,mozda grijesim,ne sicam se vise.

 

S takvim stavom ni ja se ne sjećam. ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.6.2018 13:31 (Bitanga).
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
hrka11 kaže...
Bitanga kaže...
Zin8 kaže...
Wontay kaže...

Povoljno prodajem PS4 , NAJNOVIJI SOFTVER!

 Koja je šema s tim softverom, vidim da se zadnjih par stranica često spominju firmwareovi i sl...?

Jel ima nekih bugova ili je riječ samo o JB?

Redovno upgrejdam svoj slim, ne razmišljam o JB, kupujem igre..jel trebam nešto znati ili? 

 

Ne trebaš :-)

Daj nemoj zaj...objasni o cem se radi da sad ne guglam 10min bezveze ili da trazim ovde po temi sta je.

Planiram nabaljvat ps4 pa i mene zanima isto.Mislim da ovaj novi nije moguce jb ako sam dobro povata prije sto sam procita,mozda grijesim,ne sicam se vise.

 Moze se uraditi "jb" na svakoj konzoli koja ima 5.07 ili manju softversku verziju, optimalna je 5.05. Cijeli proces traje manje od 5 minuta i moze ga svako dijete odraditi.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice