PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.768.383
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
offline
PlayStation 4

Kart utrke za PS4 ala Crash Team Racing na storeu? Ima li uopće štogod takvog?

Fuck me I am famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Nitko ne preporuča Watch Dogs 2?

Zanimljiv, šaren i raznolik open world, simpatični likovi, odličan gameplay i savršeno u single player intergriran opcionalni multiplayer.

Meni osobno jedna od (naj)boljih igara ove generacije.

PSN - DeniZg80
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Nitko ne preporuča Watch Dogs 2?

Zanimljiv, šaren i raznolik open world, simpatični likovi, odličan gameplay i savršeno u single player intergriran opcionalni multiplayer.

Meni osobno jedna od (naj)boljih igara ove generacije.

Ajme, a meni baš suprotno. Nezanimljiva priča, nezanimljivi likovi, repetitivne side-misije... Jedino je MP koliko-toliko zanimljiv.

 

Igrao sam i WD1, koji mi je čak i bolji od WD2.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
MSX kaže...
DeniZg kaže...

Nitko ne preporuča Watch Dogs 2?

Zanimljiv, šaren i raznolik open world, simpatični likovi, odličan gameplay i savršeno u single player intergriran opcionalni multiplayer.

Meni osobno jedna od (naj)boljih igara ove generacije.

Ajme, a meni baš suprotno. Nezanimljiva priča, nezanimljivi likovi, repetitivne side-misije... Jedino je MP koliko-toliko zanimljiv.

 

Igrao sam i WD1, koji mi je čak i bolji od WD2.

 Priča i likovi su parodija današnjeg vremena, nešto slično kao GTA. Nekom se svidi taj veseli i šaljivi ton (suprotan od WD1), nekom ne. 

Ali ovo ostalo što sam naveo je po meni vrhunski odrađeno.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.7.2018 9:54 (DeniZg).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
guls kaže...

Kart utrke za PS4 ala Crash Team Racing na storeu? Ima li uopće štogod takvog?

 

Bio je nedavno u sklopu PS+ "Table Top Racing".

Meni je to najsličnije Mario Kartu za PS4 što postoji.

Eventualno "Cars 3: Driven to Win" (to nisam igrao, al bi klincima moglo biti zanimljivo).

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.7.2018 9:59 (Bitanga).
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...

Damire, nisu crvene ili narancaste boje bile vec one ko roza crte uzduzne, ali ono, na par desetinki i bam! ugasi se. Nije se za sad ponovilo jer odigram PS na 2-3 sata i gasim ga sada, cisto da se ne bi opet slucajno dogodilo.

 Nisam odmah skontao da se radi o kernel panic, nego je li koristis normalno igre ili koristis 5.05 exploit? 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
guls kaže...

Kart utrke za PS4 ala Crash Team Racing na storeu? Ima li uopće štogod takvog?

Bio je nedavno u sklopu PS+ "Table Top Racing".

Meni je to najsličnije Mario Kartu za PS4 što postoji.

Eventualno "Cars 3: Driven to Win" (to nisam igrao, al bi klincima moglo biti zanimljivo).

Table Top je dobar.

Baci oko na Micro Machines i BlazeRush na Youtube. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Hvala svima za odgovore u vezi tog mad max.

 

Sada me zanima sta biste od igara bas preporucili za 2 player couch coop ili split screen, uglavnom da se moze igrati u dvoje bez da se mora ici online? Nije bitno koja vrsta, mogu i auti, pucacine, mozgalice itd itd.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
acmilan2 kaže...

Damire, nisu crvene ili narancaste boje bile vec one ko roza crte uzduzne, ali ono, na par desetinki i bam! ugasi se. Nije se za sad ponovilo jer odigram PS na 2-3 sata i gasim ga sada, cisto da se ne bi opet slucajno dogodilo.

 Nisam odmah skontao da se radi o kernel panic, nego je li koristis normalno igre ili koristis 5.05 exploit? 

 Ma normalno kupim na storeu i sve radi normalno. Ova fifa je na cd-u bila i to mi se dogodilo. Dragonball Xenoverse 2 sam igrao isto tako dugo i nije se nista dogodilo iskreno.

Kovačić
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Hvala svima za odgovore u vezi tog mad max.

 

Sada me zanima sta biste od igara bas preporucili za 2 player couch coop ili split screen, uglavnom da se moze igrati u dvoje bez da se mora ici online? Nije bitno koja vrsta, mogu i auti, pucacine, mozgalice itd itd.

 Borderlands 2 (može se i uzeti Borderlands Handsome Collection, ali Prequel nije toliko dobar), Helldivers, Nidhog 2, N++, Overcooked, Trials Fusion, Rayman Origins, Lovers in a Dangerous Spacetime eventualno, ali puno je bolja ako imaš 4 ljudi, bilo koja sportska/borilačka igra, Diablo 3, Broforce, Trine 2, Binding of Isaac.

 

Evo onako na prvu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
arnes_king kaže...

Hvala svima za odgovore u vezi tog mad max.

 

Sada me zanima sta biste od igara bas preporucili za 2 player couch coop ili split screen, uglavnom da se moze igrati u dvoje bez da se mora ici online? Nije bitno koja vrsta, mogu i auti, pucacine, mozgalice itd itd.

 Borderlands 2 (može se i uzeti Borderlands Handsome Collection, ali Prequel nije toliko dobar), Helldivers, Nidhog 2, N++, Overcooked, Trials Fusion, Rayman Origins, Lovers in a Dangerous Spacetime eventualno, ali puno je bolja ako imaš 4 ljudi, bilo koja sportska/borilačka igra, Diablo 3, Broforce, Trine 2, Binding of Isaac.

 

Evo onako na prvu.

 ja mogu preporuciti takdjer borderlands 2, igrao sam sa sinom i full je zabavno. jos sam ga uzeo sa siću na nekom popustu, bas smijesna cifra bila. a bude cesto na akcijama.

PSN Tokioplastic292
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Nitko ne preporuča Watch Dogs 2?

Zanimljiv, šaren i raznolik open world, simpatični likovi, odličan gameplay i savršeno u single player intergriran opcionalni multiplayer.

Meni osobno jedna od (naj)boljih igara ove generacije.

 Vjerovatno nitko ne prica jer nema vjerovatno nikog tko to nije igrao.

 

Ali da ok je igra...mada vidis mene smeta to trolanje u igri i vuce na saints row koji mi je ono odron. Cak dapace nije mi jasno kog moze nasmijat takav humor.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Nitko ne preporuča Watch Dogs 2?

Zanimljiv, šaren i raznolik open world, simpatični likovi, odličan gameplay i savršeno u single player intergriran opcionalni multiplayer.

Meni osobno jedna od (naj)boljih igara ove generacije.

 

Što sam stariji to se teže skoncentriram na takve igre. Da sam jedno mlađi 20 godina i da mi je netko poklonio WD2 vjerojatno bih ga igrao ko lud.

A ovako dok svaki tjedan izlazi nešto novo ne mogu se fokusirati toliko na jednu igru :-)

I još igrati igre koje pokušavam odigrati svakodnevno bar jednu partijicu :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

I još igrati igre koje pokušavam odigrati svakodnevno bar jednu partijicu :-)

 Daily questovi u "zaraznim" igrama su zlo, imam isti problem :-)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
guls kaže...

Kart utrke za PS4 ala Crash Team Racing na storeu? Ima li uopće štogod takvog?

 Sin mi igra Beach Buggy Racing ... gledam ga kako igra i nije loša igra koda... pogledaj

16 godina
offline
PlayStation 4

Mali je offtopic jer navedene igre nema na PS4, ali ima na svim starijim platformama (PS3, XBox360, Wiiu) a ima i na Steamu za PC. Sonic & All-Stars Racing Transformed je najsličnija igra Mario Kartu, čak je i podjednako zarazna. Preporučam svima koji mogu da je odigraju na PC-u (podržava i PS4 kontroler). 

 

Najavljen joj je nastavak pod nazivom Team Sonic Racing koji bi trebao izaći u zadnjem kvartalu ove godine, također za sve platforme. :-)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
MSX kaže...

Ajme, a meni baš suprotno. Nezanimljiva priča, nezanimljivi likovi, repetitivne side-misije... Jedino je MP koliko-toliko zanimljiv.

 

Igrao sam i WD1, koji mi je čak i bolji od WD2.

 Priča i likovi su parodija današnjeg vremena, nešto slično kao GTA. Nekom se svidi taj veseli i šaljivi ton (suprotan od WD1), nekom ne. 

Ali ovo ostalo što sam naveo je po meni vrhunski odrađeno.

Hm, sto ljudi sto ćudi. Likovi iz WD2 su plošni i nepamtljivi. Ovako iz glave, ne mogu se sjetiti imena nijednog lika, osim eto Aidena iz WD1. S druge strane, tko može zaboraviti Trevora, onda onu tupastu kćer od Michaela ili recimo policajca Tenpennyja iz GTA:SA. 

 

Uglavnom, uspoređivati likove iz GTA i iz WD2 je, ono, nebo i zemlja. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.7.2018 18:43 (MSX).
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

A ovako dok svaki tjedan izlazi nešto novo ne mogu se fokusirati toliko na jednu igru :-)

I još igrati igre koje pokušavam odigrati svakodnevno bar jednu partijicu :-)

Pa ne moraš igrati baš sve novo što izađe. Mene bi frustriralo da započnem puno toga, a ništa ne dovršim.

 

Ali, okej, ja sam completionist u duši. Ne mora vrijediti za svakoga.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
MSX kaže...
Bitanga kaže...

A ovako dok svaki tjedan izlazi nešto novo ne mogu se fokusirati toliko na jednu igru :-)

I još igrati igre koje pokušavam odigrati svakodnevno bar jednu partijicu :-)

Pa ne moraš igrati baš sve novo što izađe. Mene bi frustriralo da započnem puno toga, a ništa ne dovršim.

 

Ali, okej, ja sam completionist u duši. Ne mora vrijediti za svakoga.

 

Pa zato više ništ ni ne počinjem. Mislim da neko vrijeme neću ništa kupiti.

TBH ne vidim nijednu igru za sebe na vidiku osim možda RDR2.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Nitko ne preporuča Watch Dogs 2?

Zanimljiv, šaren i raznolik open world, simpatični likovi, odličan gameplay i savršeno u single player intergriran opcionalni multiplayer.

Meni osobno jedna od (naj)boljih igara ove generacije.

 

Ja sam se toliko premišljao da ga kupim ili ne, isprobao čak i demo i svidio mi se. I na kraju ga napokon kupim kad je bila zadnja rasprodaja, odigram nekoliko sati i sad se više tjednima ne mogu natjerati ni da ga pokrenem. Jednostavno me nije uhvatilo, dosadio mi jer znam da će do kraja biti iste misije i prežvakavanje istih stvari. Glavni likovi mi uopće nisu legli, žalosno je reći da sam više igrao onaj loš prvi dio Watch Dogsa (čak došao i blizu kraja), nego ovaj drugi koji je po mnogočemu dorađeniji.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Početne misije, a pogotovo prva su mi bile čak i najlošije.
Poslije mi je igra bila sve bolja i jedna je od rijetkih gdje zadnju misiju nisam igrao "na silu".
Znam da sam u manjini tu na forumu u pogledu WD2, ali meni je igra bila pravo osvježenje.
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.7.2018 20:57 (DeniZg).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...

Damire, nisu crvene ili narancaste boje bile vec one ko roza crte uzduzne, ali ono, na par desetinki i bam! ugasi se. Nije se za sad ponovilo jer odigram PS na 2-3 sata i gasim ga sada, cisto da se ne bi opet slucajno dogodilo.

 Pa bolje da ti se sad dogodi dok je pod garancijom nego poslije. Ja ga ne bih gasio već silovao pa s njim u servis. Meni je upaljen po 10 sati dnevno. Kresnem ga ujutro i gasim kada idem spavati, igrao ili ne igrao. U svakom slučaju ja bih ga odmaknuo od zida jer otraga puše topli zrak koji ti se nazad vraća pošto je konzola tik uz zid. Uvijek je dobro da je nesmetan protok zraka.

9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Table top racing je dobra igra samo fali stepenica da bude vrhunski naslov, falilo je ono nešto, isto tako fali split screen jer za takvu igru split screen je must have.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
MSX kaže...
Bitanga kaže...

A ovako dok svaki tjedan izlazi nešto novo ne mogu se fokusirati toliko na jednu igru :-)

I još igrati igre koje pokušavam odigrati svakodnevno bar jednu partijicu :-)

Pa ne moraš igrati baš sve novo što izađe. Mene bi frustriralo da započnem puno toga, a ništa ne dovršim.

 

Ali, okej, ja sam completionist u duši. Ne mora vrijediti za svakoga.

Moram  

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
6 godina
offline
PlayStation 4

Meni je u WD2 jedino bilo fora voziti čamac na moru pored San Francisca. Jednostavno me igra nije "uhvatila". S duge strane prijatelj je dobio platinu. Igra je baš voliš ili ne voliš - nema između. 

 

Ubisoft baš napravi takvu igru, nema između. Volio bi odigrati Origins, ali kad se sjetim open worlda. Al' opet, volim povijest...

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

 

Ubisoft baš napravi takvu igru, nema između. Volio bi odigrati Origins, ali kad se sjetim open worlda. Al' opet, volim povijest...

 Meni ništa od ubisofta nije sjelo niti WD niti Ghost Recon: Wildlands. Dugo sam igrao Ubijeve igre onako par sati pa bi mi dosadilo. Origins je odličan. Stvarno sam se uživio u taj prekrasni svijet. Gameplay, priča, tvuk, a posebno grafika su na vrhuncu, stvarno jako dobro napravljeno. Svijet je ogroman. Večinu vremena ćeš raditi side questove koji su stvarno odlično napravljeni. Svaki ima svoju priču, likove, radnju. Znači baš sve je napravljeno jako dobro

 

Daj igri šansu, napravljena je drugačije od ostalih Ubijevih igara. Ako ti se prijašnje igre nisu svidjele ova sigurno hoće.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ja sam originse dogurao do cca lvl20 i nije mi se više dalo.

Nakon što sam vidio sve znamenitosti, izgubio sam volju.

Ali svaka im čast na igri, a pogotovo što su stavili Discovery tour.  

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.7.2018 10:55 (DeniZg).
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
pqweasdyxc kaže...
Vandit kaže...

 

Ubisoft baš napravi takvu igru, nema između. Volio bi odigrati Origins, ali kad se sjetim open worlda. Al' opet, volim povijest...

 Meni ništa od ubisofta nije sjelo niti WD niti Ghost Recon: Wildlands. Dugo sam igrao Ubijeve igre onako par sati pa bi mi dosadilo. Origins je odličan. Stvarno sam se uživio u taj prekrasni svijet. Gameplay, priča, tvuk, a posebno grafika su na vrhuncu, stvarno jako dobro napravljeno. Svijet je ogroman. Večinu vremena ćeš raditi side questove koji su stvarno odlično napravljeni. Svaki ima svoju priču, likove, radnju. Znači baš sve je napravljeno jako dobro

 

Daj igri šansu, napravljena je drugačije od ostalih Ubijevih igara. Ako ti se prijašnje igre nisu svidjele ova sigurno hoće.

 Zadnjih par godina jedino od njih kaj mi se svidjelo je R6 Siege

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...
pqweasdyxc kaže...
Vandit kaže...

 

Ubisoft baš napravi takvu igru, nema između. Volio bi odigrati Origins, ali kad se sjetim open worlda. Al' opet, volim povijest...

 Meni ništa od ubisofta nije sjelo niti WD niti Ghost Recon: Wildlands. Dugo sam igrao Ubijeve igre onako par sati pa bi mi dosadilo. Origins je odličan. Stvarno sam se uživio u taj prekrasni svijet. Gameplay, priča, tvuk, a posebno grafika su na vrhuncu, stvarno jako dobro napravljeno. Svijet je ogroman. Večinu vremena ćeš raditi side questove koji su stvarno odlično napravljeni. Svaki ima svoju priču, likove, radnju. Znači baš sve je napravljeno jako dobro

 

Daj igri šansu, napravljena je drugačije od ostalih Ubijevih igara. Ako ti se prijašnje igre nisu svidjele ova sigurno hoće.

 Zadnjih par godina jedino od njih kaj mi se svidjelo je R6 Siege

 

Ja imam skoro sve njihove AAA igre i uz Blizzard jedan su mi od najdražih izdavača. Produkcijski su igre vrhunski napravljene što god netko rekao. 

Imaju hrpu developera i raznih studija i vidi se da razmjenjuju ideje između raznih franšiza. I nadograđuju igre godinama, ne odustanu nakon pol godine.

Definitivno bih prije kupio njihovu igru nego od nekog drugog studija, iz navedenih razloga. No na PCu, jer dobiješ još i 20% popusta čak i za preorder ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Santana kaže...
pqweasdyxc kaže...
Vandit kaže...

 

Ubisoft baš napravi takvu igru, nema između. Volio bi odigrati Origins, ali kad se sjetim open worlda. Al' opet, volim povijest...

 Meni ništa od ubisofta nije sjelo niti WD niti Ghost Recon: Wildlands. Dugo sam igrao Ubijeve igre onako par sati pa bi mi dosadilo. Origins je odličan. Stvarno sam se uživio u taj prekrasni svijet. Gameplay, priča, tvuk, a posebno grafika su na vrhuncu, stvarno jako dobro napravljeno. Svijet je ogroman. Večinu vremena ćeš raditi side questove koji su stvarno odlično napravljeni. Svaki ima svoju priču, likove, radnju. Znači baš sve je napravljeno jako dobro

 

Daj igri šansu, napravljena je drugačije od ostalih Ubijevih igara. Ako ti se prijašnje igre nisu svidjele ova sigurno hoće.

 Zadnjih par godina jedino od njih kaj mi se svidjelo je R6 Siege

 

Ja imam skoro sve njihove AAA igre i uz Blizzard jedan su mi od najdražih izdavača. Produkcijski su igre vrhunski napravljene što god netko rekao. 

Imaju hrpu developera i raznih studija i vidi se da razmjenjuju ideje između raznih franšiza. I nadograđuju igre godinama, ne odustanu nakon pol godine.

Definitivno bih prije kupio njihovu igru nego od nekog drugog studija, iz navedenih razloga. No na PCu, jer dobiješ još i 20% popusta čak i za preorder ;-)

 Meni pak nekaj fali u tim njihovim igrama. 
FarCry mi je fora na pocetku no kasnije dosadi.Presao sam FC3 i to je dobra igra jer je uvela puno noviteta dok ovi dva-tri kasnije mi izgledaju kao ista stvar. Guerrilla studio je prvi put probao napravit takvu igru i odma su je napravili boljom i zanimljivijom (HZD)
Assasins Creed mi je takva dosada od samog pocetka da ti to ne mogu objasnit. The Crew ista stvar, a dvojka ne izgleda nista bolje. 
Igre kao Division jednostavno ne igram i onda mi tu ostaje jedino R6 Siege koji mi je odlican i For Honor kojeg nisam igrao no cini mi se fora.

 

EA jos gore prolazi kod mene. Nisam vec par godina kupil nit jednu njihovu igru. 

 

Trenutno na vidiku mi je RDR2, The Last of US 2 od igara koje cu sigurno kupit za neke druge moram jos vidjet :)

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice